Licensed to Portsmouth Northsea SC
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 09/05/2016 01:08 PM
                       PNSC LC Sprint Meet - 08/05/2016                        
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guyett-Smith, Collette    10 Pnsc                             37.28  
  2 McGowan, Stefania         10 Hsc                              37.46  
  3 Gleeson, Aura             10 Hsc                              39.19  
  4 Woollard, Georgina        10 Hsc                              39.45  
  5 Green, Chloe              10 RURS                             39.53  
  6 Brown, Madeleine          10 Pnsc                             39.99  
  7 Goddard, Grace            10 LHSS                             41.01  
  8 Neal, Gabriella           10 Sea-Byrds                        41.11  
  9 Stillwell, Mia            10 SEAS                             42.34  
 10 Bridgen, Poppy            10 Hsc                              42.62  
 11 Clinton, Olivia           10 Pnsc                             43.01  
 12 Croll, Isla               10 LHSS                             43.87  
 13 Akhtar, Shazia            10 Pnsc                             46.04  
 14 Curry, Georgina           10 Alton                            46.12  
 15 Hall, Matilda             10 LHSS                             46.30  
 16 Reed, Hannah              10 Pnsc                             47.38  
 17 Birkett, Victoria          9 HAQS                             47.82  
 18 Pruce, Ella               10 LHSS                             48.32  
 19 Bernatskaya, Diana        10 Hsc                              48.57  
 20 Robinson, Naomi            9 Pnsc                             49.12  
 21 Jiang, Linda              10 Pnsc                             50.55  
 22 Hickman-Hall, Lily         9 Pnsc                             51.93  
 23 Winter, Violet            10 Pnsc                             53.34  
 24 Roberts, Molly            10 RURS                             56.97  
 25 Robinson, Amber           10 Goss                             57.01  
 25 Deem, Rosie               10 Goss                             57.01  
 -- McNamara, Leila           10 LHSS                                DQ  
 
Event 1  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hall, Evelyn              11 LHSS                             37.21  
  2 Phillips, Poppy           11 Cheam Marcuda                    38.15  
  3 Fenwick, Megan            11 Wildern Waves                    38.88  
  4 Stallard, Bethany         11 Pnsc                             38.99  
  5 Shires, Francesca         11 Hsc                              39.39  
  6 McCulloch, Mia            11 Pnsc                             39.75  
  7 Ayling, Amelia            11 LHSS                             39.79  
  8 Murphy, Louisa            11 Alton                            39.86  
  9 Hill, Amy                 11 HAQS                             39.96  
 10 Day, Mia                  11 LHSS                             40.04  
 11 Lewis, Sophia             11 Pnsc                             40.57  
 12 Dominy, Ellie             11 Alton                            42.51  
 13 Cotterill, Florrie        11 Goss                             42.92  
 14 Dempsey, Lilly            11 Hsc                              43.35  
 15 McFadden, Niamh           11 RURS                             44.46  
 16 Adamson, Grace            11 Pnsc                             45.93  
 17 Evans, Libby              11 Goss                             46.30  
 18 Reed, Mia                 11 Pnsc                             46.78  
 19 Russell, Abigail          11 LHSS                             46.82  
 20 Royer, Erica              11 Pnsc                             52.39  
 
Event 1  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lamb, Shannon             12 LHSS                             34.70  
  2 Rees, Ffion               12 MILW                             35.42  
  3 Pengilley, Katie          12 Alton                            37.13  
  4 Harris, Libby             12 LETS                             38.49  
  5 Fletcher, May             12 LHSS                             38.67  
  6 Mack, Emma L              12 Pnsc                             38.70  
  7 Williams, Hannah          12 Alton                            38.74  
  8 Higgins, Leah             12 Hsc                              38.81  
  9 Starkey, Susannah         12 Pnsc                             38.88  
 10 Heanen, Keady             12 Hsc                              39.34  
 11 Browne, Jessica           12 West Wight                       39.35  
 12 Sambles, Roseanna         12 Pnsc                             39.46  
 13 Marx, Alex                12 Pnsc                             40.35  
 14 Page-Webb, Phoebe         12 Pnsc                             41.00  
 15 Wilson-Starr, Erin        12 Goss                             41.24  
 16 Summerton, Sophie         12 HAQS                             41.60  
 17 North, Freya              12 HAQS                             42.01  
 18 Sanders, Elizabeth        12 Pnsc                             44.47  
 19 Kral, Lucy                12 SEAS                             47.24  
 
Event 1  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Churcher, Milly           13 Pnsc                             35.97  
  2 Lazarov, Chelsea          13 Pnsc                             39.20  
  3 Brown, Holly              13 RURS                             39.39  
  4 Lorenzen, Kaela           13 Pnsc                             39.41  
  5 Murphy, Olivia            13 Alton                            39.79  
  6 Morris, Sophie            13 Pnsc                             40.93  
  7 Tudgay, Lucy              13 Pnsc                             41.39  
  8 Roberts, Emily            13 RURS                             43.22  
  9 Ewins, Florence           13 Pnsc                             47.42  
 10 Whittenham, Emma          13 Pnsc                             48.01  
 
Event 1  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Coleman, Rebecca          14 Alton                            35.20  
  2 Winter, Pearl             14 Pnsc                             35.63  
  3 Knightley, Alyssa         14 Hsc                              35.80  
  4 Wiltshire, Trinity        14 RSC                              41.81  
  5 Hambleton, Lara           14 RURS                             43.34  
 
Event 1  Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Osborne, Hannah           17 HAQS                             33.15  
  2 Mills, Rhyanna            17 Goss                             34.84  
  3 Blacklock, Lelayna        15 SEAS                             35.28  
  4 Larby, Jess               15 HAQS                             35.44  
  5 Sibley, Evie              15 Hsc                              35.46  
  6 Henry, Gail               42 Pnsc                             36.99  
  7 Hamza, Ella               17 Pnsc                             38.16  
  8 Wild, Katie               15 Pnsc                             38.66  
  9 Ellis, Jenny              15 Goss                             38.71  
 10 Martin, Kathryn           17 DSGBS                            55.14  
 11 Garrett, Florence         22 DSGBS                            55.71  
 12 Turner, Rebecca           17 DSGBS                            59.78  
 
Event 2  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Heanen, Brandon           10 Hsc                              39.79  
  2 Revenko, Andrei           10 Hsc                              43.27  
  3 O'Shea, William           10 Pnsc                             43.58  
  4 Lo, Charlie               10 Hsc                              44.05  
  5 Jenner, Callum             9 RSC                              44.58  
  6 Payne, Ethan              10 Pnsc                             49.89  
  7 Norris, Finlay             9 LHSS                             51.26  
  8 Adams-Donohoe, Mason       9 RSC                              53.77  
  9 Young, William            10 Pnsc                             54.25  
 10 Prior, Jay-Charlie        10 Pnsc                             58.71  
 11 Last, Sam                  9 Goss                           1:02.13  
 -- Griffiths, Jenson          9 Goss                                DQ  
 -- Bailey, Diarmuid          10 Pnsc                                DQ  
 
Event 2  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Halloran-Day, Henry       11 Pnsc                             38.50  
  2 Larby, Thomas             11 LHSS                             38.88  
  3 Dominy, George            11 Alton                            39.21  
  4 Winter, Logan             11 Pnsc                             39.66  
  5 Austin, Alex              11 Hsc                              43.04  
  6 Jordan, Lewis             11 Alton                            43.71  
  7 Hutin, Scott              11 LHSS                             44.42  
  8 Meysen, Noah              11 Goss                             51.22  
  9 Elliott, Harry            11 SEAS                             52.90  
 10 Redpath, Michael          11 Goss                             57.85  
 
Event 2  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Colling, Logan            12 Hsc                              33.71  
  2 Budd, Liam                12 Pnsc                             35.65  
  3 Coffin, Glyn              12 Pnsc                             37.94  
  4 Plewes, Henry             12 Alton                            38.47  
  5 Few, Adam                 12 Hsc                              38.90  
  6 Stone, Harry              12 Pnsc                             41.26  
  7 Bryan, Sam                12 Pnsc                             41.58  
  8 Woolger, Jack             12 Pnsc                             45.45  
 -- Kettle, Oliver            12 Pnsc                                DQ  
 
Event 2  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Ben             13 Alton                            31.05  
  2 Plewes, Rory              13 Alton                            31.15  
  3 Small, Sam                13 SEGW                             34.29  
  4 Jenner, Jacob             13 RSC                              36.21  
  5 Malkin, Oliver            13 Alton                            36.44  
  6 Stoop, Jan                13 LHSS                             36.50  
  7 Fogwill, Andrew           13 Goss                             37.45  
  8 Bridgen, Alfie            13 Hsc                              38.02  
 
Event 2  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edge, Alexander           14 Pnsc                             29.78  
  2 Smoker, Archie            14 HAQS                             32.06  
  3 Stillwell, Harvey         14 SEAS                             35.64  
  4 Carter, Jack              14 RSC                              37.28  
  5 Bacomo, Michael           14 Cheam Marcuda                    38.20  
  6 Kral, Ben                 14 SEAS                             40.30  
 
Event 2  Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cameron, Dan              19 Goss                             26.91  
  2 Neilson, Christopher      20 SBOW                             29.67  
  3 Taylor, Niall             15 Goss                             30.13  
  4 Birchmore, Billy          20 DSGBS                            34.97  
  5 Knight, Matthew           15 Pnsc                             36.84  
  6 Goodman, Alexander        24 Pnsc                             38.19  
  7 Holmes, Mark              32 DSGBS                            41.34  
  8 Lacey, Zachary            15 DSGBS                            42.04  
  9 Banks, Andrew             29 DSGBS                            43.53  
 10 Reed, William             22 DSGBS                            46.97  
 
Event 3  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Green, Chloe              10 RURS                           1:39.87  
  2 Gleeson, Aura             10 Hsc                            1:40.08  
  3 Woollard, Georgina        10 Hsc                            1:41.23  
  4 Goddard, Grace            10 LHSS                           1:41.38  
  5 Bridgen, Poppy            10 Hsc                            1:46.34  
  6 Stillwell, Mia            10 SEAS                           1:47.84  
  7 Akhtar, Shazia            10 Pnsc                           1:53.78  
  8 Clinton, Olivia           10 Pnsc                           1:55.22  
  9 Smith, Lily               10 Pnsc                           1:58.00  
 10 Roberts, Molly            10 RURS                           2:05.00  
 11 Bernatskaya, Diana        10 Hsc                            2:06.92  
 12 Pruce, Ella               10 LHSS                           2:11.52  
 -- Jiang, Linda              10 Pnsc                                DQ  
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Phillips, Poppy           11 Cheam Marcuda                  1:33.55  
  2 Lewis, Sophia             11 Pnsc                           1:36.68  
  3 McCulloch, Mia            11 Pnsc                           1:38.83  
  4 Shires, Francesca         11 Hsc                            1:40.07  
  5 Fenwick, Megan            11 Wildern Waves                  1:44.25  
  6 Stallard, Bethany         11 Pnsc                           1:45.01  
  7 Van Der Hestraete, Lotti  11 SEAS                           1:45.38  
  8 Murphy, Louisa            11 Alton                          1:47.52  
  9 McFadden, Niamh           11 RURS                           1:48.74  
 10 Davies, Daisy             11 Goss                           1:53.70  
 11 Adamson, Grace            11 Pnsc                           1:54.16  
 12 Robinson, Abigail         11 Pnsc                           1:58.86  
 13 Elston, Rhiannon          11 Pnsc                           2:07.75  
 
Event 3  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mack, Emma L              12 Pnsc                           1:33.50  
  2 Harris, Libby             12 LETS                           1:34.26  
  3 Edwards, Mary             12 LHSS                           1:35.28  
  4 Rees, Ffion               12 MILW                           1:35.63  
  5 Sambles, Roseanna         12 Pnsc                           1:35.85  
  6 Bassett, Gemma            12 Pnsc                           1:36.26  
  6 Heanen, Keady             12 Hsc                            1:36.26  
  8 Williams, Hannah          12 Alton                          1:37.56  
  9 Jarvie, Juliet            12 LHSS                           1:43.76  
 10 Skeats, Charlie           12 Wildern Waves                  1:47.53  
 11 Higgins, Leah             12 Hsc                            1:49.69  
 12 Kral, Lucy                12 SEAS                           1:51.74  
 13 Schuster, Katie           12 LHSS                           1:56.63  
 
Event 3  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clifford, Joanna          13 Alton                          1:28.61  
  2 Brown, Holly              13 RURS                           1:31.26  
  3 Lazarov, Chelsea          13 Pnsc                           1:31.46  
  4 Bell, Mia                 13 EATS                           1:33.66  
  5 Linin, Katie              13 RURS                           1:36.67  
  6 Murphy, Olivia            13 Alton                          1:36.74  
  7 Morris, Sophie            13 Pnsc                           1:43.65  
  8 Roberts, Emily            13 RURS                           1:51.88  
 
Event 3  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Knightley, Alyssa         14 Hsc                            1:22.93  
  2 Winter, Rosie             14 Pnsc                           1:25.37  
  3 Agabeg, Hallie            14 Cheam Marcuda                  1:28.36  
  4 Britton, Samantha         14 Pnsc                           1:37.74  
  5 Wiltshire, Trinity        14 RSC                            1:43.06  
  6 Hambleton, Lara           14 RURS                           1:43.40  
 
Event 3  Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Strowger, Lucy            20 Goss                           1:21.86  
  2 Osborne, Hannah           17 HAQS                           1:25.49  
  3 Larby, Jess               15 HAQS                           1:27.53  
  4 Sibley, Evie              15 Hsc                            1:32.43  
  5 Dollamore, Letitia        17 Goss                           1:34.02  
 
Event 4  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lyne, Fraser              10 Pnsc                           1:23.91  
  2 Flynn, Luke               10 Hsc                            1:27.12  
  3 Payne, Ethan              10 Pnsc                           1:31.82  
  4 Revenko, Andrei           10 Hsc                            1:32.32  
  5 Dennis, Oliver             9 CROL                           1:34.70  
  6 Lo, Charlie               10 Hsc                            1:35.49  
  7 Bailey, Diarmuid          10 Pnsc                           1:42.99  
  8 Elcombe, Callum           10 LHSS                           1:43.75  
  9 Mills, Leo                10 Goss                           1:47.59  
 10 Young, William            10 Pnsc                           1:49.83  
 -- Jenner, Callum             9 RSC                                 DQ  
      49.94   53.11                                                
 -- Dollamore, Joe             9 Goss                                DQ  
 
Event 4  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guyett-Smith, Cayden      11 Pnsc                           1:20.76  
  2 Shine, Jasper             11 Alton                          1:24.37  
  3 Winter, Logan             11 Pnsc                           1:27.71  
  4 Halloran-Day, Henry       11 Pnsc                           1:30.52  
  5 Austin, Alex              11 Hsc                            1:31.15  
  6 Beaudro, Joshua           11 LHSS                           1:32.52  
  7 Spoor, Harvey             11 FANS                           1:33.93  
  8 Poynter, Harry            11 West Wight                     1:37.23  
  9 Hutin, Scott              11 LHSS                           1:42.79  
 10 Elliott, Harry            11 SEAS                           1:50.26  
 -- Meysen, Noah              11 Goss                                DQ  
      51.65   55.63                                                
 
Event 4  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Colling, Logan            12 Hsc                            1:17.53  
  2 Budd, Liam                12 Pnsc                           1:18.02  
  3 Stone, Harry              12 Pnsc                           1:22.83  
  4 Kirkland, Kyle            12 LHSS                           1:25.62  
  5 Plewes, Henry             12 Alton                          1:28.70  
  6 Smoker, Jake              12 HAQS                           1:31.25  
  7 Bryan, Sam                12 Pnsc                           1:32.63  
 -- Few, Adam                 12 Hsc                                 DQ  
 
Event 4  Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Curliss, Benjamin         13 West Wight                     1:14.87  
  2 Plewes, Rory              13 Alton                          1:16.09  
  3 Fogwill, Andrew           13 Goss                           1:18.10  
  4 Jenner, Jacob             13 RSC                            1:18.73  
  5 Small, Sam                13 SEGW                           1:19.03  
  6 Malkin, Oliver            13 Alton                          1:23.82  
  7 Stoop, Jan                13 LHSS                           1:23.92  
  8 Bridgen, Alfie            13 Hsc                            1:25.66  
  9 Fruin, Joshua             13 Pnsc                           1:33.99  
 
Event 4  Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edge, Alexander           14 Pnsc                           1:09.55  
  2 Smoker, Archie            14 HAQS                           1:13.39  
  3 Cooper, Owen              14 Pnsc                           1:18.58  
  4 Young, Thomas             14 Pnsc                           1:28.10  
      42.77   45.33                                                
 
Event 4  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Corrigan, James           19 Pnsc                           1:04.61  
  2 Tomlinson, Stephen        40 HVWS                           1:08.40  
  3 Knight, Matthew           15 Pnsc                           1:20.83  
  4 Birchmore, Billy          20 DSGBS                          1:22.77  
  5 Holmes, Mark              32 DSGBS                          1:38.38  
  6 Goodman, Alexander        24 Pnsc                           1:40.81  
 
Event 5  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guyett-Smith, Collette    10 Pnsc                           1:12.58  
  2 Green, Chloe              10 RURS                           1:16.91  
  3 McGowan, Stefania         10 Hsc                            1:17.40  
  4 Brown, Madeleine          10 Pnsc                           1:18.34  
  5 Gleeson, Aura             10 Hsc                            1:18.85  
  6 Neal, Gabriella           10 Sea-Byrds                      1:19.55  
  7 Goddard, Grace            10 LHSS                           1:20.53  
  8 Clinton, Olivia           10 Pnsc                           1:21.67  
  9 Bridgen, Poppy            10 Hsc                            1:22.37  
 10 Woollard, Georgina        10 Hsc                            1:22.46  
 11 Stillwell, Mia            10 SEAS                           1:23.09  
 12 Hall, Matilda             10 LHSS                           1:29.56  
 13 Croll, Isla               10 LHSS                           1:29.80  
 14 Curry, Georgina           10 Alton                          1:31.05  
 15 Davis, Bethany             9 Goss                           1:33.88  
 16 Akhtar, Shazia            10 Pnsc                           1:35.48  
 17 Robinson, Naomi            9 Pnsc                           1:38.07  
 18 Pruce, Ella               10 LHSS                           1:39.59  
 19 Smith, Lily               10 Pnsc                           1:40.20  
 20 Bernatskaya, Diana        10 Hsc                            1:43.38  
 21 Roberts, Molly            10 RURS                           1:44.42  
 22 Jiang, Linda              10 Pnsc                           1:45.53  
 23 Deem, Rosie               10 Goss                           1:52.97  
 24 Short, Emilia              9 LHSS                           1:58.95  
 25 Robinson, Amber           10 Goss                           2:03.45  
 -- McNamara, Leila           10 LHSS                                DQ  
 
Event 5  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McCulloch, Mia            11 Pnsc                           1:09.91  
  2 Ayling, Amelia            11 LHSS                           1:12.67  
  3 Stallard, Bethany         11 Pnsc                           1:13.45  
  4 Phillips, Poppy           11 Cheam Marcuda                  1:13.74  
  5 Shires, Francesca         11 Hsc                            1:15.33  
  6 Hall, Evelyn              11 LHSS                           1:15.34  
  7 Murphy, Louisa            11 Alton                          1:15.76  
  8 Day, Mia                  11 LHSS                           1:16.10  
  9 Lewis, Sophia             11 Pnsc                           1:18.25  
 10 Dominy, Ellie             11 Alton                          1:20.70  
 11 Dempsey, Lilly            11 Hsc                            1:20.90  
 12 Cotterill, Florrie        11 Goss                           1:21.76  
 13 McFadden, Niamh           11 RURS                           1:22.66  
 14 Van Der Hestraete, Lotti  11 SEAS                           1:26.49  
 15 Maclellan, Edith          11 Pnsc                           1:27.44  
 16 Davies, Daisy             11 Goss                           1:29.94  
 17 Russell, Abigail          11 LHSS                           1:35.09  
 
Event 5  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Calvesbert-Sharp, Maddis  12 Pnsc                           1:07.30  
      32.54   34.76                                                
  2 Heanen, Keady             12 Hsc                            1:08.51  
      32.64   35.87                                                
  3 Lamb, Shannon             12 LHSS                           1:09.46  
  4 Harris, Libby             12 LETS                           1:09.82  
  5 Rees, Ffion               12 MILW                           1:10.30  
  6 Pengilley, Katie          12 Alton                          1:10.38  
  7 Marx, Alex                12 Pnsc                           1:11.94  
  8 Williams, Hannah          12 Alton                          1:12.49  
  9 Fletcher, May             12 LHSS                           1:13.22  
 10 Jarvie, Juliet            12 LHSS                           1:14.48  
 11 Browne, Jessica           12 West Wight                     1:14.85  
 12 Bassett, Gemma            12 Pnsc                           1:14.95  
 13 Page-Webb, Phoebe         12 Pnsc                           1:15.83  
 14 Sambles, Roseanna         12 Pnsc                           1:16.15  
 15 Edwards, Mary             12 LHSS                           1:17.23  
 16 Starkey, Susannah         12 Pnsc                           1:17.53  
 17 Higgins, Leah             12 Hsc                            1:17.66  
 18 Townshend, Caitlin        12 West Wight                     1:18.21  
 19 North, Freya              12 HAQS                           1:20.44  
 20 Summerton, Sophie         12 HAQS                           1:20.95  
 21 Neal, Allana              12 Goss                           1:22.54  
 22 Skeats, Charlie           12 Wildern Waves                  1:26.05  
 23 Schuster, Katie           12 LHSS                           1:36.00  
 -- Wilson-Starr, Erin        12 Goss                                DQ  
 -- Mack, Emma L              12 Pnsc                                DQ  
 
Event 5  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Churcher, Milly           13 Pnsc                           1:07.85  
  2 Tudgay, Lucy              13 Pnsc                           1:10.24  
  3 Clifford, Joanna          13 Alton                          1:10.57  
  4 Lorenzen, Kaela           13 Pnsc                           1:12.84  
  5 Morris, Sophie            13 Pnsc                           1:14.25  
  6 Murphy, Olivia            13 Alton                          1:14.33  
  7 Lazarov, Chelsea          13 Pnsc                           1:16.00  
  8 Brown, Holly              13 RURS                           1:16.96  
  9 Roberts, Emily            13 RURS                           1:20.88  
 
Event 5  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Britton, Samantha         14 Pnsc                           1:03.80  
      30.65   33.15                                                
  2 Coleman, Rebecca          14 Alton                          1:06.77  
  3 Jones, Amelia             14 Alton                          1:10.63  
  4 Winter, Pearl             14 Pnsc                           1:11.30  
  5 Evans, Lena               14 Pnsc                           1:12.22  
  6 Black, Summer             14 Alton                          1:16.37  
  7 Wiltshire, Trinity        14 RSC                            1:18.26  
  8 Hambleton, Lara           14 RURS                           1:18.47  
 
Event 5  Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mills, Rhyanna            17 Goss                           1:04.14  
      30.78   33.36                                                
  2 Stone, Bethany            16 Pnsc                           1:04.58  
      31.18   33.40                                                
  3 Sibley, Evie              15 Hsc                            1:07.56  
      32.42   35.14                                                
  4 Blacklock, Lelayna        15 SEAS                           1:08.03  
  5 Turner, Jody              19 SBOW                           1:08.13  
  6 Last, Megan               15 Goss                           1:09.06  
  7 Russell, Megan            15 EATS                           1:10.20  
  8 Dollamore, Letitia        17 Goss                           1:10.43  
  9 Hamza, Ella               17 Pnsc                           1:10.71  
 10 Ellis, Jenny              15 Goss                           1:11.24  
 11 Robinson, Alice           22 SBOW                           1:11.66  
 12 Wild, Katie               15 Pnsc                           1:12.44  
 13 Toner, Matilda            15 Pnsc                           1:15.34  
 14 Patterson, Henna          19 SBOW                           1:20.22  
 15 Martin, Kathryn           17 DSGBS                          1:51.24  
 16 Garrett, Florence         22 DSGBS                          1:51.61  
 17 Edwards, Alexandra        16 DSGBS                          1:56.38  
 18 Turner, Rebecca           17 DSGBS                          2:13.38  
 
Event 6  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flynn, Luke               10 Hsc                              44.02  
  2 Lyne, Fraser              10 Pnsc                             45.78  
  3 Heanen, Brandon           10 Hsc                              48.51  
  4 Gardezi, Ali Zain         10 Pnsc                             51.09  
  5 Adams-Donohoe, Mason       9 RSC                              53.17  
  6 Lo, Charlie               10 Hsc                              53.21  
  7 Blackwell, Lewis           9 RSC                              54.06  
  8 Fitzpatrick, Richard       9 Cheam Marcuda                    54.29  
  9 Revenko, Andrei           10 Hsc                              54.45  
 10 Jenner, Callum             9 RSC                              56.03  
 11 Griffiths, Jenson          9 Goss                             56.78  
 12 Dennis, Oliver             9 CROL                             57.43  
 13 Lacey, Oliver              9 SEAS                           1:00.56  
 14 Crockford, Mawgan         10 Pnsc                           1:01.03  
 15 Richardson-Fitt, Jacob    10 LHSS                           1:03.82  
 16 Collins, Matthew          10 LHSS                           1:05.98  
 17 Bacomo, Rafael             9 Cheam Marcuda                  1:07.42  
 18 Last, Sam                  9 Goss                           1:09.42  
 -- Elcombe, Callum           10 LHSS                                DQ  
 -- Norris, Finlay             9 LHSS                                DQ  
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dominy, George            11 Alton                            42.57  
  2 Guyett-Smith, Cayden      11 Pnsc                             45.74  
  3 Spoor, Harvey             11 FANS                             46.71  
  4 Larby, Thomas             11 LHSS                             47.75  
  5 Doran, Thomas             11 SASW                             49.80  
  6 Beaudro, Joshua           11 LHSS                             50.17  
  7 Jordan, Lewis             11 Alton                            51.20  
  8 Roostaei, Malek           11 Pnsc                             51.50  
  9 Halloran-Day, Henry       11 Pnsc                             52.59  
 10 Poynter, Harry            11 West Wight                       52.73  
 11 Ellis, Finlay             11 Pnsc                             52.78  
 12 Hutin, Scott              11 LHSS                             55.15  
 13 Carter, Joe               11 RSC                              55.96  
 14 Collins, Taylor           11 LHSS                             56.58  
 15 Norris, Joshua            11 LHSS                           1:01.83  
 -- Lestat, Angelis Oram      11 Pnsc                                DQ  
 
Event 6  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Budd, Liam                12 Pnsc                             40.80  
  2 Keay, Mitch               12 Cheam Marcuda                    41.18  
  3 Colling, Logan            12 Hsc                              42.44  
  4 Kettle, Oliver            12 Pnsc                             42.89  
  5 Coffin, Glyn              12 Pnsc                             43.72  
  6 Banning, Jonathan         12 Cheam Marcuda                    45.00  
  7 Smoker, Jake              12 HAQS                             47.50  
  8 Kirkland, Kyle            12 LHSS                             47.81  
  9 Few, Adam                 12 Hsc                              47.94  
 10 Fletcher, Jack            12 Pnsc                             49.51  
 11 Plewes, Henry             12 Alton                            49.66  
 12 Ewins, Oliver             12 Pnsc                             51.06  
 13 Mason, Joseph             12 Pnsc                             52.60  
 14 Taylor, Luke              12 HAQS                             53.27  
 15 Bryan, Sam                12 Pnsc                             55.45  
 16 Woolger, Jack             12 Pnsc                             57.25  
 
Event 6  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Ben             13 Alton                            39.11  
  2 Doran, Alexander          13 SASW                             39.59  
  3 Curliss, Benjamin         13 West Wight                       40.44  
  4 Morrison, Frank           13 SEAS                             43.10  
  5 Bridgen, Alfie            13 Hsc                              43.87  
  6 Ross, Nicholas            13 Alton                            43.92  
  7 Roberson, Alex            13 Alton                            44.35  
  8 Hall, James               13 LHSS                             45.00  
  9 Stoop, Jan                13 LHSS                             47.29  
 -- Jenner, Jacob             13 RSC                                 DQ  
 -- Kershaw, Kieron           13 Goss                                DQ  
 
Event 6  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edge, Alexander           14 Pnsc                             38.19  
  2 Smoker, Archie            14 HAQS                             40.18  
  3 Carter, Jack              14 RSC                              42.88  
  4 Bacomo, Michael           14 Cheam Marcuda                    45.97  
 
Event 6  Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilkie, Ashley            21 SBOW                             31.82  
  2 Corrigan, James           19 Pnsc                             33.91  
  3 Cameron, Dan              19 Goss                             35.00  
  4 Bateman, Ciaran           15 Hsc                              36.05  
  5 Knight, Matthew           15 Pnsc                             40.03  
  6 Wilton, Ben               15 Wildern Waves                    40.13  
  7 Squibb, Ethan             16 SEAS                             41.74  
  8 Shipton, Adam             15 Alton                            42.46  
  9 Fitzpatrick, Jordan       15 Cheam Marcuda                    42.90  
 10 Birchmore, Billy          20 DSGBS                            45.67  
 11 Reed, William             22 DSGBS                            47.92  
 12 Goodman, Alexander        24 Pnsc                             50.42  
 13 Fofie, Carl               21 SBOW                             51.52  
 14 Lacey, Zachary            15 DSGBS                            56.46  
 -- Banks, Andrew             29 DSGBS                               DQ  
 
Event 7  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McGowan, Stefania         10 Hsc                              38.46  
  2 Guyett-Smith, Collette    10 Pnsc                             39.02  
  3 Green, Chloe              10 RURS                             39.73  
  4 Goddard, Grace            10 LHSS                             42.79  
  5 Gleeson, Aura             10 Hsc                              43.64  
  6 Neal, Gabriella           10 Sea-Byrds                        44.04  
  7 Clinton, Olivia           10 Pnsc                             44.46  
  8 Brown, Madeleine          10 Pnsc                             46.27  
  9 Croll, Isla               10 LHSS                             47.08  
 10 Bernatskaya, Diana        10 Hsc                              49.56  
 11 Hall, Matilda             10 LHSS                             49.70  
 12 Birkett, Victoria          9 HAQS                             51.87  
 13 Curry, Georgina           10 Alton                            53.41  
 -- Hickman-Hall, Lily         9 Pnsc                                DQ  
 -- Davis, Bethany             9 Goss                                DQ  
 -- Woollard, Georgina        10 Hsc                                 DQ  
 -- Roberts, Molly            10 RURS                                DQ  
 
Event 7  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gueterbock, Freya         11 Pnsc                             34.73  
  2 McCulloch, Mia            11 Pnsc                             35.20  
  3 Stallard, Bethany         11 Pnsc                             37.07  
  4 Hall, Evelyn              11 LHSS                             39.96  
  5 Phillips, Poppy           11 Cheam Marcuda                    40.26  
  6 Shires, Francesca         11 Hsc                              40.42  
  7 Lewis, Sophia             11 Pnsc                             41.09  
  8 Fenwick, Megan            11 Wildern Waves                    41.18  
  9 Evans, Libby              11 Goss                             41.29  
 10 Day, Mia                  11 LHSS                             41.72  
 11 Hill, Amy                 11 HAQS                             44.23  
 12 Van Der Hestraete, Lotti  11 SEAS                             45.89  
 13 Dempsey, Lilly            11 Hsc                              46.54  
 14 Adamson, Grace            11 Pnsc                             46.82  
 15 McFadden, Niamh           11 RURS                             47.21  
 16 Maclellan, Edith          11 Pnsc                             51.74  
 -- Reed, Mia                 11 Pnsc                                DQ  
 
Event 7  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Libby             12 LETS                             34.16  
  2 Steiner, Lucy             12 Alton                            35.46  
  3 Lamb, Shannon             12 LHSS                             36.64  
  4 Williams, Hannah          12 Alton                            36.76  
  5 Heanen, Keady             12 Hsc                              37.14  
  6 Fletcher, May             12 LHSS                             37.17  
  7 Starkey, Susannah         12 Pnsc                             38.11  
  8 Edwards, Mary             12 LHSS                             38.44  
  9 Mack, Emma L              12 Pnsc                             38.88  
 10 Bassett, Gemma            12 Pnsc                             39.55  
 11 Page-Webb, Phoebe         12 Pnsc                             40.32  
 12 Townshend, Caitlin        12 West Wight                       40.74  
 13 North, Freya              12 HAQS                             42.09  
 14 Sambles, Roseanna         12 Pnsc                             42.10  
 15 Sanders, Elizabeth        12 Pnsc                             43.59  
 16 Marx, Alex                12 Pnsc                             43.75  
 17 Wilson-Starr, Erin        12 Goss                             44.15  
 18 Neal, Allana              12 Goss                             44.22  
 19 Higgins, Leah             12 Hsc                              48.39  
 20 Kral, Lucy                12 SEAS                             50.89  
 -- Calvesbert-Sharp, Maddis  12 Pnsc                                DQ  
 
Event 7  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clifford, Joanna          13 Alton                            34.67  
  2 Tudgay, Lucy              13 Pnsc                             35.84  
  3 Churcher, Milly           13 Pnsc                             35.99  
  4 Bell, Mia                 13 EATS                             38.28  
  5 Murphy, Olivia            13 Alton                            38.66  
  6 Morris, Sophie            13 Pnsc                             38.78  
  7 Roberts, Emily            13 RURS                             38.99  
  8 Brown, Holly              13 RURS                             39.26  
  9 Lazarov, Chelsea          13 Pnsc                             42.66  
 10 Elford, Louise            13 Wildern Waves                    42.92  
 
Event 7  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Rice, Megan               14 West Wight                       33.17  
  2 Agabeg, Hallie            14 Cheam Marcuda                    35.41  
  3 Knightley, Alyssa         14 Hsc                              35.61  
  4 Coleman, Rebecca          14 Alton                            36.34  
  5 Hambleton, Lara           14 RURS                             41.50  
 
Event 7  Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stone, Bethany            16 Pnsc                             32.90  
  2 Mills, Rhyanna            17 Goss                             33.07  
  3 Page, Emma                35 RMYS                             33.19  
  4 Turner, Jody              19 SBOW                             33.74  
  5 Last, Megan               15 Goss                             33.97  
  6 Sibley, Evie              15 Hsc                              34.26  
  7 Hamza, Ella               17 Pnsc                             34.86  
  8 Russell, Megan            15 EATS                             34.99  
  9 Strowger, Lucy            20 Goss                             35.75  
 10 Toner, Matilda            15 Pnsc                             37.03  
 11 Henry, Gail               42 Pnsc                             37.05  
 12 Wild, Katie               15 Pnsc                             39.22  
 13 Garrett, Florence         22 DSGBS                            54.36  
 14 Martin, Kathryn           17 DSGBS                          1:05.69  
 15 Edwards, Alexandra        16 DSGBS                          1:17.94  
 
Event 8  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flynn, Luke               10 Hsc                              33.51  
  2 Lyne, Fraser              10 Pnsc                             33.93  
  3 Doncom, Joseph            10 HAQS                             35.86  
  4 Revenko, Andrei           10 Hsc                              36.32  
  5 Heanen, Brandon           10 Hsc                              36.62  
  6 Dennis, Oliver             9 CROL                             36.84  
  7 Lo, Charlie               10 Hsc                              36.90  
  8 Payne, Ethan              10 Pnsc                             37.06  
  9 O'Shea, William           10 Pnsc                             38.17  
 10 Jenner, Callum             9 RSC                              39.85  
 11 Elcombe, Callum           10 LHSS                             39.88  
 12 Lacey, Oliver              9 SEAS                             41.50  
 13 Mills, Leo                10 Goss                             42.04  
 14 Prior, Jay-Charlie        10 Pnsc                             42.97  
 15 Norris, Finlay             9 LHSS                             43.88  
 16 Blackwell, Lewis           9 RSC                              44.32  
 17 Griffiths, Jenson          9 Goss                             44.45  
 18 Gardezi, Ali Zain         10 Pnsc                             44.56  
 19 Fitzpatrick, Richard       9 Cheam Marcuda                    45.04  
 20 Crockford, Mawgan         10 Pnsc                             49.12  
 21 Bacomo, Rafael             9 Cheam Marcuda                    49.42  
 22 Last, Sam                  9 Goss                             51.59  
 23 Collins, Matthew          10 LHSS                             52.79  
 24 Richardson-Fitt, Jacob    10 LHSS                             55.68  
 
Event 8  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guyett-Smith, Cayden      11 Pnsc                             33.62  
  2 Doran, Thomas             11 SASW                             34.15  
  3 Shine, Jasper             11 Alton                            34.23  
  4 Halloran-Day, Henry       11 Pnsc                             35.42  
  5 Winter, Logan             11 Pnsc                             35.89  
  6 Austin, Alex              11 Hsc                              35.99  
  7 Larby, Thomas             11 LHSS                             36.15  
  8 Dominy, George            11 Alton                            36.51  
  9 Houghton, Samuel          11 Cheam Marcuda                    36.56  
 10 Beaudro, Joshua           11 LHSS                             36.67  
 11 Spoor, Harvey             11 FANS                             37.03  
 12 Roostaei, Malek           11 Pnsc                             38.42  
 13 Carter, Joe               11 RSC                              39.18  
 14 Hutin, Scott              11 LHSS                             40.84  
 15 Ellis, Finlay             11 Pnsc                             40.94  
 15 Redpath, Michael          11 Goss                             40.94  
 17 Jordan, Lewis             11 Alton                            41.63  
 18 Elliott, Harry            11 SEAS                             44.83  
 19 Norris, Joshua            11 LHSS                             44.99  
 20 Collins, Taylor           11 LHSS                             49.62  
 
Event 8  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Colling, Logan            12 Hsc                              32.00  
  2 Budd, Liam                12 Pnsc                             33.26  
  3 Few, Adam                 12 Hsc                              33.70  
  4 Plewes, Henry             12 Alton                            33.80  
  5 Coffin, Glyn              12 Pnsc                             33.81  
  6 Kirkland, Kyle            12 LHSS                             34.64  
  7 Bryan, Sam                12 Pnsc                             34.91  
  8 Smoker, Jake              12 HAQS                             35.33  
  9 Stone, Harry              12 Pnsc                             36.00  
 10 Keay, Mitch               12 Cheam Marcuda                    36.46  
 11 Banning, Jonathan         12 Cheam Marcuda                    36.51  
 12 Kennedy, Harrison         12 LHSS                             39.10  
 13 Taylor, Luke              12 HAQS                             39.87  
 14 Ewins, Oliver             12 Pnsc                             40.04  
 15 Fletcher, Jack            12 Pnsc                             41.65  
 16 Mason, Joseph             12 Pnsc                             42.33  
 
Event 8  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Curliss, Benjamin         13 West Wight                       28.47  
  2 Williams, Ben             13 Alton                            28.74  
  3 Plewes, Rory              13 Alton                            29.84  
  4 Fogwill, Andrew           13 Goss                             30.52  
  5 Small, Sam                13 SEGW                             31.04  
  6 Doran, Alexander          13 SASW                             31.06  
  7 Stoop, Jan                13 LHSS                             31.28  
  8 Malkin, Oliver            13 Alton                            31.75  
  8 Jenner, Jacob             13 RSC                              31.75  
 10 Morrison, Frank           13 SEAS                             31.83  
 11 Bridgen, Alfie            13 Hsc                              32.03  
 12 Roberson, Alex            13 Alton                            32.07  
 13 Bassom, John              13 HAQS                             32.43  
 14 Ross, Nicholas            13 Alton                            34.29  
 15 Hall, James               13 LHSS                             34.77  
 16 Fruin, Joshua             13 Pnsc                             36.09  
 17 Kershaw, Kieron           13 Goss                             46.08  
 
Event 8  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edge, Alexander           14 Pnsc                             28.33  
  2 Smoker, Archie            14 HAQS                             29.52  
  3 Carter, Jack              14 RSC                              31.66  
  4 Cooper, Owen              14 Pnsc                             33.57  
  5 Bacomo, Michael           14 Cheam Marcuda                    34.03  
  6 Kral, Ben                 14 SEAS                             35.02  
 
Event 8  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilkie, Ashley            21 SBOW                             26.08  
  2 Cameron, Dan              19 Goss                             26.20  
  3 Perrott, Adam             49 Pnsc                             26.67  
  4 Corrigan, James           19 Pnsc                             26.75  
  5 Ginn, Matthew             20 SBOW                             27.97  
  6 Kreel, Larry              49 EATS                             28.14  
  7 Taylor, Niall             15 Goss                             29.04  
  8 Wilton, Ben               15 Wildern Waves                    29.15  
  9 Bateman, Ciaran           15 Hsc                              29.40  
 10 Knight, Matthew           15 Pnsc                             31.01  
 11 Squibb, Ethan             16 SEAS                             31.88  
 12 Birchmore, Billy          20 DSGBS                            31.96  
 13 Fitzpatrick, Jordan       15 Cheam Marcuda                    33.45  
 14 Shipton, Adam             15 Alton                            35.49  
 15 Goodman, Alexander        24 Pnsc                             35.95  
 16 Banks, Andrew             29 DSGBS                            37.05  
 17 Fofie, Carl               21 SBOW                             39.36  
 18 Holmes, Mark              32 DSGBS                            40.24  
 19 Reed, William             22 DSGBS                            41.32  
 20 Lacey, Zachary            15 DSGBS                            41.44  
 
Event 9  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Madeleine          10 Pnsc                           1:26.28  
  2 Woollard, Georgina        10 Hsc                            1:27.73  
  2 McGowan, Stefania         10 Hsc                            1:27.73  
  4 Green, Chloe              10 RURS                           1:29.65  
  5 Gleeson, Aura             10 Hsc                            1:30.20  
  6 Bridgen, Poppy            10 Hsc                            1:33.93  
  7 Barbary, Isabel           10 LHSS                           1:36.57  
  8 Clinton, Olivia           10 Pnsc                           1:36.79  
  9 Croll, Isla               10 LHSS                           1:41.14  
 10 Davis, Bethany             9 Goss                           1:48.37  
 11 Bernatskaya, Diana        10 Hsc                            1:49.77  
 12 Roberts, Molly            10 RURS                           2:11.82  
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gueterbock, Freya         11 Pnsc                           1:17.59  
  2 Phillips, Poppy           11 Cheam Marcuda                  1:21.95  
  3 Ayling, Amelia            11 LHSS                           1:24.68  
  4 Stallard, Bethany         11 Pnsc                           1:24.85  
  5 Hall, Evelyn              11 LHSS                           1:25.34  
  6 Fenwick, Megan            11 Wildern Waves                  1:26.33  
  7 Hill, Amy                 11 HAQS                           1:27.22  
  8 Shires, Francesca         11 Hsc                            1:27.44  
  9 Dominy, Ellie             11 Alton                          1:27.70  
 10 McCulloch, Mia            11 Pnsc                           1:27.80  
 11 Day, Mia                  11 LHSS                           1:30.88  
 12 Lewis, Sophia             11 Pnsc                           1:31.90  
 13 Dempsey, Lilly            11 Hsc                            1:35.05  
 14 Malam, Zoe                11 Goss                           1:35.59  
 15 Cotterill, Florrie        11 Goss                           1:36.07  
 16 McFadden, Niamh           11 RURS                           1:38.34  
 17 Adamson, Grace            11 Pnsc                           1:44.33  
 18 Russell, Abigail          11 LHSS                           1:48.01  
 
Event 9  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Calvesbert-Sharp, Maddis  12 Pnsc                           1:14.88  
  2 Lamb, Shannon             12 LHSS                           1:16.92  
  3 Rees, Ffion               12 MILW                           1:17.05  
  4 Pengilley, Katie          12 Alton                          1:20.80  
  5 Fletcher, May             12 LHSS                           1:23.57  
  6 Williams, Hannah          12 Alton                          1:24.80  
  7 Higgins, Leah             12 Hsc                            1:24.99  
  8 Heanen, Keady             12 Hsc                            1:25.47  
  9 Sambles, Roseanna         12 Pnsc                           1:25.83  
 10 Mack, Emma L              12 Pnsc                           1:25.94  
 11 Browne, Jessica           12 West Wight                     1:26.05  
 12 Summerton, Sophie         12 HAQS                           1:27.27  
 13 Starkey, Susannah         12 Pnsc                           1:27.41  
 14 Skeats, Charlie           12 Wildern Waves                  1:34.13  
 15 Sanders, Elizabeth        12 Pnsc                           1:35.69  
 16 Wilson-Starr, Erin        12 Goss                           1:41.67  
 17 Neal, Allana              12 Goss                           1:44.00  
 
Event 9  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Churcher, Milly           13 Pnsc                           1:17.42  
  2 Lorenzen, Kaela           13 Pnsc                           1:24.33  
  3 Lazarov, Chelsea          13 Pnsc                           1:27.47  
  4 Brown, Holly              13 RURS                           1:27.92  
  5 Elford, Louise            13 Wildern Waves                  1:27.99  
  6 Tudgay, Lucy              13 Pnsc                           1:28.96  
  7 Murphy, Olivia            13 Alton                          1:30.23  
  8 Roberts, Emily            13 RURS                           1:37.34  
  9 Whittenham, Emma          13 Pnsc                           1:47.52  
 10 Ewins, Florence           13 Pnsc                           1:51.13  
 
Event 9  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Winter, Pearl             14 Pnsc                           1:16.16  
  2 Britton, Samantha         14 Pnsc                           1:16.46  
  3 Coleman, Rebecca          14 Alton                          1:17.90  
  4 Knightley, Alyssa         14 Hsc                            1:18.34  
  5 Jones, Amelia             14 Alton                          1:24.96  
  6 Black, Summer             14 Alton                          1:31.47  
  7 Wiltshire, Trinity        14 RSC                            1:31.80  
  8 Hambleton, Lara           14 RURS                           1:34.01  
 
Event 9  Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Osborne, Hannah           17 HAQS                           1:11.66  
  2 Blacklock, Lelayna        15 SEAS                           1:16.65  
  3 Sibley, Evie              15 Hsc                            1:16.97  
  4 Mills, Rhyanna            17 Goss                           1:18.06  
  5 Larby, Jess               15 HAQS                           1:18.56  
  6 Wild, Katie               15 Pnsc                           1:25.89  
  7 Garrett, Florence         22 DSGBS                          1:51.20  
  8 Martin, Kathryn           17 DSGBS                          1:58.49  
  9 Turner, Rebecca           17 DSGBS                          2:12.95  
 
Event 10  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lyne, Fraser              10 Pnsc                           1:28.77  
      38.69   50.08                                                
  2 Lo, Charlie               10 Hsc                            1:43.27  
      49.45   53.82                                                
  3 Revenko, Andrei           10 Hsc                            1:44.88  
      47.07   57.81                                                
 -- Heanen, Brandon           10 Hsc                                 DQ  
      44.01   53.45                                                
 
Event 10  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Doran, Thomas             11 SASW                           1:31.05  
      41.47   49.58                                                
  2 Austin, Alex              11 Hsc                            1:38.74  
      44.50   54.24                                                
  3 Winter, Logan             11 Pnsc                           1:40.57  
  4 Houghton, Samuel          11 Cheam Marcuda                  1:44.96  
      46.89   58.07                                                
 -- Elliott, Harry            11 SEAS                                DQ  
 
Event 10  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Budd, Liam                12 Pnsc                           1:18.70  
      37.83   40.87                                                
  2 Kettle, Oliver            12 Pnsc                           1:30.43  
      40.85   49.58                                                
  3 Plewes, Henry             12 Alton                          1:31.21  
      41.72   49.49                                                
  4 Few, Adam                 12 Hsc                            1:35.03  
      44.72   50.31                                                
 
Event 10  Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Williams, Ben             13 Alton                          1:14.30  
      33.42   40.88                                                
  2 Doran, Alexander          13 SASW                           1:17.73  
      35.65   42.08                                                
  3 Small, Sam                13 SEGW                           1:19.61  
      36.36   43.25                                                
  4 Morrison, Frank           13 SEAS                           1:29.02  
 
Event 10  Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edge, Alexander           14 Pnsc                           1:08.44  
      31.88   36.56                                                
  2 Young, Thomas             14 Pnsc                           1:31.83  
 
Event 10  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cameron, Dan              19 Goss                           1:01.31  
      28.31   33.00                                                
  2 Neilson, Christopher      20 SBOW                           1:07.76  
      30.56   37.20                                                
  3 Taylor, Niall             15 Goss                           1:12.58  
      33.42   39.16                                                
  4 Fitzpatrick, Jordan       15 Cheam Marcuda                  1:27.90  
      37.39   50.51                                                
  5 Holmes, Mark              32 DSGBS                          1:40.26  
  6 Banks, Andrew             29 DSGBS                          1:53.61  
  7 Reed, William             22 DSGBS                          2:01.67  
 
Event 11  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Mujer, Maegan             10 Cheam Marcuda                    44.14  
  2 Goddard, Grace            10 LHSS                             44.34  
  3 Green, Chloe              10 RURS                             45.93  
  4 Guyett-Smith, Collette    10 Pnsc                             46.82  
  5 Gleeson, Aura             10 Hsc                              47.27  
  6 Woollard, Georgina        10 Hsc                              47.86  
  7 McGowan, Stefania         10 Hsc                              48.34  
  8 Jackson, Lottie           10 Alton                            48.48  
  9 Bridgen, Poppy            10 Hsc                              49.24  
 10 Neal, Gabriella           10 Sea-Byrds                        49.58  
 11 Akhtar, Shazia            10 Pnsc                             50.39  
 12 Croll, Isla               10 LHSS                             50.78  
 13 Dominiak, Larisa           9 Pnsc                             52.85  
 14 Davis, Bethany             9 Goss                             53.27  
 15 Clinton, Olivia           10 Pnsc                             54.77  
 16 Roberts, Molly            10 RURS                             55.09  
 17 Barbary, Isabel           10 LHSS                             55.63  
 18 Hall, Matilda             10 LHSS                             57.52  
 19 Reed, Hannah              10 Pnsc                             57.99  
 20 Hickman-Hall, Lily         9 Pnsc                             59.28  
 21 Deem, Rosie               10 Goss                             59.96  
 22 Robinson, Amber           10 Goss                           1:02.52  
 23 Curry, Georgina           10 Alton                          1:03.19  
 24 Short, Emilia              9 LHSS                           1:08.07  
 -- Hamilton, Melissa          9 Pnsc                                DQ  
 -- Winter, Violet            10 Pnsc                                DQ  
 
Event 11  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gueterbock, Freya         11 Pnsc                             44.69  
  2 McCulloch, Mia            11 Pnsc                             45.68  
  3 Phillips, Poppy           11 Cheam Marcuda                    45.98  
  4 Lewis, Sophia             11 Pnsc                             46.43  
  5 Reed, Mia                 11 Pnsc                             47.05  
  6 Shires, Francesca         11 Hsc                              47.37  
  7 Day, Mia                  11 LHSS                             48.41  
  8 Stallard, Bethany         11 Pnsc                             48.62  
  8 Davies, Daisy             11 Goss                             48.62  
 10 Fenwick, Megan            11 Wildern Waves                    48.89  
 11 McFadden, Niamh           11 RURS                             50.45  
 12 Maclellan, Edith          11 Pnsc                             53.04  
 13 Dempsey, Lilly            11 Hsc                              53.17  
 14 Williams, Leah            11 Goss                             53.40  
 15 Robinson, Abigail         11 Pnsc                             53.98  
 16 Royer, Erica              11 Pnsc                             54.23  
 17 Malam, Zoe                11 Goss                             55.16  
 18 Boardman, Katy            11 HAQS                             55.52  
 19 Elston, Rhiannon          11 Pnsc                             57.22  
 20 Russell, Abigail          11 LHSS                           1:02.21  
 -- Adamson, Grace            11 Pnsc                                DQ  
 
Event 11  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hantrais-Smith, Alys      12 Pnsc                             39.40  
  2 Harris, Libby             12 LETS                             41.50  
  3 Calvesbert-Sharp, Maddis  12 Pnsc                             42.15  
  4 Ward, Helena              12 EATS                             43.24  
  5 Roberts, Isabel           12 Alton                            44.08  
  6 Edwards, Mary             12 LHSS                             44.40  
  7 Sambles, Roseanna         12 Pnsc                             44.46  
  8 Mack, Emma L              12 Pnsc                             44.82  
  9 Winter, Maisie            12 Pnsc                             45.14  
 10 Heanen, Keady             12 Hsc                              45.31  
 11 Williams, Hannah          12 Alton                            45.38  
 12 Jarvie, Juliet            12 LHSS                             45.48  
 13 Bassett, Gemma            12 Pnsc                             45.80  
 14 Rees, Ffion               12 MILW                             45.89  
 15 Lamb, Shannon             12 LHSS                             45.91  
 16 Pengilley, Katie          12 Alton                            46.99  
 17 Marx, Alex                12 Pnsc                             47.96  
 18 Browne, Jessica           12 West Wight                       48.07  
 19 North, Freya              12 HAQS                             48.34  
 20 Sanders, Elizabeth        12 Pnsc                             49.23  
 21 Starkey, Susannah         12 Pnsc                             49.72  
 22 Higgins, Leah             12 Hsc                              50.51  
 23 Schuster, Katie           12 LHSS                             50.52  
 24 Kral, Lucy                12 SEAS                             53.43  
 25 Neal, Allana              12 Goss                           1:04.49  
 
Event 11  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Holly              13 RURS                             40.84  
  2 Clifford, Joanna          13 Alton                            41.97  
  3 Murphy, Olivia            13 Alton                            42.98  
  4 Bell, Mia                 13 EATS                             43.37  
  5 Lazarov, Chelsea          13 Pnsc                             43.74  
  6 Nunu, Thandiswa           13 Hsc                              44.38  
  7 Tudgay, Lucy              13 Pnsc                             45.13  
  8 Churcher, Milly           13 Pnsc                             47.22  
  9 Lorenzen, Kaela           13 Pnsc                             48.70  
 10 Morris, Sophie            13 Pnsc                             49.11  
 11 Selby, Evie               13 LHSS                             51.10  
 12 Roberts, Emily            13 RURS                             51.37  
 13 Ewins, Florence           13 Pnsc                             59.36  
 
Event 11  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Knightley, Alyssa         14 Hsc                              38.34  
  2 Winter, Rosie             14 Pnsc                             38.74  
  3 Agabeg, Hallie            14 Cheam Marcuda                    39.40  
  4 Jones, Amelia             14 Alton                            46.10  
  5 Black, Summer             14 Alton                            47.45  
  6 Hambleton, Lara           14 RURS                             48.19  
  7 Wiltshire, Trinity        14 RSC                              48.47  
 
Event 11  Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Strowger, Lucy            20 Goss                             37.44  
  2 Larby, Jess               15 HAQS                             38.87  
  3 Mills, Rhyanna            17 Goss                             39.91  
  4 Robinson, Alice           22 SBOW                             42.96  
  5 Henry, Gail               42 Pnsc                             43.92  
  6 Sibley, Evie              15 Hsc                              44.36  
 
Event 12  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flynn, Luke               10 Hsc                              39.86  
  2 Payne, Ethan              10 Pnsc                             40.53  
  3 Revenko, Andrei           10 Hsc                              43.49  
  4 Dennis, Oliver             9 CROL                             43.61  
  5 Lo, Charlie               10 Hsc                              44.48  
  6 Doncom, Joseph            10 HAQS                             44.60  
  7 Jenner, Callum             9 RSC                              46.68  
  8 Higson, Alex              10 Pnsc                             47.56  
  9 Lacey, Oliver              9 SEAS                             48.12  
 10 Elcombe, Callum           10 LHSS                             48.41  
 11 Mills, Leo                10 Goss                             49.70  
 12 Fitzpatrick, Richard       9 Cheam Marcuda                    49.97  
 13 Last, Sam                  9 Goss                             51.39  
 14 Blackwell, Lewis           9 RSC                              52.31  
 15 Bacomo, Rafael             9 Cheam Marcuda                    54.69  
 16 Collins, Matthew          10 LHSS                             57.36  
 
Event 12  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guyett-Smith, Cayden      11 Pnsc                             37.83  
  2 Shine, Jasper             11 Alton                            39.39  
  3 Halloran-Day, Henry       11 Pnsc                             41.90  
  4 Beaudro, Joshua           11 LHSS                             43.25  
  4 Winter, Logan             11 Pnsc                             43.25  
  6 Doran, Thomas             11 SASW                             43.93  
  7 Carter, Joe               11 RSC                              44.35  
  8 Larby, Thomas             11 LHSS                             44.42  
  9 Poynter, Harry            11 West Wight                       46.55  
 10 Hutin, Scott              11 LHSS                             48.27  
 11 Elliott, Harry            11 SEAS                             52.55  
 12 Lestat, Angelis Oram      11 Pnsc                             52.94  
 13 Norris, Joshua            11 LHSS                             54.35  
 14 Collins, Taylor           11 LHSS                             54.50  
 
Event 12  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Budd, Liam                12 Pnsc                             37.13  
  2 Colling, Logan            12 Hsc                              37.64  
  3 Few, Adam                 12 Hsc                              38.94  
  4 Stone, Harry              12 Pnsc                             39.89  
  5 Kirkland, Kyle            12 LHSS                             40.30  
  6 Keay, Mitch               12 Cheam Marcuda                    40.79  
  7 Coffin, Glyn              12 Pnsc                             41.70  
  8 Wicks, Matthew            12 Pnsc                             41.77  
  9 Plewes, Henry             12 Alton                            43.55  
 10 Kennedy, Harrison         12 LHSS                             44.75  
 11 Bryan, Sam                12 Pnsc                             45.14  
 12 Mason, Joseph             12 Pnsc                             47.98  
 
Event 12  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Plewes, Rory              13 Alton                            34.75  
  2 Curliss, Benjamin         13 West Wight                       36.38  
  3 Jenner, Jacob             13 RSC                              36.54  
  4 Williams, Ben             13 Alton                            36.84  
  5 Small, Sam                13 SEGW                             37.11  
  6 Doran, Alexander          13 SASW                             38.11  
  7 Malkin, Oliver            13 Alton                            38.48  
  8 Roberson, Alex            13 Alton                            38.73  
  9 Bridgen, Alfie            13 Hsc                              39.50  
 10 Bassom, John              13 HAQS                             39.75  
 11 Stoop, Jan                13 LHSS                             40.49  
 12 Kershaw, Kieron           13 Goss                             58.31  
 
Event 12  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edge, Alexander           14 Pnsc                             33.97  
  2 Carter, Jack              14 RSC                              37.51  
  3 Cooper, Owen              14 Pnsc                             37.68  
  4 Clacy, Barney             14 Wildern Waves                    38.43  
  5 Bacomo, Michael           14 Cheam Marcuda                    38.54  
 
Event 12  Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cameron, Dan              19 Goss                             29.62  
  2 Corrigan, James           19 Pnsc                             29.79  
  3 Knight, Matthew           15 Pnsc                             38.05  
  4 Birchmore, Billy          20 DSGBS                            38.76  
  5 Fitzpatrick, Jordan       15 Cheam Marcuda                    41.39  
  6 Shipton, Adam             15 Alton                            42.68  
  7 Holmes, Mark              32 DSGBS                            44.32  
  8 Goodman, Alexander        24 Pnsc                             46.37  
  9 Lacey, Zachary            15 DSGBS                            48.44  
 
Event 13  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guyett-Smith, Collette    10 Pnsc                             34.85  
  2 Mujer, Maegan             10 Cheam Marcuda                    34.92  
  3 Green, Chloe              10 RURS                             35.04  
  4 Jackson, Lottie           10 Alton                            35.77  
  5 Goddard, Grace            10 LHSS                             36.33  
  6 Bridgen, Poppy            10 Hsc                              36.39  
  7 Gleeson, Aura             10 Hsc                              36.43  
  8 Brown, Madeleine          10 Pnsc                             36.80  
  9 Neal, Gabriella           10 Sea-Byrds                        36.92  
 10 Woollard, Georgina        10 Hsc                              37.59  
 11 Clinton, Olivia           10 Pnsc                             37.63  
 12 McGowan, Stefania         10 Hsc                              37.65  
 13 Barbary, Isabel           10 LHSS                             39.38  
 14 Croll, Isla               10 LHSS                             39.86  
 15 Robinson, Naomi            9 Pnsc                             40.57  
 16 Dominiak, Larisa           9 Pnsc                             40.77  
 17 Curry, Georgina           10 Alton                            41.41  
 18 Birkett, Victoria          9 HAQS                             41.52  
 19 Hall, Matilda             10 LHSS                             41.73  
 20 Roberts, Molly            10 RURS                             43.47  
 21 Hamilton, Melissa          9 Pnsc                             45.77  
 22 Hickman-Hall, Lily         9 Pnsc                             47.32  
 23 Deem, Rosie               10 Goss                             49.53  
 24 Robinson, Amber           10 Goss                             58.04  
 
Event 13  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McCulloch, Mia            11 Pnsc                             32.39  
  2 Hall, Evelyn              11 LHSS                             33.13  
  3 Gueterbock, Freya         11 Pnsc                             33.53  
  4 Phillips, Poppy           11 Cheam Marcuda                    33.73  
  5 Shires, Francesca         11 Hsc                              34.28  
  6 Stallard, Bethany         11 Pnsc                             34.67  
  7 Fenwick, Megan            11 Wildern Waves                    34.74  
  8 Ayling, Amelia            11 LHSS                             34.89  
  9 Day, Mia                  11 LHSS                             35.15  
 10 Lewis, Sophia             11 Pnsc                             35.72  
 11 Roberts, Madeline         11 Alton                            36.27  
 12 Cotterill, Florrie        11 Goss                             36.30  
 13 McFadden, Niamh           11 RURS                             36.71  
 14 Dominy, Ellie             11 Alton                            37.38  
 15 Dempsey, Lilly            11 Hsc                              37.65  
 16 Boardman, Katy            11 HAQS                             38.34  
 17 Reed, Mia                 11 Pnsc                             38.50  
 18 Davies, Daisy             11 Goss                             39.09  
 19 Malam, Zoe                11 Goss                             39.14  
 20 Williams, Leah            11 Goss                             39.65  
 21 Russell, Abigail          11 LHSS                             40.66  
 22 Adamson, Grace            11 Pnsc                             41.81  
 23 Robinson, Abigail         11 Pnsc                             45.28  
 
Event 13  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Heanen, Keady             12 Hsc                              31.10  
  2 Calvesbert-Sharp, Maddis  12 Pnsc                             32.06  
  3 Hantrais-Smith, Alys      12 Pnsc                             32.31  
  4 Steiner, Lucy             12 Alton                            32.45  
  5 Lamb, Shannon             12 LHSS                             32.50  
  6 Williams, Hannah          12 Alton                            33.07  
  7 Harris, Libby             12 LETS                             33.10  
  8 Pengilley, Katie          12 Alton                            33.24  
  9 Marx, Alex                12 Pnsc                             33.32  
 10 Jarvie, Juliet            12 LHSS                             33.42  
 11 Mack, Emma L              12 Pnsc                             33.66  
 12 Browne, Jessica           12 West Wight                       34.05  
 13 Fletcher, May             12 LHSS                             34.21  
 14 Townshend, Caitlin        12 West Wight                       34.66  
 15 Page-Webb, Phoebe         12 Pnsc                             34.91  
 16 Higgins, Leah             12 Hsc                              34.92  
 17 Roberts, Isabel           12 Alton                            34.99  
 18 Edwards, Mary             12 LHSS                             35.07  
 19 Winter, Maisie            12 Pnsc                             35.22  
 20 Sambles, Roseanna         12 Pnsc                             35.40  
 21 Starkey, Susannah         12 Pnsc                             36.00  
 22 Summerton, Sophie         12 HAQS                             36.23  
 23 Ward, Helena              12 EATS                             37.18  
 24 Sanders, Elizabeth        12 Pnsc                             37.44  
 25 Neal, Allana              12 Goss                             38.29  
 26 Schuster, Katie           12 LHSS                             39.77  
 
Event 13  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Nunu, Thandiswa           13 Hsc                              31.80  
  2 Tudgay, Lucy              13 Pnsc                             32.55  
  3 Churcher, Milly           13 Pnsc                             32.56  
  4 Murphy, Olivia            13 Alton                            33.13  
  5 Bell, Mia                 13 EATS                             33.84  
  6 Brown, Holly              13 RURS                             34.28  
  7 Lazarov, Chelsea          13 Pnsc                             34.33  
  8 Lorenzen, Kaela           13 Pnsc                             34.78  
  9 Selby, Evie               13 LHSS                             35.37  
 10 Morris, Sophie            13 Pnsc                             35.56  
 11 Elford, Louise            13 Wildern Waves                    35.89  
 12 Williams, Ellen           13 Goss                             35.99  
 13 Roberts, Emily            13 RURS                             36.70  
 14 Whittenham, Emma          13 Pnsc                             44.49  
 
Event 13  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Britton, Samantha         14 Pnsc                             29.90  
  2 Rice, Megan               14 West Wight                       30.45  
  3 Coleman, Rebecca          14 Alton                            31.63  
  4 Evans, Lena               14 Pnsc                             32.94  
  5 Jones, Amelia             14 Alton                            33.64  
  6 Black, Summer             14 Alton                            35.02  
  7 Wiltshire, Trinity        14 RSC                              35.15  
  8 Hambleton, Lara           14 RURS                             36.95  
 
Event 13  Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 King, Megan               15 SEAS                             28.64  
  2 Mills, Rhyanna            17 Goss                             29.83  
  3 Osborne, Hannah           17 HAQS                             29.84  
  4 Stone, Bethany            16 Pnsc                             30.88  
  5 Strowger, Lucy            20 Goss                             31.11  
  6 King, Ellie               17 SEAS                             31.20  
  7 Larby, Jess               15 HAQS                             31.38  
  8 Henry, Gail               42 Pnsc                             31.64  
  9 Sibley, Evie              15 Hsc                              31.77  
 10 Hamza, Ella               17 Pnsc                             32.32  
 11 Last, Megan               15 Goss                             32.48  
 12 Ellis, Jenny              15 Goss                             32.80  
 13 Russell, Megan            15 EATS                             32.85  
 14 Wild, Katie               15 Pnsc                             33.14  
 15 Robinson, Alice           22 SBOW                             33.71  
 16 Toner, Matilda            15 Pnsc                             35.58  
 17 Garrett, Florence         22 DSGBS                            46.76  
 18 Edwards, Alexandra        16 DSGBS                            49.81  
 19 Martin, Kathryn           17 DSGBS                            53.86  
 20 Turner, Rebecca           17 DSGBS                            59.88  
 
Event 14  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flynn, Luke               10 Hsc                            1:42.58  
  2 Doncom, Joseph            10 HAQS                           1:47.95  
  3 Heanen, Brandon           10 Hsc                            1:49.75  
  4 Young, William            10 Pnsc                           1:56.79  
  5 Adams-Donohoe, Mason       9 RSC                            1:57.41  
  6 Fitzpatrick, Richard       9 Cheam Marcuda                  1:57.75  
  7 Lo, Charlie               10 Hsc                            1:57.76  
  8 Revenko, Andrei           10 Hsc                            1:58.68  
  9 Gardezi, Ali Zain         10 Pnsc                           2:01.46  
 10 Blackwell, Lewis           9 RSC                            2:04.98  
 11 Griffiths, Jenson          9 Goss                           2:06.47  
 12 Dollamore, Joe             9 Goss                           2:08.48  
 13 Bailey, Diarmuid          10 Pnsc                           2:14.16  
 
Event 14  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dominy, George            11 Alton                          1:34.42  
  2 Guyett-Smith, Cayden      11 Pnsc                           1:45.04  
  3 Ellis, Finlay             11 Pnsc                           1:50.71  
  4 Beaudro, Joshua           11 LHSS                           1:52.78  
  5 Jordan, Lewis             11 Alton                          1:53.11  
  6 Doran, Thomas             11 SASW                           1:54.58  
  7 Poynter, Harry            11 West Wight                     1:55.72  
  8 Meysen, Noah              11 Goss                           1:59.62  
  9 Lestat, Angelis Oram      11 Pnsc                           2:06.29  
 10 Collins, Taylor           11 LHSS                           2:12.09  
 -- Spoor, Harvey             11 FANS                                DQ  
 
Event 14  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Budd, Liam                12 Pnsc                           1:28.04  
  2 Keay, Mitch               12 Cheam Marcuda                  1:32.29  
  3 Kettle, Oliver            12 Pnsc                           1:36.78  
  4 Few, Adam                 12 Hsc                            1:46.17  
  5 Kirkland, Kyle            12 LHSS                           1:47.24  
  6 Plewes, Henry             12 Alton                          1:47.67  
  7 Fletcher, Jack            12 Pnsc                           1:50.53  
  8 Taylor, Luke              12 HAQS                           2:00.59  
  9 Woolger, Jack             12 Pnsc                           2:06.84  
 
Event 14  Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Doran, Alexander          13 SASW                           1:29.84  
  2 Curliss, Benjamin         13 West Wight                     1:30.52  
  3 Bridgen, Alfie            13 Hsc                            1:33.15  
  4 Maughan, Charlie          13 Alton                          1:34.83  
  5 Fogwill, Andrew           13 Goss                           1:37.23  
  6 Ross, Nicholas            13 Alton                          1:39.44  
  7 Hall, James               13 LHSS                           1:43.93  
  8 Stoop, Jan                13 LHSS                           1:45.82  
  9 Fruin, Joshua             13 Pnsc                           1:52.54  
 
Event 14  Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edge, Alexander           14 Pnsc                           1:25.64  
  2 Carter, Jack              14 RSC                            1:34.85  
  3 Young, Thomas             14 Pnsc                           1:39.43  
  4 Bacomo, Michael           14 Cheam Marcuda                  1:43.96  
 
Event 14  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bateman, Ciaran           15 Hsc                            1:17.35  
  2 Cameron, Dan              19 Goss                           1:18.13  
  3 Wilton, Ben               15 Wildern Waves                  1:30.10  
  4 Shipton, Adam             15 Alton                          1:31.50  
  5 Knight, Matthew           15 Pnsc                           1:32.21  
  6 Fitzpatrick, Jordan       15 Cheam Marcuda                  1:34.69  
  7 Goodman, Alexander        24 Pnsc                           1:49.68  
 -- Reed, William             22 DSGBS                               DQ  
 
Event 15  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Jackson, Lottie           10 Alton                          1:28.37  
  2 Guyett-Smith, Collette    10 Pnsc                           1:33.04  
  3 Mujer, Maegan             10 Cheam Marcuda                  1:35.08  
  4 McGowan, Stefania         10 Hsc                            1:39.23  
  5 Clinton, Olivia           10 Pnsc                           1:47.00  
 
Event 15  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stallard, Bethany         11 Pnsc                           1:20.75  
  2 McCulloch, Mia            11 Pnsc                           1:23.65  
  3 Ayling, Amelia            11 LHSS                           1:24.69  
  4 Lewis, Sophia             11 Pnsc                           1:35.16  
 -- Shires, Francesca         11 Hsc                                 DQ  
 
Event 15  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Hantrais-Smith, Alys      12 Pnsc                           1:17.36  
  2 Harris, Libby             12 LETS                           1:18.51  
  3 Heanen, Keady             12 Hsc                            1:29.94  
  4 Mack, Emma L              12 Pnsc                           1:30.47  
  5 Bassett, Gemma            12 Pnsc                           1:32.60  
  6 Townshend, Caitlin        12 West Wight                     1:37.38  
  7 North, Freya              12 HAQS                           1:40.15  
  8 Sanders, Elizabeth        12 Pnsc                           1:40.17  
  9 Sambles, Roseanna         12 Pnsc                           1:42.10  
 
Event 15  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clifford, Joanna          13 Alton                          1:19.95  
  2 Nunu, Thandiswa           13 Hsc                            1:20.73  
  3 Tudgay, Lucy              13 Pnsc                           1:22.05  
  4 Morris, Sophie            13 Pnsc                           1:33.17  
  5 Lazarov, Chelsea          13 Pnsc                           1:40.23  
  6 Elford, Louise            13 Wildern Waves                  1:40.75  
  7 Williams, Ellen           13 Goss                           1:47.15  
 -- Roberts, Emily            13 RURS                                DQ  
 -- Lorenzen, Kaela           13 Pnsc                               DNF  
 
Event 15  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Britton, Samantha         14 Pnsc                           1:15.30  
  2 Knightley, Alyssa         14 Hsc                            1:16.97  
  3 Coleman, Rebecca          14 Alton                          1:25.96  
 
Event 15  Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Stone, Bethany            16 Pnsc                           1:13.05  
  2 Sibley, Evie              15 Hsc                            1:16.41  
  3 Last, Megan               15 Goss                           1:19.41  
  4 Dollamore, Letitia        17 Goss                           1:20.45  
  5 Toner, Matilda            15 Pnsc                           1:25.88  
  6 Wild, Katie               15 Pnsc                           1:31.77  
 
Event 16  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Flynn, Luke               10 Hsc                            1:17.11  
  2 Revenko, Andrei           10 Hsc                            1:20.71  
  3 Doncom, Joseph            10 HAQS                           1:22.36  
  4 Heanen, Brandon           10 Hsc                            1:22.91  
  5 Payne, Ethan              10 Pnsc                           1:23.19  
  6 Lo, Charlie               10 Hsc                            1:23.72  
  7 O'Shea, William           10 Pnsc                           1:24.60  
  8 Dennis, Oliver             9 CROL                           1:27.41  
  9 Jenner, Callum             9 RSC                            1:28.27  
 10 Bailey, Diarmuid          10 Pnsc                           1:32.94  
 11 Lacey, Oliver              9 SEAS                           1:33.85  
 12 Adams-Donohoe, Mason       9 RSC                            1:37.98  
 13 Dollamore, Joe             9 Goss                           1:39.65  
 14 Higson, Alex              10 Pnsc                           1:40.29  
 15 Mills, Leo                10 Goss                           1:40.37  
 16 Young, William            10 Pnsc                           1:44.12  
 17 Collins, Matthew          10 LHSS                           1:52.25  
 
Event 16  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Guyett-Smith, Cayden      11 Pnsc                           1:15.07  
  2 Doran, Thomas             11 SASW                           1:17.20  
  3 Halloran-Day, Henry       11 Pnsc                           1:17.43  
  4 Shine, Jasper             11 Alton                          1:18.74  
  5 Larby, Thomas             11 LHSS                           1:21.71  
  6 Beaudro, Joshua           11 LHSS                           1:23.39  
  7 Spoor, Harvey             11 FANS                           1:25.23  
  8 Roostaei, Malek           11 Pnsc                           1:26.87  
  9 Carter, Joe               11 RSC                            1:28.55  
 10 Poynter, Harry            11 West Wight                     1:29.31  
 11 Redpath, Michael          11 Goss                           1:37.27  
 12 Hutin, Scott              11 LHSS                           1:39.94  
 
Event 16  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Colling, Logan            12 Hsc                            1:11.06  
  2 Budd, Liam                12 Pnsc                           1:11.09  
  3 Kettle, Oliver            12 Pnsc                           1:11.24  
  4 Plewes, Henry             12 Alton                          1:15.60  
  5 Few, Adam                 12 Hsc                            1:15.69  
  6 Bryan, Sam                12 Pnsc                           1:16.86  
  7 Stone, Harry              12 Pnsc                           1:17.16  
  8 Kirkland, Kyle            12 LHSS                           1:17.69  
  9 Keay, Mitch               12 Cheam Marcuda                  1:21.87  
 10 Kennedy, Harrison         12 LHSS                           1:26.37  
 11 Wicks, Matthew            12 Pnsc                           1:28.15  
 12 Ewins, Oliver             12 Pnsc                           1:33.74  
 13 Taylor, Luke              12 HAQS                           1:34.15  
 
Event 16  Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Curliss, Benjamin         13 West Wight                     1:03.29  
  2 Williams, Ben             13 Alton                          1:03.57  
  3 Plewes, Rory              13 Alton                          1:04.71  
  4 Doran, Alexander          13 SASW                           1:07.33  
  5 Small, Sam                13 SEGW                           1:07.54  
  6 Maughan, Charlie          13 Alton                          1:08.76  
  7 Bridgen, Alfie            13 Hsc                            1:10.01  
  8 Fogwill, Andrew           13 Goss                           1:10.34  
  9 Stoop, Jan                13 LHSS                           1:10.43  
 10 Jenner, Jacob             13 RSC                            1:10.97  
 11 Roberson, Alex            13 Alton                          1:11.50  
 12 Bassom, John              13 HAQS                           1:11.97  
 13 Malkin, Oliver            13 Alton                          1:12.51  
 14 Ross, Nicholas            13 Alton                          1:14.58  
 15 Hall, James               13 LHSS                           1:16.42  
 16 Fruin, Joshua             13 Pnsc                           1:21.82  
 17 Kershaw, Kieron           13 Goss                           1:46.93  
 
Event 16  Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Edge, Alexander           14 Pnsc                           1:02.53  
  2 Carter, Jack              14 RSC                            1:10.92  
  3 Clacy, Barney             14 Wildern Waves                  1:12.47  
  4 Cooper, Owen              14 Pnsc                           1:14.12  
  5 Young, Thomas             14 Pnsc                           1:18.22  
 
Event 16  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wilkie, Ashley            21 SBOW                             56.78  
  2 Cameron, Dan              19 Goss                             57.40  
  3 Corrigan, James           19 Pnsc                             58.34  
  4 Ginn, Matthew             20 SBOW                           1:01.12  
  5 Taylor, Niall             15 Goss                           1:03.31  
  6 Bateman, Ciaran           15 Hsc                            1:05.03  
  7 Wilton, Ben               15 Wildern Waves                  1:07.39  
  8 Knight, Matthew           15 Pnsc                           1:09.59  
  9 Birchmore, Billy          20 DSGBS                          1:10.20  
 10 Shipton, Adam             15 Alton                          1:18.91  
 11 Banks, Andrew             29 DSGBS                          1:25.05  
 12 Holmes, Mark              32 DSGBS                          1:30.72  
 13 Lacey, Zachary            15 DSGBS                          1:32.23  
 14 Fofie, Carl               21 SBOW                           1:33.40  
 15 Reed, William             22 DSGBS                          1:35.09