Licensed to Portsmouth Northsea SC
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 09/06/2015 06:49 PM
                      PNSC Level 4 June 2015 - 05/06/2015                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Naomi            8 Pnsc                           1:41.05  
      47.43   53.62                                                
  2 Fry, Rhianna               8 Pnsc                           1:49.36  
      51.78   57.58                                                
 
Event 1  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Sutherland, Eva            9 Pnsc                           1:29.24  
      41.04   48.20                                                
  2 Payne, Ethan               9 Pnsc                           1:32.28  
      42.23   50.05                                                
  3 Clinton, Olivia            9 Pnsc                           1:34.47  
      42.80   51.67                                                
  4 Drake, Ella                9 Pnsc                           1:44.97  
      51.35   53.62                                                
  5 Reed, Hannah               9 Pnsc                           1:55.90  
      52.04 1:03.86                                                
  6 Winter, Violet             9 Pnsc                           1:56.79  
      53.31 1:03.48                                                
  7 Crawford, Seren            9 Pnsc                           2:00.56  
      53.03 1:07.53                                                
 
Event 1  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Curtis, Imogen            10 Pnsc                           1:33.89  
      46.33   47.56                                                
  2 Reed, Mia                 10 Pnsc                           1:34.65  
      44.78   49.87                                                
  3 Rook-Blackstone, Alice    10 Pnsc                           1:35.63  
      45.86   49.77                                                
  4 Burns, Katie              10 Pnsc                           1:38.04  
      45.72   52.32                                                
  5 Abat, Chelsea             10 Pnsc                           1:42.74  
      47.52   55.22                                                
  6 Adamson, Grace            10 Pnsc                           1:45.23  
      49.10   56.13                                                
  7 Gibb, Emily               10 Pnsc                           1:45.49  
      49.02   56.47                                                
  8 Kenney, Sophia            10 Pnsc                           1:46.66  
      48.82   57.84                                                
  9 Robinson, Abigail         10 Pnsc                           1:49.07  
      49.85   59.22                                                
 
Event 1  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Starkey, Susannah         11 Pnsc                           1:25.76  
      39.22   46.54                                                
  2 O'Shea, Niamh             11 Pnsc                           1:26.77  
      40.44   46.33                                                
  3 McCauley-Wright, Freya    11 Pnsc                           1:28.30  
      40.31   47.99                                                
  4 Wise, Shannon             11 Pnsc                           1:28.82  
      40.96   47.86                                                
  5 Crawford, Anwen           11 Pnsc                           1:29.67  
      41.57   48.10                                                
  6 Kale, Elizabeth           11 Pnsc                           1:36.42  
      46.15   50.27                                                
  7 Burr, Georgina            11 Pnsc                           1:43.14  
      48.92   54.22                                                
 
Event 1  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lazarov, Chelsea          12 Pnsc                           1:26.63  
      40.22   46.41                                                
  2 Parker, Lucy              12 Pnsc                           1:28.42  
      42.72   45.70                                                
  3 Wisniewska, Olesia        12 Pnsc                           1:28.53  
  4 Jervis, Lauren            12 Pnsc                           1:30.85  
      43.14   47.71                                                
  5 Goldfarb, Gabriella       12 Pnsc                           1:32.99  
      43.12   49.87                                                
  6 Whittenham, Emma          12 Pnsc                           1:46.02  
      50.58   55.44                                                
 
Event 1  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Finch, Saffron            13 Pnsc                           1:20.89  
      38.95   41.94                                                
  2 Liu, Chelsea              13 Pnsc                           1:21.41  
      37.38   44.03                                                
  3 Fisher, Molly             13 Pnsc                           1:23.78  
      40.38   43.40                                                
 
Event 1  Boys 8 & Under 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cleverley, Cian            8 Pnsc                           1:44.37  
      47.76   56.61                                                
  2 Hurr, Judah                8 Pnsc                           2:00.46  
      56.36 1:04.10                                                
  3 Drake, Lucca               7 Pnsc                           2:03.68  
      58.28 1:05.40                                                
 
Event 1  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wiseman, Luke              9 Pnsc                           1:32.56  
      42.92   49.64                                                
  2 O'Shea, William            9 Pnsc                           1:37.20  
      45.87   51.33                                                
  3 Higson, Alex               9 Pnsc                           1:37.73  
      46.53   51.20                                                
  4 Cholewinski, Maciek        9 Pnsc                           1:39.57  
      45.69   53.88                                                
  5 Jay-Prior, Charlie         9 Pnsc                           1:57.80  
      53.06 1:04.74                                                
 
Event 1  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Halloran-Day, Henry       10 Pnsc                           1:31.55  
      44.52   47.03                                                
  2 Cleverley, Max            10 Pnsc                           1:34.45  
      42.86   51.59                                                
  3 Conteh, Tyree             10 Pnsc                           1:38.67  
      45.55   53.12                                                
  4 Toner, Fintan             10 Pnsc                           1:50.95  
      51.58   59.37                                                
  5 Gardizi, Ali              10 Pnsc                           2:00.46  
      54.07 1:06.39                                                
 
Event 1  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Legg, Tomek               11 Pnsc                           1:32.25  
      41.72   50.53                                                
  2 Wilson, Joseph            11 Pnsc                           1:44.27  
      49.22   55.05                                                
  3 Head, Sam                 11 Pnsc                           1:46.09  
      48.77   57.32                                                
  4 Woolger, Jack             11 Pnsc                           1:52.44  
      46.34 1:06.10                                                
  5 Mason, Joseph             11 Pnsc                           2:03.79  
 
Event 1  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dawkins, Tulsa            12 Pnsc                           2:05.96  
      55.86 1:10.10                                                
 
Event 1  Boys 13 Year Olds 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Herrera-Hazael, Jack      13 Pnsc                           1:28.95  
      46.62   42.33                                                
 
Event 2  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Payne, Ethan               9 Pnsc                             48.92  
  2 Sutherland, Eva            9 Pnsc                             53.25  
 
Event 2  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Reed, Mia                 10 Pnsc                             49.76  
  2 Burns, Katie              10 Pnsc                             54.56  
  3 Gibb, Emily               10 Pnsc                             58.68  
 
Event 2  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Shea, Niamh             11 Pnsc                             47.62  
  2 Wise, Shannon             11 Pnsc                             47.99  
  3 Burr, Georgina            11 Pnsc                             54.36  
 
Event 2  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Abat, Danielle            12 Pnsc                             42.79  
  2 Wisniewska, Olesia        12 Pnsc                             53.00  
 
Event 2  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fisher, Molly             13 Pnsc                             49.89  
 
Event 2  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Higson, Alex               9 Pnsc                             51.53  
  2 O'Shea, William            9 Pnsc                             52.61  
  3 Wiseman, Luke              9 Pnsc                             53.07  
 
Event 2  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Conteh, Tyree             10 Pnsc                             48.06  
  2 Halloran-Day, Henry       10 Pnsc                             48.52  
 
Event 2  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bryan, Sam                11 Pnsc                             45.35  
 -- Mason, Joseph             11 Pnsc                                DQ  
      8.2 Arms not brought forward over the water
 
Event 2  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dawkins, Tulsa            12 Pnsc                           1:06.59  
 
Event 3  Girls 8 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fry, Rhianna               8 Pnsc                             55.52  
  2 Hickman-Hall, Lilly        8 Pnsc                           1:00.14  
 -- Robinson, Naomi            8 Pnsc                                DQ  
      6.4 Not on back when leaving the wall
 
Event 3  Girls 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Payne, Ethan               9 Pnsc                             47.02  
  2 Clinton, Olivia            9 Pnsc                             48.94  
  3 Wilkinson, Rosa            9 Pnsc                             52.60  
  4 Akhtar, Shazia             9 Pnsc                             54.92  
  5 Winter, Violet             9 Pnsc                             55.53  
  6 Wright, Olivia             9 Pnsc                             56.49  
  7 Crawford, Seren            9 Pnsc                             58.32  
  8 Drake, Ella                9 Pnsc                             58.38  
  9 Goldfarb, Lotte            9 Pnsc                             58.90  
 10 Reed, Hannah               9 Pnsc                           1:00.29  
 
Event 3  Girls 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Burns, Katie              10 Pnsc                             47.60  
  2 Abat, Chelsea             10 Pnsc                             49.54  
  3 Reed, Mia                 10 Pnsc                             50.58  
  4 Adamson, Grace            10 Pnsc                             50.75  
  5 Gibb, Emily               10 Pnsc                             53.55  
  6 Kenney, Sophia            10 Pnsc                             54.72  
  7 Elston, Rhiannon          10 Pnsc                             56.14  
  8 Robinson, Abigail         10 Pnsc                             58.71  
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Starkey, Susannah         11 Pnsc                             44.37  
  2 Wise, Shannon             11 Pnsc                             44.69  
  3 Crawford, Anwen           11 Pnsc                             47.09  
  4 Burr, Georgina            11 Pnsc                             50.65  
 
Event 3  Girls 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lazarov, Chelsea          12 Pnsc                             45.19  
  2 Parker, Lucy              12 Pnsc                             46.24  
  3 Whittenham, Emma          12 Pnsc                             52.42  
 
Event 3  Girls 13 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Finch, Saffron            13 Pnsc                             42.67  
 
Event 3  Boys 8 & Under 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cleverley, Cian            8 Pnsc                             50.79  
  2 Hurr, Judah                8 Pnsc                             52.80  
  3 Drake, Lucca               7 Pnsc                           1:02.75  
 
Event 3  Boys 9 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Wiseman, Luke              9 Pnsc                             47.08  
  2 Cholewinski, Maciek        9 Pnsc                             49.59  
  3 Higson, Alex               9 Pnsc                             50.70  
  4 Bailey, Diarmuid           9 Pnsc                             50.75  
  5 O'Shea, William            9 Pnsc                             51.58  
  6 Jay-Prior, Charlie         9 Pnsc                             59.57  
  7 Crockford, Mawgan          9 Pnsc                             59.63  
 
Event 3  Boys 10 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Gardizi, Ali              10 Pnsc                             55.61  
  2 Toner, Fintan             10 Pnsc                           1:01.59  
 
Event 3  Boys 11 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bryan, Sam                11 Pnsc                             44.37  
  2 Legg, Tomek               11 Pnsc                             48.10  
  3 Ducane, Jay               11 Pnsc                             49.89  
  4 Wilson, Joseph            11 Pnsc                             53.14  
  5 Head, Sam                 11 Pnsc                             53.18  
  6 Woolger, Jack             11 Pnsc                             54.73  
  7 Fletcher, Jack            11 Pnsc                             58.97  
  8 Mason, Joseph             11 Pnsc                           1:00.13  
 
Event 3  Boys 12 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dawkins, Tulsa            12 Pnsc                             58.39  
 
Event 3  Boys 13 Year Olds 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Herrera-Hazael, Jack      13 Pnsc                             48.70  
 
Event 4  Girls 10 Year Olds 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Rook-Blackstone, Alice    10 Pnsc                                DQ  
      7.3 Hands brought back beyond hip line (except after 1st stroke following start or turn) -
      55.37                   50.19                                
 
Event 4  Girls 11 Year Olds 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Starkey, Susannah         11 Pnsc                           3:27.41  
      48.96   52.46 1:00.20   45.79                                
  2 McCauley-Wright, Freya    11 Pnsc                           3:38.27  
      49.68   55.94 1:01.58   51.07                                
 
Event 4  Girls 12 Year Olds 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lazarov, Chelsea          12 Pnsc                           3:35.06  
      52.83   55.07   56.82   50.34                                
 -- Jervis, Lauren            12 Pnsc                                DQ  
      8.2 Arms not brought backward simultaneously - fly
      57.46   55.84 1:00.39   53.34                                
 
Event 4  Boys 10 Year Olds 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Conteh, Tyree             10 Pnsc                           3:55.04  
      52.44 1:00.26 1:07.45   54.89                                
 
Event 4  Boys 13 Year Olds 200 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Herrera-Hazael, Jack      13 Pnsc                                DQ  
      7.3 Hands not pushed forward together from the breast on, under, or over the water - breas
      59.18 1:01.19 1:12.90   47.98                                
 
Event 5  Girls 8 & Under 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Robinson, Naomi            8 Pnsc                           2:14.17  
    1:00.87 1:13.30                                                
  2 Hickman-Hall, Lilly        8 Pnsc                           2:33.44  
    1:11.87 1:21.57                                                
 
Event 5  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clinton, Olivia            9 Pnsc                           2:09.27  
    1:01.27 1:08.00                                                
  2 Sutherland, Eva            9 Pnsc                           2:13.88  
    1:01.48 1:12.40                                                
  3 Akhtar, Shazia             9 Pnsc                           2:21.22  
    1:06.58 1:14.64                                                
  4 Goldfarb, Lotte            9 Pnsc                           2:42.25  
    1:16.74 1:25.51                                                
 
Event 5  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Adamson, Grace            10 Pnsc                           2:04.98  
    1:01.65 1:03.33                                                
  2 Rook-Blackstone, Alice    10 Pnsc                           2:08.86  
    1:02.60 1:06.26                                                
  3 Curtis, Imogen            10 Pnsc                           2:12.56  
    1:05.14 1:07.42                                                
  4 Robinson, Abigail         10 Pnsc                           2:13.15  
    1:03.60 1:09.55                                                
  5 Elston, Rhiannon          10 Pnsc                           2:14.42  
    1:00.43 1:13.99                                                
  6 Gibb, Emily               10 Pnsc                           2:15.52  
    1:05.19 1:10.33                                                
 
Event 5  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 McCauley-Wright, Freya    11 Pnsc                           1:52.43  
      52.94   59.49                                                
  2 Crawford, Anwen           11 Pnsc                           1:55.40  
      53.42 1:01.98                                                
  3 Kale, Elizabeth           11 Pnsc                           2:03.74  
      59.37 1:04.37                                                
  4 Burr, Georgina            11 Pnsc                           2:04.08  
      58.87 1:05.21                                                
 
Event 5  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Lazarov, Chelsea          12 Pnsc                           1:47.44  
      49.94   57.50                                                
  2 Jervis, Lauren            12 Pnsc                           1:53.28  
      54.85   58.43                                                
  3 Parker, Lucy              12 Pnsc                           1:59.36  
      57.53 1:01.83                                                
  4 Wisniewska, Olesia        12 Pnsc                           1:59.67  
      56.09 1:03.58                                                
  5 Goldfarb, Gabriella       12 Pnsc                           1:59.93  
      55.90 1:04.03                                                
  6 Abat, Danielle            12 Pnsc                           2:00.23  
      56.49 1:03.74                                                
 
Event 5  Girls 13 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Chelsea              13 Pnsc                           1:41.30  
      47.59   53.71                                                
  2 Finch, Saffron            13 Pnsc                           1:48.24  
      52.21   56.03                                                
  3 Fisher, Molly             13 Pnsc                           1:56.52  
      55.62 1:00.90                                                
 
Event 5  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cholewinski, Maciek        9 Pnsc                           2:29.09  
    1:07.04 1:22.05                                                
 -- Crockford, Mawgan          9 Pnsc                                DQ  
      4.4 Start before starting signal
    1:13.53 1:17.05                                                
 
Event 5  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Fletcher, Jack            11 Pnsc                           2:02.38  
      56.90 1:05.48                                                
  2 Legg, Tomek               11 Pnsc                           2:03.61  
      58.25 1:05.36                                                
  3 Ducane, Jay               11 Pnsc                           2:13.91  
    1:04.47 1:09.44                                                
 -- Wilson, Joseph            11 Pnsc                                DQ  
      7.4 Head did not break surface before hands turn inward at widest point in 2nd stroke afte
    1:06.91 1:16.38                                                
 
Event 6  Girls 9 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Payne, Ethan               9 Pnsc                           1:45.63  
      48.56   57.07                                                
  2 Wright, Olivia             9 Pnsc                           2:02.26  
      56.59 1:05.67                                                
  3 Drake, Ella                9 Pnsc                           2:02.84  
    2:02.84                                                        
  4 Wilkinson, Rosa            9 Pnsc                           2:13.02  
    1:02.29 1:10.73                                                
  5 Akhtar, Shazia             9 Pnsc                           2:15.51  
    2:15.51                                                        
 
Event 6  Girls 10 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Curtis, Imogen            10 Pnsc                           1:45.64  
      50.97   54.67                                                
  2 Abat, Chelsea             10 Pnsc                           1:47.72  
      49.64   58.08                                                
  3 Adamson, Grace            10 Pnsc                           1:51.41  
      51.61   59.80                                                
  4 Burns, Katie              10 Pnsc                           1:52.56  
      51.28 1:01.28                                                
  5 Kenney, Sophia            10 Pnsc                           2:04.00  
      56.07 1:07.93                                                
  6 Elston, Rhiannon          10 Pnsc                           2:18.77  
    1:08.24 1:10.53                                                
 
Event 6  Girls 11 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Shea, Niamh             11 Pnsc                           1:39.28  
      46.13   53.15                                                
  2 Wise, Shannon             11 Pnsc                           1:43.20  
      46.07   57.13                                                
  3 Burr, Georgina            11 Pnsc                           1:55.19  
      55.73   59.46                                                
 
Event 6  Girls 12 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Parker, Lucy              12 Pnsc                           1:42.71  
      48.51   54.20                                                
  2 Goldfarb, Gabriella       12 Pnsc                           1:51.95  
      56.15   55.80                                                
  3 Whittenham, Emma          12 Pnsc                           2:00.64  
      55.71 1:04.93                                                
 
Event 6  Boys 8 & Under 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
 -- Cleverley, Cian            8 Pnsc                                DQ  
      8.2 Arms not brought forward over the water - fly
      57.88 1:05.89                                                
 
Event 6  Boys 9 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 O'Shea, William            9 Pnsc                           1:53.94  
      53.45 1:00.49                                                
  2 Bailey, Diarmuid           9 Pnsc                           1:58.14  
      55.26 1:02.88                                                
 -- Higson, Alex               9 Pnsc                                DQ  
      8.4 Did not touch at turn or finish with both hands, or touch not simultaneous - fly
      54.83   58.37                                                
 -- Wiseman, Luke              9 Pnsc                                DQ  
      6.5 Not on the back at finish - back
      48.70   59.58                                                
 -- Crockford, Mawgan          9 Pnsc                                DQ  
      8.2 Arms not brought forward together - fly
    2:26.52                                                        
 
Event 6  Boys 10 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Cleverley, Max            10 Pnsc                           1:44.81  
      47.80   57.01                                                
  2 Gardizi, Ali              10 Pnsc                           2:04.77  
      58.58 1:06.19                                                
 -- Toner, Fintan             10 Pnsc                                DQ  
      8.2 Arms not brought forward over the water - fly
    1:07.42 1:03.97                                                
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bryan, Sam                11 Pnsc                           1:39.14  
      45.01   54.13                                                
  2 Legg, Tomek               11 Pnsc                           1:48.33  
      52.58   55.75                                                
  3 Ducane, Jay               11 Pnsc                           1:55.14  
      54.14 1:01.00                                                
  4 Wilson, Joseph            11 Pnsc                           1:59.36  
      59.96   59.40                                                
  5 Woolger, Jack             11 Pnsc                           2:01.86  
    2:01.86                                                        
  6 Fletcher, Jack            11 Pnsc                           2:24.38  
    1:21.01 1:03.37                                                
 
Event 6  Boys 12 Year Olds 100 SC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Dawkins, Tulsa            12 Pnsc                           2:11.17  
      59.96 1:11.21                                                
 
Event 7  Girls 9 Year Olds 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Clinton, Olivia            9 Pnsc                           7:33.39  
      50.53   57.96   58.90   59.08   58.27   59.88   57.85   50.92
 
Event 7  Girls 11 Year Olds 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Starkey, Susannah         11 Pnsc                           6:47.26  
      44.32   53.08   52.49   53.24   53.23   52.58   51.86   46.46
  2 O'Shea, Niamh             11 Pnsc                           6:51.39  
      45.46   50.90   52.74   53.12   53.37   54.57   52.41   48.82
  3 Crawford, Anwen           11 Pnsc                           6:53.91  
      44.60   52.85   52.83   53.36   53.44   54.05   53.21   49.57
  4 McCauley-Wright, Freya    11 Pnsc                           7:00.24  
      45.30   53.12   53.99   54.37   55.16   55.21   52.64   50.45
  5 Kale, Elizabeth           11 Pnsc                           7:14.68  
      48.49   55.53   56.25   56.61   56.01   55.38   54.58   51.83
  6 Burr, Georgina            11 Pnsc                           7:50.45  
      53.39   58.88   59.98   59.69 1:00.28 1:02.00 1:01.07   55.16
 
Event 7  Girls 12 Year Olds 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Abat, Danielle            12 Pnsc                           7:37.90  
      49.10   57.61   58.86   59.05   58.60   59.68   58.86   56.14
 
Event 7  Girls 13 Year Olds 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Liu, Chelsea              13 Pnsc                           6:32.85  
      43.05   49.74   50.51   51.60   50.62   52.22   50.69   44.42
  2 Fisher, Molly             13 Pnsc                           7:01.13  
      47.65   53.57   53.99   53.81   54.13   54.39   53.45   50.14
 
Event 7  Boys 10 Year Olds 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Halloran-Day, Henry       10 Pnsc                           7:10.99  
      51.55   54.89   56.04   54.76   53.71   54.39   54.28   51.37
  2 Cleverley, Max            10 Pnsc                           7:41.03  
      48.95   58.50   59.08   59.98   58.72   58.13   59.19   58.48
 
Event 7  Boys 11 Year Olds 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                             Finals        
===============================================================================
  1 Bryan, Sam                11 Pnsc                           6:36.40  
      42.49   49.69   51.39   51.68   51.12   51.18   51.41   47.44
  2 Ducane, Jay               11 Pnsc                           7:53.31  
      55.00   59.97 1:02.61 1:03.02 1:01.13 1:02.14 1:02.05   47.39