Licensed to Portsmouth Northsea SC
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 28/03/2016 11:34 AM
               PNSC Easter Meet 2016 - 24/03/2016 to 27/03/2016                
                                    Results                                    
 
Event 1  Boys 11 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Openshaw, Ryan            11 POOW                21:58.00   21:57.19   20  
  2 Jaszak, Edward            11 Xch Seagulls        23:46.95   22:35.69   17  
 
Event 1  Boys 12 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miles, Oscar              12 Tsc                 20:08.43   19:21.49   20  
  2 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                20:12.09   19:40.52   17  
  3 Windle, Max               12 Guildford           19:18.57   19:47.15   16  
  4 Hazell, Charlie           12 WINS                20:47.00   19:47.86   15  
  5 Hemmings, Robbie          12 POOW                20:24.10   20:24.22   14  
  6 Quirk, Rory               12 WCPSC               20:31.93   20:34.92   13  
  7 Lunnis, Andrew            12 WCPSC               20:55.63   20:44.71   12  
  8 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ           22:07.40   21:10.86   11  
  9 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                21:38.52   21:17.09    9  
 
Event 1  Boys 13 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Forconi, Pietro           13 WCPSC               17:31.66   17:19.48   20  
  2 McPhail, Jordon           13 Guildford           18:21.55   18:03.36   17  
  3 Scullion, Marcus          13 WCPSC               19:14.27   18:32.20   16  
  4 Gartside, Jack            13 NHNA                19:19.04   18:33.44   15  
  5 Mahney, Patrick           13 NHNA                18:53.42   18:43.77   14  
  6 Donovan, Daniel           13 Guildford           19:10.77   18:55.57   13  
  7 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ           19:21.28   19:06.99   12  
  8 Willison, Ben             13 NHNA                19:36.54   19:08.36   11  
  9 Vance, Joshua             13 NHNA                19:15.43   19:10.95    9  
 10 Openshaw, Liam            13 POOW                19:25.80   19:11.26    7  
 11 Stewart, Toby             13 Guildford           19:01.92   19:21.03    6  
 12 Botham, Euan              13 MK                  20:55.43   19:52.13    5  
 13 Arnold, James             13 HWSC                20:17.57   20:05.83    4  
 14 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls        21:08.55   20:28.32    3  
 15 Duffy, Kieran             13 POOW                20:53.30   20:30.78    2  
 16 Dunning, Louis            13 POOW                20:47.70   20:35.81    1  
 17 Westhead, Zack            13 Guildford           20:47.25   20:52.80  
 
Event 1  Boys 14 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                18:24.14   18:19.83   20  
  2 Trotman, Charlie          14 Guildford           18:30.70   18:21.70   17  
  3 Morris, James             14 Guildford           18:54.50   18:45.30   16  
  4 Doest, Noa                14 Guildford           18:34.30   18:58.79   15  
  5 Hicks, Alexander          14 Guildford           19:24.70   19:05.89   14  
  6 Dixon, Ellis              14 NEWS                18:39.80   19:20.82   13  
  7 Redshaw, Toby             14 WINS                19:31.30   19:32.05   12  
  8 Owens, Benedict P         14 SPAL                19:42.95   19:40.51   11  
 
Event 1  Boys 15 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buswell, Jack             15 NHNA                16:51.07   16:50.74   20  
  2 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ           17:35.80   17:17.88   17  
  3 Menlove, Tom              15 WCPSC               17:47.44   17:38.59   16  
  4 Vazirani, Rohan           15 Esc                 17:52.97   18:02.76   15  
  5 Rowett, Ben               15 Guildford           18:16.80   18:20.22   14  
  6 Van der Hut, Toby         15 Atlantis            18:40.10   18:20.38   13  
  7 Smale, Oscar              15 Guildford           18:30.80   18:25.44   12  
  8 Morgan, Huw               15 DORS                18:17.93   18:33.50   11  
  9 Knight, Matthew           15 Pnsc                19:36.20   19:40.02    9  
 -- Edge, Alexander           15 Pnsc                18:03.00        DNF  
 
Event 1  Boys 16 Year Olds 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dyer, Sam                 16 NHNA                16:41.89   17:03.60   20  
  2 Johnson, Dominic          16 Pnsc                17:01.77   17:08.42   17  
  3 Collins, Matthew T        16 POOW                16:53.02   17:28.81   16  
  4 Stanley, Blake            16 NHNA                18:26.21   18:11.11   15  
  5 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                18:04.29   18:18.21   14  
  6 Stacey, James             16 Guildford           18:11.90   19:06.08   13  
 
Event 1  Boys 17 & Over 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Owens, Thomas J           17 SPAL                16:36.87   16:41.79   20  
  2 Snook, Liam               18 NHNA                16:44.86   16:54.20   17  
  3 Smith, Tom                18 NHNA                16:55.03   17:02.24   16  
  4 Smale, George             17 Guildford           16:57.79   17:19.25   15  
  5 Smith, George             17 Guildford           17:04.60   17:31.99   14  
  6 Adams, Mitchell           17 Hsc                 17:11.97   17:32.06   13  
  7 Karavis, Albert           19 WINS                16:26.00   17:32.57   12  
  8 Burcombe, Joshua A        18 BACL                18:26.29   19:22.21   11  
 
Event 2  Girls 11 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                10:59.59   10:32.24   20  
  2 White, Katie              11 BOGS                12:17.90   11:21.97   17  
  3 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                12:02.29   11:38.36   16  
 
Event 2  Girls 12 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ           10:27.23   10:02.19   20  
  2 Ridley-Parish, Piper      12 Guildford           10:26.57   10:26.70   17  
  3 Gradillas, Ade A          12 SPAL                10:29.68   10:28.89   16  
  4 Steevens, Bethan          12 RURS                10:50.37   10:40.55   15  
  5 Stallard, Bethany         12 Pnsc                10:55.20   10:41.08   14  
  6 Pengilley, Katie          12 Alton               11:03.88   10:41.56   13  
  7 Wensley, Charlotte        12 Guildford           10:57.90   10:48.38   12  
  8 Parker, Lydia             12 HAST                11:17.75   10:53.34   11  
  9 Augier, Rebecca           12 Guildford           11:10.27   11:04.38    9  
 10 Panteli, Stephanie        12 Tsc                 11:16.10   11:07.26    7  
 11 Owens, Anna               12 SPAL                11:05.39   11:22.52    6  
 
Event 2  Girls 13 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wizard, Betsy             13 NHNA                10:03.78    9:47.45   20  
  2 Poulton, Abigail          13 Guildford            9:59.24    9:47.53   17  
  3 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                10:01.58    9:49.26   16  
  4 Francis, Faye             13 WCPSC               10:02.75    9:49.86   15  
  5 Bryant, Izzy              13 Guildford            9:59.03    9:59.02   14  
  6 Moller-Butcher, Geneviev  13 Guildford           10:13.22   10:02.04   13  
  7 Fox, Poppy                13 Pnsc                10:17.39   10:08.96   12  
  8 Morley, Iona              13 WCPSC               10:31.70   10:21.65   11  
  9 Mercer, Chloe             13 NHNA                10:31.23   10:33.24    9  
 10 Ahmed, Junayna            13 BACL                11:10.77   10:39.87    7  
 11 Botero, Kate              13 BACL                10:14.17   10:43.16    6  
 12 Mack, Emma L              13 Pnsc                10:36.88   10:45.20    5  
 13 Harris, Holly             13 POOW                10:57.58   10:53.45    4  
 14 Menniss, Ashleigh         13 Dover               11:04.80   11:00.61    3  
 15 Collins, Kate             13 HWSC                10:46.15   11:05.34    2  
 
Event 2  Girls 14 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miles, Olivia             14 Tsc                  9:38.89    9:28.66   20  
  2 Megan, Molloy             14 ESS                  9:30.70    9:32.79   17  
  3 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 9:29.26    9:35.80   16  
  4 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 9:41.40    9:36.68   15  
  5 Prince-Rayner, Charlotte  14 WCPSC                9:42.53    9:39.91   14  
  6 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            9:55.00    9:40.58   13  
  7 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            9:54.90    9:45.44   12  
  8 Hepworth, Emma            14 MADS                 9:55.68    9:48.54   11  
  9 Durno, Katie              14 NHNA                 9:58.73    9:51.53    9  
 10 Jewell, Lily              14 Tsc                  9:58.40    9:58.58    7  
 11 Churcher, Faye            14 Pnsc                 9:39.90    9:59.77    6  
 12 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ           10:11.70   10:11.42    5  
 13 Miller, Imogen            14 HWSC                10:31.59   10:29.53    4  
 14 L'Heureux, Eloise         14 Bluefins            10:33.80   10:30.21    3  
 15 Churcher, Milly           14 Pnsc                10:30.40   10:39.69    2  
 16 Ryan, Lois                14 NEWS                10:45.80   10:48.59    1  
 
Event 2  Girls 15 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Macartney, Maisie         15 Tsc                  9:09.05    9:04.46   20  
  2 Ward, Alaina              15 HWSC                 9:12.95    9:15.14   17  
  3 Stevens, Freya            15 NHNA                 9:23.24    9:29.22   16  
  4 Wallis, Megan             15 Guildford            9:39.22    9:37.05   15  
  5 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            9:24.88    9:45.28   14  
  6 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 9:27.80    9:46.73   13  
  7 Rabey, Orla               15 BEAS                 9:55.00    9:49.16   12  
  8 Parry, Lois               15 HWSC                 9:59.58    9:56.17   11  
  9 Lessey, Tegan             15 MK                   9:52.38    9:59.61    9  
 10 Britton, Samantha         15 Pnsc                10:12.46   10:09.31    7  
 11 Cooke, Natasha            15 SEVS                10:15.68   10:41.32    6  
 12 Robinson, Eleanor         15 NHNA                12:00.12   12:06.82    5  
 
Event 2  Girls 16 Year Olds 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rixon, Ellenor            16 Guildford            9:20.30    9:23.18   20  
  2 Tatton, Olivia            16 NHNA                 9:15.60    9:23.39   17  
  3 O'Keefe, Thea             16 POOW                 9:28.50    9:25.94   16  
  4 Robinson, Molly           16 Guildford            9:37.90    9:38.88   15  
  5 Gannaway, Zoe             16 BCSW                 9:32.54    9:42.60   14  
  6 Minikin, Lucy             16 Guildford            9:39.20    9:46.88   13  
  7 Jenkinson, Rosie          16 BRKS                 9:43.30    9:49.54   12  
  8 Kenway, Ella              16 Guildford            9:39.80    9:49.59   11  
  9 Roberts, Stephanie        16 HARS                 9:51.00   10:02.67    9  
 10 Turner, Abbie             16 BOGS                10:06.11   10:03.27    7  
 11 Ng, Olivia                16 Guildford            9:29.60   10:03.71    6  
 12 Allen, Samantha           16 Tsc                  9:50.60   10:05.42    5  
 13 Goffin, Molly             16 Bluefins            10:04.60   10:12.55    4  
 14 Stride, Rose              16 Hailsham             9:46.60   10:18.49    3  
 
Event 2  Girls 17 & Over 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                 9:02.87    9:02.51   20  
  2 Foden, Rosie              17 NHNA                 9:05.61    9:04.80   17  
  3 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 9:11.84    9:29.39   16  
  4 Jasiukaityte, Justina     18 BACL                 9:33.45    9:34.37   15  
  5 Pollard, Chloe            19 East Grinstead       9:14.90    9:35.08   14  
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                 1:27.54    1:19.22   20  
  2 White, Katie              11 BOGS                 1:27.71    1:34.83   17  
 
Event 3  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Broughton, Halle          12 Tsc                  1:16.10    1:14.51   20  
  2 Dekker, Lauren            12 Guildford            1:18.52    1:16.41   17  
  3 Holroyd, Natasha          12 WINS                 1:18.20    1:17.43   16  
  4 Watson, Jasmine           12 Tsc                  1:19.60    1:19.53   15  
  5 Strode, Amy               12 Fsc                  1:22.33    1:19.91   14  
  6 Gradillas, Ade A          12 SPAL                 1:20.23    1:20.01   13  
 -- McCulloch, Mia            12 Pnsc                 1:25.36   X1:20.35  
 
Event 3  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wizard, Betsy             13 NHNA                 1:11.45    1:09.17   20  
  2 Barber, Rebecca           13 Atlantis             1:15.70    1:13.96   17  
  3 Poole, Ella               13 NHNA                 1:16.03    1:14.24   16  
  4 Fox, Poppy                13 Pnsc                 1:15.20    1:15.15   15  
  5 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                 1:15.43    1:15.32   14  
  6 Thornton, Maisie          13 Hailsham             1:13.93    1:15.66   13  
  7 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                 1:17.83    1:16.93   12  
  8 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 1:17.89    1:17.26   11  
  9 Haynes, Isla              13 Bluefins             1:13.70    1:17.96    9  
 10 Kelleway, Jessica         13 POOW                 1:15.40    1:18.15    7  
 11 Ahmed, Junayna            13 BACL                 1:18.99    1:19.16    6  
 12 Murphy, Claire            13 MK                   1:18.22    1:22.01    5  
 -- Chui, Hayley              13 Bluefins             1:19.80   X1:22.44  
 
Event 3  Girls 14 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                   1:03.99    1:05.04   20  
  2 Hume, Isobel              14 NHNA                 1:08.75    1:08.36   17  
  3 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 1:08.85    1:08.90   16  
  4 Wizard, Betsy             13 NHNA                 1:11.45    1:09.17   20  
  5 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             1:09.80    1:09.50   15  
  6 Miles, Olivia             14 Tsc                  1:10.61    1:10.17   14  
  7 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 1:12.14    1:11.66   13  
  8 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            1:11.90    1:12.12   12  
  9 Barber, Rebecca           13 Atlantis             1:15.70    1:13.96   17  
 10 Poole, Ella               13 NHNA                 1:16.03    1:14.24   16  
 11 Broughton, Halle          12 Tsc                  1:16.10    1:14.51   20  
 12 Fox, Poppy                13 Pnsc                 1:15.20    1:15.15   15  
 13 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                 1:15.43    1:15.32   14  
 14 Thornton, Maisie          13 Hailsham             1:13.93    1:15.66   13  
 15 Desroches, Madison        14 Guildford            1:11.60    1:15.91   11  
 16 Dekker, Lauren            12 Guildford            1:18.52    1:16.41   17  
 17 Ring, Macy                14 Hailsham             1:13.88    1:16.63    9  
 18 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                 1:17.83    1:16.93   12  
 19 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 1:17.89    1:17.26   11  
 20 Holroyd, Natasha          12 WINS                 1:18.20    1:17.43   16  
 21 Haynes, Isla              13 Bluefins             1:13.70    1:17.96    9  
 22 Kelleway, Jessica         13 POOW                 1:15.40    1:18.15    7  
 23 Ahmed, Junayna            13 BACL                 1:18.99    1:19.16    6  
 24 Harper, Bobbi             11 NHNA                 1:27.54    1:19.22   20  
 25 Watson, Jasmine           12 Tsc                  1:19.60    1:19.53   15  
 26 Strode, Amy               12 Fsc                  1:22.33    1:19.91   14  
 27 Gradillas, Ade A          12 SPAL                 1:20.23    1:20.01   13  
 28 Murphy, Claire            13 MK                   1:18.22    1:22.01    5  
 29 White, Katie              11 BOGS                 1:27.71    1:34.83   17  
 -- McCulloch, Mia            12 Pnsc                 1:25.36   X1:20.35  
 -- Chui, Hayley              13 Bluefins             1:19.80   X1:22.44  
 
Event 3  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                   1:03.99    1:05.04   20  
  2 Hume, Isobel              14 NHNA                 1:08.75    1:08.36   17  
  3 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 1:08.85    1:08.90   16  
  4 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             1:09.80    1:09.50   15  
  5 Miles, Olivia             14 Tsc                  1:10.61    1:10.17   14  
  6 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 1:12.14    1:11.66   13  
  7 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            1:11.90    1:12.12   12  
  8 Desroches, Madison        14 Guildford            1:11.60    1:15.91   11  
  9 Ring, Macy                14 Hailsham             1:13.88    1:16.63    9  
 
Event 3  Girls 15 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson, Abby             15 CRWS                 1:06.58    1:04.47   20  
  2 McCrea, Jasmine           15 POOW                 1:05.14    1:05.51   17  
  3 Anderson, Daisy           15 Tsc                  1:05.42    1:06.45   16  
  4 Macartney, Maisie         15 Tsc                  1:06.92    1:07.89   15  
  5 Ishmael, Erin D           15 BACL                 1:10.22    1:08.34   14  
  6 Cross, Jessica            15 Alton                1:08.55    1:08.66   13  
  7 Rabey, Orla               15 BEAS                 1:11.30    1:10.40   12  
  8 Stevens, Freya            15 NHNA                 1:09.80    1:11.26   11  
  9 Mollett, Emily            15 BRKS                 1:08.80    1:11.86    9  
 10 Fulcher, Freya            15 Atlantis             1:10.50    1:12.63    7  
 11 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 1:12.10    1:14.38    6  
 12 Britton, Samantha         15 Pnsc                 1:13.70    1:14.88    5  
 13 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 1:14.02    1:14.97    4  
 14 Blount, Emily             15 WCPSC                1:11.99    1:15.53    3  
 15 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins             1:13.80    1:16.61    2  
 16 Dabin, Lilly              15 BRYL                 1:11.64    1:16.63    1  
 17 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 1:24.45    1:28.26  
 
Event 3  Girls 16 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flack, Samantha           16 Pnsc                 1:04.76    1:06.18   20  
  2 Windle, Kate              16 Guildford            1:07.81    1:07.09   17  
  3 Clements, Elloise         16 Tsc                  1:07.61    1:08.10   16  
  4 St John-Mosse, Hannah     16 Pnsc                 1:09.70    1:08.45   15  
  5 Walsh, Ciara              16 Guildford            1:08.60    1:09.19   14  
  6 Strydom, Ninah            16 Sevenoaks            1:07.00    1:09.34   13  
  7 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 1:10.27    1:10.47   12  
  8 Yates, Jodie              16 SDOS                 1:10.11    1:11.65   11  
  9 Goffin, Molly             16 Bluefins             1:12.00    1:12.44    9  
 10 Benfield, Chloe           16 BRKS                 1:10.90    1:13.37    7  
 11 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls         1:14.79    1:13.39    6  
 12 Ladd, Carys               16 WCPSC                1:13.40    1:14.33    5  
 13 Smithson, Allanah         16 POOW                 1:11.90    1:14.64    4  
 
Event 3  Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking               1:02.70    1:03.55   20  
  2 Jackson, Abby             15 CRWS                 1:06.58    1:04.47   20  
  3 Kemp, Madison             18 POOW                 1:03.50    1:05.37   17  
  4 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ            1:02.90    1:05.38   16  
  5 McCrea, Jasmine           15 POOW                 1:05.14    1:05.51   17  
  6 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 1:04.69    1:05.83   15  
  7 Flack, Samantha           16 Pnsc                 1:04.76    1:06.18   20  
  8 Ryan, Zara                18 NEWS                 1:03.60    1:06.45   14  
  8 Anderson, Daisy           15 Tsc                  1:05.42    1:06.45   16  
 10 Windle, Kate              16 Guildford            1:07.81    1:07.09   17  
 11 Denny, Hannah             17 Tsc                  1:05.30    1:07.12   13  
 12 Talbot, Isabella          19 FANS                 1:05.80    1:07.51   12  
 13 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                  1:07.05    1:07.65   11  
 14 Macartney, Maisie         15 Tsc                  1:06.92    1:07.89   15  
 15 Clements, Elloise         16 Tsc                  1:07.61    1:08.10   16  
 16 Ishmael, Erin D           15 BACL                 1:10.22    1:08.34   14  
 17 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 1:06.88    1:08.38    9  
 18 Foden, Rosie              17 NHNA                 1:09.75    1:08.39    7  
 19 St John-Mosse, Hannah     16 Pnsc                 1:09.70    1:08.45   15  
 20 Frayne, Jessica           20 LITS                 1:08.40    1:08.55    6  
 21 Cross, Jessica            15 Alton                1:08.55    1:08.66   13  
 22 Walsh, Ciara              16 Guildford            1:08.60    1:09.19   14  
 23 Strydom, Ninah            16 Sevenoaks            1:07.00    1:09.34   13  
 24 St John-Mosse, Helen      19 Pnsc                 1:08.84    1:10.23    5  
 25 Rabey, Orla               15 BEAS                 1:11.30    1:10.40   12  
 26 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 1:10.27    1:10.47   12  
 27 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         1:09.00    1:10.83    4  
 28 Stevens, Freya            15 NHNA                 1:09.80    1:11.26   11  
 29 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 1:11.05    1:11.34    3  
 30 Whiter, Holly             17 RURS                 1:09.85    1:11.45    2  
 31 Yates, Jodie              16 SDOS                 1:10.11    1:11.65   11  
 32 Mollett, Emily            15 BRKS                 1:08.80    1:11.86    9  
 33 Druce, Sophie             18 Alton                1:08.60    1:11.98    1  
 34 Goffin, Molly             16 Bluefins             1:12.00    1:12.44    9  
 35 Fulcher, Freya            15 Atlantis             1:10.50    1:12.63    7  
 36 Benfield, Chloe           16 BRKS                 1:10.90    1:13.37    7  
 37 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls         1:14.79    1:13.39    6  
 38 Whiston, Brock            20 BACL                 1:05.97    1:14.07  
 39 Ladd, Carys               16 WCPSC                1:13.40    1:14.33    5  
 40 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 1:12.10    1:14.38    6  
 41 Smithson, Allanah         16 POOW                 1:11.90    1:14.64    4  
 42 Britton, Samantha         15 Pnsc                 1:13.70    1:14.88    5  
 43 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 1:14.02    1:14.97    4  
 44 Blount, Emily             15 WCPSC                1:11.99    1:15.53    3  
 45 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins             1:13.80    1:16.61    2  
 46 Dabin, Lilly              15 BRYL                 1:11.64    1:16.63    1  
 47 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 1:24.45    1:28.26  
 
Event 3  Girls 17 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking               1:02.70    1:03.55   20  
  2 Kemp, Madison             18 POOW                 1:03.50    1:05.37   17  
  3 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ            1:02.90    1:05.38   16  
  4 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 1:04.69    1:05.83   15  
  5 Ryan, Zara                18 NEWS                 1:03.60    1:06.45   14  
  6 Denny, Hannah             17 Tsc                  1:05.30    1:07.12   13  
  7 Talbot, Isabella          19 FANS                 1:05.80    1:07.51   12  
  8 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                  1:07.05    1:07.65   11  
  9 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 1:06.88    1:08.38    9  
 10 Foden, Rosie              17 NHNA                 1:09.75    1:08.39    7  
 11 Frayne, Jessica           20 LITS                 1:08.40    1:08.55    6  
 12 St John-Mosse, Helen      19 Pnsc                 1:08.84    1:10.23    5  
 13 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         1:09.00    1:10.83    4  
 14 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 1:11.05    1:11.34    3  
 15 Whiter, Holly             17 RURS                 1:09.85    1:11.45    2  
 16 Druce, Sophie             18 Alton                1:08.60    1:11.98    1  
 17 Whiston, Brock            20 BACL                 1:05.97    1:14.07  
 
Event 3A  Girls 14 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                        NT    1:04.54   20  
  2 Hume, Isobel              14 NHNA                      NT    1:08.13   17  
  3 Elliott, Gemma            14 Pnsc                      NT    1:08.39   16  
  4 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins                  NT    1:09.22   15  
  5 Lacey, Abigail            14 Pnsc                      NT    1:10.36   14  
  6 Miles, Olivia             14 Tsc                       NT    1:10.43   13  
  7 Wizard, Betsy             13 NHNA                      NT    1:11.26   12  
  8 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ                 NT    1:13.58   11  
 
Event 3B  Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson, Abby             15 CRWS                      NT    1:04.11   20  
  2 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ                 NT    1:04.62   17  
  3 Anderson, Daisy           15 Tsc                       NT    1:05.84   16  
  4 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                      NT    1:05.89   15  
  5 McCrea, Jasmine           15 POOW                      NT    1:05.94   14  
  6 Kemp, Madison             18 POOW                      NT    1:05.95   13  
  7 Ryan, Zara                18 NEWS                      NT    1:05.97   12  
  8 Flack, Samantha           16 Pnsc                      NT    1:06.50   11  
 
Event 4  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cherrington, Conor        10 Bluefins               38.20      38.73   20  
 
Event 4  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lyne, Fraser              11 Pnsc                   40.63      35.41   20  
  2 Dixon, Lewis G            11 BACL                   39.41      37.20   17  
  3 Hill, Aidan P             11 BACL                   40.27      39.08   16  
  4 Ivanescu, Edwin           11 WINS                   40.40      40.73   15  
 
Event 4  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parpworth, Max            12 Tsc                    31.87      32.56   20  
  2 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls           34.84      33.16   17  
  3 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                   33.45      34.13   16  
  4 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ              35.50      34.31   15  
  5 Hazell, Charlie           12 WINS                   37.39      35.25   14  
  6 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                  36.44      36.00   13  
  7 Sandberg, Alexander       12 Alton                  37.77      37.45   12  
 
Event 4  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                   28.85      29.07   20  
  2 Packham, Joseph           13 Pnsc                   30.54      30.94   17  
  3 Gartside, Jack            13 NHNA                   32.70      31.34   16  
  4 Mahney, Patrick           13 NHNA                   33.39      31.44   15  
  5 Fowle, Luke               13 Tsc                    30.78      31.51   14  
  6 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ              32.80      31.91   13  
  7 Ward, Miles               13 Xch Seagulls           34.22      32.64   12  
  8 Willison, Ben             13 NHNA                   33.60      33.32   11  
  9 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls           34.50      34.57    9  
 -- Lyne, Archie              13 Pnsc                   39.86     X38.13  
 
Event 4  Boys 14 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Weeks, Max                14 Xch Seagulls           28.83      28.57   20  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                   28.85      29.07   20  
  3 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                   30.60      30.28   17  
  4 Zalaf, Oliver             14 Woking                 30.85      30.76   15.5
  4 Beamer, Tom               14 SSHM                   30.52      30.76   15.5
  6 Packham, Joseph           13 Pnsc                   30.54      30.94   17  
  7 Gartside, Jack            13 NHNA                   32.70      31.34   16  
  8 Mahney, Patrick           13 NHNA                   33.39      31.44   15  
  9 Fowle, Luke               13 Tsc                    30.78      31.51   14  
 10 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ              32.80      31.91   13  
 11 Field, Jack               14 Beacon                 31.84      31.99   14  
 12 Parpworth, Max            12 Tsc                    31.87      32.56   20  
 13 Choueib, Mahmoud          14 RURS                   32.24      32.58   13  
 14 Ward, Miles               13 Xch Seagulls           34.22      32.64   12  
 15 Sheppard, Sam             14 EATS                   31.67      32.84   12  
 16 Bates, Finn               14 Tsc                    33.53      33.02   11  
 17 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls           34.84      33.16   17  
 18 Willison, Ben             13 NHNA                   33.60      33.32   11  
 19 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                   33.65      33.36    9  
 20 Olan, Miro                14 Pnsc                   33.85      33.37    7  
 21 Bordone, Giovanni         14 NHNA                   33.63      33.38    6  
 22 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                   33.45      34.13   16  
 23 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ              35.50      34.31   15  
 24 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls           34.50      34.57    9  
 25 Hazell, Charlie           12 WINS                   37.39      35.25   14  
 26 Lyne, Fraser              11 Pnsc                   40.63      35.41   20  
 27 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                  36.44      36.00   13  
 28 Dixon, Lewis G            11 BACL                   39.41      37.20   17  
 29 Sandberg, Alexander       12 Alton                  37.77      37.45   12  
 30 Cherrington, Conor        10 Bluefins               38.20      38.73   20  
 31 Hill, Aidan P             11 BACL                   40.27      39.08   16  
 32 Ivanescu, Edwin           11 WINS                   40.40      40.73   15  
 -- Lyne, Archie              13 Pnsc                   39.86     X38.13  
 
Event 4  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weeks, Max                14 Xch Seagulls           28.83      28.57   20  
  2 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                   30.60      30.28   17  
  3 Beamer, Tom               14 SSHM                   30.52      30.76   15.5
  3 Zalaf, Oliver             14 Woking                 30.85      30.76   15.5
  5 Field, Jack               14 Beacon                 31.84      31.99   14  
  6 Choueib, Mahmoud          14 RURS                   32.24      32.58   13  
  7 Sheppard, Sam             14 EATS                   31.67      32.84   12  
  8 Bates, Finn               14 Tsc                    33.53      33.02   11  
  9 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                   33.65      33.36    9  
 10 Olan, Miro                14 Pnsc                   33.85      33.37    7  
 11 Bordone, Giovanni         14 NHNA                   33.63      33.38    6  
 
Event 4  Boys 15 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                   28.03      28.01   20  
  2 Arnell, Jack              15 BCSW                   28.29      28.22   17  
  3 Plowman, Archie           15 NHNA                   27.96      28.34   16  
  4 Boyd, Alex                15 Tsc                    29.06      28.53   15  
  5 Hutchin, Jack A           15 MK                     29.03      28.71   14  
  6 Buswell, Jack             15 NHNA                   30.94      29.12   13  
  7 Boot, Louis               15 NHNA                   29.71      29.46   12  
  8 Whitlock, William         15 Pnsc                   29.01      29.50   11  
  9 Arnold, Lloyd             15 POOW                   29.57      29.59    9  
 10 Pettit, Billy             15 NHNA                   29.78      29.72    7  
 11 Race, Shay                15 WINS                   31.11      30.04    6  
 12 Richardson, Graeme        15 Bluefins               30.90      30.84    5  
 -- Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ              28.69         DQ  
 
Event 4  Boys 16 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   25.27      25.32   20  
  2 Milne-Skillman, Hamish    16 Atlantis               27.87      27.23   17  
  3 Gibbons, Jacob            16 MK                     27.15      27.43   16  
  4 Collins, Matthew T        16 POOW                   27.86      27.52   15  
  5 Jameson, Max              16 Tsc                    28.44      27.55   14  
  6 Linden, Nathan            16 Pnsc                   28.64      28.41   13  
  7 Richmond, Matthew         16 NHNA                   28.24      28.78   12  
  8 Weston, Oliver            16 POOW                   29.63      28.83   11  
  9 Crockford, Aaron          16 Pnsc                   28.71      28.99    9  
 10 Woollard, Joseph          16 CRWS                   29.64      29.36    7  
 11 Stanley, Blake            16 NHNA                   29.39      29.82    6  
 12 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                   30.77      30.05    5  
 13 Packham, Rafael           16 POOW                   30.50      30.06    4  
 14 Dyer, Sam                 16 NHNA                   30.91      31.27    3  
 15 Olan, Miko                16 Pnsc                   31.35      31.32    2  
 16 Sadler, William           16 Bluefins               30.70      31.54    1  
 
Event 4  Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   25.27      25.32   20  
  2 Condron, Will A           21 Pnsc                   24.61      26.04   20  
  3 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              26.47      26.70   17  
  4 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ              26.24      26.86   16  
  5 Butcher, Rory B           21 NEWS                   26.42      27.20   15  
  6 Milne-Skillman, Hamish    16 Atlantis               27.87      27.23   17  
  7 Gibbons, Jacob            16 MK                     27.15      27.43   16  
  8 Elfakir, Adel             20 NHNA                   26.59      27.50   14  
  9 Collins, Matthew T        16 POOW                   27.86      27.52   15  
 10 Jameson, Max              16 Tsc                    28.44      27.55   14  
 11 Lowell, Hugo              17 SPSL                   28.57      27.63   13  
 12 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ              27.73      27.86   12  
 13 Steenhoff, Craig          34 Hailsham               27.69      27.88   11  
 14 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ              27.81      27.89    9  
 15 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                   28.03      28.01   20  
 16 Arnell, Jack              15 BCSW                   28.29      28.22   17  
 17 Plowman, Archie           15 NHNA                   27.96      28.34   16  
 18 Crabtree, Sam             17 Tsc                    29.06      28.38    7  
 19 Linden, Nathan            16 Pnsc                   28.64      28.41   13  
 20 Smith, Tom                18 NHNA                   28.77      28.45    6  
 21 Adams, Mitchell           17 Hsc                    28.80      28.48    5  
 22 Boyd, Alex                15 Tsc                    29.06      28.53   15  
 23 Zalaf, Alexander          17 Woking                 29.07      28.60    4  
 24 Martins, David            21 POOW                   29.40      28.69    3  
 25 Hutchin, Jack A           15 MK                     29.03      28.71   14  
 25 Morgan, Joshua            19 Tsc                    28.41      28.71    2  
 27 Richmond, Matthew         16 NHNA                   28.24      28.78   12  
 28 Spencer, Matthew          18 NHNA                   28.68      28.81    1  
 29 Weston, Oliver            16 POOW                   29.63      28.83   11  
 30 Williams, Daniel          18 HSGS                   28.80      28.84  
 31 Botros, Andrew            18 POOW                   29.01      28.91  
 32 Hern, Edward              17 NHNA                   29.06      28.99  
 32 Crockford, Aaron          16 Pnsc                   28.71      28.99    9  
 34 Buswell, Jack             15 NHNA                   30.94      29.12   13  
 35 Blackett, Samuel          18 NHNA                   28.92      29.33  
 36 Woollard, Joseph          16 CRWS                   29.64      29.36    7  
 37 Boot, Louis               15 NHNA                   29.71      29.46   12  
 38 Whitlock, William         15 Pnsc                   29.01      29.50   11  
 39 Arnold, Lloyd             15 POOW                   29.57      29.59    9  
 40 Pettit, Billy             15 NHNA                   29.78      29.72    7  
 41 Butcher, Will J           18 NEWS                   29.55      29.75  
 42 Stanley, Blake            16 NHNA                   29.39      29.82    6  
 43 Race, Shay                15 WINS                   31.11      30.04    6  
 44 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                   30.77      30.05    5  
 45 Packham, Rafael           16 POOW                   30.50      30.06    4  
 46 Wicks, Andrew             17 NHNA                   29.48      30.50  
 47 Richardson, Graeme        15 Bluefins               30.90      30.84    5  
 48 Dyer, Sam                 16 NHNA                   30.91      31.27    3  
 49 Olan, Miko                16 Pnsc                   31.35      31.32    2  
 50 Sadler, William           16 Bluefins               30.70      31.54    1  
 51 Goodman, Alexander        25 Pnsc                   37.47      39.47  
 -- Kelly, Jack               17 Pnsc                   36.95     X28.75  
 -- Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ              28.69         DQ  
 -- Flemming, Harrison        18 Pnsc                   29.46         DQ  
 
Event 4  Boys 17 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Condron, Will A           21 Pnsc                   24.61      26.04   20  
  2 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              26.47      26.70   17  
  3 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ              26.24      26.86   16  
  4 Butcher, Rory B           21 NEWS                   26.42      27.20   15  
  5 Elfakir, Adel             20 NHNA                   26.59      27.50   14  
  6 Lowell, Hugo              17 SPSL                   28.57      27.63   13  
  7 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ              27.73      27.86   12  
  8 Steenhoff, Craig          34 Hailsham               27.69      27.88   11  
  9 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ              27.81      27.89    9  
 10 Crabtree, Sam             17 Tsc                    29.06      28.38    7  
 11 Smith, Tom                18 NHNA                   28.77      28.45    6  
 12 Adams, Mitchell           17 Hsc                    28.80      28.48    5  
 13 Zalaf, Alexander          17 Woking                 29.07      28.60    4  
 14 Martins, David            21 POOW                   29.40      28.69    3  
 15 Morgan, Joshua            19 Tsc                    28.41      28.71    2  
 16 Spencer, Matthew          18 NHNA                   28.68      28.81    1  
 17 Williams, Daniel          18 HSGS                   28.80      28.84  
 18 Botros, Andrew            18 POOW                   29.01      28.91  
 19 Hern, Edward              17 NHNA                   29.06      28.99  
 20 Blackett, Samuel          18 NHNA                   28.92      29.33  
 21 Butcher, Will J           18 NEWS                   29.55      29.75  
 22 Wicks, Andrew             17 NHNA                   29.48      30.50  
 23 Goodman, Alexander        25 Pnsc                   37.47      39.47  
 -- Kelly, Jack               17 Pnsc                   36.95     X28.75  
 -- Flemming, Harrison        18 Pnsc                   29.46         DQ  
 
Event 4A  Boys 14 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weeks, Max                14 Xch Seagulls              NT      28.43   20  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT      28.54   17  
  3 Zalaf, Oliver             14 Woking                    NT      30.29   16  
  4 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                      NT      30.43   15  
  5 Beamer, Tom               14 SSHM                      NT      30.59   14  
  6 Mahney, Patrick           13 NHNA                      NT      30.77   13  
  7 Gartside, Jack            13 NHNA                      NT      31.55   12  
 -- Packham, Joseph           13 Pnsc                      NT         DQ  
 
Event 4B  Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                      NT      25.36   20  
  2 Condron, Will A           21 Pnsc                      NT      26.25   17  
  3 Elfakir, Adel             20 NHNA                      NT      26.63   15.5
  3 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ                 NT      26.63   15.5
  5 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ                 NT      26.82   14  
  6 Butcher, Rory B           21 NEWS                      NT      26.97   13  
  7 Milne-Skillman, Hamish    16 Atlantis                  NT      27.27   12  
  8 Gibbons, Jacob            16 MK                        NT      27.63   11  
 
Event 5  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                 1:18.55    1:18.91   20  
  2 White, Katie              11 BOGS                 1:17.20    1:20.66   17  
  3 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 1:18.52    1:23.00   16  
  4 Ishmael, Siena D          11 BACL                 1:27.05    1:23.30   15  
  5 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       1:24.20    1:25.88   14  
  6 McWilliam, Emily          11 Xch Seagulls         1:26.20    1:26.66   13  
 
Event 5  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hodges, Bella             12 MK                   1:12.34    1:11.87   20  
  2 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  1:13.81    1:15.19   17  
  3 Holroyd, Natasha          12 WINS                 1:15.20    1:15.93   16  
  4 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            1:14.40    1:16.55   15  
  5 Murcott, Eloise           12 Pnsc                 1:16.50    1:17.80   14  
  6 Gradillas, Ade A          12 SPAL                 1:19.00    1:18.46   13  
  7 Broughton, Halle          12 Tsc                  1:19.80    1:18.99   12  
  8 Pountney, Naeve           12 SDOS                 1:19.30    1:19.55   11  
  9 Dekker, Lauren            12 Guildford            1:19.46    1:20.48    9  
 10 Strode, Amy               12 Fsc                  1:24.31    1:22.37    7  
 11 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            1:19.00    1:24.33    6  
 
Event 5  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Faye             13 WCPSC                1:09.63    1:10.13   20  
  2 Whyman, Ethel             13 Atlantis             1:13.70    1:12.84   17  
  3 Spencer, Mia              13 Alton                1:12.70    1:15.80   16  
  4 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                1:13.90    1:16.02   15  
  5 Thornton, Maisie          13 Hailsham             1:16.22    1:17.49   13.5
  5 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 1:18.19    1:17.49   13.5
  7 Poole, Ella               13 NHNA                 1:16.86    1:18.07   12  
  8 Trist, Amelia             13 Bluefins             1:14.40    1:18.18   11  
  9 Chui, Hayley              13 Bluefins             1:17.50    1:18.34    9  
 10 Morley, Iona              13 WCPSC                1:17.39    1:18.58    7  
 11 Sparks, Eloise            13 NEWS                 1:18.30    1:18.83    6  
 12 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  1:18.70    1:19.72    5  
 13 Seal, Erin                13 Dover                1:21.10    1:20.25    4  
 14 Mercer, Chloe             13 NHNA                 1:21.50    1:21.61    3  
 
Event 5  Girls 14 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 1:07.45    1:07.37   20  
  2 Francis, Faye             13 WCPSC                1:09.63    1:10.13   20  
  3 Dennis, Georgina          14 MK                   1:09.74    1:10.50   17  
  4 Gill, Avani               14 NEWS                 1:10.40    1:11.16   16  
  5 Hume, Isobel              14 NHNA                 1:10.24    1:11.82   15  
  6 Hodges, Bella             12 MK                   1:12.34    1:11.87   20  
  7 Whyman, Ethel             13 Atlantis             1:13.70    1:12.84   17  
  8 Poynter, Grace            14 PLYS                 1:14.60    1:14.57   14  
  9 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            1:14.20    1:15.11   13  
 10 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  1:13.81    1:15.19   17  
 11 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 1:17.22    1:15.42   12  
 12 Ring, Macy                14 Hailsham             1:15.60    1:15.60   11  
 13 Spencer, Mia              13 Alton                1:12.70    1:15.80   16  
 14 Holroyd, Natasha          12 WINS                 1:15.20    1:15.93   16  
 15 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                1:13.90    1:16.02   15  
 16 Churcher, Milly           14 Pnsc                 1:15.23    1:16.04    9  
 17 Williams, Leah            14 HSGS                 1:15.60    1:16.40    7  
 18 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            1:14.40    1:16.55   15  
 19 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             1:11.60    1:17.31    6  
 20 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 1:18.19    1:17.49   13.5
 20 Thornton, Maisie          13 Hailsham             1:16.22    1:17.49   13.5
 22 Murcott, Eloise           12 Pnsc                 1:16.50    1:17.80   14  
 23 Jameson, Anna             14 Tsc                  1:16.20    1:17.90    5  
 24 Poole, Ella               13 NHNA                 1:16.86    1:18.07   12  
 25 Trist, Amelia             13 Bluefins             1:14.40    1:18.18   11  
 26 Chui, Hayley              13 Bluefins             1:17.50    1:18.34    9  
 27 Gradillas, Ade A          12 SPAL                 1:19.00    1:18.46   13  
 28 Morley, Iona              13 WCPSC                1:17.39    1:18.58    7  
 29 Sparks, Eloise            13 NEWS                 1:18.30    1:18.83    6  
 30 Harper, Bobbi             11 NHNA                 1:18.55    1:18.91   20  
 31 Broughton, Halle          12 Tsc                  1:19.80    1:18.99   12  
 32 Pountney, Naeve           12 SDOS                 1:19.30    1:19.55   11  
 33 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  1:18.70    1:19.72    5  
 34 Seal, Erin                13 Dover                1:21.10    1:20.25    4  
 35 Dekker, Lauren            12 Guildford            1:19.46    1:20.48    9  
 36 White, Katie              11 BOGS                 1:17.20    1:20.66   17  
 37 Mercer, Chloe             13 NHNA                 1:21.50    1:21.61    3  
 38 Strode, Amy               12 Fsc                  1:24.31    1:22.37    7  
 39 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 1:18.52    1:23.00   16  
 40 Ishmael, Siena D          11 BACL                 1:27.05    1:23.30   15  
 41 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            1:19.00    1:24.33    6  
 42 Desroches, Madison        14 Guildford            1:18.20    1:24.99    4  
 43 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       1:24.20    1:25.88   14  
 44 McWilliam, Emily          11 Xch Seagulls         1:26.20    1:26.66   13  
 
Event 5  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 1:07.45    1:07.37   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                   1:09.74    1:10.50   17  
  3 Gill, Avani               14 NEWS                 1:10.40    1:11.16   16  
  4 Hume, Isobel              14 NHNA                 1:10.24    1:11.82   15  
  5 Poynter, Grace            14 PLYS                 1:14.60    1:14.57   14  
  6 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            1:14.20    1:15.11   13  
  7 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 1:17.22    1:15.42   12  
  8 Ring, Macy                14 Hailsham             1:15.60    1:15.60   11  
  9 Churcher, Milly           14 Pnsc                 1:15.23    1:16.04    9  
 10 Williams, Leah            14 HSGS                 1:15.60    1:16.40    7  
 11 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             1:11.60    1:17.31    6  
 12 Jameson, Anna             14 Tsc                  1:16.20    1:17.90    5  
 13 Desroches, Madison        14 Guildford            1:18.20    1:24.99    4  
 
Event 5  Girls 15 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moon, Robyn               15 Tsc                  1:07.93    1:07.72   20  
  2 Anderson, Daisy           15 Tsc                  1:09.84    1:08.31   17  
  3 Dummett, Molly E          15 NEWS                 1:07.30    1:08.64   16  
  4 Fulcher, Freya            15 Atlantis             1:10.40    1:10.01   15  
  5 Cutts, Anna               15 MK                   1:08.92    1:12.41   14  
  6 Hession, Lauren           15 MK                   1:11.09    1:12.75   13  
  7 Bloxham, Thea             15 Woking               1:11.05    1:12.90   12  
  8 Dabin, Lilly              15 BRYL                 1:09.99    1:13.49   11  
  9 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            1:11.50    1:14.29    9  
 10 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 1:12.40    1:14.85    7  
 11 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 1:12.56    1:15.01    6  
 12 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins             1:13.52    1:15.15    5  
 13 Long, Louisa              15 Beacon               1:12.90    1:16.05    4  
 14 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 1:16.39    1:16.07    3  
 15 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 1:13.90    1:16.41    2  
 16 Blount, Emily             15 WCPSC                1:15.48    1:16.58    1  
 
Event 5  Girls 16 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perfect, Harriet          16 POOW                 1:04.10    1:06.07   20  
  2 Windle, Kate              16 Guildford            1:07.98    1:07.91   17  
  3 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 1:06.57    1:09.21   16  
  4 Tatton, Olivia            16 NHNA                 1:09.57    1:09.31   15  
  5 Clements, Elloise         16 Tsc                  1:06.86    1:09.86   14  
  6 Strydom, Ninah            16 Sevenoaks            1:07.50    1:11.21   13  
  7 O'Keefe, Thea             16 POOW                 1:10.20    1:11.82   12  
  8 Goffin, Molly             16 Bluefins             1:08.30    1:12.15   11  
  9 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ            1:10.20    1:13.25    9  
 10 Allen, Samantha           16 Tsc                  1:12.00    1:13.60    7  
 11 Walsh, Ciara              16 Guildford            1:11.40    1:13.63    6  
 12 Turner, Abbie             16 BOGS                 1:12.97    1:14.22    5  
 13 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls         1:13.23    1:15.43    4  
 14 Noyce, Abbie              16 Xch Seagulls         1:12.32    1:16.19    3  
 15 Churcher, Jessica         16 Pnsc                 1:15.70    1:16.36    2  
 
Event 5  Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking               1:01.40    1:03.69   20  
  2 Perfect, Harriet          16 POOW                 1:04.10    1:06.07   20  
  3 Small, Kelly              17 Pnsc                 1:04.26    1:06.84   17  
  4 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            1:05.50    1:07.40   16  
  5 Moon, Robyn               15 Tsc                  1:07.93    1:07.72   20  
  6 Windle, Kate              16 Guildford            1:07.98    1:07.91   17  
  7 Anderson, Daisy           15 Tsc                  1:09.84    1:08.31   17  
  8 Dummett, Molly E          15 NEWS                 1:07.30    1:08.64   16  
  9 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 1:06.46    1:08.66   15  
 10 Davies, Jessica           19 FANS                 1:07.62    1:09.11   14  
 11 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 1:06.57    1:09.21   16  
 12 Tatton, Olivia            16 NHNA                 1:09.57    1:09.31   15  
 13 Clements, Elloise         16 Tsc                  1:06.86    1:09.86   14  
 14 Fulcher, Freya            15 Atlantis             1:10.40    1:10.01   15  
 15 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 1:09.44    1:10.39   13  
 16 Strydom, Ninah            16 Sevenoaks            1:07.50    1:11.21   13  
 17 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         1:11.22    1:11.48   12  
 18 O'Keefe, Thea             16 POOW                 1:10.20    1:11.82   12  
 19 Goffin, Molly             16 Bluefins             1:08.30    1:12.15   11  
 20 Cutts, Anna               15 MK                   1:08.92    1:12.41   14  
 21 Morris, Eleanor           17 CRWS                 1:05.70    1:12.48   11  
 22 Osborne, Hannah           18 HAST                 1:14.16    1:12.54    8  
 22 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                  1:10.00    1:12.54    8  
 24 Hession, Lauren           15 MK                   1:11.09    1:12.75   13  
 25 Bloxham, Thea             15 Woking               1:11.05    1:12.90   12  
 26 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ            1:10.20    1:13.25    9  
 27 Porter, Ella              17 LITS                 1:11.15    1:13.44    6  
 28 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 1:13.00    1:13.49    5  
 28 Dabin, Lilly              15 BRYL                 1:09.99    1:13.49   11  
 30 Allen, Samantha           16 Tsc                  1:12.00    1:13.60    7  
 31 Walsh, Ciara              16 Guildford            1:11.40    1:13.63    6  
 32 Turner, Abbie             16 BOGS                 1:12.97    1:14.22    5  
 33 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            1:11.50    1:14.29    9  
 34 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 1:12.40    1:14.85    7  
 35 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 1:12.56    1:15.01    6  
 36 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins             1:13.52    1:15.15    5  
 37 Bramwell-Reeks, Poppaea   17 BCSW                 1:10.30    1:15.38    4  
 38 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls         1:13.23    1:15.43    4  
 39 Long, Louisa              15 Beacon               1:12.90    1:16.05    4  
 40 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 1:16.39    1:16.07    3  
 41 Noyce, Abbie              16 Xch Seagulls         1:12.32    1:16.19    3  
 42 Churcher, Jessica         16 Pnsc                 1:15.70    1:16.36    2  
 43 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 1:13.90    1:16.41    2  
 44 Blount, Emily             15 WCPSC                1:15.48    1:16.58    1  
 45 Whiston, Brock            20 BACL                 1:11.72    1:24.86    3  
 
Event 5  Girls 17 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking               1:01.40    1:03.69   20  
  2 Small, Kelly              17 Pnsc                 1:04.26    1:06.84   17  
  3 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            1:05.50    1:07.40   16  
  4 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 1:06.46    1:08.66   15  
  5 Davies, Jessica           19 FANS                 1:07.62    1:09.11   14  
  6 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 1:09.44    1:10.39   13  
  7 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         1:11.22    1:11.48   12  
  8 Morris, Eleanor           17 CRWS                 1:05.70    1:12.48   11  
  9 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                  1:10.00    1:12.54    8  
  9 Osborne, Hannah           18 HAST                 1:14.16    1:12.54    8  
 11 Porter, Ella              17 LITS                 1:11.15    1:13.44    6  
 12 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 1:13.00    1:13.49    5  
 13 Bramwell-Reeks, Poppaea   17 BCSW                 1:10.30    1:15.38    4  
 14 Whiston, Brock            20 BACL                 1:11.72    1:24.86    3  
 
Event 5A  Girls 14 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                      NT    1:07.67   20  
  2 Gill, Avani               14 NEWS                      NT    1:10.17   17  
  3 Francis, Faye             13 WCPSC                     NT    1:10.28   16  
  4 Dennis, Georgina          14 MK                        NT    1:11.30   15  
  5 Hodges, Bella             12 MK                        NT    1:11.52   14  
  6 Hume, Isobel              14 NHNA                      NT    1:13.41   13  
  7 Whyman, Ethel             13 Atlantis                  NT    1:13.49   12  
  8 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ                 NT    1:15.59   11  
 
Event 5B  Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perfect, Harriet          16 POOW                      NT    1:06.35   20  
  2 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ                 NT    1:07.36   17  
  3 Moon, Robyn               15 Tsc                       NT    1:07.48   16  
  4 Small, Kelly              17 Pnsc                      NT    1:08.10   15  
  5 Dummett, Molly E          15 NEWS                      NT    1:08.45   14  
  6 Anderson, Daisy           15 Tsc                       NT    1:09.49   13  
  7 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                      NT    1:09.54   12  
 
Event 6  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cherrington, Conor        10 Bluefins             1:33.60    1:42.34   20  
 
Event 6  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            1:33.50    1:37.20   20  
  2 Taverner, Charlie         11 MK                   1:36.35    1:39.17   17  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                 1:56.26   X1:40.81  
 
Event 6  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            1:29.30    1:28.43   20  
  2 Miles, Oscar              12 Tsc                  1:24.30    1:30.31   17  
  3 Dominy, George            12 Alton                1:32.80    1:33.92   16  
  4 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 1:33.56    1:34.22   15  
  5 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         1:33.79    1:34.94   14  
  6 Hazell, Charlie           12 WINS                 1:34.69    1:36.40   13  
 
Event 6  Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 1:17.39    1:18.71   20  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                 1:22.52    1:19.80   17  
  3 Fowle, Luke               13 Tsc                  1:21.04    1:24.23   16  
 -- Blastique, Carl           13 Pnsc                 1:31.34   X1:28.20  
 
Event 6  Boys 14 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 1:17.30    1:17.88   20  
  2 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 1:17.39    1:18.71   20  
  3 Sijuade, Tobi             14 Tsc                  1:20.16    1:19.52   17  
  4 Sheppard, Sam             14 EATS                 1:18.50    1:19.69   16  
  5 Mildred, Edward           13 NHNA                 1:22.52    1:19.80   17  
  6 Dixon, Ellis              14 NEWS                 1:23.20    1:21.41   15  
  7 Bates, Finn               14 Tsc                  1:24.01    1:21.81   14  
  8 Hall, Nicolas             14 HWSC                 1:21.30    1:21.98   13  
  9 Olan, Miro                14 Pnsc                 1:23.47    1:22.55   12  
 10 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 1:22.94    1:23.29   11  
 11 Fowle, Luke               13 Tsc                  1:21.04    1:24.23   16  
 12 Richardson, James         14 Xch Seagulls         1:24.45    1:25.27    9  
 13 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         1:24.15    1:25.70    7  
 14 Zalaf, Oliver             14 Woking               1:21.56    1:25.96    6  
 15 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            1:29.30    1:28.43   20  
 16 Miles, Oscar              12 Tsc                  1:24.30    1:30.31   17  
 17 Dominy, George            12 Alton                1:32.80    1:33.92   16  
 18 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 1:33.56    1:34.22   15  
 19 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         1:33.79    1:34.94   14  
 20 Hazell, Charlie           12 WINS                 1:34.69    1:36.40   13  
 21 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            1:33.50    1:37.20   20  
 22 Taverner, Charlie         11 MK                   1:36.35    1:39.17   17  
 23 Cherrington, Conor        10 Bluefins             1:33.60    1:42.34   20  
 -- Blastique, Carl           13 Pnsc                 1:31.34   X1:28.20  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                 1:56.26   X1:40.81  
 
Event 6  Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 1:17.30    1:17.88   20  
  2 Sijuade, Tobi             14 Tsc                  1:20.16    1:19.52   17  
  3 Sheppard, Sam             14 EATS                 1:18.50    1:19.69   16  
  4 Dixon, Ellis              14 NEWS                 1:23.20    1:21.41   15  
  5 Bates, Finn               14 Tsc                  1:24.01    1:21.81   14  
  6 Hall, Nicolas             14 HWSC                 1:21.30    1:21.98   13  
  7 Olan, Miro                14 Pnsc                 1:23.47    1:22.55   12  
  8 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 1:22.94    1:23.29   11  
  9 Richardson, James         14 Xch Seagulls         1:24.45    1:25.27    9  
 10 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         1:24.15    1:25.70    7  
 11 Zalaf, Oliver             14 Woking               1:21.56    1:25.96    6  
 
Event 6  Boys 15 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                   1:06.95    1:07.85   20  
  2 Boyd, Alex                15 Tsc                  1:10.64    1:09.88   17  
  3 Smart, Lewis O            15 MK                   1:09.73    1:11.29   16  
  4 Vazirani, Rohan           15 Esc                  1:14.40    1:17.55   15  
  5 Weller, George            15 RURS                 1:18.30    1:18.46   14  
  6 Plowman, Archie           15 NHNA                 1:13.02    1:18.51   13  
  7 Race, Shay                15 WINS                 1:18.50    1:18.65   12  
  8 Whitlock, William         15 Pnsc                 1:19.01    1:19.17   11  
  9 Richardson, Graeme        15 Bluefins             1:17.50    1:19.98    9  
 10 Davies, Brett             15 NHNA                 1:20.62    1:21.95    7  
 
Event 6  Boys 16 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Salter, Daniel            16 BRKS                 1:12.91    1:12.67   20  
  2 Vlatas, Matthew           16 BRKS                 1:12.70    1:13.96   17  
  3 Hoogers, Max              16 WINS                 1:16.98    1:15.00   16  
  4 Weston, Oliver            16 POOW                 1:16.00    1:15.67   15  
  5 Jameson, Max              16 Tsc                  1:15.20    1:16.63   14  
  6 Stanley, Blake            16 NHNA                 1:16.49    1:19.71   13  
 
Event 6  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 1:05.11    1:07.12   20  
  2 Taverner, Ollie           15 MK                   1:06.95    1:07.85   20  
  3 Hodson Kilroy, Kieran     20 Woking               1:05.95    1:07.86   17  
  4 Luckham-Down, William     18 MK                   1:09.19    1:09.27   16  
  5 Roxburgh, Luke            17 POOW                 1:11.27    1:09.67   15  
  6 Boyd, Alex                15 Tsc                  1:10.64    1:09.88   17  
  7 Millar, James             18 Pnsc                 1:06.96    1:10.03   14  
  8 Morgan, Joshua            19 Tsc                  1:10.13    1:11.09   13  
  9 Smart, Lewis O            15 MK                   1:09.73    1:11.29   16  
 10 Kelly, Jack               17 Pnsc                 1:10.10    1:11.66   12  
 11 Murphy, Cavan             18 Atlantis             1:12.04    1:12.24   11  
 12 Salter, Daniel            16 BRKS                 1:12.91    1:12.67   20  
 13 Coombes, Mitchell         17 Bluefins             1:08.90    1:12.84    9  
 14 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ            1:11.70    1:13.60    7  
 15 Vlatas, Matthew           16 BRKS                 1:12.70    1:13.96   17  
 16 Hern, Edward              17 NHNA                 1:13.17    1:14.03    6  
 17 Lowell, Hugo              17 SPSL                 1:13.93    1:14.26    4.5
 17 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 1:12.78    1:14.26    4.5
 19 Hoogers, Max              16 WINS                 1:16.98    1:15.00   16  
 20 Blackett, Samuel          18 NHNA                 1:13.94    1:15.23    3  
 21 Weston, Oliver            16 POOW                 1:16.00    1:15.67   15  
 22 Jameson, Max              16 Tsc                  1:15.20    1:16.63   14  
 23 Vazirani, Rohan           15 Esc                  1:14.40    1:17.55   15  
 24 Weller, George            15 RURS                 1:18.30    1:18.46   14  
 25 Plowman, Archie           15 NHNA                 1:13.02    1:18.51   13  
 26 Race, Shay                15 WINS                 1:18.50    1:18.65   12  
 27 Whitlock, William         15 Pnsc                 1:19.01    1:19.17   11  
 28 Stanley, Blake            16 NHNA                 1:16.49    1:19.71   13  
 29 Richardson, Graeme        15 Bluefins             1:17.50    1:19.98    9  
 30 Davies, Brett             15 NHNA                 1:20.62    1:21.95    7  
 31 Goodman, Alexander        25 Pnsc                 1:51.28    1:52.39    2  
 
Event 6  Boys 17 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 1:05.11    1:07.12   20  
  2 Hodson Kilroy, Kieran     20 Woking               1:05.95    1:07.86   17  
  3 Luckham-Down, William     18 MK                   1:09.19    1:09.27   16  
  4 Roxburgh, Luke            17 POOW                 1:11.27    1:09.67   15  
  5 Millar, James             18 Pnsc                 1:06.96    1:10.03   14  
  6 Morgan, Joshua            19 Tsc                  1:10.13    1:11.09   13  
  7 Kelly, Jack               17 Pnsc                 1:10.10    1:11.66   12  
  8 Murphy, Cavan             18 Atlantis             1:12.04    1:12.24   11  
  9 Coombes, Mitchell         17 Bluefins             1:08.90    1:12.84    9  
 10 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ            1:11.70    1:13.60    7  
 11 Hern, Edward              17 NHNA                 1:13.17    1:14.03    6  
 12 Lowell, Hugo              17 SPSL                 1:13.93    1:14.26    4.5
 12 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 1:12.78    1:14.26    4.5
 14 Blackett, Samuel          18 NHNA                 1:13.94    1:15.23    3  
 15 Goodman, Alexander        25 Pnsc                 1:51.28    1:52.39    2  
 
Event 6A  Boys 14 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sijuade, Tobi             14 Tsc                       NT    1:17.01   20  
  2 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                      NT    1:17.37   17  
  3 Goodwin, Jack             13 Pnsc                      NT    1:17.42   16  
  4 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT    1:18.40   15  
  5 Sheppard, Sam             14 EATS                      NT    1:19.81   14  
  6 Hall, Nicolas             14 HWSC                      NT    1:21.48   13  
  7 Bates, Finn               14 Tsc                       NT    1:21.96   12  
  8 Dixon, Ellis              14 NEWS                      NT    1:22.14   11  
 
Event 6B  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                        NT    1:06.54   20  
  2 Allsop, Kieran            19 Pnsc                      NT    1:07.15   17  
  3 Hodson Kilroy, Kieran     20 Woking                    NT    1:08.36   16  
  4 Millar, James             18 Pnsc                      NT    1:08.83   15  
  5 Roxburgh, Luke            17 POOW                      NT    1:09.86   14  
  6 Luckham-Down, William     18 MK                        NT    1:09.91   13  
  7 Boyd, Alex                15 Tsc                       NT    1:10.08   12  
  8 Morgan, Joshua            19 Tsc                       NT    1:10.45   11  
 
Event 7  Girls 11 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                 5:10.72    5:10.26   20  
  2 Ishmael, Siena D          11 BACL                 5:39.52    5:28.40   17  
  3 Denyer, Heidi             11 MILW                 5:55.94    5:34.88   16  
  4 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 5:34.65    5:36.20   15  
  5 McWilliam, Emily          11 Xch Seagulls         5:47.42    5:37.30   14  
  6 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       5:37.30    5:41.17   13  
 
Event 7  Girls 12 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            5:00.50    4:55.62   20  
  2 Narraway, Kiera           12 CRWS                 5:11.17    5:02.59   17  
  3 Holroyd, Natasha          12 WINS                 4:54.90    5:03.85   16  
  4 Ridley-Parish, Piper      12 Guildford            5:02.31    5:05.06   15  
  5 Gradillas, Ade A          12 SPAL                 5:03.81    5:06.77   14  
  6 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  5:18.20    5:12.84   13  
  7 Pengilley, Katie          12 Alton                5:22.10    5:13.84   12  
  8 Steevens, Bethan          12 RURS                 5:16.82    5:14.59   11  
  9 McCulloch, Mia            12 Pnsc                 5:35.40    5:24.34    9  
 10 Rabey, Ailish             12 BEAS                 5:33.20    5:25.37    7  
 11 Panteli, Stephanie        12 Tsc                  5:34.50    5:25.86    6  
 12 Owens, Anna               12 SPAL                 5:28.39    5:31.41    5  
 
Event 7  Girls 13 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Poulton, Abigail          13 Guildford            4:49.68    4:46.94   20  
  2 Kelleway, Jessica         13 POOW                 4:38.90    4:49.45   17  
  3 Wizard, Betsy             13 NHNA                 4:57.72    4:49.78   16  
  4 Francis, Faye             13 WCPSC                4:51.46    4:50.24   15  
  5 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                 4:50.64    4:50.70   14  
  6 Barber, Rebecca           13 Atlantis             5:02.36    4:53.17   13  
  7 Moller-Butcher, Geneviev  13 Guildford            4:57.27    4:54.98   12  
  8 Fox, Poppy                13 Pnsc                 5:02.40    4:56.54   11  
  9 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 4:59.67    4:56.71    9  
 10 MacRae, Katie             13 Tsc                  4:59.20    4:57.34    7  
 11 Trist, Amelia             13 Bluefins             5:03.76    5:02.42    6  
 12 Morley, Iona              13 WCPSC                5:10.50    5:03.99    5  
 13 Poole, Ella               13 NHNA                 5:05.95    5:05.31    4  
 14 Mack, Emma L              13 Pnsc                 5:08.78    5:05.91    3  
 15 Mercer, Chloe             13 NHNA                 5:11.58    5:06.70    2  
 16 Smith, Elena              13 Atlantis             5:17.38    5:06.82    1  
 17 Mardell, Alice            13 Bluefins             5:11.15    5:07.52  
 18 Murphy, Claire            13 MK                   4:57.77    5:08.88  
 19 Whyman, Ethel             13 Atlantis             5:05.80    5:10.56  
 20 Ahmed, Junayna            13 BACL                 5:25.12    5:11.00  
 21 Haynes, Isla              13 Bluefins             5:08.15    5:12.79  
 22 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  5:10.60    5:14.71  
 23 Spencer, Mia              13 Alton                5:19.01    5:18.69  
 24 McGee, Caoimhe            13 WINS                 5:18.30    5:23.68  
 25 Menniss, Ashleigh         13 Dover                5:20.00    5:24.51  
 -- Marx, Alex                13 Pnsc                 5:49.63   X5:37.55  
 
Event 7  Girls 14 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Megan, Molloy             14 ESS                  4:33.70    4:35.85   20  
  2 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                 4:40.40    4:36.00   17  
  3 Dennis, Georgina          14 MK                   4:45.40    4:38.12   16  
  4 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 4:43.79    4:43.30   15  
  5 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 4:44.50    4:44.46   14  
  6 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            4:48.40    4:45.91   13  
  7 Prince-Rayner, Charlotte  14 WCPSC                4:42.84    4:46.65   12  
  8 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            4:47.30    4:49.33   11  
  9 Jewell, Lily              14 Tsc                  4:54.90    4:49.92    9  
 10 Durno, Katie              14 NHNA                 4:57.66    4:51.61    7  
 11 Spencer, Sophie           14 Pnsc                 4:47.16    4:53.11    6  
 12 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 4:56.51    4:53.92    5  
 13 Lebosse, Julia            14 Bluefins             4:52.80    4:57.13    4  
 14 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            4:56.30    4:58.30    3  
 15 Wright, Amelia            14 Atlantis             5:04.10    4:59.25    2  
 16 Desroches, Madison        14 Guildford            4:56.50    4:59.37    1  
 17 Churcher, Milly           14 Pnsc                 5:06.17    5:05.71  
 18 L'Heureux, Eloise         14 Bluefins             5:00.50    5:13.08  
 19 Hooker, Isobel            14 CRWS                 5:13.74    5:14.20  
 
Event 7  Girls 15 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Macartney, Maisie         15 Tsc                  4:23.98    4:27.56   20  
  2 Stevens, Freya            15 NHNA                 4:34.96    4:42.05   17  
  3 Rabey, Orla               15 BEAS                 4:46.45    4:45.38   16  
  4 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            4:36.14    4:45.94   15  
  5 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 4:39.50    4:47.96   14  
  6 Lessey, Tegan             15 MK                   4:51.08    4:53.16   13  
  7 Britton, Samantha         15 Pnsc                 4:59.57    4:54.66   12  
  8 Olesen, Alexandra         15 Woking               4:43.90    4:55.60   11  
  9 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 5:12.03    5:12.79    9  
 10 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 5:48.72    5:51.38    7  
 
Event 7  Girls 16 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tatton, Olivia            16 NHNA                 4:27.40    4:34.20   20  
  2 O'Keefe, Thea             16 POOW                 4:32.70    4:35.79   17  
  3 Arnold, Rosanna           16 Tsc                  4:46.10    4:38.70   16  
  4 Ng, Olivia                16 Guildford            4:39.00    4:42.87   15  
  5 Flack, Samantha           16 Pnsc                 4:49.61    4:46.70   13.5
  5 Kenway, Ella              16 Guildford            4:44.80    4:46.70   13.5
  7 Turner, Abbie             16 BOGS                 4:49.70    4:54.12   12  
  8 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ            4:55.30    4:57.71   11  
  9 Bocchetta, Natasha        16 WCPSC                4:43.41    4:59.10    9  
 10 Churcher, Jessica         16 Pnsc                 5:04.36    5:03.55    7  
 
Event 7  Girls 17 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                 4:24.28    4:23.65   20  
  2 Foden, Rosie              17 NHNA                 4:23.72    4:27.22   17  
  3 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            4:26.70    4:29.75   16  
  4 Small, Kelly              17 Pnsc                 4:26.60    4:34.30   15  
  5 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 4:32.65    4:36.37   14  
  6 Trotman, Emma             17 Pnsc                 4:29.69    4:36.51   13  
  7 Holmes, Jasmine           17 POOW                 4:34.10    4:37.59   12  
  8 Jasiukaityte, Justina     18 BACL                 4:41.13    4:41.34   11  
  9 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 4:28.66    4:42.89    9  
 
Event 8  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lyne, Fraser              11 Pnsc                 1:25.75    1:26.21   20  
 
Event 8  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Setterfield, Ali          12 Tsc                  1:11.28    1:09.91   20  
  2 Parpworth, Max            12 Tsc                  1:11.19    1:10.86   17  
  3 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         1:19.41    1:17.63   16  
  4 Hazell, Charlie           12 WINS                 1:20.30    1:17.96   15  
  5 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 1:17.03    1:18.92   14  
 
Event 8  Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 1:03.94    1:04.57   20  
  2 Gartside, Jack            13 NHNA                 1:09.89    1:09.13   17  
  3 Packham, Joseph           13 Pnsc                 1:08.69    1:10.58   16  
  4 Ward, Miles               13 Xch Seagulls         1:14.11    1:11.21   15  
  5 Barden, Tom               13 Hailsham             1:10.26    1:12.04   14  
  6 Mahney, Patrick           13 NHNA                 1:12.09    1:12.88   13  
  7 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            1:13.80    1:13.94   12  
  8 Vance, Joshua             13 NHNA                 1:15.15    1:14.75   11  
  9 Willison, Ben             13 NHNA                 1:16.60    1:15.88    9  
 10 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 1:14.50    1:16.44    7  
 -- Lyne, Archie              13 Pnsc                 1:34.01   X1:29.65  
 
Event 8  Boys 14 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 1:03.94    1:04.57   20  
  2 Weeks, Max                14 Xch Seagulls         1:04.74    1:06.97   20  
  3 Beamer, Tom               14 SSHM                 1:09.20    1:07.97   17  
  4 Gartside, Jack            13 NHNA                 1:09.89    1:09.13   17  
  5 Zalaf, Oliver             14 Woking               1:09.60    1:09.51   16  
  6 Setterfield, Ali          12 Tsc                  1:11.28    1:09.91   20  
  7 Packham, Joseph           13 Pnsc                 1:08.69    1:10.58   16  
  8 Parpworth, Max            12 Tsc                  1:11.19    1:10.86   17  
  9 Ward, Miles               13 Xch Seagulls         1:14.11    1:11.21   15  
 10 Barden, Tom               13 Hailsham             1:10.26    1:12.04   14  
 11 Plewes, Rory              14 Alton                1:12.20    1:12.77   15  
 12 Mahney, Patrick           13 NHNA                 1:12.09    1:12.88   13  
 13 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            1:13.80    1:13.94   12  
 14 Vance, Joshua             13 NHNA                 1:15.15    1:14.75   11  
 15 Willison, Ben             13 NHNA                 1:16.60    1:15.88    9  
 16 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 1:14.50    1:16.44    7  
 17 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         1:19.41    1:17.63   16  
 18 Hazell, Charlie           12 WINS                 1:20.30    1:17.96   15  
 19 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 1:17.03    1:18.92   14  
 20 Lyne, Fraser              11 Pnsc                 1:25.75    1:26.21   20  
 -- Lyne, Archie              13 Pnsc                 1:34.01   X1:29.65  
 
Event 8  Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weeks, Max                14 Xch Seagulls         1:04.74    1:06.97   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                 1:09.20    1:07.97   17  
  3 Zalaf, Oliver             14 Woking               1:09.60    1:09.51   16  
  4 Plewes, Rory              14 Alton                1:12.20    1:12.77   15  
 
Event 8  Boys 15 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            1:02.75    1:00.40   20  
  2 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                 1:02.01    1:01.92   17  
  3 Boyd, Alex                15 Tsc                  1:01.95    1:02.02   16  
  4 Arnell, Jack              15 BCSW                 1:04.64    1:02.46   15  
  5 Bowden, Piers             15 Guildford            1:01.83    1:03.42   14  
  6 Plowman, Archie           15 NHNA                 1:04.48    1:03.58   13  
  7 Pettit, Billy             15 NHNA                 1:02.93    1:04.63   12  
  8 Davies, Brett             15 NHNA                 1:04.15    1:04.75   11  
  9 Whitlock, William         15 Pnsc                 1:04.93    1:05.18    9  
 10 Boot, Louis               15 NHNA                 1:06.62    1:05.95    7  
 11 Race, Shay                15 WINS                 1:08.40    1:08.68    6  
 12 Richardson, Graeme        15 Bluefins             1:07.00    1:08.86    5  
 
Event 8  Boys 16 Year Olds 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   55.80      56.20   20  
  2 Jameson, Max              16 Tsc                    59.25    1:00.71   17  
  3 Gibbons, Jacob            16 MK                   1:01.04    1:01.59   16  
  4 Richmond, Matthew         16 NHNA                 1:01.16    1:02.47   15  
  5 Johnson, Dominic          16 Pnsc                 1:03.04    1:02.53   14  
  6 Linden, Nathan            16 Pnsc                 1:02.89    1:03.16   13  
  7 Fallon, Conor             16 Hsc                  1:03.97    1:04.26   12  
  8 Jones, Oskar James        16 TEDL                 1:04.64    1:04.85   11  
  9 Crockford, Aaron          16 Pnsc                 1:02.99    1:05.06    9  
 10 Stanley, Blake            16 NHNA                 1:05.20    1:05.15    7  
 11 Collins, Matthew T        16 POOW                 1:01.80    1:05.42    6  
 12 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                 1:06.29    1:05.47    5  
 13 Woollard, Joseph          16 CRWS                 1:06.90    1:05.85    4  
 14 Weston, Oliver            16 POOW                 1:07.50    1:07.81    3  
 
Event 8  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   55.80      56.20   20  
  2 Jagger, William           21 LITS                   58.76      58.60   20  
  3 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              58.40      59.97   17  
  4 O'Connor, Jamie           17 Tsc                    57.23    1:00.29   16  
  5 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            1:02.75    1:00.40   20  
  6 Jameson, Max              16 Tsc                    59.25    1:00.71   17  
  7 Condron, Will A           21 Pnsc                   55.35    1:00.94   15  
  8 Lee, Edward               17 Woking                 59.60    1:01.17   14  
  9 Gibbons, Jacob            16 MK                   1:01.04    1:01.59   16  
 10 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ            1:01.26    1:01.65   13  
 11 Bramwell-Reeks, Henry     17 BCSW                 1:00.10    1:01.66   12  
 12 Alberts, Daniel           19 WYCS                 1:01.26    1:01.69   11  
 13 Lowell, Hugo              17 SPSL                 1:01.96    1:01.84    9  
 14 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                 1:02.01    1:01.92   17  
 15 Steenhoff, Craig          34 Hailsham             1:01.18    1:01.93    7  
 16 Boyd, Alex                15 Tsc                  1:01.95    1:02.02   16  
 17 Arnell, Jack              15 BCSW                 1:04.64    1:02.46   15  
 18 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ            1:00.60    1:02.47    6  
 18 Richmond, Matthew         16 NHNA                 1:01.16    1:02.47   15  
 20 Spencer, Matthew          18 NHNA                 1:02.21    1:02.49    5  
 21 Johnson, Dominic          16 Pnsc                 1:03.04    1:02.53   14  
 22 Smith, Tom                18 NHNA                 1:02.71    1:02.75    4  
 23 Linden, Nathan            16 Pnsc                 1:02.89    1:03.16   13  
 24 Bowden, Piers             15 Guildford            1:01.83    1:03.42   14  
 25 Martins, David            21 POOW                 1:03.11    1:03.46    3  
 26 Adams, Mitchell           17 Hsc                  1:01.83    1:03.57    2  
 27 Plowman, Archie           15 NHNA                 1:04.48    1:03.58   13  
 28 Botros, Andrew            18 POOW                 1:03.50    1:03.93    1  
 29 Zalaf, Alexander          17 Woking               1:03.75    1:04.03  
 30 Morgan, Joshua            19 Tsc                  1:03.08    1:04.16  
 31 Butcher, Rory B           21 NEWS                   59.87    1:04.20  
 32 Fallon, Conor             16 Hsc                  1:03.97    1:04.26   12  
 32 Crabtree, Sam             17 Tsc                  1:03.43    1:04.26  
 34 Pettit, Billy             15 NHNA                 1:02.93    1:04.63   12  
 35 Davies, Brett             15 NHNA                 1:04.15    1:04.75   11  
 36 Jones, Oskar James        16 TEDL                 1:04.64    1:04.85   11  
 37 Crockford, Aaron          16 Pnsc                 1:02.99    1:05.06    9  
 38 Corrigan, James           20 Pnsc                 1:04.46    1:05.13  
 39 Stanley, Blake            16 NHNA                 1:05.20    1:05.15    7  
 40 Whitlock, William         15 Pnsc                 1:04.93    1:05.18    9  
 41 Collins, Matthew T        16 POOW                 1:01.80    1:05.42    6  
 42 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                 1:06.29    1:05.47    5  
 43 Woollard, Joseph          16 CRWS                 1:06.90    1:05.85    4  
 44 Boot, Louis               15 NHNA                 1:06.62    1:05.95    7  
 45 Cook, Harrison            17 SSHM                 1:04.90    1:06.15  
 46 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 1:04.85    1:06.27  
 47 Weston, Oliver            16 POOW                 1:07.50    1:07.81    3  
 48 Race, Shay                15 WINS                 1:08.40    1:08.68    6  
 49 Richardson, Graeme        15 Bluefins             1:07.00    1:08.86    5  
 
Event 8  Boys 17 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jagger, William           21 LITS                   58.76      58.60   20  
  2 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              58.40      59.97   17  
  3 O'Connor, Jamie           17 Tsc                    57.23    1:00.29   16  
  4 Condron, Will A           21 Pnsc                   55.35    1:00.94   15  
  5 Lee, Edward               17 Woking                 59.60    1:01.17   14  
  6 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ            1:01.26    1:01.65   13  
  7 Bramwell-Reeks, Henry     17 BCSW                 1:00.10    1:01.66   12  
  8 Alberts, Daniel           19 WYCS                 1:01.26    1:01.69   11  
  9 Lowell, Hugo              17 SPSL                 1:01.96    1:01.84    9  
 10 Steenhoff, Craig          34 Hailsham             1:01.18    1:01.93    7  
 11 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ            1:00.60    1:02.47    6  
 12 Spencer, Matthew          18 NHNA                 1:02.21    1:02.49    5  
 13 Smith, Tom                18 NHNA                 1:02.71    1:02.75    4  
 14 Martins, David            21 POOW                 1:03.11    1:03.46    3  
 15 Adams, Mitchell           17 Hsc                  1:01.83    1:03.57    2  
 16 Botros, Andrew            18 POOW                 1:03.50    1:03.93    1  
 17 Zalaf, Alexander          17 Woking               1:03.75    1:04.03  
 18 Morgan, Joshua            19 Tsc                  1:03.08    1:04.16  
 19 Butcher, Rory B           21 NEWS                   59.87    1:04.20  
 20 Crabtree, Sam             17 Tsc                  1:03.43    1:04.26  
 21 Corrigan, James           20 Pnsc                 1:04.46    1:05.13  
 22 Cook, Harrison            17 SSHM                 1:04.90    1:06.15  
 23 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 1:04.85    1:06.27  
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                   35.66      35.80   20  
  2 Ishmael, Siena D          11 BACL                   39.94      37.61   17  
  3 White, Katie              11 BOGS                   38.20      37.90   16  
 
Event 9  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Lauren            12 Guildford              35.40      33.33   20  
  2 Broughton, Halle          12 Tsc                    34.19      33.34   17  
  3 Oldfield, Eva             12 Tsc                    34.23      34.00   16  
  4 Hodges, Bella             12 MK                     34.69      34.31   15  
  5 Watson, Jasmine           12 Tsc                    34.64      34.67   14  
  6 Holroyd, Natasha          12 WINS                   35.49      34.93   12.5
  6 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ              36.60      34.93   12.5
  8 McCulloch, Mia            12 Pnsc                   36.56      35.19   11  
  9 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                   34.58      35.55    9  
 10 Strode, Amy               12 Fsc                    35.82      36.14    7  
 11 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ              35.90      36.44    6  
 12 Murcott, Eloise           12 Pnsc                   36.79      36.52    5  
 13 Rabey, Ailish             12 BEAS                   38.23      37.92    4  
 
Event 9  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Faye             13 WCPSC                  31.98      31.42   20  
  2 Wizard, Betsy             13 NHNA                   31.83      32.00   17  
  3 Barber, Rebecca           13 Atlantis               33.50      32.79   16  
  4 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                   34.26      32.98   15  
  5 Fox, Poppy                13 Pnsc                   34.31      33.42   14  
  6 Murphy, Claire            13 MK                     33.34      33.83   13  
  7 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                   34.71      33.94   12  
  8 Poole, Ella               13 NHNA                   33.20      34.00   11  
  9 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                    35.00      34.30    9  
 10 Williams, Hannah          13 Alton                  35.27      35.00    7  
 11 Smith, Elena              13 Atlantis               35.30      35.08    6  
 12 Mercer, Chloe             13 NHNA                   36.60      35.52    5  
 13 Ahmed, Junayna            13 BACL                   36.50      35.56    4  
 14 Haynes, Isla              13 Bluefins               33.95      35.70    3  
 15 Seal, Erin                13 Dover                  36.27      36.11    2  
 16 Chui, Hayley              13 Bluefins               36.30      37.36    1  
 
Event 9  Girls 14 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                     29.38      29.42   20  
  2 Hume, Isobel              14 NHNA                   30.88      30.96   17  
  3 Lacey, Abigail            14 Pnsc                   32.01      31.15   16  
  4 Williams, Leah            14 HSGS                   31.31      31.21   15  
  5 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins               31.51      31.32   14  
  6 Francis, Faye             13 WCPSC                  31.98      31.42   20  
  7 Spencer, Sophie           14 Pnsc                   31.96      31.97   13  
  8 Wizard, Betsy             13 NHNA                   31.83      32.00   17  
  9 Desroches, Madison        14 Guildford              31.89      32.68   12  
 10 Stepney, Madison          14 WCPSC                  32.60      32.72   11  
 11 Barber, Rebecca           13 Atlantis               33.50      32.79   16  
 12 Jewell, Lily              14 Tsc                    32.96      32.87    9  
 13 Miles, Olivia             14 Tsc                    34.00      32.89    7  
 14 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                   34.26      32.98   15  
 15 Poynter, Grace            14 PLYS                   34.00      33.02    6  
 16 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                   33.17      33.11    5  
 17 Dekker, Lauren            12 Guildford              35.40      33.33   20  
 18 Broughton, Halle          12 Tsc                    34.19      33.34   17  
 19 Fox, Poppy                13 Pnsc                   34.31      33.42   14  
 20 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ              33.30      33.69    4  
 21 Ring, Macy                14 Hailsham               32.48      33.80    3  
 22 Murphy, Claire            13 MK                     33.34      33.83   13  
 23 Wright, Amelia            14 Atlantis               34.80      33.89    2  
 24 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                   34.71      33.94   12  
 25 Oldfield, Eva             12 Tsc                    34.23      34.00   16  
 25 Poole, Ella               13 NHNA                   33.20      34.00   11  
 27 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                    35.00      34.30    9  
 28 Hodges, Bella             12 MK                     34.69      34.31   15  
 29 Watson, Jasmine           12 Tsc                    34.64      34.67   14  
 30 Hooker, Isobel            14 CRWS                   35.21      34.77    1  
 31 Holroyd, Natasha          12 WINS                   35.49      34.93   12.5
 31 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ              36.60      34.93   12.5
 33 Williams, Hannah          13 Alton                  35.27      35.00    7  
 34 Smith, Elena              13 Atlantis               35.30      35.08    6  
 35 McCulloch, Mia            12 Pnsc                   36.56      35.19   11  
 36 Mercer, Chloe             13 NHNA                   36.60      35.52    5  
 37 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                   34.58      35.55    9  
 38 Ahmed, Junayna            13 BACL                   36.50      35.56    4  
 39 Haynes, Isla              13 Bluefins               33.95      35.70    3  
 40 Harper, Bobbi             11 NHNA                   35.66      35.80   20  
 41 Seal, Erin                13 Dover                  36.27      36.11    2  
 42 Strode, Amy               12 Fsc                    35.82      36.14    7  
 43 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ              35.90      36.44    6  
 44 Murcott, Eloise           12 Pnsc                   36.79      36.52    5  
 45 Chui, Hayley              13 Bluefins               36.30      37.36    1  
 46 Ishmael, Siena D          11 BACL                   39.94      37.61   17  
 47 White, Katie              11 BOGS                   38.20      37.90   16  
 48 Rabey, Ailish             12 BEAS                   38.23      37.92    4  
 
Event 9  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                     29.38      29.42   20  
  2 Hume, Isobel              14 NHNA                   30.88      30.96   17  
  3 Lacey, Abigail            14 Pnsc                   32.01      31.15   16  
  4 Williams, Leah            14 HSGS                   31.31      31.21   15  
  5 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins               31.51      31.32   14  
  6 Spencer, Sophie           14 Pnsc                   31.96      31.97   13  
  7 Desroches, Madison        14 Guildford              31.89      32.68   12  
  8 Stepney, Madison          14 WCPSC                  32.60      32.72   11  
  9 Jewell, Lily              14 Tsc                    32.96      32.87    9  
 10 Miles, Olivia             14 Tsc                    34.00      32.89    7  
 11 Poynter, Grace            14 PLYS                   34.00      33.02    6  
 12 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                   33.17      33.11    5  
 13 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ              33.30      33.69    4  
 14 Ring, Macy                14 Hailsham               32.48      33.80    3  
 15 Wright, Amelia            14 Atlantis               34.80      33.89    2  
 16 Hooker, Isobel            14 CRWS                   35.21      34.77    1  
 
Event 9  Girls 15 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson, Abby             15 CRWS                   29.52      29.62   20  
  2 McCrea, Jasmine           15 POOW                   28.93      29.81   17  
  3 Rabey, Orla               15 BEAS                   31.12      30.38   16  
  4 Ishmael, Erin D           15 BACL                   32.00      30.54   15  
  5 Macartney, Maisie         15 Tsc                    29.94      30.66   14  
  6 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                   31.01      31.31   13  
  7 Mollett, Emily            15 BRKS                   31.43      31.50   12  
  8 Cross, Jessica            15 Alton                  31.25      31.58   11  
  9 Lessey, Tegan             15 MK                     31.44      31.61    9  
 10 Hession, Lauren           15 MK                     30.46      31.80    7  
 11 Long, Louisa              15 Beacon                 33.00      31.96    6  
 12 Cutts, Anna               15 MK                     33.55      31.99    5  
 13 Dabin, Lilly              15 BRYL                   31.65      32.47    4  
 14 Blount, Emily             15 WCPSC                  32.27      32.72    3  
 15 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                   33.99      32.87    2  
 16 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                   33.85      32.92    1  
 17 Britton, Samantha         15 Pnsc                   34.05      33.08  
 18 Gibson, Alesha            15 BCSW                   34.20      33.80  
 19 Carr, Poppy               15 Tsc                    34.20      33.88  
 20 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins               33.90      34.20  
 21 Robinson, Eleanor         15 NHNA                   37.85      37.93  
 
Event 9  Girls 16 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Flack, Samantha           16 Pnsc                   30.22      30.26   20  
  2 James, Lottie             16 BCSW                   32.51      31.11   17  
  3 Sherwin, Elise            16 Pnsc                   31.57      31.68   16  
  4 St John-Mosse, Hannah     16 Pnsc                   32.39      31.96   15  
  5 Warburton, Jessica        16 HSGS                   32.90      32.71   14  
  6 Benfield, Chloe           16 BRKS                   31.89      32.75   13  
  7 Stride, Rose              16 Hailsham               33.29      32.86   12  
  8 Ladd, Carys               16 WCPSC                  32.23      32.88   11  
  9 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls           33.70      32.92    9  
 10 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ              33.49      33.12    7  
 11 Yates, Jodie              16 SDOS                   31.96      33.14    6  
 12 Churcher, Jessica         16 Pnsc                   33.89      34.11    5  
 13 Cook, Imogen              16 BRKS                   33.87      35.00    4  
 -- Smithson, Allanah         16 POOW                   32.01         DQ  
 
Event 9  Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                   28.60      29.26   20  
  2 Jackson, Abby             15 CRWS                   29.52      29.62   20  
  2 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ              28.90      29.62   17  
  4 McCrea, Jasmine           15 POOW                   28.93      29.81   17  
  5 Denny, Hannah             17 Tsc                    29.43      29.91   16  
  6 Kemp, Madison             18 POOW                   28.97      29.94   15  
  7 Talbot, Isabella          19 FANS                   29.89      30.05   14  
  8 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                   30.34      30.08   13  
  9 Flack, Samantha           16 Pnsc                   30.22      30.26   20  
 10 Rabey, Orla               15 BEAS                   31.12      30.38   16  
 11 Frayne, Jessica           20 LITS                   30.01      30.51   12  
 12 Ishmael, Erin D           15 BACL                   32.00      30.54   15  
 13 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                    31.00      30.59   11  
 14 Macartney, Maisie         15 Tsc                    29.94      30.66   14  
 15 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ              30.00      30.70    9  
 16 Wiehle, Leonie            17 POOW                   29.94      30.85    7  
 17 James, Lottie             16 BCSW                   32.51      31.11   17  
 18 Druce, Sophie             18 Alton                  30.73      31.22    6  
 19 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                   31.01      31.31   13  
 20 Holmes, Jasmine           17 POOW                   31.89      31.32    5  
 21 Whiter, Holly             17 RURS                   31.72      31.34    4  
 22 Mollett, Emily            15 BRKS                   31.43      31.50   12  
 23 Cross, Jessica            15 Alton                  31.25      31.58   11  
 24 Lessey, Tegan             15 MK                     31.44      31.61    9  
 25 Sherwin, Elise            16 Pnsc                   31.57      31.68   16  
 26 Hession, Lauren           15 MK                     30.46      31.80    7  
 27 St John-Mosse, Hannah     16 Pnsc                   32.39      31.96   15  
 27 Long, Louisa              15 Beacon                 33.00      31.96    6  
 29 Cutts, Anna               15 MK                     33.55      31.99    5  
 30 Osborne, Hannah           18 HAST                   32.51      32.08    3  
 31 St John-Mosse, Helen      19 Pnsc                   32.07      32.28    2  
 32 Dabin, Lilly              15 BRYL                   31.65      32.47    4  
 33 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                   32.26      32.65    1  
 34 Warburton, Jessica        16 HSGS                   32.90      32.71   14  
 35 Blount, Emily             15 WCPSC                  32.27      32.72    3  
 36 Benfield, Chloe           16 BRKS                   31.89      32.75   13  
 37 Bramwell-Reeks, Poppaea   17 BCSW                   32.50      32.79  
 38 Stride, Rose              16 Hailsham               33.29      32.86   12  
 39 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                   33.99      32.87    2  
 40 Ladd, Carys               16 WCPSC                  32.23      32.88   11  
 41 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                   33.85      32.92    1  
 41 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls           33.70      32.92    9  
 43 Whiston, Brock            20 BACL                   30.95      32.95  
 44 Britton, Samantha         15 Pnsc                   34.05      33.08  
 45 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ              33.49      33.12    7  
 46 Yates, Jodie              16 SDOS                   31.96      33.14    6  
 47 Gibson, Alesha            15 BCSW                   34.20      33.80  
 48 Carr, Poppy               15 Tsc                    34.20      33.88  
 49 Churcher, Jessica         16 Pnsc                   33.89      34.11    5  
 50 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins               33.90      34.20  
 51 Cook, Imogen              16 BRKS                   33.87      35.00    4  
 52 Robinson, Eleanor         15 NHNA                   37.85      37.93  
 -- Smithson, Allanah         16 POOW                   32.01         DQ  
 
Event 9  Girls 17 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                   28.60      29.26   20  
  2 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ              28.90      29.62   17  
  3 Denny, Hannah             17 Tsc                    29.43      29.91   16  
  4 Kemp, Madison             18 POOW                   28.97      29.94   15  
  5 Talbot, Isabella          19 FANS                   29.89      30.05   14  
  6 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                   30.34      30.08   13  
  7 Frayne, Jessica           20 LITS                   30.01      30.51   12  
  8 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                    31.00      30.59   11  
  9 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ              30.00      30.70    9  
 10 Wiehle, Leonie            17 POOW                   29.94      30.85    7  
 11 Druce, Sophie             18 Alton                  30.73      31.22    6  
 12 Holmes, Jasmine           17 POOW                   31.89      31.32    5  
 13 Whiter, Holly             17 RURS                   31.72      31.34    4  
 14 Osborne, Hannah           18 HAST                   32.51      32.08    3  
 15 St John-Mosse, Helen      19 Pnsc                   32.07      32.28    2  
 16 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                   32.26      32.65    1  
 17 Bramwell-Reeks, Poppaea   17 BCSW                   32.50      32.79  
 18 Whiston, Brock            20 BACL                   30.95      32.95  
 
Event 10  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Winter, Logan             11 Pnsc                 1:25.07    1:25.03   20  
  2 Ivanescu, Edwin           11 WINS                 1:25.60    1:26.77   17  
  3 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            1:27.30    1:26.83   16  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                 1:31.63   X1:23.72  
 
Event 10  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parpworth, Max            12 Tsc                  1:13.64    1:14.85   20  
  2 Hazell, Charlie           12 WINS                 1:16.20    1:15.19   17  
  3 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                1:15.10    1:16.66   16  
  4 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            1:18.40    1:18.79   15  
  5 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 1:18.27    1:19.63   14  
  6 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 1:20.79    1:20.27   13  
  7 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         1:21.45    1:20.88   12  
 
Event 10  Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stewart, Toby             13 Guildford            1:10.67    1:10.73   20  
  2 Packham, Joseph           13 Pnsc                 1:11.90    1:12.76   17  
  3 Barden, Tom               13 Hailsham             1:12.77    1:13.85   16  
  4 Hogg, Tom                 13 BOGS                 1:14.77    1:14.53   15  
  5 Vance, Joshua             13 NHNA                 1:14.34    1:14.67   14  
  6 Gartside, Jack            13 NHNA                 1:16.67    1:16.85   13  
  7 Mahney, Patrick           13 NHNA                 1:17.08    1:17.98   12  
  8 Ward, Miles               13 Xch Seagulls         1:16.14    1:19.31   11  
  9 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         1:17.89    1:20.39    9  
 
Event 10  Boys 14 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fredericks, Toby          14 WCPSC                1:05.48    1:04.65   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                 1:08.50    1:08.82   17  
  3 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 1:09.87    1:10.25   16  
  4 Frost, Ashley             14 CMKS                 1:07.70    1:10.40   15  
  5 Stewart, Toby             13 Guildford            1:10.67    1:10.73   20  
  6 Packham, Joseph           13 Pnsc                 1:11.90    1:12.76   17  
  7 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         1:12.16    1:13.60   14  
  8 Barden, Tom               13 Hailsham             1:12.77    1:13.85   16  
  9 Hogg, Tom                 13 BOGS                 1:14.77    1:14.53   15  
 10 Vance, Joshua             13 NHNA                 1:14.34    1:14.67   14  
 11 Parpworth, Max            12 Tsc                  1:13.64    1:14.85   20  
 12 Hazell, Charlie           12 WINS                 1:16.20    1:15.19   17  
 13 Field, Jack               14 Beacon               1:12.22    1:15.28   13  
 14 Redshaw, Toby             14 WINS                 1:13.70    1:16.66   12  
 14 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                1:15.10    1:16.66   16  
 16 Gartside, Jack            13 NHNA                 1:16.67    1:16.85   13  
 17 Plewes, Rory              14 Alton                1:14.00    1:17.03   11  
 18 Mahney, Patrick           13 NHNA                 1:17.08    1:17.98   12  
 19 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            1:18.40    1:18.79   15  
 20 Ward, Miles               13 Xch Seagulls         1:16.14    1:19.31   11  
 21 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 1:18.27    1:19.63   14  
 22 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 1:20.79    1:20.27   13  
 23 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         1:17.89    1:20.39    9  
 24 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         1:21.45    1:20.88   12  
 25 Winter, Logan             11 Pnsc                 1:25.07    1:25.03   20  
 26 Ivanescu, Edwin           11 WINS                 1:25.60    1:26.77   17  
 27 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            1:27.30    1:26.83   16  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                 1:31.63   X1:23.72  
 
Event 10  Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fredericks, Toby          14 WCPSC                1:05.48    1:04.65   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                 1:08.50    1:08.82   17  
  3 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 1:09.87    1:10.25   16  
  4 Frost, Ashley             14 CMKS                 1:07.70    1:10.40   15  
  5 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         1:12.16    1:13.60   14  
  6 Field, Jack               14 Beacon               1:12.22    1:15.28   13  
  7 Redshaw, Toby             14 WINS                 1:13.70    1:16.66   12  
  8 Plewes, Rory              14 Alton                1:14.00    1:17.03   11  
 
Event 10  Boys 15 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                   1:00.52    1:01.42   20  
  2 Newcombe, Jacob           15 MK                   1:01.93    1:02.86   17  
  3 Maddocks, Eddie           15 MK                   1:01.76    1:03.75   16  
  4 Hutchin, Jack A           15 MK                   1:02.15    1:03.81   15  
  5 Hodges, Charlie           15 MK                   1:03.83    1:03.96   14  
  6 Arnell, Jack              15 BCSW                 1:04.77    1:04.28   13  
  7 Smart, Lewis O            15 MK                   1:06.64    1:05.21   12  
  8 Plowman, Archie           15 NHNA                 1:05.62    1:06.80   10  
  8 Bowden, Piers             15 Guildford            1:04.20    1:06.80   10  
 10 Hoogers, Moritz           15 WINS                 1:06.70    1:06.81    7  
 11 Buswell, Jack             15 NHNA                 1:06.31    1:07.54    6  
 12 Boot, Louis               15 NHNA                 1:08.36    1:09.13    5  
 13 Phelan, Fergus            15 WCPSC                1:09.44    1:09.33    4  
 14 Whitlock, William         15 Pnsc                 1:09.60    1:11.09    3  
 15 Van der Hut, Toby         15 Atlantis             1:11.30    1:11.34    2  
 16 Richardson, Graeme        15 Bluefins             1:12.10    1:14.04    1  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                 1:17.20   X1:17.47  
 
Event 10  Boys 16 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   57.80    1:00.78   20  
  2 Middleton, Harry          16 PLYS                 1:01.01    1:01.42   17  
  3 Richmond, Matthew         16 NHNA                 1:00.41    1:02.21   16  
  4 Jameson, Max              16 Tsc                  1:00.20    1:03.19   15  
  5 Fallon, Conor             16 Hsc                  1:03.30    1:05.40   14  
  6 Morgans, Jack             16 Pnsc                 1:06.14    1:06.11   13  
  7 Badnell, Harry            16 WCPSC                1:05.43    1:06.89   12  
  8 Jones, Oskar James        16 TEDL                 1:06.43    1:07.16   11  
  9 Packham, Rafael           16 POOW                 1:09.02    1:12.04    9  
 
Event 10  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elfakir, Adel             20 NHNA                   58.82    1:00.52   20  
  2 Peters, Jacob             16 POOW                   57.80    1:00.78   20  
  3 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              57.90    1:01.38   17  
  4 Taverner, Ollie           15 MK                   1:00.52    1:01.42   20  
  4 Middleton, Harry          16 PLYS                 1:01.01    1:01.42   17  
  6 Richmond, Matthew         16 NHNA                 1:00.41    1:02.21   16  
  7 Newcombe, Jacob           15 MK                   1:01.93    1:02.86   17  
  8 Crabtree, Sam             17 Tsc                  1:02.45    1:02.96   16  
  9 Jameson, Max              16 Tsc                  1:00.20    1:03.19   15  
 10 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 1:02.13    1:03.55   15  
 11 Alberts, Daniel           19 WYCS                 1:02.24    1:03.64   14  
 12 Maddocks, Eddie           15 MK                   1:01.76    1:03.75   16  
 13 Hutchin, Jack A           15 MK                   1:02.15    1:03.81   15  
 14 Jasiukaitis, Paulius      17 BACL                 1:02.75    1:03.85   13  
 15 Hodges, Charlie           15 MK                   1:03.83    1:03.96   14  
 16 Corrigan, James           20 Pnsc                 1:01.62    1:04.12   12  
 17 Wicks, Andrew             17 NHNA                 1:02.88    1:04.19   11  
 18 Botros, Andrew            18 POOW                 1:04.30    1:04.27    9  
 19 Arnell, Jack              15 BCSW                 1:04.77    1:04.28   13  
 20 Pullen, Aaron M           19 Esc                  1:03.18    1:04.41    7  
 21 Bramwell-Reeks, Henry     17 BCSW                 1:01.50    1:04.47    6  
 22 Williams, Daniel          18 HSGS                 1:01.60    1:04.82    5  
 23 Smart, Lewis O            15 MK                   1:06.64    1:05.21   12  
 24 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ            1:01.20    1:05.22    4  
 25 Fallon, Conor             16 Hsc                  1:03.30    1:05.40   14  
 26 Morgans, Jack             16 Pnsc                 1:06.14    1:06.11   13  
 27 Spencer, Matthew          18 NHNA                 1:02.16    1:06.24    3  
 28 Bowden, Piers             15 Guildford            1:04.20    1:06.80   10  
 28 Plowman, Archie           15 NHNA                 1:05.62    1:06.80   10  
 30 Hoogers, Moritz           15 WINS                 1:06.70    1:06.81    7  
 31 Badnell, Harry            16 WCPSC                1:05.43    1:06.89   12  
 32 Blackett, Samuel          18 NHNA                 1:06.19    1:07.00    2  
 33 Condron, Will A           21 Pnsc                 1:00.03    1:07.14    1  
 34 Jones, Oskar James        16 TEDL                 1:06.43    1:07.16   11  
 35 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 1:05.16    1:07.27  
 36 Buswell, Jack             15 NHNA                 1:06.31    1:07.54    6  
 37 Snook, Liam               18 NHNA                 1:04.41    1:07.62  
 38 Steenhoff, Craig          34 Hailsham             1:03.30    1:07.76  
 39 Cook, Harrison            17 SSHM                 1:05.38    1:07.90  
 40 Martins, David            21 POOW                 1:04.71    1:08.15  
 41 Hern, Edward              17 NHNA                 1:05.57    1:08.44  
 42 Boot, Louis               15 NHNA                 1:08.36    1:09.13    5  
 43 Phelan, Fergus            15 WCPSC                1:09.44    1:09.33    4  
 44 Goody, Michael            31 Pnsc                 1:10.45    1:10.72  
 45 Whitlock, William         15 Pnsc                 1:09.60    1:11.09    3  
 46 Van der Hut, Toby         15 Atlantis             1:11.30    1:11.34    2  
 47 Packham, Rafael           16 POOW                 1:09.02    1:12.04    9  
 48 Richardson, Graeme        15 Bluefins             1:12.10    1:14.04    1  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                 1:17.20   X1:17.47  
 
Event 10  Boys 17 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elfakir, Adel             20 NHNA                   58.82    1:00.52   20  
  2 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              57.90    1:01.38   17  
  3 Crabtree, Sam             17 Tsc                  1:02.45    1:02.96   16  
  4 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 1:02.13    1:03.55   15  
  5 Alberts, Daniel           19 WYCS                 1:02.24    1:03.64   14  
  6 Jasiukaitis, Paulius      17 BACL                 1:02.75    1:03.85   13  
  7 Corrigan, James           20 Pnsc                 1:01.62    1:04.12   12  
  8 Wicks, Andrew             17 NHNA                 1:02.88    1:04.19   11  
  9 Botros, Andrew            18 POOW                 1:04.30    1:04.27    9  
 10 Pullen, Aaron M           19 Esc                  1:03.18    1:04.41    7  
 11 Bramwell-Reeks, Henry     17 BCSW                 1:01.50    1:04.47    6  
 12 Williams, Daniel          18 HSGS                 1:01.60    1:04.82    5  
 13 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ            1:01.20    1:05.22    4  
 14 Spencer, Matthew          18 NHNA                 1:02.16    1:06.24    3  
 15 Blackett, Samuel          18 NHNA                 1:06.19    1:07.00    2  
 16 Condron, Will A           21 Pnsc                 1:00.03    1:07.14    1  
 17 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 1:05.16    1:07.27  
 18 Snook, Liam               18 NHNA                 1:04.41    1:07.62  
 19 Steenhoff, Craig          34 Hailsham             1:03.30    1:07.76  
 20 Cook, Harrison            17 SSHM                 1:05.38    1:07.90  
 21 Martins, David            21 POOW                 1:04.71    1:08.15  
 22 Hern, Edward              17 NHNA                 1:05.57    1:08.44  
 23 Goody, Michael            31 Pnsc                 1:10.45    1:10.72  
 
Event 11  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 White, Katie              11 BOGS                 1:36.30    1:38.21   20  
 
Event 11  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oldfield, Eva             12 Tsc                  1:26.41    1:25.00   20  
  2 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            1:22.00    1:26.69   17  
  3 Harris, Libby             12 LETS                 1:31.62    1:31.24   16  
  4 Sambles, Rosie            12 Pnsc                 1:32.50    1:31.91   15  
  5 Watson, Jasmine           12 Tsc                  1:34.61    1:34.06   14  
  6 Murcott, Eloise           12 Pnsc                 1:34.60    1:34.54   13  
  7 Owens, Anna               12 SPAL                 1:35.20    1:34.82   12  
  8 Dekker, Lauren            12 Guildford            1:34.92    1:35.17   11  
  9 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 1:34.79    1:35.25    9  
 
Event 11  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Rebecca           13 Atlantis             1:21.07    1:21.56   20  
  2 Trist, Amelia             13 Bluefins             1:18.70    1:22.73   17  
  3 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 1:23.25    1:24.06   16  
  4 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 1:24.30    1:26.25   15  
  5 Boyd-Livingston, Lana     13 Alton                1:30.30    1:29.14   14  
  6 Fox, Poppy                13 Pnsc                 1:28.40    1:30.84   13  
  7 Smith, Elena              13 Atlantis             1:27.00    1:31.06   12  
  8 Chui, Hayley              13 Bluefins             1:29.20    1:31.20   11  
  9 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                1:28.80    1:33.23    9  
 10 Mercer, Chloe             13 NHNA                 1:30.56    1:33.48    7  
 11 Haynes, Isla              13 Bluefins             1:28.90    1:34.64    6  
 
Event 11  Girls 14 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Munden, Eva               14 Guildford            1:17.74    1:18.88   20  
  2 Chabani, Sumayah          14 BACL                 1:19.94    1:19.73   17  
  3 Durno, Katie              14 NHNA                 1:21.47    1:19.81   16  
  4 Wright, Amelia            14 Atlantis             1:21.02    1:21.30   15  
  5 Barber, Rebecca           13 Atlantis             1:21.07    1:21.56   20  
  6 Poynter, Grace            14 PLYS                 1:19.20    1:21.65   14  
  7 Rugman, Aemilia           14 Bluefins             1:20.90    1:21.80   13  
  8 Trist, Amelia             13 Bluefins             1:18.70    1:22.73   17  
  9 Jewell, Lily              14 Tsc                  1:23.10    1:22.77   12  
 10 Lebosse, Julia            14 Bluefins             1:20.90    1:22.84   11  
 11 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 1:27.26    1:23.10    9  
 12 Stepney, Madison          14 WCPSC                1:22.30    1:23.51    7  
 13 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 1:23.25    1:24.06   16  
 14 Oldfield, Eva             12 Tsc                  1:26.41    1:25.00   20  
 15 Cooper, Lauren            14 Beacon               1:20.20    1:25.16    6  
 16 Desroches, Madison        14 Guildford            1:20.10    1:26.09    5  
 17 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 1:24.30    1:26.25   15  
 18 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            1:22.00    1:26.69   17  
 19 Boyd-Livingston, Lana     13 Alton                1:30.30    1:29.14   14  
 20 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            1:27.90    1:29.47    4  
 21 Ring, Macy                14 Hailsham             1:26.50    1:29.83    3  
 22 Fox, Poppy                13 Pnsc                 1:28.40    1:30.84   13  
 23 Smith, Elena              13 Atlantis             1:27.00    1:31.06   12  
 24 Williams, Leah            14 HSGS                 1:24.60    1:31.15    2  
 25 Chui, Hayley              13 Bluefins             1:29.20    1:31.20   11  
 26 Harris, Libby             12 LETS                 1:31.62    1:31.24   16  
 27 Sambles, Rosie            12 Pnsc                 1:32.50    1:31.91   15  
 28 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                1:28.80    1:33.23    9  
 29 Mercer, Chloe             13 NHNA                 1:30.56    1:33.48    7  
 30 Watson, Jasmine           12 Tsc                  1:34.61    1:34.06   14  
 31 Murcott, Eloise           12 Pnsc                 1:34.60    1:34.54   13  
 32 Haynes, Isla              13 Bluefins             1:28.90    1:34.64    6  
 33 Owens, Anna               12 SPAL                 1:35.20    1:34.82   12  
 34 Dekker, Lauren            12 Guildford            1:34.92    1:35.17   11  
 35 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 1:34.79    1:35.25    9  
 36 White, Katie              11 BOGS                 1:36.30    1:38.21   20  
 
Event 11  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Munden, Eva               14 Guildford            1:17.74    1:18.88   20  
  2 Chabani, Sumayah          14 BACL                 1:19.94    1:19.73   17  
  3 Durno, Katie              14 NHNA                 1:21.47    1:19.81   16  
  4 Wright, Amelia            14 Atlantis             1:21.02    1:21.30   15  
  5 Poynter, Grace            14 PLYS                 1:19.20    1:21.65   14  
  6 Rugman, Aemilia           14 Bluefins             1:20.90    1:21.80   13  
  7 Jewell, Lily              14 Tsc                  1:23.10    1:22.77   12  
  8 Lebosse, Julia            14 Bluefins             1:20.90    1:22.84   11  
  9 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 1:27.26    1:23.10    9  
 10 Stepney, Madison          14 WCPSC                1:22.30    1:23.51    7  
 11 Cooper, Lauren            14 Beacon               1:20.20    1:25.16    6  
 12 Desroches, Madison        14 Guildford            1:20.10    1:26.09    5  
 13 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            1:27.90    1:29.47    4  
 14 Ring, Macy                14 Hailsham             1:26.50    1:29.83    3  
 15 Williams, Leah            14 HSGS                 1:24.60    1:31.15    2  
 
Event 11  Girls 15 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Daisy           15 Tsc                  1:16.49    1:17.19   20  
  2 Butler, Georgina          15 WCPSC                1:20.49    1:19.19   17  
  3 McCrea, Jasmine           15 POOW                 1:19.70    1:19.69   16  
  4 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                 1:20.99    1:22.62   15  
  5 Gibson, Alesha            15 BCSW                 1:21.70    1:23.74   14  
  6 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 1:21.39    1:24.85   13  
  7 Carr, Poppy               15 Tsc                  1:24.83    1:25.89   12  
  8 Stevens, Freya            15 NHNA                 1:23.35    1:26.43   11  
  9 Cross, Jessica            15 Alton                1:23.79    1:27.20    9  
 
Event 11  Girls 16 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arnold, Rosanna           16 Tsc                  1:13.94    1:14.20   20  
  2 James, Lottie             16 BCSW                 1:18.13    1:17.44   17  
  3 Kenway, Ella              16 Guildford            1:19.00    1:20.33   16  
  4 Goffin, Molly             16 Bluefins             1:18.00    1:21.07   15  
  5 Strettell, Jodie          16 Guildford            1:21.00    1:22.10   14  
  6 Tatton, Olivia            16 NHNA                 1:20.34    1:22.33   13  
  7 Broadfield, Ellen         16 Xch Seagulls         1:21.13    1:22.60   12  
  8 Smithson, Allanah         16 POOW                 1:20.80    1:22.61   11  
  9 Ashworth, Halle           16 MK                   1:21.58    1:23.46    9  
 10 Stride, Rose              16 Hailsham             1:22.20    1:25.71    7  
 11 Allen, Samantha           16 Tsc                  1:21.90    1:26.68    6  
 12 Cook, Imogen              16 BRKS                 1:23.70    1:27.27    5  
 13 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ            1:25.70    1:29.21    4  
 14 Warburton, Jessica        16 HSGS                 1:23.60    1:30.02    3  
 
Event 11  Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arnold, Rosanna           16 Tsc                  1:13.94    1:14.20   20  
  2 Gates, Louise             24 Tsc                  1:18.11    1:15.90   20  
  3 Davis, Lily               17 Atlantis             1:13.76    1:15.93   17  
  4 Johnson, Abbie            18 BRKS                 1:14.98    1:16.94   16  
  5 Barker, Mairead           17 Bluefins             1:15.80    1:17.15   15  
  6 Anderson, Daisy           15 Tsc                  1:16.49    1:17.19   20  
  7 James, Lottie             16 BCSW                 1:18.13    1:17.44   17  
  8 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 1:13.76    1:17.45   14  
  9 Butler, Georgina          15 WCPSC                1:20.49    1:19.19   17  
 10 McCrea, Jasmine           15 POOW                 1:19.70    1:19.69   16  
 11 Kenway, Ella              16 Guildford            1:19.00    1:20.33   16  
 12 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 1:18.12    1:20.66   13  
 13 Goffin, Molly             16 Bluefins             1:18.00    1:21.07   15  
 14 Strettell, Jodie          16 Guildford            1:21.00    1:22.10   14  
 15 Tatton, Olivia            16 NHNA                 1:20.34    1:22.33   13  
 16 Broadfield, Ellen         16 Xch Seagulls         1:21.13    1:22.60   12  
 17 Smithson, Allanah         16 POOW                 1:20.80    1:22.61   11  
 18 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                 1:20.99    1:22.62   15  
 19 Kemp, Madison             18 POOW                 1:14.60    1:22.83   12  
 20 Whiston, Brock            20 BACL                 1:14.07    1:22.99   11  
 21 Holmes, Jasmine           17 POOW                 1:18.20    1:23.08    9  
 22 Ashworth, Halle           16 MK                   1:21.58    1:23.46    9  
 23 Gibson, Alesha            15 BCSW                 1:21.70    1:23.74   14  
 24 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 1:21.39    1:24.85   13  
 25 Stride, Rose              16 Hailsham             1:22.20    1:25.71    7  
 26 Carr, Poppy               15 Tsc                  1:24.83    1:25.89   12  
 27 Stevens, Freya            15 NHNA                 1:23.35    1:26.43   11  
 28 Allen, Samantha           16 Tsc                  1:21.90    1:26.68    6  
 29 Cross, Jessica            15 Alton                1:23.79    1:27.20    9  
 30 Cook, Imogen              16 BRKS                 1:23.70    1:27.27    5  
 31 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ            1:25.70    1:29.21    4  
 32 Warburton, Jessica        16 HSGS                 1:23.60    1:30.02    3  
 
Event 11  Girls 17 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gates, Louise             24 Tsc                  1:18.11    1:15.90   20  
  2 Davis, Lily               17 Atlantis             1:13.76    1:15.93   17  
  3 Johnson, Abbie            18 BRKS                 1:14.98    1:16.94   16  
  4 Barker, Mairead           17 Bluefins             1:15.80    1:17.15   15  
  5 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 1:13.76    1:17.45   14  
  6 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 1:18.12    1:20.66   13  
  7 Kemp, Madison             18 POOW                 1:14.60    1:22.83   12  
  8 Whiston, Brock            20 BACL                 1:14.07    1:22.99   11  
  9 Holmes, Jasmine           17 POOW                 1:18.20    1:23.08    9  
 
Event 12  Boys 12 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Setterfield, Ali          12 Tsc                  4:51.16    4:47.65   20  
  2 Miles, Oscar              12 Tsc                  4:58.30    4:55.98   17  
  3 Hazell, Charlie           12 WINS                 5:06.50    4:58.23   16  
  4 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 5:03.48    5:07.55   15  
  5 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 5:13.36    5:17.25   14  
  6 Walton, Ben               12 HARS                 5:21.95    5:29.12   13  
 
Event 12  Boys 13 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 4:36.70    4:29.66   20  
  2 McPhail, Jordon           13 Guildford            4:36.80    4:34.55   17  
  3 Gartside, Jack            13 NHNA                 5:01.76    4:49.47   16  
  4 Donovan, Daniel           13 Guildford            4:53.77    4:49.68   15  
  5 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            4:46.20    4:51.97   14  
  6 Fowle, Luke               13 Tsc                  4:52.61    4:54.10   13  
  7 Vance, Joshua             13 NHNA                 4:56.27    4:55.28   12  
  8 Mahney, Patrick           13 NHNA                 4:54.59    4:55.84   11  
  9 Willison, Ben             13 NHNA                 5:00.60    4:57.75    9  
 10 Stewart, Toby             13 Guildford            4:54.85    4:57.83    7  
 11 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         5:04.35    4:59.53    6  
 
Event 12  Boys 14 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                  4:28.50    4:32.11   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                 4:42.20    4:32.91   17  
  3 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 4:37.50    4:37.88   16  
  4 Hall, Nicolas             14 HWSC                 4:41.17    4:38.75   15  
  5 Choueib, Mahmoud          14 RURS                 4:44.98    4:39.03   14  
  6 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 4:47.31    4:39.34   13  
  7 Bates, Finn               14 Tsc                  4:57.12    4:57.57   12  
  8 Owens, Benedict P         14 SPAL                 5:04.96    4:58.31   11  
  9 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 5:05.98    4:58.84    9  
 10 Plewes, Rory              14 Alton                4:59.03    4:59.33    7  
 11 Dixon, Ellis              14 NEWS                 4:53.30    5:00.91    6  
 12 Redshaw, Toby             14 WINS                 4:53.94    5:00.94    5  
 13 Lee, Joe A                14 Esc                  5:04.18    5:14.13    4  
 
Event 12  Boys 15 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buswell, Jack             15 NHNA                 4:16.66    4:19.98   20  
  2 Plowman, Archie           15 NHNA                 4:22.16    4:22.89   17  
  3 Boyd, Alex                15 Tsc                  4:27.20    4:23.27   16  
  4 Pettit, Billy             15 NHNA                 4:21.50    4:23.45   15  
  5 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            4:26.80    4:27.05   14  
  6 Davies, Brett             15 NHNA                 4:28.68    4:28.61   13  
  7 Menlove, Tom              15 WCPSC                4:31.50    4:30.87   12  
  8 Vazirani, Rohan           15 Esc                  4:30.64    4:34.54   11  
  9 Phelan, Fergus            15 WCPSC                4:37.19    4:36.00    9  
 10 Van der Hut, Toby         15 Atlantis             4:49.70    4:39.44    7  
 11 Hoogers, Moritz           15 WINS                 4:38.02    4:53.27    6  
 12 Knight, Matthew           15 Pnsc                 4:57.40    4:59.25    5  
 
Event 12  Boys 16 Year Olds 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Dominic          16 Pnsc                 4:19.27    4:21.01   20  
  2 Dyer, Sam                 16 NHNA                 4:17.19    4:22.83   17  
  3 Richmond, Matthew         16 NHNA                 4:19.30    4:29.31   16  
  4 Woollard, Joseph          16 CRWS                 4:30.40    4:30.88   15  
  5 Stanley, Blake            16 NHNA                 4:33.46    4:36.37   14  
  6 Badnell, Harry            16 WCPSC                4:39.61    4:42.65   13  
  7 Hoogers, Max              16 WINS                 4:43.60    4:45.09   12  
 
Event 12  Boys 17 & Over 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connor, Jamie           17 Tsc                  3:58.77    4:01.69   20  
  2 Lee, Edward               17 Woking               4:11.69    4:14.21   17  
  3 Pullen, Aaron M           19 Esc                  4:14.76    4:15.56   16  
  4 Snook, Liam               18 NHNA                 4:14.81    4:16.75   15  
  5 Smith, Tom                18 NHNA                 4:17.16    4:17.79   14  
  6 Owens, Thomas J           17 SPAL                 4:16.63    4:20.38   13  
  7 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ            4:15.80    4:26.68   12  
  8 Blackett, Samuel          18 NHNA                 4:25.71    4:28.19   11  
  9 Kelly, Jack               17 Pnsc                 4:21.40    4:39.50    9  
 10 Charter, George           18 Atlantis             4:31.10    4:43.55    7  
 
Event 13  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Chapman, Holly            10 HSGS                 3:19.00         DQ  
 
Event 13  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                 2:51.79    2:50.89   20  
  2 Ishmael, Siena D          11 BACL                 3:05.56    2:57.17   17  
  3 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 2:54.75    2:58.22   16  
  4 Denyer, Heidi             11 MILW                 3:13.86    3:05.85   15  
 
Event 13  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oldfield, Eva             12 Tsc                  2:45.52    2:42.79   20  
  2 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            2:43.20    2:44.22   17  
  3 Hodges, Bella             12 MK                   2:45.15    2:45.45   16  
  4 Broughton, Halle          12 Tsc                  2:53.60    2:47.16   15  
  5 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  2:45.20    2:47.52   14  
  6 Watson, Jasmine           12 Tsc                  2:48.50    2:50.33   13  
  7 Harris, Libby             12 LETS                 2:48.20    2:51.09   12  
  8 Murcott, Eloise           12 Pnsc                 2:55.20    2:51.58   11  
  9 McCulloch, Mia            12 Pnsc                 2:57.70    2:54.68    9  
 10 Badnell, Amelia           12 WCPSC                2:56.79    2:54.98    7  
 11 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 2:50.42    2:56.81    6  
 12 Knight, Georgia           12 NEWS                 2:58.10    2:58.68    5  
 13 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            2:49.10    2:58.95    4  
 14 Sambles, Rosie            12 Pnsc                 2:59.50    2:59.80    3  
 15 Panteli, Stephanie        12 Tsc                  2:59.42    3:01.27    2  
 16 Owens, Anna               12 SPAL                 3:02.65    3:09.37    1  
 -- Lewis, Sophia             12 Pnsc                 3:08.78   X3:08.24  
 -- Thompson, Molly-Ann       12 Pnsc                 3:14.02   X3:11.60  
 
Event 13  Girls 13 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wizard, Betsy             13 NHNA                 2:38.41    2:36.93   20  
  2 Barber, Rebecca           13 Atlantis             2:37.20    2:36.96   17  
  3 Trist, Amelia             13 Bluefins             2:38.70    2:39.54   16  
  4 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 2:44.41    2:41.57   15  
  5 Kelleway, Jessica         13 POOW                 2:34.50    2:42.90   14  
  6 Fox, Poppy                13 Pnsc                 2:40.90    2:43.88   13  
  7 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 2:41.70    2:44.15   12  
  8 Poole, Ella               13 NHNA                 2:45.99    2:45.14   11  
  9 Whyman, Ethel             13 Atlantis             2:43.00    2:45.76    9  
 10 Mardell, Alice            13 Bluefins             2:49.30    2:46.86    7  
 11 Thornton, Maisie          13 Hailsham             2:45.90    2:47.20    6  
 12 Mack, Emma L              13 Pnsc                 2:45.94    2:48.12    5  
 13 Murphy, Claire            13 MK                   2:48.32    2:48.29    4  
 14 Mercer, Chloe             13 NHNA                 2:46.28    2:48.80    3  
 15 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                2:46.20    2:49.52    2  
 16 Haynes, Isla              13 Bluefins             2:44.50    2:50.75    1  
 17 Chui, Hayley              13 Bluefins             2:52.01    2:51.88  
 18 Ahmed, Junayna            13 BACL                 2:54.40    2:52.46  
 19 Smith, Elena              13 Atlantis             2:46.80    3:00.32  
 -- Bassett, Gemma            13 Pnsc                 3:11.63   X3:04.55  
 
Event 13  Girls 14 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                   2:32.22    2:31.34   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                   2:34.28    2:32.10   17  
  3 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 2:35.21    2:33.40   16  
  4 Miles, Olivia             14 Tsc                  2:36.40    2:34.49   15  
  5 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 2:34.41    2:34.57   14  
  6 Durno, Katie              14 NHNA                 2:35.06    2:35.37   13  
  7 Churcher, Faye            14 Pnsc                 2:32.24    2:35.97   12  
  8 Hume, Isobel              14 NHNA                 2:34.65    2:36.28   11  
  9 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            2:34.10    2:36.58    9  
 10 Wizard, Betsy             13 NHNA                 2:38.41    2:36.93   20  
 11 Barber, Rebecca           13 Atlantis             2:37.20    2:36.96   17  
 12 Jewell, Lily              14 Tsc                  2:38.94    2:37.49    7  
 13 Wright, Amelia            14 Atlantis             2:38.48    2:38.23    6  
 14 Hopkins, Freya            14 CRWS                 2:33.60    2:38.26    5  
 15 Lebosse, Julia            14 Bluefins             2:36.00    2:38.50    4  
 16 Chabani, Sumayah          14 BACL                 2:32.94    2:39.26    3  
 17 Trist, Amelia             13 Bluefins             2:38.70    2:39.54   16  
 18 Munden, Eva               14 Guildford            2:35.40    2:40.44    2  
 19 Gill, Avani               14 NEWS                 2:41.50    2:41.09    1  
 20 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 2:44.41    2:41.57   15  
 21 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            2:45.80    2:41.90  
 22 Poynter, Grace            14 PLYS                 2:36.13    2:42.08  
 23 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             2:40.30    2:42.57  
 24 Oldfield, Eva             12 Tsc                  2:45.52    2:42.79   20  
 25 Kelleway, Jessica         13 POOW                 2:34.50    2:42.90   14  
 26 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            2:41.50    2:43.46  
 27 Fox, Poppy                13 Pnsc                 2:40.90    2:43.88   13  
 28 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 2:41.70    2:44.15   12  
 29 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            2:43.20    2:44.22   17  
 30 Williams, Leah            14 HSGS                 2:40.90    2:44.23  
 31 Poole, Ella               13 NHNA                 2:45.99    2:45.14   11  
 32 Hodges, Bella             12 MK                   2:45.15    2:45.45   16  
 33 Whyman, Ethel             13 Atlantis             2:43.00    2:45.76    9  
 34 Rugman, Aemilia           14 Bluefins             2:47.30    2:46.42  
 35 Mardell, Alice            13 Bluefins             2:49.30    2:46.86    7  
 36 Broughton, Halle          12 Tsc                  2:53.60    2:47.16   15  
 37 Thornton, Maisie          13 Hailsham             2:45.90    2:47.20    6  
 38 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  2:45.20    2:47.52   14  
 39 Mack, Emma L              13 Pnsc                 2:45.94    2:48.12    5  
 40 Murphy, Claire            13 MK                   2:48.32    2:48.29    4  
 41 Mercer, Chloe             13 NHNA                 2:46.28    2:48.80    3  
 42 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                2:46.20    2:49.52    2  
 43 Watson, Jasmine           12 Tsc                  2:48.50    2:50.33   13  
 44 Haynes, Isla              13 Bluefins             2:44.50    2:50.75    1  
 45 Harper, Bobbi             11 NHNA                 2:51.79    2:50.89   20  
 46 Harris, Libby             12 LETS                 2:48.20    2:51.09   12  
 47 Murcott, Eloise           12 Pnsc                 2:55.20    2:51.58   11  
 48 Chui, Hayley              13 Bluefins             2:52.01    2:51.88  
 49 Ahmed, Junayna            13 BACL                 2:54.40    2:52.46  
 50 McCulloch, Mia            12 Pnsc                 2:57.70    2:54.68    9  
 51 Badnell, Amelia           12 WCPSC                2:56.79    2:54.98    7  
 52 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 2:50.42    2:56.81    6  
 53 Ishmael, Siena D          11 BACL                 3:05.56    2:57.17   17  
 54 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 2:54.75    2:58.22   16  
 55 Knight, Georgia           12 NEWS                 2:58.10    2:58.68    5  
 56 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            2:49.10    2:58.95    4  
 57 Sambles, Rosie            12 Pnsc                 2:59.50    2:59.80    3  
 58 Smith, Elena              13 Atlantis             2:46.80    3:00.32  
 59 Panteli, Stephanie        12 Tsc                  2:59.42    3:01.27    2  
 60 Denyer, Heidi             11 MILW                 3:13.86    3:05.85   15  
 61 Owens, Anna               12 SPAL                 3:02.65    3:09.37    1  
 -- Thompson, Molly-Ann       12 Pnsc                 3:14.02   X3:11.60  
 -- Lewis, Sophia             12 Pnsc                 3:08.78   X3:08.24  
 -- Bassett, Gemma            13 Pnsc                 3:11.63   X3:04.55  
 -- Chapman, Holly            10 HSGS                 3:19.00         DQ  
 
Event 13  Girls 14 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                   2:32.22    2:31.34   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                   2:34.28    2:32.10   17  
  3 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 2:35.21    2:33.40   16  
  4 Miles, Olivia             14 Tsc                  2:36.40    2:34.49   15  
  5 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 2:34.41    2:34.57   14  
  6 Durno, Katie              14 NHNA                 2:35.06    2:35.37   13  
  7 Churcher, Faye            14 Pnsc                 2:32.24    2:35.97   12  
  8 Hume, Isobel              14 NHNA                 2:34.65    2:36.28   11  
  9 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            2:34.10    2:36.58    9  
 10 Jewell, Lily              14 Tsc                  2:38.94    2:37.49    7  
 11 Wright, Amelia            14 Atlantis             2:38.48    2:38.23    6  
 12 Hopkins, Freya            14 CRWS                 2:33.60    2:38.26    5  
 13 Lebosse, Julia            14 Bluefins             2:36.00    2:38.50    4  
 14 Chabani, Sumayah          14 BACL                 2:32.94    2:39.26    3  
 15 Munden, Eva               14 Guildford            2:35.40    2:40.44    2  
 16 Gill, Avani               14 NEWS                 2:41.50    2:41.09    1  
 17 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            2:45.80    2:41.90  
 18 Poynter, Grace            14 PLYS                 2:36.13    2:42.08  
 19 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             2:40.30    2:42.57  
 20 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            2:41.50    2:43.46  
 21 Williams, Leah            14 HSGS                 2:40.90    2:44.23  
 22 Rugman, Aemilia           14 Bluefins             2:47.30    2:46.42  
 
Event 13  Girls 15 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Daisy           15 Tsc                  2:27.49    2:25.99   20  
  2 McCrea, Jasmine           15 POOW                 2:29.20    2:29.42   17  
  3 Olesen, Alexandra         15 Woking               2:35.06    2:34.22   16  
  4 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                 2:34.35    2:34.36   15  
  5 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:29.57    2:35.86   14  
  6 Cross, Jessica            15 Alton                2:33.75    2:38.04   13  
  7 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 2:40.53    2:39.89   12  
  8 Ishmael, Erin D           15 BACL                 2:47.65    2:42.67   11  
  9 Alff, Lauren              15 HSGS                 2:36.90    2:43.67    9  
 10 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins             2:41.50    2:44.10    7  
 11 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 2:43.90    2:44.93    6  
 12 Britton, Samantha         15 Pnsc                 2:42.42    2:47.10    5  
 13 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 2:48.80    2:50.17    4  
 14 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 3:24.65    3:25.51    3  
 -- Lessey, Tegan             15 MK                   2:39.26         DQ  
 
Event 13  Girls 16 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tatton, Olivia            16 NHNA                 2:27.98    2:28.24   20  
  2 James, Lottie             16 BCSW                 2:27.90    2:30.33   17  
  3 Goffin, Molly             16 Bluefins             2:31.60    2:33.80   16  
  4 Kenway, Ella              16 Guildford            2:29.20    2:33.90   15  
  5 Flack, Samantha           16 Pnsc                 2:35.41    2:35.20   14  
  6 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 2:32.97    2:35.63   13  
  7 O'Keefe, Thea             16 POOW                 2:33.50    2:35.69   12  
  8 Ashworth, Halle           16 MK                   2:40.98    2:37.79   11  
  9 Turner, Abbie             16 BOGS                 2:38.94    2:41.11    9  
 10 Allen, Samantha           16 Tsc                  2:36.30    2:41.49    7  
 11 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ            2:42.80    2:46.14    6  
 12 Ladd, Carys               16 WCPSC                2:41.09    2:49.43    5  
 13 Smithson, Allanah         16 POOW                 2:41.90    2:50.26    4  
 
Event 13  Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Anderson, Daisy           15 Tsc                  2:27.49    2:25.99   20  
  2 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 2:21.74    2:26.03   20  
  3 Gates, Louise             24 Tsc                  2:30.10    2:27.04   17  
  4 Tatton, Olivia            16 NHNA                 2:27.98    2:28.24   20  
  5 Trotman, Emma             17 Pnsc                 2:23.05    2:29.01   16  
  6 Foden, Rosie              17 NHNA                 2:29.31    2:29.20   15  
  7 McCrea, Jasmine           15 POOW                 2:29.20    2:29.42   17  
  8 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            2:29.80    2:30.04   14  
  9 James, Lottie             16 BCSW                 2:27.90    2:30.33   17  
 10 Talbot, Isabella          19 FANS                 2:28.23    2:31.58   13  
 11 Goffin, Molly             16 Bluefins             2:31.60    2:33.80   16  
 12 Kenway, Ella              16 Guildford            2:29.20    2:33.90   15  
 13 Holmes, Jasmine           17 POOW                 2:27.80    2:34.00   12  
 14 Olesen, Alexandra         15 Woking               2:35.06    2:34.22   16  
 15 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                 2:34.35    2:34.36   15  
 16 Jasiukaityte, Justina     18 BACL                 2:33.80    2:34.91   11  
 17 Flack, Samantha           16 Pnsc                 2:35.41    2:35.20   14  
 18 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 2:32.97    2:35.63   13  
 19 O'Keefe, Thea             16 POOW                 2:33.50    2:35.69   12  
 20 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:29.57    2:35.86   14  
 21 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 2:35.27    2:36.43    9  
 22 Ashworth, Halle           16 MK                   2:40.98    2:37.79   11  
 23 Cross, Jessica            15 Alton                2:33.75    2:38.04   13  
 24 Kemp, Madison             18 POOW                 2:25.40    2:38.95    7  
 25 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 2:40.53    2:39.89   12  
 26 Whiston, Brock            20 BACL                 2:27.49    2:40.30    6  
 27 Turner, Abbie             16 BOGS                 2:38.94    2:41.11    9  
 28 Allen, Samantha           16 Tsc                  2:36.30    2:41.49    7  
 29 Ishmael, Erin D           15 BACL                 2:47.65    2:42.67   11  
 30 Alff, Lauren              15 HSGS                 2:36.90    2:43.67    9  
 31 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins             2:41.50    2:44.10    7  
 32 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 2:43.90    2:44.93    6  
 33 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ            2:42.80    2:46.14    6  
 34 Britton, Samantha         15 Pnsc                 2:42.42    2:47.10    5  
 35 Ladd, Carys               16 WCPSC                2:41.09    2:49.43    5  
 36 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 2:48.80    2:50.17    4  
 37 Smithson, Allanah         16 POOW                 2:41.90    2:50.26    4  
 38 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 3:24.65    3:25.51    3  
 -- Lessey, Tegan             15 MK                   2:39.26         DQ  
 
Event 13  Girls 17 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 2:21.74    2:26.03   20  
  2 Gates, Louise             24 Tsc                  2:30.10    2:27.04   17  
  3 Trotman, Emma             17 Pnsc                 2:23.05    2:29.01   16  
  4 Foden, Rosie              17 NHNA                 2:29.31    2:29.20   15  
  5 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            2:29.80    2:30.04   14  
  6 Talbot, Isabella          19 FANS                 2:28.23    2:31.58   13  
  7 Holmes, Jasmine           17 POOW                 2:27.80    2:34.00   12  
  8 Jasiukaityte, Justina     18 BACL                 2:33.80    2:34.91   11  
  9 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 2:35.27    2:36.43    9  
 10 Kemp, Madison             18 POOW                 2:25.40    2:38.95    7  
 11 Whiston, Brock            20 BACL                 2:27.49    2:40.30    6  
 
Event 14  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dixon, Lewis G            11 BACL                 1:18.24    1:12.88   20  
  2 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            1:16.90    1:16.81   17  
  3 Taverner, Charlie         11 MK                   1:17.21    1:20.86   16  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                 1:22.78   X1:13.47  
 
Event 14  Boys 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Setterfield, Ali          12 Tsc                  1:04.95    1:03.66   20  
  2 Parpworth, Max            12 Tsc                  1:05.88    1:05.61   17  
  3 Quirk, Rory               12 WCPSC                1:06.48    1:07.10   16  
  4 Hazell, Charlie           12 WINS                 1:09.04    1:07.46   15  
  5 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         1:10.36    1:07.60   14  
  6 Miles, Oscar              12 Tsc                  1:07.51    1:08.38   13  
  7 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 1:08.00    1:08.54   12  
  8 Sandberg, Alexander       12 Alton                1:10.00    1:09.92   11  
  9 Lunnis, Andrew            12 WCPSC                1:12.10    1:10.26    9  
 10 Walton, Ben               12 HARS                 1:11.20    1:10.30    7  
 11 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            1:11.00    1:10.61    6  
 12 Cawdron, Oscar            12 EATS                 1:13.70    1:12.70    5  
 13 Thornton, Oliver          12 Hailsham             1:12.41    1:12.73    4  
 14 Doran, Thomas             12 SASW                 1:13.70    1:15.25    3  
 -- Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 1:15.30   X1:11.22  
 
Event 14  Boys 13 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                   59.05      59.37   20  
  2 Packham, Joseph           13 Pnsc                 1:00.80    1:01.99   17  
  3 Desforges, Eliot          13 WINS                 1:07.31    1:02.22   16  
  4 Fowle, Luke               13 Tsc                  1:03.13    1:03.58   15  
  5 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            1:02.20    1:03.76   14  
  6 Gartside, Jack            13 NHNA                 1:07.28    1:04.80   13  
  7 Willison, Ben             13 NHNA                 1:06.02    1:05.40   12  
  8 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         1:05.73    1:05.66   11  
  9 Hogg, Tom                 13 BOGS                 1:08.97    1:06.46    9  
 10 Botham, Euan              13 MK                   1:09.26    1:08.76    7  
 11 Hodges, Oliver            13 LITS                 1:07.20    1:10.72    6  
 
Event 14  Boys 14 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                   59.05      59.37   20  
  2 Weeks, Max                14 Xch Seagulls           58.88    1:00.20   20  
  3 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 1:00.70    1:00.41   17  
  4 Dale, Kieran              14 Tsc                  1:01.07    1:00.74   16  
  5 Kelly, Ben                14 Beacon               1:03.10    1:01.22   15  
  6 Beamer, Tom               14 SSHM                 1:01.90    1:01.43   14  
  7 Packham, Joseph           13 Pnsc                 1:00.80    1:01.99   17  
  8 Desforges, Eliot          13 WINS                 1:07.31    1:02.22   16  
  9 Fowle, Luke               13 Tsc                  1:03.13    1:03.58   15  
 10 Setterfield, Ali          12 Tsc                  1:04.95    1:03.66   20  
 11 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            1:02.20    1:03.76   14  
 12 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         1:06.03    1:03.80   13  
 13 Plewes, Rory              14 Alton                1:04.60    1:04.29   12  
 14 Zalaf, Oliver             14 Woking               1:03.05    1:04.63   11  
 15 Parker, Kieran            14 Bluefins             1:05.30    1:04.78    9  
 16 Gartside, Jack            13 NHNA                 1:07.28    1:04.80   13  
 17 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 1:05.58    1:05.11    7  
 18 Willison, Ben             13 NHNA                 1:06.02    1:05.40   12  
 19 Parpworth, Max            12 Tsc                  1:05.88    1:05.61   17  
 20 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         1:05.73    1:05.66   11  
 21 Hogg, Tom                 13 BOGS                 1:08.97    1:06.46    9  
 22 Quirk, Rory               12 WCPSC                1:06.48    1:07.10   16  
 23 Hazell, Charlie           12 WINS                 1:09.04    1:07.46   15  
 24 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         1:10.36    1:07.60   14  
 25 Miles, Oscar              12 Tsc                  1:07.51    1:08.38   13  
 26 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 1:08.00    1:08.54   12  
 27 Botham, Euan              13 MK                   1:09.26    1:08.76    7  
 28 Sandberg, Alexander       12 Alton                1:10.00    1:09.92   11  
 29 Lunnis, Andrew            12 WCPSC                1:12.10    1:10.26    9  
 30 Walton, Ben               12 HARS                 1:11.20    1:10.30    7  
 31 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            1:11.00    1:10.61    6  
 32 Hodges, Oliver            13 LITS                 1:07.20    1:10.72    6  
 33 Cawdron, Oscar            12 EATS                 1:13.70    1:12.70    5  
 34 Thornton, Oliver          12 Hailsham             1:12.41    1:12.73    4  
 35 Dixon, Lewis G            11 BACL                 1:18.24    1:12.88   20  
 36 Doran, Thomas             12 SASW                 1:13.70    1:15.25    3  
 37 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            1:16.90    1:16.81   17  
 38 Taverner, Charlie         11 MK                   1:17.21    1:20.86   16  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                 1:22.78   X1:13.47  
 -- Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 1:15.30   X1:11.22  
 
Event 14  Boys 14 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weeks, Max                14 Xch Seagulls           58.88    1:00.20   20  
  2 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 1:00.70    1:00.41   17  
  3 Dale, Kieran              14 Tsc                  1:01.07    1:00.74   16  
  4 Kelly, Ben                14 Beacon               1:03.10    1:01.22   15  
  5 Beamer, Tom               14 SSHM                 1:01.90    1:01.43   14  
  6 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         1:06.03    1:03.80   13  
  7 Plewes, Rory              14 Alton                1:04.60    1:04.29   12  
  8 Zalaf, Oliver             14 Woking               1:03.05    1:04.63   11  
  9 Parker, Kieran            14 Bluefins             1:05.30    1:04.78    9  
 10 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 1:05.58    1:05.11    7  
 
Event 14  Boys 15 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maddocks, Eddie           15 MK                     55.93      55.98   20  
  2 Hodges, Charlie           15 MK                     57.49      56.72   17  
  3 Pettit, Billy             15 NHNA                   56.77      57.43   16  
  4 Plowman, Archie           15 NHNA                   57.95      58.00   15  
  5 Smart, Lewis O            15 MK                     59.55      58.37   14  
  6 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                   58.58      58.78   13  
  7 Hutchin, Jack A           15 MK                     58.67      58.85   12  
  8 Davies, Brett             15 NHNA                 1:00.21      59.35   11  
  9 Buswell, Jack             15 NHNA                   59.16      59.60    9  
 10 Whitlock, William         15 Pnsc                 1:00.80    1:00.13    7  
 11 Phelan, Fergus            15 WCPSC                  59.91    1:00.18    6  
 12 Kenny, Harley             15 POOW                 1:02.40    1:00.62    5  
 13 Race, Shay                15 WINS                 1:02.80    1:01.06    4  
 14 Boot, Louis               15 NHNA                 1:01.73    1:01.55    3  
 15 Hoogers, Moritz           15 WINS                 1:02.10    1:02.29    2  
 16 Arnold, Lloyd             15 POOW                 1:03.80    1:03.35    1  
 17 Cochrane, Matthew         15 POOW                 1:03.78    1:05.16  
 18 Walsh, Rueben             15 WINS                 1:04.40    1:05.22  
 
Event 14  Boys 16 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   53.90      54.11   20  
  2 Milne-Skillman, Hamish    16 Atlantis               55.25      55.62   17  
  3 Middleton, Harry          16 PLYS                 1:01.20      56.50   16  
  4 Jones, Oskar James        16 TEDL                   57.44      56.59   15  
  5 Seward, Joe               16 NEWS                   58.70      57.07   14  
  6 Gibbons, Jacob            16 MK                     58.11      57.58   13  
  7 Collins, Matthew T        16 POOW                   56.15      57.89   12  
  8 Jameson, Max              16 Tsc                    59.50      57.91   11  
  9 Richmond, Matthew         16 NHNA                   56.27      58.56    9  
 10 Linden, Nathan            16 Pnsc                   57.99      58.81    7  
 11 Dyer, Sam                 16 NHNA                   57.96      58.88    6  
 12 Stanley, Blake            16 NHNA                 1:00.45      59.64    5  
 13 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                 1:00.76      59.67    4  
 14 Crockford, Aaron          16 Pnsc                   58.94      59.82    3  
 15 Morgans, Jack             16 Pnsc                 1:00.34    1:00.66    2  
 16 Shaw, Leon                16 HSGS                 1:01.80    1:01.07    1  
 17 Packham, Rafael           16 POOW                   59.40    1:01.08  
 18 Ward, Oliver              16 HSGS                 1:01.50    1:01.12  
 19 Sadler, William           16 Bluefins             1:01.20    1:01.33  
 20 Hoogers, Max              16 WINS                 1:02.42    1:01.55  
 21 Woodland, Daniel          16 WCPSC                1:02.52    1:03.62  
 22 Boyes, Matthew            16 Atlantis             1:01.10    1:03.75  
 
Event 14  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   53.90      54.11   20  
  2 Elfakir, Adel             20 NHNA                   53.14      54.14   20  
  3 Lowry, Connor             19 Tsc                    54.80      55.09   16.5
  3 Crabtree, Sam             17 Tsc                    55.08      55.09   16.5
  5 Evans, Ben                19 Tsc                    54.99      55.29   15  
  6 Luckham-Down, William     18 MK                     54.73      55.39   14  
  7 Milne-Skillman, Hamish    16 Atlantis               55.25      55.62   17  
  8 O'Connor, Jamie           17 Tsc                    53.23      55.88   13  
  9 Maddocks, Eddie           15 MK                     55.93      55.98   20  
 10 Cook, Harrison            17 SSHM                   56.87      56.35   12  
 11 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ              56.20      56.42   11  
 12 Zalaf, Alexander          17 Woking                 56.21      56.43    9  
 13 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ              55.70      56.48    7  
 14 Middleton, Harry          16 PLYS                 1:01.20      56.50   16  
 15 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ              55.00      56.52    6  
 16 Jones, Oskar James        16 TEDL                   57.44      56.59   15  
 17 Hodges, Charlie           15 MK                     57.49      56.72   17  
 18 Condron, Will A           21 Pnsc                   51.85      56.86    5  
 19 Roxburgh, Luke            17 POOW                   58.91      57.05    4  
 20 Seward, Joe               16 NEWS                   58.70      57.07   14  
 21 Smith, Tom                18 NHNA                   56.49      57.22    3  
 22 Pettit, Billy             15 NHNA                   56.77      57.43   16  
 23 Corrigan, James           20 Pnsc                   56.11      57.50    2  
 24 Gibbons, Jacob            16 MK                     58.11      57.58   13  
 25 Spencer, Matthew          18 NHNA                   57.46      57.76    1  
 26 Collins, Matthew T        16 POOW                   56.15      57.89   12  
 27 Jameson, Max              16 Tsc                    59.50      57.91   11  
 28 Plowman, Archie           15 NHNA                   57.95      58.00   15  
 29 Hopkins, Charlie          17 CRWS                   56.35      58.07  
 30 Allsop, Kieran            19 Pnsc                   57.73      58.29  
 31 Smart, Lewis O            15 MK                     59.55      58.37   14  
 32 Richmond, Matthew         16 NHNA                   56.27      58.56    9  
 33 Butcher, Rory B           21 NEWS                   54.89      58.58  
 34 Hern, Edward              17 NHNA                   58.72      58.62  
 35 Kelly, Jack               17 Pnsc                   57.10      58.72  
 36 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                   58.58      58.78   13  
 37 Linden, Nathan            16 Pnsc                   57.99      58.81    7  
 38 Hutchin, Jack A           15 MK                     58.67      58.85   12  
 38 Lowell, Hugo              17 SPSL                   59.00      58.85  
 40 Dyer, Sam                 16 NHNA                   57.96      58.88    6  
 41 Owens, Thomas J           17 SPAL                   58.16      58.95  
 41 Blackett, Samuel          18 NHNA                   57.89      58.95  
 43 Davies, Brett             15 NHNA                 1:00.21      59.35   11  
 44 Buswell, Jack             15 NHNA                   59.16      59.60    9  
 45 Stanley, Blake            16 NHNA                 1:00.45      59.64    5  
 46 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                 1:00.76      59.67    4  
 47 Goody, Michael            31 Pnsc                 1:01.26      59.75  
 48 Crockford, Aaron          16 Pnsc                   58.94      59.82    3  
 49 Whitlock, William         15 Pnsc                 1:00.80    1:00.13    7  
 50 Woodland, Alex            18 WCPSC                  59.39    1:00.16  
 51 Phelan, Fergus            15 WCPSC                  59.91    1:00.18    6  
 52 Kenny, Harley             15 POOW                 1:02.40    1:00.62    5  
 53 Morgans, Jack             16 Pnsc                 1:00.34    1:00.66    2  
 54 Race, Shay                15 WINS                 1:02.80    1:01.06    4  
 55 Shaw, Leon                16 HSGS                 1:01.80    1:01.07    1  
 56 Packham, Rafael           16 POOW                   59.40    1:01.08  
 57 Ward, Oliver              16 HSGS                 1:01.50    1:01.12  
 58 Sadler, William           16 Bluefins             1:01.20    1:01.33  
 59 Boot, Louis               15 NHNA                 1:01.73    1:01.55    3  
 59 Hoogers, Max              16 WINS                 1:02.42    1:01.55  
 61 Hoogers, Moritz           15 WINS                 1:02.10    1:02.29    2  
 62 Arnold, Lloyd             15 POOW                 1:03.80    1:03.35    1  
 63 Woodland, Daniel          16 WCPSC                1:02.52    1:03.62  
 64 Boyes, Matthew            16 Atlantis             1:01.10    1:03.75  
 65 Cochrane, Matthew         15 POOW                 1:03.78    1:05.16  
 66 Walsh, Rueben             15 WINS                 1:04.40    1:05.22  
 
Event 14  Boys 17 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elfakir, Adel             20 NHNA                   53.14      54.14   20  
  2 Crabtree, Sam             17 Tsc                    55.08      55.09   16.5
  2 Lowry, Connor             19 Tsc                    54.80      55.09   16.5
  4 Evans, Ben                19 Tsc                    54.99      55.29   15  
  5 Luckham-Down, William     18 MK                     54.73      55.39   14  
  6 O'Connor, Jamie           17 Tsc                    53.23      55.88   13  
  7 Cook, Harrison            17 SSHM                   56.87      56.35   12  
  8 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ              56.20      56.42   11  
  9 Zalaf, Alexander          17 Woking                 56.21      56.43    9  
 10 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ              55.70      56.48    7  
 11 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ              55.00      56.52    6  
 12 Condron, Will A           21 Pnsc                   51.85      56.86    5  
 13 Roxburgh, Luke            17 POOW                   58.91      57.05    4  
 14 Smith, Tom                18 NHNA                   56.49      57.22    3  
 15 Corrigan, James           20 Pnsc                   56.11      57.50    2  
 16 Spencer, Matthew          18 NHNA                   57.46      57.76    1  
 17 Hopkins, Charlie          17 CRWS                   56.35      58.07  
 18 Allsop, Kieran            19 Pnsc                   57.73      58.29  
 19 Butcher, Rory B           21 NEWS                   54.89      58.58  
 20 Hern, Edward              17 NHNA                   58.72      58.62  
 21 Kelly, Jack               17 Pnsc                   57.10      58.72  
 22 Lowell, Hugo              17 SPSL                   59.00      58.85  
 23 Owens, Thomas J           17 SPAL                   58.16      58.95  
 23 Blackett, Samuel          18 NHNA                   57.89      58.95  
 25 Goody, Michael            31 Pnsc                 1:01.26      59.75  
 26 Woodland, Alex            18 WCPSC                  59.39    1:00.16  
 
Event 15  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                 3:00.04    2:55.96   20  
 
Event 15  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Broughton, Halle          12 Tsc                  2:53.20    2:45.14   20  
 
Event 15  Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wizard, Betsy             13 NHNA                 2:38.66    2:39.69   20  
  2 Thornton, Maisie          13 Hailsham             2:41.83    2:46.30   17  
  3 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                 2:48.77    2:48.07   16  
  4 Ahmed, Junayna            13 BACL                 2:52.19    2:53.62   15  
  5 Haynes, Isla              13 Bluefins             2:46.30    2:53.84   14  
  6 Poole, Ella               13 NHNA                 2:46.36    2:57.84   13  
 -- Evans, Maria              13 Tsc                  2:38.85         DQ  
 
Event 15  Girls 14 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                   2:25.33    2:28.35   20  
  2 Miles, Olivia             14 Tsc                  2:31.22    2:29.83   17  
  3 Churcher, Faye            14 Pnsc                 2:37.32    2:34.39   16  
  4 Hume, Isobel              14 NHNA                 2:38.10    2:39.45   15  
  5 Wizard, Betsy             13 NHNA                 2:38.66    2:39.69   20  
  6 Broughton, Halle          12 Tsc                  2:53.20    2:45.14   20  
  7 Thornton, Maisie          13 Hailsham             2:41.83    2:46.30   17  
  8 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                 2:48.77    2:48.07   16  
  9 Ahmed, Junayna            13 BACL                 2:52.19    2:53.62   15  
 10 Haynes, Isla              13 Bluefins             2:46.30    2:53.84   14  
 11 Harper, Bobbi             11 NHNA                 3:00.04    2:55.96   20  
 12 Poole, Ella               13 NHNA                 2:46.36    2:57.84   13  
 -- Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             2:42.70         DQ  
 -- Evans, Maria              13 Tsc                  2:38.85         DQ  
 
Event 15  Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                   2:25.33    2:28.35   20  
  2 Miles, Olivia             14 Tsc                  2:31.22    2:29.83   17  
  3 Churcher, Faye            14 Pnsc                 2:37.32    2:34.39   16  
  4 Hume, Isobel              14 NHNA                 2:38.10    2:39.45   15  
 -- Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             2:42.70         DQ  
 
Event 15  Girls 15 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Daisy           15 Tsc                  2:21.70    2:26.20   20  
  2 Macartney, Maisie         15 Tsc                  2:22.71    2:26.91   17  
  3 Wallis, Megan             15 Guildford            2:33.14    2:32.57   16  
  4 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:33.32    2:36.91   15  
  5 Ishmael, Erin D           15 BACL                 2:40.01    2:49.76   14  
 
Event 15  Girls 16 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 St John-Mosse, Hannah     16 Pnsc                 2:30.18    2:28.56   20  
  2 Clements, Elloise         16 Tsc                  2:29.58    2:29.02   17  
  3 Flack, Samantha           16 Pnsc                 2:27.80    2:32.71   16  
 
Event 15  Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 2:22.08    2:24.76   20  
  2 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 2:19.47    2:24.97   17  
  3 Foden, Rosie              17 NHNA                 2:25.02    2:25.96   16  
  4 Anderson, Daisy           15 Tsc                  2:21.70    2:26.20   20  
  5 Macartney, Maisie         15 Tsc                  2:22.71    2:26.91   17  
  6 St John-Mosse, Hannah     16 Pnsc                 2:30.18    2:28.56   20  
  7 Clements, Elloise         16 Tsc                  2:29.58    2:29.02   17  
  8 Ryan, Zara                18 NEWS                 2:20.00    2:29.56   15  
  9 Wallis, Megan             15 Guildford            2:33.14    2:32.57   16  
 10 Flack, Samantha           16 Pnsc                 2:27.80    2:32.71   16  
 11 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ            2:23.40    2:33.40   14  
 12 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         2:27.95    2:34.28   13  
 13 St John-Mosse, Helen      19 Pnsc                 2:28.61    2:34.40   12  
 14 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:33.32    2:36.91   15  
 15 Whiston, Brock            20 BACL                 2:25.32    2:44.17   11  
 16 Ishmael, Erin D           15 BACL                 2:40.01    2:49.76   14  
 
Event 15  Girls 17 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 2:22.08    2:24.76   20  
  2 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 2:19.47    2:24.97   17  
  3 Foden, Rosie              17 NHNA                 2:25.02    2:25.96   16  
  4 Ryan, Zara                18 NEWS                 2:20.00    2:29.56   15  
  5 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ            2:23.40    2:33.40   14  
  6 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         2:27.95    2:34.28   13  
  7 St John-Mosse, Helen      19 Pnsc                 2:28.61    2:34.40   12  
  8 Whiston, Brock            20 BACL                 2:25.32    2:44.17   11  
 
Event 16  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Winter, Logan             11 Pnsc                 3:05.64    2:58.85   20  
  2 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            3:06.80    3:03.03   17  
  3 Ivanescu, Edwin           11 WINS                 3:10.20    3:04.65   16  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                      NT   X2:59.15  
 
Event 16  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parpworth, Max            12 Tsc                  2:37.47    2:37.29   20  
  2 Hazell, Charlie           12 WINS                 2:43.70    2:38.62   17  
  3 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 2:42.01    2:45.09   16  
  4 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         2:54.84    2:47.35   15  
  5 Lunnis, Andrew            12 WCPSC                2:51.10    2:54.80   14  
  6 Hicks, Jono               12 Guildford            2:53.47    2:57.12   13  
  7 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 2:53.24    2:59.90   12  
  8 Cawdron, Oscar            12 EATS                 2:56.33    3:00.21   11  
 -- Thornton, Oliver          12 Hailsham             2:55.80         DQ  
 
Event 16  Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:33.71    2:26.64   20  
  2 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            2:29.00    2:30.75   17  
  3 Stewart, Toby             13 Guildford            2:27.40    2:31.19   16  
  4 Mahney, Patrick           13 NHNA                 2:41.94    2:32.63   15  
  5 Vance, Joshua             13 NHNA                 2:33.60    2:33.73   14  
  6 Barden, Tom               13 Hailsham             2:33.30    2:36.78   13  
  7 Gartside, Jack            13 NHNA                 2:39.46    2:37.18   12  
  8 Packham, Joseph           13 Pnsc                 2:32.79    2:40.41   11  
  9 Hogg, Tom                 13 BOGS                 2:41.60    2:41.46    9  
 10 Botham, Euan              13 MK                   2:38.46    2:43.06    7  
 11 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         2:46.21    2:50.25    6  
 
Event 16  Boys 14 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                  2:18.50    2:20.03   20  
  2 Dale, Kieran              14 Tsc                  2:24.35    2:26.64   17  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:33.71    2:26.64   20  
  4 Beamer, Tom               14 SSHM                 2:27.50    2:27.26   16  
  5 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 2:29.06    2:30.57   15  
  6 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            2:29.00    2:30.75   17  
  7 Stewart, Toby             13 Guildford            2:27.40    2:31.19   16  
  8 Mahney, Patrick           13 NHNA                 2:41.94    2:32.63   15  
  9 Vance, Joshua             13 NHNA                 2:33.60    2:33.73   14  
 10 Barden, Tom               13 Hailsham             2:33.30    2:36.78   13  
 11 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         2:35.52    2:37.09   14  
 12 Gartside, Jack            13 NHNA                 2:39.46    2:37.18   12  
 13 Parpworth, Max            12 Tsc                  2:37.47    2:37.29   20  
 14 Parker, Kieran            14 Bluefins             2:35.20    2:38.20   13  
 15 Hazell, Charlie           12 WINS                 2:43.70    2:38.62   17  
 16 Packham, Joseph           13 Pnsc                 2:32.79    2:40.41   11  
 17 Redshaw, Toby             14 WINS                 2:37.70    2:41.09   12  
 18 Hogg, Tom                 13 BOGS                 2:41.60    2:41.46    9  
 19 Botham, Euan              13 MK                   2:38.46    2:43.06    7  
 20 Lee, Joe A                14 Esc                  2:39.70    2:43.27   11  
 21 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 2:42.01    2:45.09   16  
 22 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         2:54.84    2:47.35   15  
 23 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         2:46.21    2:50.25    6  
 24 Lunnis, Andrew            12 WCPSC                2:51.10    2:54.80   14  
 25 Hicks, Jono               12 Guildford            2:53.47    2:57.12   13  
 26 Winter, Logan             11 Pnsc                 3:05.64    2:58.85   20  
 27 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 2:53.24    2:59.90   12  
 28 Cawdron, Oscar            12 EATS                 2:56.33    3:00.21   11  
 29 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            3:06.80    3:03.03   17  
 30 Ivanescu, Edwin           11 WINS                 3:10.20    3:04.65   16  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                      NT   X2:59.15  
 -- Thornton, Oliver          12 Hailsham             2:55.80         DQ  
 
Event 16  Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                  2:18.50    2:20.03   20  
  2 Dale, Kieran              14 Tsc                  2:24.35    2:26.64   17  
  3 Beamer, Tom               14 SSHM                 2:27.50    2:27.26   16  
  4 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 2:29.06    2:30.57   15  
  5 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         2:35.52    2:37.09   14  
  6 Parker, Kieran            14 Bluefins             2:35.20    2:38.20   13  
  7 Redshaw, Toby             14 WINS                 2:37.70    2:41.09   12  
  8 Lee, Joe A                14 Esc                  2:39.70    2:43.27   11  
 
Event 16  Boys 15 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                   2:08.37    2:10.80   20  
  2 Maddocks, Eddie           15 MK                   2:14.96    2:15.83   17  
  3 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            2:19.20    2:18.08   16  
  4 Newcombe, Jacob           15 MK                   2:14.64    2:18.68   15  
  5 Hutchin, Jack A           15 MK                   2:13.78    2:19.34   14  
  6 Plowman, Archie           15 NHNA                 2:21.18    2:21.28   13  
  7 Hodges, Charlie           15 MK                   2:21.71    2:21.42   12  
  8 Pettit, Billy             15 NHNA                 2:17.62    2:21.65   11  
  9 Hoogers, Moritz           15 WINS                 2:22.30    2:22.22    9  
 10 Davies, Brett             15 NHNA                 2:21.80    2:24.60    7  
 11 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                 2:31.80    2:25.42    6  
 12 Van der Hut, Toby         15 Atlantis             2:28.10    2:25.88    5  
 13 Whitlock, William         15 Pnsc                 2:29.43    2:29.15    4  
 14 Phelan, Fergus            15 WCPSC                2:30.70    2:29.59    3  
 15 Cochrane, Matthew         15 POOW                 2:28.70    2:35.10    2  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                 2:48.90   X2:44.83  
 
Event 16  Boys 16 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Middleton, Harry          16 PLYS                 2:12.99    2:12.80   20  
  2 Richmond, Matthew         16 NHNA                 2:15.90    2:16.10   17  
  3 Fallon, Conor             16 Hsc                  2:14.90    2:20.26   16  
  4 Seward, Joe               16 NEWS                 2:15.70    2:20.74   15  
  5 Badnell, Harry            16 WCPSC                2:19.02    2:21.07   14  
  6 Jones, Oskar James        16 TEDL                 2:21.00    2:26.03   13  
  7 Stanley, Blake            16 NHNA                 2:26.98    2:27.43   12  
  8 Ward, Oliver              16 HSGS                 2:24.50    2:29.49   11  
  9 Dyer, Sam                 16 NHNA                 2:23.92    2:30.27    9  
 10 Morgans, Jack             16 Pnsc                 2:27.92    2:30.55    7  
 11 Lachasseigne, Daniel      16 Hsc                  2:26.50    2:31.34    6  
 12 Shaw, Leon                16 HSGS                 2:29.90    2:36.55    5  
 13 Sadler, William           16 Bluefins             2:30.60    2:36.58    4  
 
Event 16  Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                   2:08.37    2:10.80   20  
  2 Middleton, Harry          16 PLYS                 2:12.99    2:12.80   20  
  3 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 2:10.77    2:12.82   20  
  4 Spencer, Matthew          18 NHNA                 2:10.36    2:12.98   17  
  5 Maddocks, Eddie           15 MK                   2:14.96    2:15.83   17  
  6 Richmond, Matthew         16 NHNA                 2:15.90    2:16.10   17  
  7 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ            2:09.40    2:17.21   16  
  8 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            2:19.20    2:18.08   16  
  9 Newcombe, Jacob           15 MK                   2:14.64    2:18.68   15  
 10 Elias, Rami               18 WINS                 2:14.90    2:19.03   15  
 11 Hutchin, Jack A           15 MK                   2:13.78    2:19.34   14  
 12 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ            2:13.80    2:20.07   14  
 13 Alberts, Daniel           19 WYCS                 2:16.23    2:20.16   13  
 14 Fallon, Conor             16 Hsc                  2:14.90    2:20.26   16  
 15 Jasiukaitis, Paulius      17 BACL                 2:15.45    2:20.50   12  
 16 Seward, Joe               16 NEWS                 2:15.70    2:20.74   15  
 17 Wicks, Andrew             17 NHNA                 2:14.55    2:20.81   11  
 18 Badnell, Harry            16 WCPSC                2:19.02    2:21.07   14  
 19 Botros, Andrew            18 POOW                 2:13.70    2:21.15    9  
 20 Williams, Daniel          18 HSGS                 2:13.70    2:21.21    7  
 21 Plowman, Archie           15 NHNA                 2:21.18    2:21.28   13  
 22 Hodges, Charlie           15 MK                   2:21.71    2:21.42   12  
 23 Pettit, Billy             15 NHNA                 2:17.62    2:21.65   11  
 24 Hoogers, Moritz           15 WINS                 2:22.30    2:22.22    9  
 25 Snook, Liam               18 NHNA                 2:16.74    2:22.40    6  
 26 Blackett, Samuel          18 NHNA                 2:21.76    2:22.41    5  
 27 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 2:25.50    2:23.73    4  
 28 Davies, Brett             15 NHNA                 2:21.80    2:24.60    7  
 29 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                 2:31.80    2:25.42    6  
 30 Van der Hut, Toby         15 Atlantis             2:28.10    2:25.88    5  
 31 Jones, Oskar James        16 TEDL                 2:21.00    2:26.03   13  
 32 Stanley, Blake            16 NHNA                 2:26.98    2:27.43   12  
 33 Corrigan, James           20 Pnsc                 2:11.45    2:28.35    3  
 34 Whitlock, William         15 Pnsc                 2:29.43    2:29.15    4  
 35 Ward, Oliver              16 HSGS                 2:24.50    2:29.49   11  
 36 Phelan, Fergus            15 WCPSC                2:30.70    2:29.59    3  
 37 Dyer, Sam                 16 NHNA                 2:23.92    2:30.27    9  
 38 Morgans, Jack             16 Pnsc                 2:27.92    2:30.55    7  
 39 Lachasseigne, Daniel      16 Hsc                  2:26.50    2:31.34    6  
 40 Cochrane, Matthew         15 POOW                 2:28.70    2:35.10    2  
 41 Shaw, Leon                16 HSGS                 2:29.90    2:36.55    5  
 42 Sadler, William           16 Bluefins             2:30.60    2:36.58    4  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                 2:48.90   X2:44.83  
 
Event 16  Boys 17 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 2:10.77    2:12.82   20  
  2 Spencer, Matthew          18 NHNA                 2:10.36    2:12.98   17  
  3 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ            2:09.40    2:17.21   16  
  4 Elias, Rami               18 WINS                 2:14.90    2:19.03   15  
  5 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ            2:13.80    2:20.07   14  
  6 Alberts, Daniel           19 WYCS                 2:16.23    2:20.16   13  
  7 Jasiukaitis, Paulius      17 BACL                 2:15.45    2:20.50   12  
  8 Wicks, Andrew             17 NHNA                 2:14.55    2:20.81   11  
  9 Botros, Andrew            18 POOW                 2:13.70    2:21.15    9  
 10 Williams, Daniel          18 HSGS                 2:13.70    2:21.21    7  
 11 Snook, Liam               18 NHNA                 2:16.74    2:22.40    6  
 12 Blackett, Samuel          18 NHNA                 2:21.76    2:22.41    5  
 13 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 2:25.50    2:23.73    4  
 14 Corrigan, James           20 Pnsc                 2:11.45    2:28.35    3  
 
Event 17  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Holly            10 HSGS                   51.20      52.08   20  
 
Event 17  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parker, Jessica           11 BLAS                   40.79      42.05   20  
  2 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                   46.14      46.43   17  
  3 Reeves, Isobel            11 East Grinstead         46.40      46.85   16  
 
Event 17  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Oldfield, Eva             12 Tsc                    37.39      38.42   20  
  2 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ              38.10      38.92   17  
  3 Watson, Jasmine           12 Tsc                    43.40      42.88   16  
  4 Sambles, Rosie            12 Pnsc                   42.40      43.15   15  
  5 Owens, Anna               12 SPAL                   42.65      43.83   14  
 -- Lewis, Sophia             12 Pnsc                   47.01     X45.62  
 
Event 17  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Barber, Rebecca           13 Atlantis               37.93      36.99   20  
  2 Trist, Amelia             13 Bluefins               38.83      38.78   17  
  3 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                   39.61      39.23   16  
  4 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                   38.97      39.71   15  
  5 Kelleway, Jessica         13 POOW                   39.20      40.10   14  
  6 Potter, Jemima            13 LETS                   39.72      40.70   13  
  7 Boyd-Livingston, Lana     13 Alton                  40.50      40.80   12  
  8 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                  41.25      41.66   11  
  9 Murphy, Claire            13 MK                     41.82      41.89    9  
 10 Mercer, Chloe             13 NHNA                   42.91      42.27    7  
 11 Chui, Hayley              13 Bluefins               42.58      43.85    6  
 
Event 17  Girls 14 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rugman, Aemilia           14 Bluefins               37.10      36.76   20  
  2 Wright, Amelia            14 Atlantis               36.80      36.94   17  
  3 Barber, Rebecca           13 Atlantis               37.93      36.99   20  
  4 Stepney, Madison          14 WCPSC                  37.40      37.00   16  
  5 Lacey, Abigail            14 Pnsc                   37.00      37.12   15  
  6 Poynter, Grace            14 PLYS                   36.65      37.32   14  
  7 Chabani, Sumayah          14 BACL                   37.12      37.49   13  
  8 Durno, Katie              14 NHNA                   38.18      37.54   12  
  9 Williams, Leah            14 HSGS                   37.47      38.13   11  
 10 Jewell, Lily              14 Tsc                    38.11      38.29    9  
 11 Oldfield, Eva             12 Tsc                    37.39      38.42   20  
 12 Munden, Eva               14 Guildford              36.60      38.62    7  
 13 Trist, Amelia             13 Bluefins               38.83      38.78   17  
 14 Lebosse, Julia            14 Bluefins               38.20      38.90    6  
 15 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ              38.10      38.92   17  
 16 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                   39.61      39.23   16  
 17 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                   38.97      39.71   15  
 18 Kelleway, Jessica         13 POOW                   39.20      40.10   14  
 19 Potter, Jemima            13 LETS                   39.72      40.70   13  
 20 Boyd-Livingston, Lana     13 Alton                  40.50      40.80   12  
 21 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                  41.25      41.66   11  
 22 Murphy, Claire            13 MK                     41.82      41.89    9  
 23 Parker, Jessica           11 BLAS                   40.79      42.05   20  
 24 Jones, Sophie             14 WCPSC                  40.67      42.25    5  
 25 Mercer, Chloe             13 NHNA                   42.91      42.27    7  
 26 Watson, Jasmine           12 Tsc                    43.40      42.88   16  
 27 Sambles, Rosie            12 Pnsc                   42.40      43.15   15  
 28 Owens, Anna               12 SPAL                   42.65      43.83   14  
 29 Chui, Hayley              13 Bluefins               42.58      43.85    6  
 30 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                   46.14      46.43   17  
 31 Reeves, Isobel            11 East Grinstead         46.40      46.85   16  
 32 Chapman, Holly            10 HSGS                   51.20      52.08   20  
 -- Lewis, Sophia             12 Pnsc                   47.01     X45.62  
 
Event 17  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rugman, Aemilia           14 Bluefins               37.10      36.76   20  
  2 Wright, Amelia            14 Atlantis               36.80      36.94   17  
  3 Stepney, Madison          14 WCPSC                  37.40      37.00   16  
  4 Lacey, Abigail            14 Pnsc                   37.00      37.12   15  
  5 Poynter, Grace            14 PLYS                   36.65      37.32   14  
  6 Chabani, Sumayah          14 BACL                   37.12      37.49   13  
  7 Durno, Katie              14 NHNA                   38.18      37.54   12  
  8 Williams, Leah            14 HSGS                   37.47      38.13   11  
  9 Jewell, Lily              14 Tsc                    38.11      38.29    9  
 10 Munden, Eva               14 Guildford              36.60      38.62    7  
 11 Lebosse, Julia            14 Bluefins               38.20      38.90    6  
 12 Jones, Sophie             14 WCPSC                  40.67      42.25    5  
 
Event 17  Girls 15 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goold, Drew               15 BEKL                   34.82      35.92   20  
  2 McCrea, Jasmine           15 POOW                   37.10      36.59   17  
  3 Battersby, Lily           15 SASW                   36.72      37.11   16  
  4 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                   38.41      37.70   15  
  5 Carr, Poppy               15 Tsc                    38.50      38.98   14  
  6 Alff, Lauren              15 HSGS                   39.90      40.81   13  
 
Event 17  Girls 16 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 James, Lottie             16 BCSW                   35.68      35.36   20  
  2 Broadfield, Ellen         16 Xch Seagulls           35.50      37.04   17  
  3 Strettell, Jodie          16 Guildford              38.38      37.73   16  
  4 Smithson, Allanah         16 POOW                   37.28      38.14   15  
  5 Warburton, Jessica        16 HSGS                   37.40      38.55   14  
  6 Ashworth, Halle           16 MK                     37.78      38.89   13  
  7 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ              39.12      39.86   12  
  8 Allen, Samantha           16 Tsc                    38.60      40.35   11  
 
Event 17  Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Davis, Lily               17 Atlantis               33.39      34.51   20  
  2 Johnson, Abbie            18 BRKS                   34.23      34.79   17  
  3 Gates, Louise             24 Tsc                    35.35      35.08   16  
  4 James, Lottie             16 BCSW                   35.68      35.36   20  
  5 Shoesmith, Jodie          19 HSGS                   35.68      35.52   15  
  6 Kemp, Madison             18 POOW                   34.99      35.57   14  
  7 Goold, Drew               15 BEKL                   34.82      35.92   20  
  8 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                   36.17      36.40   13  
  9 McCrea, Jasmine           15 POOW                   37.10      36.59   17  
 10 Broadfield, Ellen         16 Xch Seagulls           35.50      37.04   17  
 11 Battersby, Lily           15 SASW                   36.72      37.11   16  
 12 Whiston, Brock            20 BACL                   33.44      37.20   12  
 13 Holmes, Jasmine           17 POOW                   37.08      37.36   11  
 14 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                   38.41      37.70   15  
 15 Strettell, Jodie          16 Guildford              38.38      37.73   16  
 16 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                   37.55      37.88    9  
 17 Smithson, Allanah         16 POOW                   37.28      38.14   15  
 18 Warburton, Jessica        16 HSGS                   37.40      38.55   14  
 19 Ashworth, Halle           16 MK                     37.78      38.89   13  
 20 Carr, Poppy               15 Tsc                    38.50      38.98   14  
 21 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ              39.12      39.86   12  
 22 Allen, Samantha           16 Tsc                    38.60      40.35   11  
 23 Alff, Lauren              15 HSGS                   39.90      40.81   13  
 
Event 17  Girls 17 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Lily               17 Atlantis               33.39      34.51   20  
  2 Johnson, Abbie            18 BRKS                   34.23      34.79   17  
  3 Gates, Louise             24 Tsc                    35.35      35.08   16  
  4 Shoesmith, Jodie          19 HSGS                   35.68      35.52   15  
  5 Kemp, Madison             18 POOW                   34.99      35.57   14  
  6 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                   36.17      36.40   13  
  7 Whiston, Brock            20 BACL                   33.44      37.20   12  
  8 Holmes, Jasmine           17 POOW                   37.08      37.36   11  
  9 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                   37.55      37.88    9  
 
Event 18  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dixon, Lewis G            11 BACL                 3:09.50    3:17.96   20  
 
Event 18  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Setterfield, Ali          12 Tsc                  2:38.85    2:34.86   20  
  2 Miles, Oscar              12 Tsc                  2:42.88    2:43.94   17  
  3 Hazell, Charlie           12 WINS                 2:49.30    2:45.18  
  4 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 2:46.04    2:46.62   16  
  5 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         2:50.35    2:47.21   15  
  6 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            2:58.40    2:47.51   14  
  7 Quirk, Rory               12 WCPSC                2:46.80    2:51.33   13  
  8 Priesemann, Oskar         12 WCPSC                2:56.19    2:54.79   12  
  9 Walton, Ben               12 HARS                 2:54.00    2:58.47   11  
 
Event 18  Boys 13 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:26.00    2:26.07   20  
  2 Fowle, Luke               13 Tsc                  2:35.70    2:35.86   17  
  3 Desforges, Eliot          13 WINS                 2:50.92    2:38.26   16  
  4 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 2:39.20    2:38.35   15  
  5 Vance, Joshua             13 NHNA                 2:38.86    2:40.23   14  
  6 Hogg, Tom                 13 BOGS                 2:43.50    2:41.17   13  
  7 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            2:39.60    2:41.63   12  
  8 Willison, Ben             13 NHNA                 2:45.50    2:41.78   11  
  9 Mahney, Patrick           13 NHNA                 2:39.61    2:42.92    9  
 10 Stewart, Toby             13 Guildford            2:41.50    2:44.78    7  
 11 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         2:51.95    2:51.37    6  
 -- Blastique, Carl           13 Pnsc                 2:54.44   X2:56.96  
 
Event 18  Boys 14 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                  2:19.24    2:24.29   20  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:26.00    2:26.07   20  
  3 Beamer, Tom               14 SSHM                 2:31.08    2:32.63   17  
  4 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 2:36.05    2:33.86   16  
  5 Setterfield, Ali          12 Tsc                  2:38.85    2:34.86   20  
  6 Fowle, Luke               13 Tsc                  2:35.70    2:35.86   17  
  7 Doran, Alexander          14 SASW                 2:38.70    2:37.91   15  
  8 Desforges, Eliot          13 WINS                 2:50.92    2:38.26   16  
  9 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 2:39.20    2:38.35   15  
 10 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         2:38.33    2:38.91   14  
 11 Olan, Miro                14 Pnsc                 2:40.56    2:38.96   13  
 12 Sheppard, Sam             14 EATS                 2:38.79    2:39.17   12  
 13 Bates, Finn               14 Tsc                  2:44.80    2:39.84   11  
 14 Vance, Joshua             13 NHNA                 2:38.86    2:40.23   14  
 15 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 2:41.36    2:40.89    9  
 16 Hogg, Tom                 13 BOGS                 2:43.50    2:41.17   13  
 17 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            2:39.60    2:41.63   12  
 18 Richardson, James         14 Xch Seagulls         2:41.85    2:41.64    7  
 19 Willison, Ben             13 NHNA                 2:45.50    2:41.78   11  
 20 Owens, Benedict P         14 SPAL                 2:44.56    2:42.37    6  
 21 Mahney, Patrick           13 NHNA                 2:39.61    2:42.92    9  
 22 Miles, Oscar              12 Tsc                  2:42.88    2:43.94   17  
 23 Stewart, Toby             13 Guildford            2:41.50    2:44.78    7  
 24 Hazell, Charlie           12 WINS                 2:49.30    2:45.18  
 25 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 2:46.04    2:46.62   16  
 26 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls         2:50.35    2:47.21   15  
 27 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            2:58.40    2:47.51   14  
 28 Quirk, Rory               12 WCPSC                2:46.80    2:51.33   13  
 29 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         2:51.95    2:51.37    6  
 30 Priesemann, Oskar         12 WCPSC                2:56.19    2:54.79   12  
 31 Walton, Ben               12 HARS                 2:54.00    2:58.47   11  
 32 Dixon, Lewis G            11 BACL                 3:09.50    3:17.96   20  
 -- Blastique, Carl           13 Pnsc                 2:54.44   X2:56.96  
 
Event 18  Boys 14 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                  2:19.24    2:24.29   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                 2:31.08    2:32.63   17  
  3 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 2:36.05    2:33.86   16  
  4 Doran, Alexander          14 SASW                 2:38.70    2:37.91   15  
  5 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls         2:38.33    2:38.91   14  
  6 Olan, Miro                14 Pnsc                 2:40.56    2:38.96   13  
  7 Sheppard, Sam             14 EATS                 2:38.79    2:39.17   12  
  8 Bates, Finn               14 Tsc                  2:44.80    2:39.84   11  
  9 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 2:41.36    2:40.89    9  
 10 Richardson, James         14 Xch Seagulls         2:41.85    2:41.64    7  
 11 Owens, Benedict P         14 SPAL                 2:44.56    2:42.37    6  
 
Event 18  Boys 15 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Alex                15 Tsc                  2:18.44    2:14.06   20  
  2 Taverner, Ollie           15 MK                   2:16.95    2:15.78   17  
  3 Plowman, Archie           15 NHNA                 2:16.14    2:19.73   16  
  4 Maddocks, Eddie           15 MK                   2:19.48    2:20.69   15  
  5 Smart, Lewis O            15 MK                   2:21.07    2:20.78   14  
  6 Newcombe, Jacob           15 MK                   2:19.55    2:21.69   13  
  7 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            2:20.40    2:22.52   12  
  8 Bowden, Piers             15 Guildford            2:20.33    2:22.77   11  
  9 Buswell, Jack             15 NHNA                 2:19.36    2:23.32    9  
 10 Pettit, Billy             15 NHNA                 2:31.85    2:23.52    7  
 11 Hutchin, Jack A           15 MK                   2:26.80    2:23.80    6  
 12 Davies, Brett             15 NHNA                 2:23.74    2:26.20    5  
 13 Vazirani, Rohan           15 Esc                  2:31.15    2:28.05    4  
 14 Hodges, Charlie           15 MK                   2:31.66    2:28.44    3  
 15 Hoogers, Moritz           15 WINS                 2:36.40    2:30.28    2  
 16 Kenny, Harley             15 POOW                 2:33.60    2:30.82    1  
 17 Phelan, Fergus            15 WCPSC                2:31.38    2:31.97  
 18 Boot, Louis               15 NHNA                 2:35.77    2:32.71  
 19 Race, Shay                15 WINS                 2:33.79    2:34.47  
 20 Walsh, Rueben             15 WINS                 2:31.90    2:38.29  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                 3:01.01   X2:48.55  
 
Event 18  Boys 16 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jameson, Max              16 Tsc                  2:12.63    2:14.41   20  
  2 Middleton, Harry          16 PLYS                 2:18.98    2:21.03   17  
  3 Jones, Oskar James        16 TEDL                 2:25.60    2:24.31   16  
  4 Hoogers, Max              16 WINS                 2:25.10    2:25.23   15  
  5 Linden, Nathan            16 Pnsc                 2:21.99    2:25.65   14  
  6 Ward, Oliver              16 HSGS                 2:26.20    2:27.66   13  
  7 Dyer, Sam                 16 NHNA                 2:24.28    2:30.16   12  
  8 Shaw, Leon                16 HSGS                 2:29.30    2:30.73   11  
  9 Crockford, Aaron          16 Pnsc                 2:28.00    2:36.67    9  
 
Event 18  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Boyd, Alex                15 Tsc                  2:18.44    2:14.06   20  
  2 Jameson, Max              16 Tsc                  2:12.63    2:14.41   20  
  3 Taverner, Ollie           15 MK                   2:16.95    2:15.78   17  
  4 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 2:12.79    2:15.88   20  
  5 Pullen, Aaron M           19 Esc                  2:16.25    2:16.23   17  
  6 Elfakir, Adel             20 NHNA                 2:10.71    2:16.51   16  
  7 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 2:15.79    2:19.37   15  
  8 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ            2:14.10    2:19.61   14  
  9 Plowman, Archie           15 NHNA                 2:16.14    2:19.73   16  
 10 Roxburgh, Luke            17 POOW                 2:21.88    2:20.35   13  
 11 Maddocks, Eddie           15 MK                   2:19.48    2:20.69   15  
 12 Smart, Lewis O            15 MK                   2:21.07    2:20.78   14  
 13 Middleton, Harry          16 PLYS                 2:18.98    2:21.03   17  
 14 Newcombe, Jacob           15 MK                   2:19.55    2:21.69   13  
 15 Blackett, Samuel          18 NHNA                 2:19.59    2:22.12   12  
 16 Hern, Edward              17 NHNA                 2:25.11    2:22.44   11  
 17 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            2:20.40    2:22.52   12  
 18 Bowden, Piers             15 Guildford            2:20.33    2:22.77   11  
 19 Smith, Tom                18 NHNA                 2:21.82    2:23.09    9  
 20 Coombes, Mitchell         17 Bluefins             2:19.50    2:23.25    7  
 21 Buswell, Jack             15 NHNA                 2:19.36    2:23.32    9  
 22 Jasiukaitis, Paulius      17 BACL                 2:20.03    2:23.44    6  
 23 Pettit, Billy             15 NHNA                 2:31.85    2:23.52    7  
 24 Botros, Andrew            18 POOW                 2:23.90    2:23.69    5  
 25 Hutchin, Jack A           15 MK                   2:26.80    2:23.80    6  
 26 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ            2:26.00    2:24.08    4  
 27 Elkington, Adam           18 NHNA                 2:19.11    2:24.27    3  
 28 Jones, Oskar James        16 TEDL                 2:25.60    2:24.31   16  
 29 Lowell, Hugo              17 SPSL                 2:23.67    2:24.40    2  
 30 Cook, Harrison            17 SSHM                 2:25.13    2:24.84    1  
 31 Hoogers, Max              16 WINS                 2:25.10    2:25.23   15  
 32 Linden, Nathan            16 Pnsc                 2:21.99    2:25.65   14  
 33 Davies, Brett             15 NHNA                 2:23.74    2:26.20    5  
 34 Owens, Thomas J           17 SPAL                 2:23.83    2:26.59  
 35 Ward, Oliver              16 HSGS                 2:26.20    2:27.66   13  
 36 Vazirani, Rohan           15 Esc                  2:31.15    2:28.05    4  
 37 Hodges, Charlie           15 MK                   2:31.66    2:28.44    3  
 38 Dyer, Sam                 16 NHNA                 2:24.28    2:30.16   12  
 39 Hoogers, Moritz           15 WINS                 2:36.40    2:30.28    2  
 40 Shaw, Leon                16 HSGS                 2:29.30    2:30.73   11  
 41 Kenny, Harley             15 POOW                 2:33.60    2:30.82    1  
 42 Phelan, Fergus            15 WCPSC                2:31.38    2:31.97  
 43 Collyer, Ian M            20 BACL                 2:25.64    2:32.51  
 44 Boot, Louis               15 NHNA                 2:35.77    2:32.71  
 45 Race, Shay                15 WINS                 2:33.79    2:34.47  
 46 Crockford, Aaron          16 Pnsc                 2:28.00    2:36.67    9  
 47 Walsh, Rueben             15 WINS                 2:31.90    2:38.29  
 48 Goodman, Alexander        25 Pnsc                 3:15.27    3:20.60  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                 3:01.01   X2:48.55  
 
Event 18  Boys 17 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 2:12.79    2:15.88   20  
  2 Pullen, Aaron M           19 Esc                  2:16.25    2:16.23   17  
  3 Elfakir, Adel             20 NHNA                 2:10.71    2:16.51   16  
  4 Allsop, Kieran            19 Pnsc                 2:15.79    2:19.37   15  
  5 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ            2:14.10    2:19.61   14  
  6 Roxburgh, Luke            17 POOW                 2:21.88    2:20.35   13  
  7 Blackett, Samuel          18 NHNA                 2:19.59    2:22.12   12  
  8 Hern, Edward              17 NHNA                 2:25.11    2:22.44   11  
  9 Smith, Tom                18 NHNA                 2:21.82    2:23.09    9  
 10 Coombes, Mitchell         17 Bluefins             2:19.50    2:23.25    7  
 11 Jasiukaitis, Paulius      17 BACL                 2:20.03    2:23.44    6  
 12 Botros, Andrew            18 POOW                 2:23.90    2:23.69    5  
 13 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ            2:26.00    2:24.08    4  
 14 Elkington, Adam           18 NHNA                 2:19.11    2:24.27    3  
 15 Lowell, Hugo              17 SPSL                 2:23.67    2:24.40    2  
 16 Cook, Harrison            17 SSHM                 2:25.13    2:24.84    1  
 17 Owens, Thomas J           17 SPAL                 2:23.83    2:26.59  
 18 Collyer, Ian M            20 BACL                 2:25.64    2:32.51  
 19 Goodman, Alexander        25 Pnsc                 3:15.27    3:20.60  
 
Event 19  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Holly            10 HSGS                 1:18.70    1:21.19   20  
 
Event 19  Girls 11 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ishmael, Siena D          11 BACL                 1:15.73    1:11.06   20  
  2 White, Katie              11 BOGS                 1:13.20    1:11.76   17  
  3 Harper, Bobbi             11 NHNA                 1:11.44    1:12.02   16  
  4 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       1:14.02    1:13.98   15  
  5 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 1:15.55    1:15.18   14  
  6 Parker, Jessica           11 BLAS                 1:11.77    1:15.95   13  
 
Event 19  Girls 12 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            1:05.80    1:05.13   20  
  2 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  1:05.56    1:06.60   17  
  3 Hodges, Bella             12 MK                   1:07.54    1:07.42   16  
  4 Holroyd, Natasha          12 WINS                 1:06.50    1:07.96   15  
  5 Broughton, Halle          12 Tsc                  1:08.70    1:08.07   14  
  6 Kemp, Amelie              12 Tsc                  1:12.20    1:08.80   13  
  7 McCulloch, Mia            12 Pnsc                 1:12.40    1:09.09   12  
  8 Cooper, Beth L            12 Tigers-ZZ            1:11.60    1:09.37   11  
  9 Dekker, Lauren            12 Guildford            1:10.56    1:09.49    9  
 10 Watson, Jasmine           12 Tsc                  1:10.22    1:09.61    7  
 11 Knight, Georgia           12 NEWS                 1:15.20    1:09.87    6  
 12 Pengilley, Katie          12 Alton                1:10.20    1:09.93    5  
 13 Stallard, Bethany         12 Pnsc                 1:13.20    1:11.35    4  
 14 Rabey, Ailish             12 BEAS                 1:12.87    1:12.03    3  
 15 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            1:10.70    1:12.33    2  
 16 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 1:12.13    1:14.19    1  
 17 Owens, Anna               12 SPAL                 1:14.67    1:15.19  
 
Event 19  Girls 13 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wizard, Betsy             13 NHNA                 1:05.04    1:02.92   20  
  2 Poulton, Abigail          13 Guildford            1:02.94    1:03.66   17  
  3 Francis, Faye             13 WCPSC                1:04.19    1:03.72   16  
  4 Kelleway, Jessica         13 POOW                 1:02.90    1:04.40   15  
  5 Fox, Poppy                13 Pnsc                 1:04.96    1:06.19   14  
  6 Whyman, Ethel             13 Atlantis             1:07.00    1:06.60   13  
  7 Murphy, Claire            13 MK                   1:06.80    1:06.65   12  
  8 Evans, Maria              13 Tsc                  1:07.67    1:06.97   11  
  9 Barber, Rebecca           13 Atlantis             1:05.33    1:07.03    9  
 10 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                1:06.40    1:07.09    7  
 11 Smith, Elena              13 Atlantis             1:07.20    1:07.14    6  
 12 Trist, Amelia             13 Bluefins             1:05.10    1:07.29    5  
 13 Glassborow, Tricia        13 East Grinstead       1:11.20    1:07.78    4  
 14 Ahmed, Junayna            13 BACL                 1:12.40    1:08.73    3  
 15 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 1:08.29    1:08.74    2  
 16 Poole, Ella               13 NHNA                 1:09.10    1:09.21    1  
 17 Chui, Hayley              13 Bluefins             1:10.35    1:09.78  
 18 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  1:10.20    1:09.94  
 19 Mercer, Chloe             13 NHNA                 1:11.13    1:11.41  
 20 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                 1:11.90    1:11.44  
 21 McGee, Caoimhe            13 WINS                 1:12.30    1:11.71  
 22 Mardell, Alice            13 Bluefins             1:12.60    1:12.03  
 23 Thornton, Maisie          13 Hailsham             1:09.48    1:12.05  
 -- Sparks, Eloise            13 NEWS                 1:12.80   X1:10.82  
 
Event 19  Girls 14 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                 1:02.40    1:00.45   20  
  2 Dekker, Kaylee            14 MK                     59.68    1:00.50   17  
  3 Dennis, Georgina          14 MK                   1:02.59    1:00.86   16  
  4 Wizard, Betsy             13 NHNA                 1:05.04    1:02.92   20  
  5 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 1:03.41    1:03.12   15  
  6 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 1:03.64    1:03.15   14  
  7 Lebosse, Julia            14 Bluefins             1:03.20    1:03.23   13  
  8 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 1:03.50    1:03.44   12  
  9 Poulton, Abigail          13 Guildford            1:02.94    1:03.66   17  
 10 Francis, Faye             13 WCPSC                1:04.19    1:03.72   16  
 11 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            1:04.30    1:04.20   11  
 12 Kelleway, Jessica         13 POOW                 1:02.90    1:04.40   15  
 13 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            1:05.10    1:04.64    9  
 14 Jewell, Lily              14 Tsc                  1:05.60    1:04.71    7  
 15 Spencer, Sophie           14 Pnsc                 1:04.20    1:05.00    6  
 16 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            1:05.80    1:05.13   20  
 17 Williams, Leah            14 HSGS                 1:05.47    1:05.34    5  
 18 Desroches, Madison        14 Guildford            1:04.64    1:05.35    4  
 19 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 1:05.31    1:05.80    3  
 20 Fox, Poppy                13 Pnsc                 1:04.96    1:06.19   14  
 21 Durno, Katie              14 NHNA                 1:07.11    1:06.43    2  
 22 Whyman, Ethel             13 Atlantis             1:07.00    1:06.60   13  
 22 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  1:05.56    1:06.60   17  
 24 Murphy, Claire            13 MK                   1:06.80    1:06.65   12  
 25 Hooker, Isobel            14 CRWS                 1:07.60    1:06.89    1  
 26 Evans, Maria              13 Tsc                  1:07.67    1:06.97   11  
 27 Barber, Rebecca           13 Atlantis             1:05.33    1:07.03    9  
 28 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                1:06.40    1:07.09    7  
 29 Smith, Elena              13 Atlantis             1:07.20    1:07.14    6  
 30 Trist, Amelia             13 Bluefins             1:05.10    1:07.29    5  
 31 Hodges, Bella             12 MK                   1:07.54    1:07.42   16  
 32 Glassborow, Tricia        13 East Grinstead       1:11.20    1:07.78    4  
 33 Holroyd, Natasha          12 WINS                 1:06.50    1:07.96   15  
 34 Broughton, Halle          12 Tsc                  1:08.70    1:08.07   14  
 35 Churcher, Milly           14 Pnsc                 1:07.94    1:08.49  
 36 Ahmed, Junayna            13 BACL                 1:12.40    1:08.73    3  
 37 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 1:08.29    1:08.74    2  
 38 Kemp, Amelie              12 Tsc                  1:12.20    1:08.80   13  
 39 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            1:06.70    1:08.82  
 40 McCulloch, Mia            12 Pnsc                 1:12.40    1:09.09   12  
 41 Poole, Ella               13 NHNA                 1:09.10    1:09.21    1  
 42 Cooper, Beth L            12 Tigers-ZZ            1:11.60    1:09.37   11  
 43 Dekker, Lauren            12 Guildford            1:10.56    1:09.49    9  
 44 Watson, Jasmine           12 Tsc                  1:10.22    1:09.61    7  
 45 Chui, Hayley              13 Bluefins             1:10.35    1:09.78  
 46 Knight, Georgia           12 NEWS                 1:15.20    1:09.87    6  
 47 Pengilley, Katie          12 Alton                1:10.20    1:09.93    5  
 48 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  1:10.20    1:09.94  
 49 Ishmael, Siena D          11 BACL                 1:15.73    1:11.06   20  
 50 Stallard, Bethany         12 Pnsc                 1:13.20    1:11.35    4  
 51 Mercer, Chloe             13 NHNA                 1:11.13    1:11.41  
 52 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                 1:11.90    1:11.44  
 53 McGee, Caoimhe            13 WINS                 1:12.30    1:11.71  
 54 White, Katie              11 BOGS                 1:13.20    1:11.76   17  
 55 Harper, Bobbi             11 NHNA                 1:11.44    1:12.02   16  
 56 Rabey, Ailish             12 BEAS                 1:12.87    1:12.03    3  
 56 Mardell, Alice            13 Bluefins             1:12.60    1:12.03  
 58 Thornton, Maisie          13 Hailsham             1:09.48    1:12.05  
 59 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            1:10.70    1:12.33    2  
 60 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       1:14.02    1:13.98   15  
 61 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 1:12.13    1:14.19    1  
 62 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 1:15.55    1:15.18   14  
 63 Owens, Anna               12 SPAL                 1:14.67    1:15.19  
 64 Parker, Jessica           11 BLAS                 1:11.77    1:15.95   13  
 65 Chapman, Holly            10 HSGS                 1:18.70    1:21.19   20  
 -- Sparks, Eloise            13 NEWS                 1:12.80   X1:10.82  
 
Event 19  Girls 14 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                 1:02.40    1:00.45   20  
  2 Dekker, Kaylee            14 MK                     59.68    1:00.50   17  
  3 Dennis, Georgina          14 MK                   1:02.59    1:00.86   16  
  4 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 1:03.41    1:03.12   15  
  5 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 1:03.64    1:03.15   14  
  6 Lebosse, Julia            14 Bluefins             1:03.20    1:03.23   13  
  7 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 1:03.50    1:03.44   12  
  8 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            1:04.30    1:04.20   11  
  9 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            1:05.10    1:04.64    9  
 10 Jewell, Lily              14 Tsc                  1:05.60    1:04.71    7  
 11 Spencer, Sophie           14 Pnsc                 1:04.20    1:05.00    6  
 12 Williams, Leah            14 HSGS                 1:05.47    1:05.34    5  
 13 Desroches, Madison        14 Guildford            1:04.64    1:05.35    4  
 14 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 1:05.31    1:05.80    3  
 15 Durno, Katie              14 NHNA                 1:07.11    1:06.43    2  
 16 Hooker, Isobel            14 CRWS                 1:07.60    1:06.89    1  
 17 Churcher, Milly           14 Pnsc                 1:07.94    1:08.49  
 18 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            1:06.70    1:08.82  
 
Event 19  Girls 15 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Macartney, Maisie         15 Tsc                    58.47    1:00.39   20  
  2 Hession, Lauren           15 MK                     59.79    1:00.99   17  
  3 Cutts, Anna               15 MK                   1:00.13    1:01.29   16  
  4 Rabey, Orla               15 BEAS                 1:01.85    1:01.39   15  
  5 Dummett, Molly E          15 NEWS                 1:00.60    1:01.54   14  
  6 Moon, Robyn               15 Tsc                  1:01.45    1:02.37   13  
  7 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            1:02.41    1:02.75   12  
  8 Alff, Lauren              15 HSGS                 1:02.70    1:02.82   11  
  9 McCrea, Jasmine           15 POOW                 1:02.00    1:03.46    9  
 10 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                 1:03.39    1:03.51    7  
 11 Battersby, Lily           15 SASW                 1:03.59    1:03.79    6  
 12 Britton, Samantha         15 Pnsc                 1:04.97    1:03.96    5  
 13 Lessey, Tegan             15 MK                   1:02.61    1:04.11    4  
 14 Olesen, Alexandra         15 Woking               1:02.72    1:05.05    3  
 15 Ishmael, Erin D           15 BACL                 1:07.22    1:05.06    2  
 16 Blount, Emily             15 WCPSC                1:05.38    1:05.16    1  
 17 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 1:04.30    1:05.38  
 18 Stevens, Freya            15 NHNA                 1:04.20    1:05.53  
 19 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 1:05.50    1:06.17  
 20 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 1:08.69    1:07.25  
 21 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 1:08.30    1:07.91  
 22 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 1:17.92    1:19.10  
 
Event 19  Girls 16 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Keefe, Thea             16 POOW                 1:00.04    1:00.44   20  
  2 Hodgson, Amy              16 Guildford            1:01.00    1:02.41   17  
  3 Walsh, Ciara              16 Guildford            1:03.47    1:02.43   16  
  4 Tatton, Olivia            16 NHNA                 1:01.49    1:02.77   15  
  5 Clements, Elloise         16 Tsc                  1:02.16    1:03.00   14  
  6 Sherwin, Elise            16 Pnsc                 1:02.40    1:03.04   13  
  7 Flack, Samantha           16 Pnsc                 1:03.27    1:03.11   12  
  8 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls         1:05.84    1:03.97   11  
  9 Sturton, Lucy             16 RURS                 1:03.13    1:04.08    9  
 10 Goffin, Molly             16 Bluefins             1:04.80    1:04.68    7  
 11 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 1:03.70    1:04.96    6  
 12 Churcher, Jessica         16 Pnsc                 1:06.99    1:05.29    5  
 13 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ            1:05.40    1:05.54    4  
 14 Smithson, Allanah         16 POOW                 1:05.50    1:05.91    3  
 15 Warburton, Jessica        16 HSGS                 1:04.50    1:06.51    2  
 
Event 19  Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking                 55.40      57.23   20  
  2 Holmes, Jasmine           17 POOW                   58.66      59.62   17  
  3 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ              59.52      59.89   16  
  4 Trotman, Emma             17 Pnsc                 1:00.02    1:00.36   15  
  5 Clarke, Emily             19 POOW                   59.21    1:00.38   14  
  6 Macartney, Maisie         15 Tsc                    58.47    1:00.39   20  
  7 O'Keefe, Thea             16 POOW                 1:00.04    1:00.44   20  
  8 Tanner, Milly             17 Pnsc                 1:01.25    1:00.57   13  
  9 Denny, Hannah             17 Tsc                  1:00.53    1:00.66   12  
 10 Gavan McHarg, Ailsa       18 SSHM                 1:00.28    1:00.78   11  
 11 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ              59.39    1:00.86    9  
 12 Hession, Lauren           15 MK                     59.79    1:00.99   17  
 13 Cutts, Anna               15 MK                   1:00.13    1:01.29   16  
 14 Small, Kelly              17 Pnsc                   59.50    1:01.33    7  
 15 Rabey, Orla               15 BEAS                 1:01.85    1:01.39   15  
 16 Dummett, Molly E          15 NEWS                 1:00.60    1:01.54   14  
 17 Gates, Louise             24 Tsc                  1:01.78    1:01.62    6  
 18 Wiehle, Leonie            17 POOW                 1:00.42    1:01.80    5  
 19 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 1:00.88    1:01.92    4  
 20 Kemp, Madison             18 POOW                   58.72    1:01.94    3  
 21 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                 1:01.75    1:02.31    2  
 22 Moon, Robyn               15 Tsc                  1:01.45    1:02.37   13  
 23 Hodgson, Amy              16 Guildford            1:01.00    1:02.41   17  
 24 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         1:01.15    1:02.42    1  
 25 Walsh, Ciara              16 Guildford            1:03.47    1:02.43   16  
 26 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            1:02.41    1:02.75   12  
 27 Davies, Jessica           19 FANS                 1:01.03    1:02.76  
 28 Tatton, Olivia            16 NHNA                 1:01.49    1:02.77   15  
 29 Alff, Lauren              15 HSGS                 1:02.70    1:02.82   11  
 30 Clements, Elloise         16 Tsc                  1:02.16    1:03.00   14  
 31 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                  1:02.90    1:03.01  
 32 Sherwin, Elise            16 Pnsc                 1:02.40    1:03.04   13  
 33 Flack, Samantha           16 Pnsc                 1:03.27    1:03.11   12  
 34 Kent, Elena M             18 East Grinstead       1:02.30    1:03.43  
 35 McCrea, Jasmine           15 POOW                 1:02.00    1:03.46    9  
 36 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                 1:03.39    1:03.51    7  
 37 Battersby, Lily           15 SASW                 1:03.59    1:03.79    6  
 38 Britton, Samantha         15 Pnsc                 1:04.97    1:03.96    5  
 39 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls         1:05.84    1:03.97   11  
 40 Druce, Sophie             18 Alton                1:02.43    1:04.06  
 41 Sturton, Lucy             16 RURS                 1:03.13    1:04.08    9  
 42 Lessey, Tegan             15 MK                   1:02.61    1:04.11    4  
 43 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 1:04.34    1:04.61  
 44 Goffin, Molly             16 Bluefins             1:04.80    1:04.68    7  
 45 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 1:03.70    1:04.96    6  
 46 Olesen, Alexandra         15 Woking               1:02.72    1:05.05    3  
 47 Ishmael, Erin D           15 BACL                 1:07.22    1:05.06    2  
 48 Blount, Emily             15 WCPSC                1:05.38    1:05.16    1  
 49 Churcher, Jessica         16 Pnsc                 1:06.99    1:05.29    5  
 50 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 1:04.30    1:05.38  
 51 Stevens, Freya            15 NHNA                 1:04.20    1:05.53  
 52 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ            1:05.40    1:05.54    4  
 53 Smithson, Allanah         16 POOW                 1:05.50    1:05.91    3  
 54 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 1:05.50    1:06.17  
 55 Warburton, Jessica        16 HSGS                 1:04.50    1:06.51    2  
 56 Barker, Mairead           17 Bluefins             1:05.31    1:07.02  
 57 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 1:08.69    1:07.25  
 58 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 1:08.30    1:07.91  
 59 Whiston, Brock            20 BACL                 1:06.37    1:13.54  
 60 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 1:17.92    1:19.10  
 
Event 19  Girls 17 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking                 55.40      57.23   20  
  2 Holmes, Jasmine           17 POOW                   58.66      59.62   17  
  3 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ              59.52      59.89   16  
  4 Trotman, Emma             17 Pnsc                 1:00.02    1:00.36   15  
  5 Clarke, Emily             19 POOW                   59.21    1:00.38   14  
  6 Tanner, Milly             17 Pnsc                 1:01.25    1:00.57   13  
  7 Denny, Hannah             17 Tsc                  1:00.53    1:00.66   12  
  8 Gavan McHarg, Ailsa       18 SSHM                 1:00.28    1:00.78   11  
  9 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ              59.39    1:00.86    9  
 10 Small, Kelly              17 Pnsc                   59.50    1:01.33    7  
 11 Gates, Louise             24 Tsc                  1:01.78    1:01.62    6  
 12 Wiehle, Leonie            17 POOW                 1:00.42    1:01.80    5  
 13 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 1:00.88    1:01.92    4  
 14 Kemp, Madison             18 POOW                   58.72    1:01.94    3  
 15 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                 1:01.75    1:02.31    2  
 16 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         1:01.15    1:02.42    1  
 17 Davies, Jessica           19 FANS                 1:01.03    1:02.76  
 18 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                  1:02.90    1:03.01  
 19 Kent, Elena M             18 East Grinstead       1:02.30    1:03.43  
 20 Druce, Sophie             18 Alton                1:02.43    1:04.06  
 21 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 1:04.34    1:04.61  
 22 Barker, Mairead           17 Bluefins             1:05.31    1:07.02  
 23 Whiston, Brock            20 BACL                 1:06.37    1:13.54  
 
Event 20  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parpworth, Max            12 Tsc                  2:35.20    2:38.79   20  
  2 Hazell, Charlie           12 WINS                 2:53.00    2:43.48   17  
  3 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 2:49.21    2:48.98   16  
 
Event 20  Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:19.66    2:22.93   20  
  2 Gartside, Jack            13 NHNA                 2:36.58    2:29.96   17  
  3 Mahney, Patrick           13 NHNA                 2:38.45    2:35.79   16  
  4 Vance, Joshua             13 NHNA                 2:38.21    2:40.77   15  
  5 Packham, Joseph           13 Pnsc                 2:36.04    2:47.30   14  
  6 Willison, Ben             13 NHNA                 2:45.86    2:47.44   13  
  7 Botham, Euan              13 MK                   2:47.88    2:51.43   12  
 
Event 20  Boys 14 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:19.66    2:22.93   20  
  2 Dale, Kieran              14 Tsc                  2:22.62    2:24.03   20  
  3 Beamer, Tom               14 SSHM                 2:25.22    2:26.71   17  
  4 Gartside, Jack            13 NHNA                 2:36.58    2:29.96   17  
  5 Mahney, Patrick           13 NHNA                 2:38.45    2:35.79   16  
  6 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 2:30.80    2:36.80   16  
  7 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 2:40.34    2:36.85   15  
  8 Parpworth, Max            12 Tsc                  2:35.20    2:38.79   20  
  9 Vance, Joshua             13 NHNA                 2:38.21    2:40.77   15  
 10 Hazell, Charlie           12 WINS                 2:53.00    2:43.48   17  
 11 Weeks, Max                14 Xch Seagulls         2:35.52    2:45.43   14  
 12 Packham, Joseph           13 Pnsc                 2:36.04    2:47.30   14  
 13 Willison, Ben             13 NHNA                 2:45.86    2:47.44   13  
 14 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 2:49.21    2:48.98   16  
 15 Botham, Euan              13 MK                   2:47.88    2:51.43   12  
 
Event 20  Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dale, Kieran              14 Tsc                  2:22.62    2:24.03   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                 2:25.22    2:26.71   17  
  3 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 2:30.80    2:36.80   16  
  4 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 2:40.34    2:36.85   15  
  5 Weeks, Max                14 Xch Seagulls         2:35.52    2:45.43   14  
 
Event 20  Boys 15 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            2:14.90    2:15.47   20  
  2 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                 2:20.08    2:21.85   17  
  3 Plowman, Archie           15 NHNA                 2:18.37    2:22.04   16  
  4 Buswell, Jack             15 NHNA                 2:20.26    2:22.50   15  
  5 Davies, Brett             15 NHNA                 2:18.14    2:23.85   14  
  6 Whitlock, William         15 Pnsc                 2:26.02    2:28.23   13  
  7 Pettit, Billy             15 NHNA                 2:19.18    2:29.22   12  
 
Event 20  Boys 16 Year Olds 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                 2:03.30    2:11.98   20  
  2 Johnson, Dominic          16 Pnsc                 2:15.52    2:18.65   17  
  3 Linden, Nathan            16 Pnsc                 2:15.55    2:20.43   16  
  4 Webb, Thomas P            16 Woking               2:20.60    2:22.96   15  
  5 Fallon, Conor             16 Hsc                  2:21.60    2:23.23   14  
  6 Gibbons, Jacob            16 MK                   2:24.76    2:24.78   13  
  7 Richmond, Matthew         16 NHNA                 2:18.93    2:26.21   12  
  8 Stanley, Blake            16 NHNA                 2:24.28    2:26.68   11  
  9 Lachasseigne, Daniel      16 Hsc                  2:29.80    2:27.00    9  
 10 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                 2:22.55    2:28.21    7  
 11 Crockford, Aaron          16 Pnsc                 2:23.20    2:29.87    6  
 
Event 20  Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Jamie           17 Tsc                  2:09.30    2:10.34   20  
  2 Peters, Jacob             16 POOW                 2:03.30    2:11.98   20  
  3 Evans, Ben                19 Tsc                  2:08.72    2:12.72   17  
  4 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            2:14.90    2:15.47   20  
  5 Smith, Tom                18 NHNA                 2:17.09    2:17.08   15.5
  5 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ            2:16.70    2:17.08   15.5
  7 Johnson, Dominic          16 Pnsc                 2:15.52    2:18.65   17  
  8 Linden, Nathan            16 Pnsc                 2:15.55    2:20.43   16  
  9 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                 2:20.08    2:21.85   17  
 10 Plowman, Archie           15 NHNA                 2:18.37    2:22.04   16  
 11 Buswell, Jack             15 NHNA                 2:20.26    2:22.50   15  
 12 Webb, Thomas P            16 Woking               2:20.60    2:22.96   15  
 13 Fallon, Conor             16 Hsc                  2:21.60    2:23.23   14  
 14 Davies, Brett             15 NHNA                 2:18.14    2:23.85   14  
 15 Gibbons, Jacob            16 MK                   2:24.76    2:24.78   13  
 16 Botros, Andrew            18 POOW                 2:21.30    2:25.84   14  
 17 Richmond, Matthew         16 NHNA                 2:18.93    2:26.21   12  
 18 Stanley, Blake            16 NHNA                 2:24.28    2:26.68   11  
 19 Lachasseigne, Daniel      16 Hsc                  2:29.80    2:27.00    9  
 20 Docherty-Hill, Liam R     16 BACL                 2:22.55    2:28.21    7  
 21 Whitlock, William         15 Pnsc                 2:26.02    2:28.23   13  
 22 Pettit, Billy             15 NHNA                 2:19.18    2:29.22   12  
 23 Crockford, Aaron          16 Pnsc                 2:23.20    2:29.87    6  
 24 Irwin, Tom                18 WINS                 2:20.10    2:51.75   13  
 
Event 20  Boys 17 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connor, Jamie           17 Tsc                  2:09.30    2:10.34   20  
  2 Evans, Ben                19 Tsc                  2:08.72    2:12.72   17  
  3 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ            2:16.70    2:17.08   15.5
  3 Smith, Tom                18 NHNA                 2:17.09    2:17.08   15.5
  5 Botros, Andrew            18 POOW                 2:21.30    2:25.84   14  
  6 Irwin, Tom                18 WINS                 2:20.10    2:51.75   13  
 
Event 21  Girls 10 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Holly            10 HSGS                 3:18.20    3:20.00   20  
 
Event 21  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                 2:48.28    2:48.21   20  
  2 White, Katie              11 BOGS                 2:46.90    2:48.76   17  
  3 Hogben, Abigail           11 Dover                3:02.86    2:57.46   16  
  4 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 2:50.95    2:58.42   15  
  5 Ishmael, Siena D          11 BACL                 3:02.94    3:02.02   14  
  6 Parker, Jessica           11 BLAS                 3:05.58    3:02.35   13  
  7 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       3:00.25    3:11.49   12  
 
Event 21  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hodges, Bella             12 MK                   2:33.49    2:39.08   20  
  2 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            2:38.60    2:42.14   17  
  3 Holroyd, Natasha          12 WINS                 2:39.40    2:44.55   16  
  4 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  2:40.10    2:45.50   15  
  5 Broughton, Halle          12 Tsc                  2:53.30    2:51.60   14  
  6 Dekker, Lauren            12 Guildford            2:50.30    2:52.65   13  
  7 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 2:50.04    2:52.97   12  
  8 Sambles, Rosie            12 Pnsc                 2:55.00    2:54.71   11  
  9 Cooper, Beth L            12 Tigers-ZZ            2:51.70    2:54.99    9  
 10 Panteli, Stephanie        12 Tsc                  2:56.70    2:55.50    7  
 11 Stallard, Bethany         12 Pnsc                 2:50.34    3:00.83    6  
 12 Kemp, Amelie              12 Tsc                  2:55.20    3:03.16    5  
 
Event 21  Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Faye             13 WCPSC                2:30.89    2:33.93   20  
  2 Whyman, Ethel             13 Atlantis             2:37.50    2:37.42   17  
  3 Wizard, Betsy             13 NHNA                 2:37.68    2:41.27   16  
  4 Fox, Poppy                13 Pnsc                 2:37.29    2:41.84   15  
  5 Kelleway, Jessica         13 POOW                 2:33.10    2:42.25   14  
  6 Trist, Amelia             13 Bluefins             2:37.70    2:42.49   13  
  7 Thornton, Maisie          13 Hailsham             2:41.87    2:44.21   12  
  8 Poole, Ella               13 NHNA                 2:42.05    2:45.43   11  
  9 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 2:39.26    2:45.71    9  
 10 Chui, Hayley              13 Bluefins             2:48.20    2:46.03    7  
 11 Sparks, Eloise            13 NEWS                 2:47.50    2:46.29    6  
 12 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                2:39.79    2:47.39    5  
 13 Mercer, Chloe             13 NHNA                 2:46.73    2:50.10    4  
 14 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  2:47.60    2:53.66    3  
 
Event 21  Girls 14 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 2:23.51    2:23.12   20  
  2 Gill, Avani               14 NEWS                 2:29.10    2:29.52   17  
  3 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 2:24.53    2:30.95   16  
  4 Francis, Faye             13 WCPSC                2:30.89    2:33.93   20  
  5 Hume, Isobel              14 NHNA                 2:29.80    2:33.97   15  
  6 Miles, Olivia             14 Tsc                  2:33.40    2:34.17   14  
  7 Lebosse, Julia            14 Bluefins             2:33.60    2:36.45   13  
  8 Whyman, Ethel             13 Atlantis             2:37.50    2:37.42   17  
  9 Hodges, Bella             12 MK                   2:33.49    2:39.08   20  
 10 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             2:34.90    2:39.72   12  
 11 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 2:39.57    2:40.03   11  
 12 Wizard, Betsy             13 NHNA                 2:37.68    2:41.27   16  
 13 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            2:31.80    2:41.64    9  
 14 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            2:38.40    2:41.80    7  
 15 Fox, Poppy                13 Pnsc                 2:37.29    2:41.84   15  
 16 Jewell, Lily              14 Tsc                  2:38.90    2:42.04    6  
 17 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            2:38.60    2:42.14   17  
 18 Kelleway, Jessica         13 POOW                 2:33.10    2:42.25   14  
 19 Trist, Amelia             13 Bluefins             2:37.70    2:42.49   13  
 20 Jameson, Anna             14 Tsc                  2:41.10    2:43.10    5  
 21 Thornton, Maisie          13 Hailsham             2:41.87    2:44.21   12  
 22 Churcher, Milly           14 Pnsc                 2:38.58    2:44.33    4  
 23 Holroyd, Natasha          12 WINS                 2:39.40    2:44.55   16  
 24 Poole, Ella               13 NHNA                 2:42.05    2:45.43   11  
 25 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  2:40.10    2:45.50   15  
 26 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 2:39.26    2:45.71    9  
 27 Chui, Hayley              13 Bluefins             2:48.20    2:46.03    7  
 28 Sparks, Eloise            13 NEWS                 2:47.50    2:46.29    6  
 29 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                2:39.79    2:47.39    5  
 30 Harper, Bobbi             11 NHNA                 2:48.28    2:48.21   20  
 31 White, Katie              11 BOGS                 2:46.90    2:48.76   17  
 32 Mercer, Chloe             13 NHNA                 2:46.73    2:50.10    4  
 33 Broughton, Halle          12 Tsc                  2:53.30    2:51.60   14  
 34 Dekker, Lauren            12 Guildford            2:50.30    2:52.65   13  
 35 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 2:50.04    2:52.97   12  
 36 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  2:47.60    2:53.66    3  
 37 Sambles, Rosie            12 Pnsc                 2:55.00    2:54.71   11  
 38 Cooper, Beth L            12 Tigers-ZZ            2:51.70    2:54.99    9  
 39 Panteli, Stephanie        12 Tsc                  2:56.70    2:55.50    7  
 40 Hogben, Abigail           11 Dover                3:02.86    2:57.46   16  
 41 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 2:50.95    2:58.42   15  
 42 Stallard, Bethany         12 Pnsc                 2:50.34    3:00.83    6  
 43 Ishmael, Siena D          11 BACL                 3:02.94    3:02.02   14  
 44 Parker, Jessica           11 BLAS                 3:05.58    3:02.35   13  
 45 Kemp, Amelie              12 Tsc                  2:55.20    3:03.16    5  
 46 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       3:00.25    3:11.49   12  
 47 Chapman, Holly            10 HSGS                 3:18.20    3:20.00   20  
 
Event 21  Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 2:23.51    2:23.12   20  
  2 Gill, Avani               14 NEWS                 2:29.10    2:29.52   17  
  3 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 2:24.53    2:30.95   16  
  4 Hume, Isobel              14 NHNA                 2:29.80    2:33.97   15  
  5 Miles, Olivia             14 Tsc                  2:33.40    2:34.17   14  
  6 Lebosse, Julia            14 Bluefins             2:33.60    2:36.45   13  
  7 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             2:34.90    2:39.72   12  
  8 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 2:39.57    2:40.03   11  
  9 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            2:31.80    2:41.64    9  
 10 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            2:38.40    2:41.80    7  
 11 Jewell, Lily              14 Tsc                  2:38.90    2:42.04    6  
 12 Jameson, Anna             14 Tsc                  2:41.10    2:43.10    5  
 13 Churcher, Milly           14 Pnsc                 2:38.58    2:44.33    4  
 
Event 21  Girls 15 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Daisy           15 Tsc                  2:24.06    2:24.22   20  
  2 Moon, Robyn               15 Tsc                  2:24.30    2:29.13   17  
  3 Dummett, Molly E          15 NEWS                 2:26.60    2:34.14   16  
  4 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            2:28.30    2:35.25   15  
  5 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 2:30.40    2:36.53   14  
  6 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:34.99    2:38.59   13  
  7 Blount, Emily             15 WCPSC                2:37.62    2:41.96   12  
  8 Britton, Samantha         15 Pnsc                 2:38.99    2:43.49   11  
 
Event 21  Girls 16 Year Olds 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perfect, Harriet          16 POOW                 2:16.60    2:20.82   20  
  2 Tatton, Olivia            16 NHNA                 2:22.33    2:26.84   17  
  3 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 2:23.54    2:27.16   16  
  4 Clements, Elloise         16 Tsc                  2:23.87    2:28.84   15  
  5 Thomas, Ffion             16 BRKS                 2:34.93    2:33.20   14  
  6 O'Keefe, Thea             16 POOW                 2:33.20    2:33.73   13  
  7 Goffin, Molly             16 Bluefins             2:25.20    2:34.25   12  
  8 Walsh, Ciara              16 Guildford            2:27.20    2:35.69   11  
  9 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ            2:27.30    2:36.82    9  
 10 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls         2:40.97    2:43.46    7  
 11 Churcher, Jessica         16 Pnsc                 2:39.10    2:44.35    6  
 12 Noyce, Abbie              16 Xch Seagulls         2:31.31    2:47.67    5  
 
Event 21  Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Perfect, Harriet          16 POOW                 2:16.60    2:20.82   20  
  2 Clarke, Emily             19 POOW                 2:17.39    2:21.20   20  
  3 Small, Kelly              17 Pnsc                 2:16.56    2:21.48   17  
  4 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            2:20.60    2:23.66   16  
  5 Anderson, Daisy           15 Tsc                  2:24.06    2:24.22   20  
  6 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 2:20.46    2:26.13   15  
  7 Tatton, Olivia            16 NHNA                 2:22.33    2:26.84   17  
  8 Bayliss, Hannah           16 NHNA                 2:23.54    2:27.16   16  
  9 Clements, Elloise         16 Tsc                  2:23.87    2:28.84   15  
 10 Moon, Robyn               15 Tsc                  2:24.30    2:29.13   17  
 11 Thomas, Ffion             16 BRKS                 2:34.93    2:33.20   14  
 12 O'Keefe, Thea             16 POOW                 2:33.20    2:33.73   13  
 13 Dummett, Molly E          15 NEWS                 2:26.60    2:34.14   16  
 14 Goffin, Molly             16 Bluefins             2:25.20    2:34.25   12  
 15 Jasiukaityte, Justina     18 BACL                 2:31.41    2:34.31   14  
 16 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            2:28.30    2:35.25   15  
 17 Walsh, Ciara              16 Guildford            2:27.20    2:35.69   11  
 18 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 2:30.40    2:36.53   14  
 19 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ            2:27.30    2:36.82    9  
 20 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:34.99    2:38.59   13  
 21 Blount, Emily             15 WCPSC                2:37.62    2:41.96   12  
 22 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls         2:40.97    2:43.46    7  
 23 Britton, Samantha         15 Pnsc                 2:38.99    2:43.49   11  
 24 Churcher, Jessica         16 Pnsc                 2:39.10    2:44.35    6  
 25 Noyce, Abbie              16 Xch Seagulls         2:31.31    2:47.67    5  
 
Event 21  Girls 17 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                 2:17.39    2:21.20   20  
  2 Small, Kelly              17 Pnsc                 2:16.56    2:21.48   17  
  3 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            2:20.60    2:23.66   16  
  4 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 2:20.46    2:26.13   15  
  5 Jasiukaityte, Justina     18 BACL                 2:31.41    2:34.31   14  
 
Event 22  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ              43.90      43.26   20  
  2 Lyne, Fraser              11 Pnsc                   45.25      45.17   17  
  3 Taverner, Charlie         11 MK                     43.84      45.51   16  
 
Event 22  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Setterfield, Ali          12 Tsc                    37.54      37.75   20  
  2 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ              39.90      41.43   17  
  3 Quirk, Rory               12 WCPSC                  40.50      41.60   16  
  4 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls           41.43      42.14   15  
  5 Miles, Oscar              12 Tsc                    39.20      42.15   14  
  6 Cawdron, Oscar            12 EATS                   42.64      42.59   13  
  7 Dominy, George            12 Alton                  43.10      42.89   12  
  8 Walton, Ben               12 HARS                   42.80      43.36   11  
  9 Frost, Adam               12 Dover                  42.48      43.69    9  
 10 Hazell, Charlie           12 WINS                   44.59      44.87    7  
 
Event 22  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goodwin, Jack             13 Pnsc                   35.86      36.42   20  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                   36.34      37.12   17  
  3 Fowle, Luke               13 Tsc                    37.01      37.99   16  
  4 Blastique, Carl           13 Pnsc                   40.52      40.42   15  
  5 Hogg, Tom                 13 BOGS                   41.67      40.43   14  
  6 Willison, Ben             13 NHNA                   41.60      42.36   13  
 
Event 22  Boys 14 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sijuade, Tobi             14 Tsc                    33.85      34.53   20  
  2 Sheppard, Sam             14 EATS                   35.82      36.20   17  
  3 Bates, Finn               14 Tsc                    36.77      36.39   16  
  4 Goodwin, Jack             13 Pnsc                   35.86      36.42   20  
  5 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                   36.80      37.08   15  
  6 Mildred, Edward           13 NHNA                   36.34      37.12   17  
  7 Olan, Miro                14 Pnsc                   37.27      37.48   14  
  8 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                   38.34      37.74   13  
  9 Setterfield, Ali          12 Tsc                    37.54      37.75   20  
 10 Fowle, Luke               13 Tsc                    37.01      37.99   16  
 11 Bordone, Giovanni         14 NHNA                   39.39      38.60   12  
 12 Weeks, Max                14 Xch Seagulls           35.91      38.62   11  
 13 Richardson, James         14 Xch Seagulls           39.29      39.07    9  
 14 Blastique, Carl           13 Pnsc                   40.52      40.42   15  
 15 Hogg, Tom                 13 BOGS                   41.67      40.43   14  
 16 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ              39.90      41.43   17  
 17 Quirk, Rory               12 WCPSC                  40.50      41.60   16  
 18 Ellis, Isaac              12 Xch Seagulls           41.43      42.14   15  
 19 Miles, Oscar              12 Tsc                    39.20      42.15   14  
 20 Willison, Ben             13 NHNA                   41.60      42.36   13  
 21 Cawdron, Oscar            12 EATS                   42.64      42.59   13  
 22 Dominy, George            12 Alton                  43.10      42.89   12  
 23 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ              43.90      43.26   20  
 24 Walton, Ben               12 HARS                   42.80      43.36   11  
 25 Frost, Adam               12 Dover                  42.48      43.69    9  
 26 Hazell, Charlie           12 WINS                   44.59      44.87    7  
 27 Lyne, Fraser              11 Pnsc                   45.25      45.17   17  
 28 Taverner, Charlie         11 MK                     43.84      45.51   16  
 
Event 22  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sijuade, Tobi             14 Tsc                    33.85      34.53   20  
  2 Sheppard, Sam             14 EATS                   35.82      36.20   17  
  3 Bates, Finn               14 Tsc                    36.77      36.39   16  
  4 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                   36.80      37.08   15  
  5 Olan, Miro                14 Pnsc                   37.27      37.48   14  
  6 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                   38.34      37.74   13  
  7 Bordone, Giovanni         14 NHNA                   39.39      38.60   12  
  8 Weeks, Max                14 Xch Seagulls           35.91      38.62   11  
  9 Richardson, James         14 Xch Seagulls           39.29      39.07    9  
 
Event 22  Boys 15 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                     30.28      30.49   20  
  2 Boyd, Alex                15 Tsc                    33.48      31.64   17  
  3 Smart, Lewis O            15 MK                     31.98      32.30   16  
  4 Vazirani, Rohan           15 Esc                    34.95      34.59   15  
  5 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                   36.75      35.92   14  
  6 Race, Shay                15 WINS                   37.26      35.97   13  
  7 Plowman, Archie           15 NHNA                   34.38      36.97   12  
  8 Whitlock, William         15 Pnsc                   35.01      37.00   11  
 
Event 22  Boys 16 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vlatas, Matthew           16 BRKS                   32.88      32.56   20  
  2 Hoogers, Max              16 WINS                   36.04      34.91   17  
  3 Stanley, Blake            16 NHNA                   35.50      35.90   16  
  4 Shaw, Leon                16 HSGS                   35.90      36.59   15  
 
Event 22  Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                     30.28      30.49   20  
  2 Hodgson, Mike             49 Guildford              30.78      30.76   20  
  3 Luckham-Down, William     18 MK                     31.38      31.46   17  
  4 Millar, James             18 Pnsc                   31.09      31.51   15.5
  4 Hodson Kilroy, Kieran     20 Woking                 30.90      31.51   15.5
  6 Boyd, Alex                15 Tsc                    33.48      31.64   17  
  7 Morgan, Joshua            19 Tsc                    31.53      31.96   14  
  8 Roxburgh, Luke            17 POOW                   32.47      31.98   13  
  9 Smart, Lewis O            15 MK                     31.98      32.30   16  
 10 Vlatas, Matthew           16 BRKS                   32.88      32.56   20  
 11 Kelly, Jack               17 Pnsc                   32.27      33.05   12  
 12 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ              33.10      33.26   11  
 13 Hern, Edward              17 NHNA                   33.26      33.32    9  
 14 Elkington, Adam           18 NHNA                   32.54      33.65    7  
 15 Coombes, Mitchell         17 Bluefins               32.90      33.70    6  
 16 Smith, Ben                28 Woking                 33.60      34.30    5  
 17 Vazirani, Rohan           15 Esc                    34.95      34.59   15  
 18 Blackett, Samuel          18 NHNA                   33.92      34.70    4  
 19 Hoogers, Max              16 WINS                   36.04      34.91   17  
 20 Stanley, Blake            16 NHNA                   35.50      35.90   16  
 21 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                   36.75      35.92   14  
 22 Race, Shay                15 WINS                   37.26      35.97   13  
 23 Collyer, Ian M            20 BACL                   34.56      36.21    3  
 24 Shaw, Leon                16 HSGS                   35.90      36.59   15  
 25 Plowman, Archie           15 NHNA                   34.38      36.97   12  
 26 Whitlock, William         15 Pnsc                   35.01      37.00   11  
 27 Goodman, Alexander        25 Pnsc                   49.15      50.26    2  
 
Event 22  Boys 17 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hodgson, Mike             49 Guildford              30.78      30.76   20  
  2 Luckham-Down, William     18 MK                     31.38      31.46   17  
  3 Millar, James             18 Pnsc                   31.09      31.51   15.5
  3 Hodson Kilroy, Kieran     20 Woking                 30.90      31.51   15.5
  5 Morgan, Joshua            19 Tsc                    31.53      31.96   14  
  6 Roxburgh, Luke            17 POOW                   32.47      31.98   13  
  7 Kelly, Jack               17 Pnsc                   32.27      33.05   12  
  8 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ              33.10      33.26   11  
  9 Hern, Edward              17 NHNA                   33.26      33.32    9  
 10 Elkington, Adam           18 NHNA                   32.54      33.65    7  
 11 Coombes, Mitchell         17 Bluefins               32.90      33.70    6  
 12 Smith, Ben                28 Woking                 33.60      34.30    5  
 13 Blackett, Samuel          18 NHNA                   33.92      34.70    4  
 14 Collyer, Ian M            20 BACL                   34.56      36.21    3  
 15 Goodman, Alexander        25 Pnsc                   49.15      50.26    2  
 
Event 23  Boys 12 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hazell, Charlie           12 WINS                 5:35.80    5:37.27   20  
  2 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            6:07.20    5:49.60   17  
  3 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 5:46.21    5:52.54   16  
  4 Hicks, Jono               12 Guildford            6:24.13    6:17.59   15  
 -- Setterfield, Ali          12 Tsc                  5:30.36         DQ  
 
Event 23  Boys 13 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 5:12.18    5:06.22   20  
  2 Mahney, Patrick           13 NHNA                 5:41.35    5:27.00   17  
  3 Vance, Joshua             13 NHNA                 5:32.88    5:29.51   16  
  4 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            5:36.06    5:34.51   15  
  5 Fowle, Luke               13 Tsc                  5:38.03    5:35.61   14  
  6 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 5:34.29    5:40.08   13  
  7 Willison, Ben             13 NHNA                 5:44.81    5:41.56   12  
  8 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         5:54.96    5:57.72   11  
 
Event 23  Boys 14 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                  4:53.57    4:59.41   20  
  2 Dale, Kieran              14 Tsc                  5:12.78    5:01.89   17  
  3 Beamer, Tom               14 SSHM                 5:17.10    5:18.31   16  
  4 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 5:17.70    5:19.90   15  
  5 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 5:27.52    5:19.98   14  
  6 Trotman, Charlie          14 Guildford            5:17.00    5:20.30   13  
  7 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 5:41.79    5:38.10   12  
  8 Hicks, Alexander          14 Guildford            5:27.79    5:38.98   11  
  9 Owens, Benedict P         14 SPAL                 5:44.98    5:44.93    9  
 
Event 23  Boys 15 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Plowman, Archie           15 NHNA                 4:50.25    4:53.02   20  
  2 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            4:53.82    4:57.83   17  
  3 Smart, Lewis O            15 MK                   5:15.99    5:00.84   16  
  4 Davies, Brett             15 NHNA                 4:54.41    5:02.78   15  
  5 Newcombe, Jacob           15 MK                   4:55.80    5:05.00   14  
  6 Buswell, Jack             15 NHNA                 4:53.82    5:06.98   13  
  7 Menlove, Tom              15 WCPSC                5:10.63    5:13.71   12  
  8 Whitlock, William         15 Pnsc                 5:11.40    5:17.15   11  
  9 Walsh, Rueben             15 WINS                 5:21.20    5:42.40    9  
 10 Cochrane, Matthew         15 POOW                 5:33.02    5:44.14    7  
 
Event 23  Boys 16 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Dominic          16 Pnsc                 4:57.14    4:59.34   20  
  2 Hoogers, Max              16 WINS                 5:14.90    5:06.85   17  
  3 Linden, Nathan            16 Pnsc                 5:11.16    5:08.86   16  
  4 Lewis, Josh               16 Tsc                  4:57.00    5:09.07   15  
  5 Stanley, Blake            16 NHNA                 5:03.96    5:09.81   14  
 
Event 23  Boys 17 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kincart, Oliver           18 Pnsc                 4:38.71    4:45.19   20  
  2 Elkington, Adam           18 NHNA                 4:48.58    4:59.62   17  
  3 Blackett, Samuel          18 NHNA                 4:54.36    4:59.88   16  
  4 Jasiukaitis, Paulius      17 BACL                 4:59.26    5:00.85   15  
  5 Smith, Tom                18 NHNA                 4:56.58    5:01.10   14  
  6 Elias, Rami               18 WINS                 4:55.80    5:01.79   13  
  7 Botros, Andrew            18 POOW                 5:02.10    5:02.98   12  
  8 Owens, Thomas J           17 SPAL                 4:56.70    5:03.77   11  
 -- Snook, Liam               18 NHNA                 4:56.82         DQ  
 
Event 24  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parker, Jessica           11 BLAS                 3:23.83    3:22.10   20  
  2 White, Katie              11 BOGS                 3:24.20    3:25.94   17  
  3 Harper, Bobbi             11 NHNA                 3:26.73    3:27.80   16  
 -- Denyer, Heidi             11 MILW                 3:39.99   X3:19.29  
 
Event 24  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            2:56.40    3:05.47   20  
  2 Narraway, Kiera           12 CRWS                 3:08.79    3:08.07   17  
  3 Oldfield, Eva             12 Tsc                  3:04.01    3:09.11   16  
  4 Watson, Jasmine           12 Tsc                  3:20.70    3:14.85   15  
  5 Sambles, Rosie            12 Pnsc                 3:16.03    3:20.79   14  
  6 Owens, Anna               12 SPAL                 3:14.72    3:21.60   13  
  7 Murcott, Eloise           12 Pnsc                 3:16.70    3:24.34   12  
  8 Lewis, Sophia             12 Pnsc                 3:23.04    3:27.16   11  
 
Event 24  Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fakkel, Isabella          13 Guildford            2:40.80    2:48.09   20  
  2 Trist, Amelia             13 Bluefins             2:51.11    2:57.22   17  
  3 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 2:54.28    2:57.80   16  
  4 Botero, Kate              13 BACL                 3:00.03    3:02.21   15  
  5 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 2:59.40    3:03.67   14  
  6 Mardell, Alice            13 Bluefins             3:07.20    3:07.83   13  
  7 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                 3:01.36    3:09.55   12  
  8 Potter, Jemima            13 LETS                 3:14.73    3:09.61   11  
  9 Mack, Emma L              13 Pnsc                 3:13.20    3:14.77    9  
 10 Mercer, Chloe             13 NHNA                 3:14.27    3:15.34    7  
 11 Thornton, Maisie          13 Hailsham             3:08.93    3:15.65    6  
 12 Chui, Hayley              13 Bluefins             3:07.80    3:19.27    5  
 13 Bassett, Gemma            13 Pnsc                      NT    3:24.91    4  
 
Event 24  Girls 14 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Durno, Katie              14 NHNA                 2:47.77    2:47.85   20  
  2 Fakkel, Isabella          13 Guildford            2:40.80    2:48.09   20  
  3 Munden, Eva               14 Guildford            2:48.90    2:52.49   17  
  4 Chabani, Sumayah          14 BACL                 2:50.10    2:52.88   16  
  5 Poynter, Grace            14 PLYS                 2:49.20    2:55.69   15  
  6 Trist, Amelia             13 Bluefins             2:51.11    2:57.22   17  
  7 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 2:54.28    2:57.80   16  
  8 Lebosse, Julia            14 Bluefins             2:51.90    3:00.10   14  
  9 Botero, Kate              13 BACL                 3:00.03    3:02.21   15  
 10 Penton, Lucy              14 REAS                 3:01.60    3:02.43   13  
 11 Desroches, Madison        14 Guildford            2:52.00    3:03.06   12  
 12 Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 2:59.40    3:03.67   14  
 13 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            2:56.40    3:05.47   20  
 14 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            3:01.00    3:05.88   11  
 15 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            3:01.70    3:06.78    9  
 16 Hume, Isobel              14 NHNA                 2:59.57    3:06.90    7  
 17 Mardell, Alice            13 Bluefins             3:07.20    3:07.83   13  
 18 Narraway, Kiera           12 CRWS                 3:08.79    3:08.07   17  
 19 Oldfield, Eva             12 Tsc                  3:04.01    3:09.11   16  
 20 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                 3:01.36    3:09.55   12  
 21 Potter, Jemima            13 LETS                 3:14.73    3:09.61   11  
 22 Mack, Emma L              13 Pnsc                 3:13.20    3:14.77    9  
 23 Watson, Jasmine           12 Tsc                  3:20.70    3:14.85   15  
 24 Mercer, Chloe             13 NHNA                 3:14.27    3:15.34    7  
 25 Thornton, Maisie          13 Hailsham             3:08.93    3:15.65    6  
 26 Chui, Hayley              13 Bluefins             3:07.80    3:19.27    5  
 27 Sambles, Rosie            12 Pnsc                 3:16.03    3:20.79   14  
 28 Owens, Anna               12 SPAL                 3:14.72    3:21.60   13  
 29 Parker, Jessica           11 BLAS                 3:23.83    3:22.10   20  
 30 Murcott, Eloise           12 Pnsc                 3:16.70    3:24.34   12  
 31 Bassett, Gemma            13 Pnsc                      NT    3:24.91    4  
 32 White, Katie              11 BOGS                 3:24.20    3:25.94   17  
 33 Lewis, Sophia             12 Pnsc                 3:23.04    3:27.16   11  
 34 Harper, Bobbi             11 NHNA                 3:26.73    3:27.80   16  
 -- Denyer, Heidi             11 MILW                 3:39.99   X3:19.29  
 
Event 24  Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Durno, Katie              14 NHNA                 2:47.77    2:47.85   20  
  2 Munden, Eva               14 Guildford            2:48.90    2:52.49   17  
  3 Chabani, Sumayah          14 BACL                 2:50.10    2:52.88   16  
  4 Poynter, Grace            14 PLYS                 2:49.20    2:55.69   15  
  5 Lebosse, Julia            14 Bluefins             2:51.90    3:00.10   14  
  6 Penton, Lucy              14 REAS                 3:01.60    3:02.43   13  
  7 Desroches, Madison        14 Guildford            2:52.00    3:03.06   12  
  8 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            3:01.00    3:05.88   11  
  9 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            3:01.70    3:06.78    9  
 10 Hume, Isobel              14 NHNA                 2:59.57    3:06.90    7  
 
Event 24  Girls 15 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Daisy           15 Tsc                  2:42.95    2:47.00   20  
  2 Butler, Georgina          15 WCPSC                2:57.21    2:53.15   17  
  3 Gibson, Alesha            15 BCSW                 2:51.60    2:54.26   16  
  4 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:57.53    3:02.99   15  
  5 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 2:58.90    3:03.14   14  
  6 Carr, Poppy               15 Tsc                  3:02.54    3:05.45   13  
  7 Cross, Jessica            15 Alton                2:58.04    3:05.84   12  
 
Event 24  Girls 16 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arnold, Rosanna           16 Tsc                  2:35.74    2:41.23   20  
  2 Goffin, Molly             16 Bluefins             2:45.20    2:48.50   17  
  3 Ashworth, Halle           16 MK                   2:51.82    2:56.07   16  
  4 Tatton, Olivia            16 NHNA                 2:56.16    2:58.04   15  
  5 Smithson, Allanah         16 POOW                 2:55.90    3:01.20   14  
 
Event 24  Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Arnold, Rosanna           16 Tsc                  2:35.74    2:41.23   20  
  2 Whiston, Brock            20 BACL                 2:37.82    2:44.48   20  
  3 Barker, Mairead           17 Bluefins             2:37.90    2:46.70   17  
  4 Anderson, Daisy           15 Tsc                  2:42.95    2:47.00   20  
  5 Goffin, Molly             16 Bluefins             2:45.20    2:48.50   17  
  6 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 2:39.44    2:49.41   16  
  7 Butler, Georgina          15 WCPSC                2:57.21    2:53.15   17  
  8 Gibson, Alesha            15 BCSW                 2:51.60    2:54.26   16  
  9 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 2:47.93    2:55.53   15  
 10 Ashworth, Halle           16 MK                   2:51.82    2:56.07   16  
 11 Tatton, Olivia            16 NHNA                 2:56.16    2:58.04   15  
 12 Smithson, Allanah         16 POOW                 2:55.90    3:01.20   14  
 13 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:57.53    3:02.99   15  
 14 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 2:58.90    3:03.14   14  
 15 Carr, Poppy               15 Tsc                  3:02.54    3:05.45   13  
 16 Cross, Jessica            15 Alton                2:58.04    3:05.84   12  
 
Event 24  Girls 17 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whiston, Brock            20 BACL                 2:37.82    2:44.48   20  
  2 Barker, Mairead           17 Bluefins             2:37.90    2:46.70   17  
  3 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 2:39.44    2:49.41   16  
  4 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 2:47.93    2:55.53   15  
 
Event 25  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cherrington, Conor        10 Bluefins             3:00.00    2:53.03   20  
 -- Payne, Ethan              10 Pnsc                 3:20.77   X3:10.22  
 
Event 25  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            2:51.10    2:42.42   20  
  2 Dixon, Lewis G            11 BACL                 2:50.68    2:42.45   17  
 
Event 25  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hazell, Charlie           12 WINS                 2:28.30    2:22.90   20  
  2 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 2:24.26    2:25.97   17  
  3 Walton, Ben               12 HARS                 2:32.10    2:33.93   16  
  4 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                2:29.70    2:35.28   15  
  5 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 2:33.02    2:35.35   14  
  6 Cawdron, Oscar            12 EATS                 2:37.42    2:37.78   13  
 
Event 25  Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:09.52    2:13.15   20  
  2 Packham, Joseph           13 Pnsc                 2:13.60    2:15.27   17  
  3 Fowle, Luke               13 Tsc                  2:17.84    2:19.10   16  
  4 Gartside, Jack            13 NHNA                 2:24.15    2:19.51   15  
  5 Willison, Ben             13 NHNA                 2:23.15    2:21.65   14  
  6 Mahney, Patrick           13 NHNA                 2:22.51    2:22.52   13  
  7 Stewart, Toby             13 Guildford            2:19.60    2:22.78   12  
  8 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         2:22.35    2:23.61   11  
  9 Vance, Joshua             13 NHNA                 2:22.24    2:23.84    9  
 10 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 2:24.80    2:25.22    7  
 11 Botham, Euan              13 MK                   2:28.03    2:27.45    6  
 
Event 25  Boys 14 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dale, Kieran              14 Tsc                  2:10.09    2:09.26   20  
  2 Choueib, Mahmoud          14 RURS                 2:14.47    2:12.99   17  
  3 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:09.52    2:13.15   20  
  4 Hall, Nicolas             14 HWSC                 2:15.20    2:14.59   16  
  5 Kelly, Ben                14 Beacon               2:17.76    2:14.92   15  
  6 Packham, Joseph           13 Pnsc                 2:13.60    2:15.27   17  
  7 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 2:15.94    2:18.56   14  
  8 Zalaf, Oliver             14 Woking               2:16.80    2:18.88   13  
  9 Fowle, Luke               13 Tsc                  2:17.84    2:19.10   16  
 10 Gartside, Jack            13 NHNA                 2:24.15    2:19.51   15  
 11 Dixon, Ellis              14 NEWS                 2:20.20    2:20.82   12  
 12 Willison, Ben             13 NHNA                 2:23.15    2:21.65   14  
 13 Weeks, Max                14 Xch Seagulls         2:12.03    2:22.28   11  
 14 Bates, Finn               14 Tsc                  2:22.67    2:22.42    9  
 15 Mahney, Patrick           13 NHNA                 2:22.51    2:22.52   13  
 16 Stewart, Toby             13 Guildford            2:19.60    2:22.78   12  
 17 Hazell, Charlie           12 WINS                 2:28.30    2:22.90   20  
 18 Richardson, James         14 Xch Seagulls         2:25.52    2:22.94    7  
 19 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls         2:22.35    2:23.61   11  
 20 Vance, Joshua             13 NHNA                 2:22.24    2:23.84    9  
 21 Owens, Benedict P         14 SPAL                 2:24.69    2:24.27    6  
 22 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 2:24.06    2:24.94    5  
 23 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 2:24.80    2:25.22    7  
 24 Redshaw, Toby             14 WINS                 2:24.40    2:25.58    4  
 25 Hicks, Alexander          14 Guildford            2:18.80    2:25.71    3  
 26 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 2:24.26    2:25.97   17  
 27 Parker, Kieran            14 Bluefins             2:24.30    2:26.49    2  
 28 Botham, Euan              13 MK                   2:28.03    2:27.45    6  
 29 Walton, Ben               12 HARS                 2:32.10    2:33.93   16  
 30 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                2:29.70    2:35.28   15  
 31 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                 2:33.02    2:35.35   14  
 32 Cawdron, Oscar            12 EATS                 2:37.42    2:37.78   13  
 33 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            2:51.10    2:42.42   20  
 34 Dixon, Lewis G            11 BACL                 2:50.68    2:42.45   17  
 35 Cherrington, Conor        10 Bluefins             3:00.00    2:53.03   20  
 -- Payne, Ethan              10 Pnsc                 3:20.77   X3:10.22  
 
Event 25  Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dale, Kieran              14 Tsc                  2:10.09    2:09.26   20  
  2 Choueib, Mahmoud          14 RURS                 2:14.47    2:12.99   17  
  3 Hall, Nicolas             14 HWSC                 2:15.20    2:14.59   16  
  4 Kelly, Ben                14 Beacon               2:17.76    2:14.92   15  
  5 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 2:15.94    2:18.56   14  
  6 Zalaf, Oliver             14 Woking               2:16.80    2:18.88   13  
  7 Dixon, Ellis              14 NEWS                 2:20.20    2:20.82   12  
  8 Weeks, Max                14 Xch Seagulls         2:12.03    2:22.28   11  
  9 Bates, Finn               14 Tsc                  2:22.67    2:22.42    9  
 10 Richardson, James         14 Xch Seagulls         2:25.52    2:22.94    7  
 11 Owens, Benedict P         14 SPAL                 2:24.69    2:24.27    6  
 12 Bordone, Giovanni         14 NHNA                 2:24.06    2:24.94    5  
 13 Redshaw, Toby             14 WINS                 2:24.40    2:25.58    4  
 14 Hicks, Alexander          14 Guildford            2:18.80    2:25.71    3  
 15 Parker, Kieran            14 Bluefins             2:24.30    2:26.49    2  
 
Event 25  Boys 15 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Alex                15 Tsc                  2:04.42    2:03.70   20  
  2 Maddocks, Eddie           15 MK                   2:01.62    2:03.95   17  
  3 Pettit, Billy             15 NHNA                 2:04.52    2:04.33   16  
  4 Plowman, Archie           15 NHNA                 2:08.86    2:05.42   15  
  5 Buswell, Jack             15 NHNA                 2:04.36    2:05.46   14  
  6 Hodges, Charlie           15 MK                   2:10.75    2:09.43   13  
  7 Davies, Brett             15 NHNA                 2:08.86    2:10.10   12  
  8 Menlove, Tom              15 WCPSC                2:10.23    2:11.24   11  
  9 Phelan, Fergus            15 WCPSC                2:12.70    2:13.63    9  
 10 Boot, Louis               15 NHNA                 2:17.67    2:15.93    7  
 11 Kenny, Harley             15 POOW                 2:19.30    2:16.66    6  
 12 Walsh, Rueben             15 WINS                 2:17.50    2:19.72    5  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                 2:27.48   X2:22.73  
 
Event 25  Boys 16 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Dominic          16 Pnsc                 2:04.25    2:03.92   20  
  2 Jameson, Max              16 Tsc                  2:05.70    2:04.36   17  
  3 Collins, Matthew T        16 POOW                 2:01.20    2:04.44   16  
  4 Richmond, Matthew         16 NHNA                 2:00.75    2:04.92   15  
  5 Dyer, Sam                 16 NHNA                 2:04.13    2:05.59   14  
  6 Seward, Joe               16 NEWS                 2:05.40    2:08.46   13  
  7 Gibbons, Jacob            16 MK                   2:04.40    2:08.99   12  
  8 Lewis, Josh               16 Tsc                  2:02.80    2:09.52   11  
  9 Morgans, Jack             16 Pnsc                 2:12.08    2:11.20    9  
 10 Packham, Rafael           16 POOW                 2:13.10    2:15.12    7  
 11 Sadler, William           16 Bluefins             2:15.20    2:19.44    6  
 12 Woodland, Daniel          16 WCPSC                2:15.34    2:19.94    5  
 
Event 25  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Connor, Jamie           17 Tsc                  1:52.58    1:58.48   20  
  2 Crabtree, Sam             17 Tsc                  1:58.40    1:59.49   17  
  3 Lee, Edward               17 Woking               1:58.24    1:59.63   16  
  4 Elfakir, Adel             20 NHNA                 1:57.03    1:59.68   15  
  5 Pullen, Aaron M           19 Esc                  1:57.74    2:01.02   14  
  6 Boyd, Alex                15 Tsc                  2:04.42    2:03.70   20  
  7 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ            2:00.60    2:03.73   13  
  8 Johnson, Dominic          16 Pnsc                 2:04.25    2:03.92   20  
  9 Maddocks, Eddie           15 MK                   2:01.62    2:03.95   17  
 10 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ            2:02.40    2:04.01   12  
 11 Pettit, Billy             15 NHNA                 2:04.52    2:04.33   16  
 12 Jameson, Max              16 Tsc                  2:05.70    2:04.36   17  
 13 Collins, Matthew T        16 POOW                 2:01.20    2:04.44   16  
 14 Spencer, Matthew          18 NHNA                 2:02.85    2:04.48   11  
 15 Cook, Harrison            17 SSHM                 2:04.30    2:04.59    9  
 16 Smith, Tom                18 NHNA                 2:01.97    2:04.63    7  
 17 Richmond, Matthew         16 NHNA                 2:00.75    2:04.92   15  
 18 Plowman, Archie           15 NHNA                 2:08.86    2:05.42   15  
 19 Owens, Thomas J           17 SPAL                 2:03.10    2:05.43    6  
 20 Buswell, Jack             15 NHNA                 2:04.36    2:05.46   14  
 21 Dyer, Sam                 16 NHNA                 2:04.13    2:05.59   14  
 22 Botros, Andrew            18 POOW                 2:05.60    2:06.03    5  
 23 Snook, Liam               18 NHNA                 2:02.98    2:06.82    4  
 24 Keeler, Jack              19 Pnsc                 2:08.80    2:07.64    3  
 25 Kelly, Jack               17 Pnsc                 2:05.72    2:07.82    2  
 26 Roxburgh, Luke            17 POOW                 2:09.10    2:08.11    1  
 27 Elkington, Adam           18 NHNA                 2:03.83    2:08.28  
 28 Seward, Joe               16 NEWS                 2:05.40    2:08.46   13  
 29 Gibbons, Jacob            16 MK                   2:04.40    2:08.99   12  
 30 Hern, Edward              17 NHNA                 2:11.07    2:09.34  
 31 Hodges, Charlie           15 MK                   2:10.75    2:09.43   13  
 32 Lewis, Josh               16 Tsc                  2:02.80    2:09.52   11  
 33 Charter, George           18 Atlantis             2:07.60    2:09.95  
 34 Davies, Brett             15 NHNA                 2:08.86    2:10.10   12  
 35 Morgans, Jack             16 Pnsc                 2:12.08    2:11.20    9  
 36 Menlove, Tom              15 WCPSC                2:10.23    2:11.24   11  
 37 Woodland, Alex            18 WCPSC                2:11.35    2:13.18  
 38 Phelan, Fergus            15 WCPSC                2:12.70    2:13.63    9  
 39 Clark, Michael J          18 BACL                 2:12.86    2:13.88  
 40 Packham, Rafael           16 POOW                 2:13.10    2:15.12    7  
 41 Boot, Louis               15 NHNA                 2:17.67    2:15.93    7  
 42 Kenny, Harley             15 POOW                 2:19.30    2:16.66    6  
 43 Burcombe, Joshua A        18 BACL                 2:12.92    2:16.76  
 44 Sadler, William           16 Bluefins             2:15.20    2:19.44    6  
 45 Walsh, Rueben             15 WINS                 2:17.50    2:19.72    5  
 46 Woodland, Daniel          16 WCPSC                2:15.34    2:19.94    5  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                 2:27.48   X2:22.73  
 
Event 25  Boys 17 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connor, Jamie           17 Tsc                  1:52.58    1:58.48   20  
  2 Crabtree, Sam             17 Tsc                  1:58.40    1:59.49   17  
  3 Lee, Edward               17 Woking               1:58.24    1:59.63   16  
  4 Elfakir, Adel             20 NHNA                 1:57.03    1:59.68   15  
  5 Pullen, Aaron M           19 Esc                  1:57.74    2:01.02   14  
  6 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ            2:00.60    2:03.73   13  
  7 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ            2:02.40    2:04.01   12  
  8 Spencer, Matthew          18 NHNA                 2:02.85    2:04.48   11  
  9 Cook, Harrison            17 SSHM                 2:04.30    2:04.59    9  
 10 Smith, Tom                18 NHNA                 2:01.97    2:04.63    7  
 11 Owens, Thomas J           17 SPAL                 2:03.10    2:05.43    6  
 12 Botros, Andrew            18 POOW                 2:05.60    2:06.03    5  
 13 Snook, Liam               18 NHNA                 2:02.98    2:06.82    4  
 14 Keeler, Jack              19 Pnsc                 2:08.80    2:07.64    3  
 15 Kelly, Jack               17 Pnsc                 2:05.72    2:07.82    2  
 16 Roxburgh, Luke            17 POOW                 2:09.10    2:08.11    1  
 17 Elkington, Adam           18 NHNA                 2:03.83    2:08.28  
 18 Hern, Edward              17 NHNA                 2:11.07    2:09.34  
 19 Charter, George           18 Atlantis             2:07.60    2:09.95  
 20 Woodland, Alex            18 WCPSC                2:11.35    2:13.18  
 21 Clark, Michael J          18 BACL                 2:12.86    2:13.88  
 22 Burcombe, Joshua A        18 BACL                 2:12.92    2:16.76  
 
Event 26  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Holly            10 HSGS                   44.10      42.22   20  
  2 Clinton, Olivia           10 Pnsc                   45.75      42.61   17  
 
Event 26  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                   37.43      38.16   20  
  2 Harper, Bobbi             11 NHNA                   37.87      38.28   17  
  3 Ishmael, Siena D          11 BACL                   38.92      39.07   16  
  4 Hogben, Abigail           11 Dover                  39.75      39.29   15  
  5 Reeves, Isobel            11 East Grinstead         39.39      39.46   14  
  6 Parker, Jessica           11 BLAS                   38.15      39.72   13  
  7 Munden, Nancy             11 WCPSC                  42.09      42.68   12  
 
Event 26  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hodges, Bella             12 MK                     34.24      33.66   20  
  2 Calvesbert-Sharp, Maddis  12 Pnsc                   33.64      33.99   17  
  3 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ              34.80      35.01   16  
  4 Pountney, Naeve           12 SDOS                   37.20      36.20   15  
  5 Murcott, Eloise           12 Pnsc                   36.71      37.18   14  
  6 Watson, Jasmine           12 Tsc                    37.57      38.10   13  
  7 Cooper, Beth L            12 Tigers-ZZ              40.70      38.37   12  
  8 Knight, Georgia           12 NEWS                   40.80      38.58   11  
  9 McCulloch, Mia            12 Pnsc                   39.49      39.37    9  
 10 Sambles, Rosie            12 Pnsc                   40.90      39.38    7  
 11 Rabey, Ailish             12 BEAS                   39.89      39.62    6  
 12 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ              37.30      39.93    5  
 
Event 26  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Faye             13 WCPSC                  33.24      33.20   20  
  2 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                  34.19      34.87   17  
  3 Chui, Hayley              13 Bluefins               36.13      36.85   16  
  4 Srinivasa Raghavan, Mukt  13 EATS                   36.26      37.57   15  
  5 Murphy, Claire            13 MK                     36.22      37.58   14  
  6 Seal, Erin                13 Dover                  37.80      37.90   13  
  7 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                   36.76      37.92   12  
  8 Mercer, Chloe             13 NHNA                   38.18      40.38   11  
 
Event 26  Girls 14 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                   31.90      32.64   20  
  2 Dekker, Kaylee            14 MK                     32.76      32.66   17  
  3 Dennis, Georgina          14 MK                     33.26      32.84   16  
  4 Francis, Faye             13 WCPSC                  33.24      33.20   20  
  5 Gill, Avani               14 NEWS                   33.32      33.42   15  
  6 Hodges, Bella             12 MK                     34.24      33.66   20  
  7 Hume, Isobel              14 NHNA                   33.03      33.97   14  
  8 Calvesbert-Sharp, Maddis  12 Pnsc                   33.64      33.99   17  
  9 Williams, Leah            14 HSGS                   33.90      34.36   13  
 10 Poynter, Grace            14 PLYS                   33.79      34.69   12  
 11 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                  34.19      34.87   17  
 12 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ              34.80      35.01   16  
 13 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins               34.30      35.37   11  
 14 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ              35.40      35.79    9  
 15 Churcher, Milly           14 Pnsc                   35.84      36.17    7  
 16 Pountney, Naeve           12 SDOS                   37.20      36.20   15  
 17 Hooker, Isobel            14 CRWS                   36.19      36.54    6  
 18 Chui, Hayley              13 Bluefins               36.13      36.85   16  
 19 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                   36.45      37.15    5  
 20 Murcott, Eloise           12 Pnsc                   36.71      37.18   14  
 21 Jameson, Anna             14 Tsc                    37.00      37.40    4  
 22 Srinivasa Raghavan, Mukt  13 EATS                   36.26      37.57   15  
 23 Murphy, Claire            13 MK                     36.22      37.58   14  
 24 Morris, Sophie            14 RMYS                   35.10      37.89    3  
 25 Seal, Erin                13 Dover                  37.80      37.90   13  
 26 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                   36.76      37.92   12  
 27 Watson, Jasmine           12 Tsc                    37.57      38.10   13  
 28 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                   37.43      38.16   20  
 29 Harper, Bobbi             11 NHNA                   37.87      38.28   17  
 30 Cooper, Beth L            12 Tigers-ZZ              40.70      38.37   12  
 31 Knight, Georgia           12 NEWS                   40.80      38.58   11  
 32 Ishmael, Siena D          11 BACL                   38.92      39.07   16  
 33 Hogben, Abigail           11 Dover                  39.75      39.29   15  
 34 McCulloch, Mia            12 Pnsc                   39.49      39.37    9  
 35 Sambles, Rosie            12 Pnsc                   40.90      39.38    7  
 36 Reeves, Isobel            11 East Grinstead         39.39      39.46   14  
 37 Rabey, Ailish             12 BEAS                   39.89      39.62    6  
 38 Parker, Jessica           11 BLAS                   38.15      39.72   13  
 39 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ              37.30      39.93    5  
 40 Mercer, Chloe             13 NHNA                   38.18      40.38   11  
 41 Chapman, Holly            10 HSGS                   44.10      42.22   20  
 42 Clinton, Olivia           10 Pnsc                   45.75      42.61   17  
 43 Munden, Nancy             11 WCPSC                  42.09      42.68   12  
 
Event 26  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                   31.90      32.64   20  
  2 Dekker, Kaylee            14 MK                     32.76      32.66   17  
  3 Dennis, Georgina          14 MK                     33.26      32.84   16  
  4 Gill, Avani               14 NEWS                   33.32      33.42   15  
  5 Hume, Isobel              14 NHNA                   33.03      33.97   14  
  6 Williams, Leah            14 HSGS                   33.90      34.36   13  
  7 Poynter, Grace            14 PLYS                   33.79      34.69   12  
  8 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins               34.30      35.37   11  
  9 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ              35.40      35.79    9  
 10 Churcher, Milly           14 Pnsc                   35.84      36.17    7  
 11 Hooker, Isobel            14 CRWS                   36.19      36.54    6  
 12 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                   36.45      37.15    5  
 13 Jameson, Anna             14 Tsc                    37.00      37.40    4  
 14 Morris, Sophie            14 RMYS                   35.10      37.89    3  
 
Event 26  Girls 15 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moon, Robyn               15 Tsc                    32.12      32.38   20  
  2 Dummett, Molly E          15 NEWS                   32.10      32.43   17  
  3 Anderson, Daisy           15 Tsc                    32.08      32.49   16  
  4 Bloxham, Thea             15 Woking                 31.71      32.89   15  
  5 Cutts, Anna               15 MK                     32.23      33.20   14  
  6 Hession, Lauren           15 MK                     31.14      33.43   13  
  7 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ              34.10      34.09   12  
  8 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                   34.73      34.48   11  
  9 Ishmael, Erin D           15 BACL                   35.24      34.75    9  
 10 Larby, Jessica            15 HAST                   34.88      35.16    7  
 11 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins               34.44      35.31    6  
 12 Long, Louisa              15 Beacon                 34.73      35.35    4.5
 12 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                   35.70      35.35    4.5
 14 Olesen, Alexandra         15 Woking                    NT      35.36    3  
 15 Gibson, Alesha            15 BCSW                   34.60      35.88    2  
 16 Coleman, Rebecca          15 Alton                  36.70      36.03    1  
 17 Carr, Poppy               15 Tsc                    36.30      37.01  
 18 Robinson, Eleanor         15 NHNA                   55.89      49.80  
 
Event 26  Girls 16 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perfect, Harriet          16 POOW                   30.80      31.42   20  
  2 Bayliss, Hannah           16 NHNA                   31.50      32.38   17  
  3 Clements, Elloise         16 Tsc                    32.85      32.85   16  
  4 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ              33.10      33.34   15  
  5 Sturton, Lucy             16 RURS                   34.08      34.55   14  
  6 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls           35.29      34.59   13  
  7 Noyce, Abbie              16 Xch Seagulls           33.94      34.89   12  
  8 Allen, Samantha           16 Tsc                    35.89      35.04   11  
  9 Churcher, Jessica         16 Pnsc                   35.09      35.42    9  
 10 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ              36.30      37.42    7  
 
Event 26  Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Small, Kelly              17 Pnsc                   30.01      31.19   20  
  2 Perfect, Harriet          16 POOW                   30.80      31.42   20  
  3 Davies, Jessica           19 FANS                   30.71      31.81   17  
  4 Bayliss, Hannah           16 NHNA                   31.50      32.38   17  
  4 Moon, Robyn               15 Tsc                    32.12      32.38   20  
  6 Dummett, Molly E          15 NEWS                   32.10      32.43   17  
  7 Anderson, Daisy           15 Tsc                    32.08      32.49   16  
  8 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ              31.20      32.61   16  
  9 Clements, Elloise         16 Tsc                    32.85      32.85   16  
  9 Tanner, Milly             17 Pnsc                   32.13      32.85   15  
 11 Bloxham, Thea             15 Woking                 31.71      32.89   15  
 12 Cutts, Anna               15 MK                     32.23      33.20   14  
 13 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ              33.10      33.34   15  
 14 Gormley, Maisie           17 Xch Seagulls           32.93      33.42   14  
 15 Hession, Lauren           15 MK                     31.14      33.43   13  
 16 Porter, Ella              17 LITS                   32.79      33.73   13  
 17 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls           33.64      34.04   12  
 18 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ              34.10      34.09   12  
 19 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                   34.73      34.48   11  
 20 Sturton, Lucy             16 RURS                   34.08      34.55   14  
 21 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls           35.29      34.59   13  
 22 Ishmael, Erin D           15 BACL                   35.24      34.75    9  
 23 Noyce, Abbie              16 Xch Seagulls           33.94      34.89   12  
 24 Allen, Samantha           16 Tsc                    35.89      35.04   11  
 25 Larby, Jessica            15 HAST                   34.88      35.16    7  
 26 Benson, Megan             18 HARS                   34.60      35.18   11  
 27 Cowlam, Sarah-Jayne       15 Bluefins               34.44      35.31    6  
 28 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                   35.70      35.35    4.5
 28 Long, Louisa              15 Beacon                 34.73      35.35    4.5
 30 Olesen, Alexandra         15 Woking                    NT      35.36    3  
 31 Churcher, Jessica         16 Pnsc                   35.09      35.42    9  
 32 Gibson, Alesha            15 BCSW                   34.60      35.88    2  
 33 Coleman, Rebecca          15 Alton                  36.70      36.03    1  
 34 Carr, Poppy               15 Tsc                    36.30      37.01  
 35 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ              36.30      37.42    7  
 36 Robinson, Eleanor         15 NHNA                   55.89      49.80  
 
Event 26  Girls 17 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Small, Kelly              17 Pnsc                   30.01      31.19   20  
  2 Davies, Jessica           19 FANS                   30.71      31.81   17  
  3 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ              31.20      32.61   16  
  4 Tanner, Milly             17 Pnsc                   32.13      32.85   15  
  5 Gormley, Maisie           17 Xch Seagulls           32.93      33.42   14  
  6 Porter, Ella              17 LITS                   32.79      33.73   13  
  7 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls           33.64      34.04   12  
  8 Benson, Megan             18 HARS                   34.60      35.18   11  
 
Event 27  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cherrington, Conor        10 Bluefins               36.60      34.02   20  
  2 Payne, Ethan              10 Pnsc                   38.25      37.31   17  
 
Event 27  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lyne, Fraser              11 Pnsc                   33.05      32.22   20  
  2 Dixon, Lewis G            11 BACL                   33.71      32.46   17  
  3 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ              33.00      32.47   16  
  4 Heath, Alex               11 Bluefins               34.10      33.78   15  
  5 Ivanescu, Edwin           11 WINS                   36.30      35.24   14  
  6 Rossiter, James M         11 SPAL                   36.49      35.44   13  
  7 Taverner, Charlie         11 MK                     34.96      35.71   12  
 
Event 27  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Setterfield, Ali          12 Tsc                    30.40      29.74   20  
  2 Sandberg, Alexander       12 Alton                  31.50      30.70   17  
  3 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                  31.03      31.71   16  
  4 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                   30.92      31.81   15  
  5 Hind, Matthew             12 BRIS                   32.56      32.06   14  
  6 Hazell, Charlie           12 WINS                   31.33      32.21   13  
  7 Frost, Adam               12 Dover                  32.36      32.40   12  
  8 Cawdron, Oscar            12 EATS                   33.53      32.82   11  
  9 Walton, Ben               12 HARS                   32.70      32.86    9  
 10 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                   33.88      33.18    7  
 11 Thornton, Oliver          12 Hailsham               33.61      33.36    6  
 
Event 27  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                   27.31      27.88   20  
  2 Packham, Joseph           13 Pnsc                   28.22      28.82   17  
  3 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ              29.30      29.56   16  
  4 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls           29.88      29.89   15  
  5 Gartside, Jack            13 NHNA                   30.94      29.94   14  
  6 Willison, Ben             13 NHNA                   30.85      30.78   13  
  7 Botham, Euan              13 MK                     31.29      30.79   12  
  8 Mahney, Patrick           13 NHNA                   31.40      31.29   11  
 -- Blastique, Carl           13 Pnsc                   34.81     X34.48  
 
Event 27  Boys 14 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                       NT      26.98   20  
  2 Weeks, Max                14 Xch Seagulls           26.98      27.49   17  
  3 Mildred, Edward           13 NHNA                   27.31      27.88   20  
  4 Choueib, Mahmoud          14 RURS                   29.00      27.91   16  
  5 Kelly, Ben                14 Beacon                 28.60      28.32   15  
  6 Fredericks, Toby          14 WCPSC                  27.32      28.35   14  
  7 Beamer, Tom               14 SSHM                   28.64      28.49   13  
  8 Trotman, Charlie          14 Guildford              29.50      28.72   12  
  9 Packham, Joseph           13 Pnsc                   28.22      28.82   17  
 10 Bordone, Giovanni         14 NHNA                   29.62      29.03   11  
 11 Zalaf, Oliver             14 Woking                 29.16      29.27    9  
 12 Hall, Nicolas             14 HWSC                   29.71      29.52    7  
 13 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ              29.30      29.56   16  
 14 Setterfield, Ali          12 Tsc                    30.40      29.74   20  
 15 Dixon, Ellis              14 NEWS                   30.40      29.80    6  
 16 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls           29.88      29.89   15  
 17 Gartside, Jack            13 NHNA                   30.94      29.94   14  
 18 Richardson, James         14 Xch Seagulls           30.85      30.05    5  
 19 Bates, Finn               14 Tsc                    31.10      30.45    4  
 20 Redshaw, Toby             14 WINS                   30.10      30.50    3  
 21 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                   30.66      30.51    2  
 22 Sandberg, Alexander       12 Alton                  31.50      30.70   17  
 23 Willison, Ben             13 NHNA                   30.85      30.78   13  
 24 Botham, Euan              13 MK                     31.29      30.79   12  
 25 Mahney, Patrick           13 NHNA                   31.40      31.29   11  
 26 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                  31.03      31.71   16  
 27 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                   30.92      31.81   15  
 28 Hind, Matthew             12 BRIS                   32.56      32.06   14  
 29 Hazell, Charlie           12 WINS                   31.33      32.21   13  
 30 Lyne, Fraser              11 Pnsc                   33.05      32.22   20  
 31 Frost, Adam               12 Dover                  32.36      32.40   12  
 32 Dixon, Lewis G            11 BACL                   33.71      32.46   17  
 33 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ              33.00      32.47   16  
 34 Cawdron, Oscar            12 EATS                   33.53      32.82   11  
 35 Walton, Ben               12 HARS                   32.70      32.86    9  
 36 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                   33.88      33.18    7  
 37 Thornton, Oliver          12 Hailsham               33.61      33.36    6  
 38 Heath, Alex               11 Bluefins               34.10      33.78   15  
 39 Cherrington, Conor        10 Bluefins               36.60      34.02   20  
 40 Ivanescu, Edwin           11 WINS                   36.30      35.24   14  
 41 Rossiter, James M         11 SPAL                   36.49      35.44   13  
 42 Taverner, Charlie         11 MK                     34.96      35.71   12  
 43 Payne, Ethan              10 Pnsc                   38.25      37.31   17  
 -- Blastique, Carl           13 Pnsc                   34.81     X34.48  
 -- Parker, Kieran            14 Bluefins               29.90         DQ  
 
Event 27  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                       NT      26.98   20  
  2 Weeks, Max                14 Xch Seagulls           26.98      27.49   17  
  3 Choueib, Mahmoud          14 RURS                   29.00      27.91   16  
  4 Kelly, Ben                14 Beacon                 28.60      28.32   15  
  5 Fredericks, Toby          14 WCPSC                  27.32      28.35   14  
  6 Beamer, Tom               14 SSHM                   28.64      28.49   13  
  7 Trotman, Charlie          14 Guildford              29.50      28.72   12  
  8 Bordone, Giovanni         14 NHNA                   29.62      29.03   11  
  9 Zalaf, Oliver             14 Woking                 29.16      29.27    9  
 10 Hall, Nicolas             14 HWSC                   29.71      29.52    7  
 11 Dixon, Ellis              14 NEWS                   30.40      29.80    6  
 12 Richardson, James         14 Xch Seagulls           30.85      30.05    5  
 13 Bates, Finn               14 Tsc                    31.10      30.45    4  
 14 Redshaw, Toby             14 WINS                   30.10      30.50    3  
 15 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                   30.66      30.51    2  
 -- Parker, Kieran            14 Bluefins               29.90         DQ  
 
Event 27  Boys 15 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Maddocks, Eddie           15 MK                     25.44      25.61   20  
  2 Taverner, Ollie           15 MK                     26.04      26.12   17  
  3 Hodges, Charlie           15 MK                     26.50      26.31   16  
  4 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                   26.07      26.52   14.5
  4 Bowden, Piers             15 Guildford              26.03      26.52   14.5
  6 Hutchin, Jack A           15 MK                     26.48      26.58   13  
  7 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ              26.90      26.71   12  
  8 Plowman, Archie           15 NHNA                   26.71      27.04   10  
  8 Boyd, Alex                15 Tsc                    28.00      27.04   10  
 10 Pettit, Billy             15 NHNA                   26.93      27.12    7  
 11 Smart, Lewis O            15 MK                     27.49      27.29    6  
 12 Whitlock, William         15 Pnsc                   27.44      27.34    5  
 13 Kenny, Harley             15 POOW                   28.70      27.78    4  
 14 Phelan, Fergus            15 WCPSC                  27.97      28.41    3  
 15 Boot, Louis               15 NHNA                   28.26      28.61    2  
 16 Cochrane, Matthew         15 POOW                   29.54      29.77    1  
 17 Walsh, Rueben             15 WINS                   29.60      29.93  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                   31.98     X31.11  
 
Event 27  Boys 16 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Milne-Skillman, Hamish    16 Atlantis               24.85      24.98   20  
  2 Peters, Jacob             16 POOW                   25.00      25.02   17  
  3 Collins, Matthew T        16 POOW                   26.10      26.30   16  
  4 Lewis, Josh               16 Tsc                    26.80      26.31   15  
  5 Linden, Nathan            16 Pnsc                   26.62      26.59   14  
  6 Gibbons, Jacob            16 MK                     26.41      26.61   13  
  7 Seward, Joe               16 NEWS                   27.30      26.74   12  
  8 Crockford, Aaron          16 Pnsc                   27.18      27.07   11  
  9 Jameson, Max              16 Tsc                    27.80      27.11    9  
 10 Sadler, William           16 Bluefins               27.75      27.43    7  
 11 Dyer, Sam                 16 NHNA                   27.43      27.73    6  
 12 Morgans, Jack             16 Pnsc                   27.87      27.94    5  
 13 Packham, Rafael           16 POOW                   27.40      27.96    4  
 14 Olan, Miko                16 Pnsc                   28.30      28.30    3  
 
Event 27  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morgan, Owen              32 Woking                 22.96      24.54   20  
  2 Luckham-Down, William     18 MK                     25.04      24.79   17  
  3 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ              25.30      24.95   16  
  4 Milne-Skillman, Hamish    16 Atlantis               24.85      24.98   20  
  5 Peters, Jacob             16 POOW                   25.00      25.02   17  
  6 Butcher, Rory B           21 NEWS                   24.42      25.28   15  
  7 Horner, Ben               17 HSGS                   25.31      25.30   14  
  8 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              24.92      25.45   13  
  9 Condron, Will A           21 Pnsc                   24.33      25.48   12  
 10 Maddocks, Eddie           15 MK                     25.44      25.61   20  
 11 Elfakir, Adel             20 NHNA                   25.10      25.78   11  
 12 Crabtree, Sam             17 Tsc                    26.30      25.82    9  
 13 Lowry, Connor             19 Tsc                    25.70      25.84    7  
 14 Cook, Harrison            17 SSHM                   26.31      25.97    6  
 15 Kincart, Oliver           18 Pnsc                   26.58      26.01    5  
 16 Taverner, Ollie           15 MK                     26.04      26.12   17  
 17 Zalaf, Alexander          17 Woking                 25.95      26.15    4  
 18 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ              25.42      26.18    3  
 19 Collins, Matthew T        16 POOW                   26.10      26.30   16  
 20 Hodges, Charlie           15 MK                     26.50      26.31   16  
 20 Lewis, Josh               16 Tsc                    26.80      26.31   15  
 22 Roxburgh, Luke            17 POOW                   26.60      26.34    2  
 23 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ              26.20      26.35    1  
 24 Bowden, Piers             15 Guildford              26.03      26.52   14.5
 24 Ragg-Griffith, George     15 Pnsc                   26.07      26.52   14.5
 26 Hutchin, Jack A           15 MK                     26.48      26.58   13  
 27 Linden, Nathan            16 Pnsc                   26.62      26.59   14  
 28 Gibbons, Jacob            16 MK                     26.41      26.61   13  
 29 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ              26.90      26.71   12  
 30 Seward, Joe               16 NEWS                   27.30      26.74   12  
 30 Charter, George           18 Atlantis               27.03      26.74  
 32 Williams, Daniel          18 HSGS                   26.15      26.75  
 33 Lowell, Hugo              17 SPSL                   26.97      26.79  
 34 Kelly, Jack               17 Pnsc                   26.67      26.86  
 35 Spencer, Matthew          18 NHNA                   26.89      26.90  
 36 Boyd, Alex                15 Tsc                    28.00      27.04   10  
 36 Plowman, Archie           15 NHNA                   26.71      27.04   10  
 38 Hern, Edward              17 NHNA                   26.68      27.05  
 39 Crockford, Aaron          16 Pnsc                   27.18      27.07   11  
 40 Jameson, Max              16 Tsc                    27.80      27.11    9  
 41 Pettit, Billy             15 NHNA                   26.93      27.12    7  
 42 Goody, Michael            31 Pnsc                   27.32      27.16  
 43 Smart, Lewis O            15 MK                     27.49      27.29    6  
 44 Whitlock, William         15 Pnsc                   27.44      27.34    5  
 45 Sadler, William           16 Bluefins               27.75      27.43    7  
 46 Burcombe, Joshua A        18 BACL                   26.99      27.47  
 47 Dyer, Sam                 16 NHNA                   27.43      27.73    6  
 48 Kenny, Harley             15 POOW                   28.70      27.78    4  
 49 Morgans, Jack             16 Pnsc                   27.87      27.94    5  
 50 Packham, Rafael           16 POOW                   27.40      27.96    4  
 51 Collyer, Ian M            20 BACL                   27.09      28.09  
 52 Olan, Miko                16 Pnsc                   28.30      28.30    3  
 53 Phelan, Fergus            15 WCPSC                  27.97      28.41    3  
 54 Boot, Louis               15 NHNA                   28.26      28.61    2  
 55 Cochrane, Matthew         15 POOW                   29.54      29.77    1  
 56 Walsh, Rueben             15 WINS                   29.60      29.93  
 -- Knight, Matthew           15 Pnsc                   31.98     X31.11  
 
Event 27  Boys 17 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morgan, Owen              32 Woking                 22.96      24.54   20  
  2 Luckham-Down, William     18 MK                     25.04      24.79   17  
  3 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ              25.30      24.95   16  
  4 Butcher, Rory B           21 NEWS                   24.42      25.28   15  
  5 Horner, Ben               17 HSGS                   25.31      25.30   14  
  6 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              24.92      25.45   13  
  7 Condron, Will A           21 Pnsc                   24.33      25.48   12  
  8 Elfakir, Adel             20 NHNA                   25.10      25.78   11  
  9 Crabtree, Sam             17 Tsc                    26.30      25.82    9  
 10 Lowry, Connor             19 Tsc                    25.70      25.84    7  
 11 Cook, Harrison            17 SSHM                   26.31      25.97    6  
 12 Kincart, Oliver           18 Pnsc                   26.58      26.01    5  
 13 Zalaf, Alexander          17 Woking                 25.95      26.15    4  
 14 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ              25.42      26.18    3  
 15 Roxburgh, Luke            17 POOW                   26.60      26.34    2  
 16 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ              26.20      26.35    1  
 17 Charter, George           18 Atlantis               27.03      26.74  
 18 Williams, Daniel          18 HSGS                   26.15      26.75  
 19 Lowell, Hugo              17 SPSL                   26.97      26.79  
 20 Kelly, Jack               17 Pnsc                   26.67      26.86  
 21 Spencer, Matthew          18 NHNA                   26.89      26.90  
 22 Hern, Edward              17 NHNA                   26.68      27.05  
 23 Goody, Michael            31 Pnsc                   27.32      27.16  
 24 Burcombe, Joshua A        18 BACL                   26.99      27.47  
 25 Collyer, Ian M            20 BACL                   27.09      28.09  
 
Event 28  Girls 11 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                 6:03.23    5:56.80   20  
 
Event 28  Girls 12 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stallard, Bethany         12 Pnsc                 5:53.20    5:57.28   20  
  2 Panteli, Stephanie        12 Tsc                  6:15.80    6:11.28   17  
  3 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ            6:08.50    6:17.10   16  
 
Event 28  Girls 13 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wizard, Betsy             13 NHNA                 5:29.01    5:24.34   20  
  2 Trist, Amelia             13 Bluefins             5:32.83    5:34.97   17  
  3 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                 5:32.88    5:36.11   16  
  4 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 5:37.80    5:36.20   15  
  5 Fox, Poppy                13 Pnsc                 5:38.07    5:45.24   14  
  6 Botero, Kate              13 BACL                 5:36.39    5:46.30   13  
  7 Mardell, Alice            13 Bluefins             5:51.08    5:47.39   12  
  8 Poole, Ella               13 NHNA                 5:45.30    5:48.42   11  
  9 Mercer, Chloe             13 NHNA                 5:58.76    5:49.02    9  
 10 Thornton, Maisie          13 Hailsham             5:45.40    5:49.84    7  
 11 Mack, Emma L              13 Pnsc                 5:54.43    5:50.09    6  
 12 Haynes, Isla              13 Bluefins             5:45.27    5:52.26    5  
 13 Ahmed, Junayna            13 BACL                 6:09.02    6:01.37    4  
 14 Chui, Hayley              13 Bluefins             5:56.70    6:05.72    3  
 -- Hantrais-Smith, Alys      13 Pnsc                 5:41.44         DQ  
 
Event 28  Girls 14 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miles, Olivia             14 Tsc                  5:15.82    5:14.34   20  
  2 Churcher, Faye            14 Pnsc                 5:23.41    5:21.27   17  
  3 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            5:20.20    5:23.26   16  
  4 Durno, Katie              14 NHNA                 5:29.23    5:25.05   15  
  5 Hume, Isobel              14 NHNA                 5:24.43    5:29.36   14  
  6 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 5:27.85    5:31.59   13  
  7 Murphy, Rhian             14 Tigers-ZZ            5:35.40    5:36.73   12  
 
Event 28  Girls 15 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stevens, Freya            15 NHNA                 5:12.23    5:20.38   20  
  2 Butler, Georgina          15 WCPSC                5:29.02    5:27.49   17  
  3 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                 5:29.75    5:33.71   16  
  4 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                 5:36.48    5:39.04   15  
  5 Osborne, Katie            15 HAST                 5:30.07    5:42.91   14  
 
Event 28  Girls 16 Year Olds 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arnold, Rosanna           16 Tsc                  5:01.49    5:09.69   20  
  2 Tatton, Olivia            16 NHNA                 5:09.88    5:13.43   17  
  3 Windle, Kate              16 Guildford            5:16.40    5:17.59   16  
  4 Flack, Samantha           16 Pnsc                 5:38.70    5:25.07   15  
  5 Kenway, Ella              16 Guildford            5:16.70    5:27.84   14  
  6 St John-Mosse, Hannah     16 Pnsc                 5:29.76    5:31.50   13  
  7 Goffin, Molly             16 Bluefins             5:19.60    5:35.71   12  
 
Event 28  Girls 17 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                 4:59.20    5:04.71   20  
  2 Small, Kelly              17 Pnsc                 5:07.19    5:07.28   17  
  3 Foden, Rosie              17 NHNA                 5:05.80    5:07.64   16  
  4 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 5:07.69    5:13.25   15  
  5 Shoesmith, Jodie          19 HSGS                 5:21.12    5:23.39   14  
  6 Jasiukaityte, Justina     18 BACL                 5:27.44    5:23.95   13  
  7 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                 5:27.78    5:30.93   12  
  8 St John-Mosse, Helen      19 Pnsc                 5:30.20    5:36.56   11  
 
Event 29  Boys 10 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cherrington, Conor        10 Bluefins             3:25.40    3:34.42   20  
 
Event 29  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            3:26.50    3:23.94   20  
  2 Taverner, Charlie         11 MK                   3:25.30    3:39.41   17  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                 4:13.84   X3:36.03  
 
Event 29  Boys 12 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miles, Oscar              12 Tsc                  2:58.96    3:06.99   20  
  2 Hicks, Jono               12 Guildford            3:17.26    3:12.62   17  
  3 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            3:12.00    3:13.00   16  
  4 Cawdron, Oscar            12 EATS                 3:17.50    3:16.12   15  
  5 Hazell, Charlie           12 WINS                 3:18.10    3:16.59   14  
  6 Dominy, George            12 Alton                3:22.80    3:16.83   13  
  7 Frost, Adam               12 Dover                3:21.82    3:18.54   12  
  8 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 3:15.67    3:19.57   11  
 
Event 29  Boys 13 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 2:51.56    2:52.85   20  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:48.41    2:57.89   17  
  3 Fowle, Luke               13 Tsc                  2:59.75    3:01.78   16  
  4 Vance, Joshua             13 NHNA                 3:07.60    3:07.73   15  
  5 Mahney, Patrick           13 NHNA                 3:12.43    3:12.86   14  
  6 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            3:11.30    3:13.73   13  
 
Event 29  Boys 14 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                  2:41.56    2:40.43   20  
  2 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 2:50.00    2:52.10   17  
  3 Goodwin, Jack             13 Pnsc                 2:51.56    2:52.85   20  
  4 Hicks, Alexander          14 Guildford            3:00.24    2:53.46   16  
  5 Sheppard, Sam             14 EATS                 2:57.90    2:54.17   15  
  6 Bates, Finn               14 Tsc                  2:58.18    2:54.33   14  
  7 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 2:54.66    2:54.39   13  
  8 Hall, Nicolas             14 HWSC                 2:56.50    2:55.12   12  
  9 Mildred, Edward           13 NHNA                 2:48.41    2:57.89   17  
 10 Dixon, Ellis              14 NEWS                 2:58.40    2:58.95   11  
 11 Richardson, James         14 Xch Seagulls         2:58.58    3:00.89    9  
 12 Fowle, Luke               13 Tsc                  2:59.75    3:01.78   16  
 13 Miles, Oscar              12 Tsc                  2:58.96    3:06.99   20  
 14 Vance, Joshua             13 NHNA                 3:07.60    3:07.73   15  
 15 Hicks, Jono               12 Guildford            3:17.26    3:12.62   17  
 16 Mahney, Patrick           13 NHNA                 3:12.43    3:12.86   14  
 17 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ            3:12.00    3:13.00   16  
 18 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ            3:11.30    3:13.73   13  
 19 Cawdron, Oscar            12 EATS                 3:17.50    3:16.12   15  
 20 Hazell, Charlie           12 WINS                 3:18.10    3:16.59   14  
 21 Dominy, George            12 Alton                3:22.80    3:16.83   13  
 22 Frost, Adam               12 Dover                3:21.82    3:18.54   12  
 23 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                 3:15.67    3:19.57   11  
 24 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ            3:26.50    3:23.94   20  
 25 Cherrington, Conor        10 Bluefins             3:25.40    3:34.42   20  
 26 Taverner, Charlie         11 MK                   3:25.30    3:39.41   17  
 -- Lyne, Fraser              11 Pnsc                 4:13.84   X3:36.03  
 
Event 29  Boys 14 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                  2:41.56    2:40.43   20  
  2 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                 2:50.00    2:52.10   17  
  3 Hicks, Alexander          14 Guildford            3:00.24    2:53.46   16  
  4 Sheppard, Sam             14 EATS                 2:57.90    2:54.17   15  
  5 Bates, Finn               14 Tsc                  2:58.18    2:54.33   14  
  6 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                 2:54.66    2:54.39   13  
  7 Hall, Nicolas             14 HWSC                 2:56.50    2:55.12   12  
  8 Dixon, Ellis              14 NEWS                 2:58.40    2:58.95   11  
  9 Richardson, James         14 Xch Seagulls         2:58.58    3:00.89    9  
 
Event 29  Boys 15 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                   2:27.24    2:28.70   20  
  2 Smart, Lewis O            15 MK                   2:33.51    2:42.28   17  
  3 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            2:47.67    2:44.96   16  
  4 Walsh, Rueben             15 WINS                 2:54.40    2:55.29   15  
 
Event 29  Boys 16 Year Olds 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Salter, Daniel            16 BRKS                 2:38.46    2:38.52   20  
  2 Stanley, Blake            16 NHNA                 2:47.90    2:48.46   17  
 -- Jameson, Max              16 Tsc                  2:32.40         DQ  
 
Event 29  Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Millar, James             18 Pnsc                 2:22.39    2:27.25   20  
  2 Taverner, Ollie           15 MK                   2:27.24    2:28.70   20  
  3 Coombes, Mitchell         17 Bluefins             2:29.70    2:31.58   17  
  4 Roxburgh, Luke            17 POOW                 2:36.85    2:31.82   16  
  5 Salter, Daniel            16 BRKS                 2:38.46    2:38.52   20  
  6 Blackett, Samuel          18 NHNA                 2:37.39    2:40.46   15  
  7 Smart, Lewis O            15 MK                   2:33.51    2:42.28   17  
  8 Elkington, Adam           18 NHNA                 2:34.58    2:43.28   14  
  9 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ            2:47.67    2:44.96   16  
 10 Hern, Edward              17 NHNA                 2:43.19    2:47.37   13  
 11 Stanley, Blake            16 NHNA                 2:47.90    2:48.46   17  
 12 Walsh, Rueben             15 WINS                 2:54.40    2:55.29   15  
 -- Jameson, Max              16 Tsc                  2:32.40         DQ  
 
Event 29  Boys 17 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Millar, James             18 Pnsc                 2:22.39    2:27.25   20  
  2 Coombes, Mitchell         17 Bluefins             2:29.70    2:31.58   17  
  3 Roxburgh, Luke            17 POOW                 2:36.85    2:31.82   16  
  4 Blackett, Samuel          18 NHNA                 2:37.39    2:40.46   15  
  5 Elkington, Adam           18 NHNA                 2:34.58    2:43.28   14  
  6 Hern, Edward              17 NHNA                 2:43.19    2:47.37   13  
 
Event 30  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Holly            10 HSGS                 2:55.50    2:54.42   20  
 
Event 30  Girls 11 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harper, Bobbi             11 NHNA                 2:30.01    2:31.96   20  
  2 Ishmael, Siena D          11 BACL                 2:39.77    2:33.76   17  
  3 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 2:37.69    2:39.51   16  
  4 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       2:41.37    2:44.82   15  
 -- Hogben, Abigail           11 Dover                2:51.67   X2:45.89  
 
Event 30  Girls 12 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            2:20.80    2:21.59   20  
  2 Narraway, Kiera           12 CRWS                 2:27.51    2:23.78   17  
  3 Hodges, Bella             12 MK                   2:24.75    2:24.52   16  
  4 Holroyd, Natasha          12 WINS                 2:20.39    2:25.92   15  
  5 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  2:24.80    2:26.66   14  
  6 Knight, Georgia           12 NEWS                 2:42.50    2:28.68   13  
  7 Broughton, Halle          12 Tsc                  2:28.80    2:28.85   12  
  8 Watson, Jasmine           12 Tsc                  2:30.86    2:28.97   11  
  9 McCulloch, Mia            12 Pnsc                 2:33.10    2:32.78    9  
 10 Rabey, Ailish             12 BEAS                 2:36.07    2:35.14    7  
 11 Panteli, Stephanie        12 Tsc                  2:40.92    2:36.39    6  
 12 Stallard, Bethany         12 Pnsc                 2:32.00    2:38.92    5  
 13 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 2:38.52    2:39.00    4  
 14 Owens, Anna               12 SPAL                 2:32.56    2:39.78    3  
 
Event 30  Girls 13 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kelleway, Jessica         13 POOW                 2:13.10    2:14.99   20  
  2 Francis, Faye             13 WCPSC                2:17.70    2:17.59   17  
  3 Wizard, Betsy             13 NHNA                 2:22.29    2:21.25   16  
  4 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                 2:19.05    2:22.59   15  
  5 Trist, Amelia             13 Bluefins             2:22.20    2:24.40   14  
  6 Murphy, Claire            13 MK                   2:21.91    2:24.47   13  
  7 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                2:27.50    2:25.70   12  
  8 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 2:24.36    2:26.04   11  
  9 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                 2:30.90    2:28.14    9  
 10 Haynes, Isla              13 Bluefins             2:26.60    2:28.29    7  
 11 Ahmed, Junayna            13 BACL                 2:35.86    2:28.80    6  
 12 Poole, Ella               13 NHNA                 2:26.57    2:28.82    5  
 13 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  2:28.00    2:29.51    4  
 14 Blount, Ciara             13 WCPSC                2:27.30    2:29.90    3  
 15 Mercer, Chloe             13 NHNA                 2:30.76    2:30.73    2  
 16 Mack, Emma L              13 Pnsc                 2:30.90    2:32.42    1  
 17 McGee, Caoimhe            13 WINS                 2:35.79    2:34.02  
 18 Mardell, Alice            13 Bluefins             2:32.30    2:34.84  
 -- Marx, Alex                13 Pnsc                 2:41.60   X2:40.62  
 
Event 30  Girls 14 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                 2:15.80    2:11.69   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                   2:12.83    2:12.66   17  
  3 Dekker, Kaylee            14 MK                   2:12.17    2:13.66   16  
  4 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 2:15.14    2:14.92   15  
  5 Kelleway, Jessica         13 POOW                 2:13.10    2:14.99   20  
  6 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 2:20.40    2:15.75   14  
  7 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            2:16.00    2:16.23   13  
  8 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 2:16.97    2:16.72   12  
  9 Francis, Faye             13 WCPSC                2:17.70    2:17.59   17  
 10 Desroches, Madison        14 Guildford            2:20.80    2:18.65   11  
 11 Churcher, Faye            14 Pnsc                 2:17.93    2:19.18    9  
 12 Durno, Katie              14 NHNA                 2:19.57    2:20.07    7  
 13 Lebosse, Julia            14 Bluefins             2:19.80    2:20.20    6  
 14 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 2:18.86    2:20.54    5  
 15 Wizard, Betsy             13 NHNA                 2:22.29    2:21.25   16  
 16 Spencer, Sophie           14 Pnsc                 2:16.30    2:21.31    4  
 17 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ            2:20.80    2:21.59   20  
 18 Polgar-Wiseman, Izabella  13 SPAL                 2:19.05    2:22.59   15  
 19 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             2:25.20    2:22.98    3  
 20 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            2:18.50    2:23.62    2  
 21 Narraway, Kiera           12 CRWS                 2:27.51    2:23.78   17  
 22 Trist, Amelia             13 Bluefins             2:22.20    2:24.40   14  
 23 Murphy, Claire            13 MK                   2:21.91    2:24.47   13  
 24 Hodges, Bella             12 MK                   2:24.75    2:24.52   16  
 25 Penton, Lucy              14 REAS                 2:27.80    2:25.10    1  
 26 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                2:27.50    2:25.70   12  
 27 Holroyd, Natasha          12 WINS                 2:20.39    2:25.92   15  
 28 O'Rourke, Taylor          13 NHNA                 2:24.36    2:26.04   11  
 29 Hickmott, Lucy            12 Tsc                  2:24.80    2:26.66   14  
 30 Churcher, Milly           14 Pnsc                 2:25.21    2:27.87  
 31 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                 2:30.90    2:28.14    9  
 32 Haynes, Isla              13 Bluefins             2:26.60    2:28.29    7  
 33 Knight, Georgia           12 NEWS                 2:42.50    2:28.68   13  
 34 Ahmed, Junayna            13 BACL                 2:35.86    2:28.80    6  
 35 Poole, Ella               13 NHNA                 2:26.57    2:28.82    5  
 36 Broughton, Halle          12 Tsc                  2:28.80    2:28.85   12  
 37 Watson, Jasmine           12 Tsc                  2:30.86    2:28.97   11  
 38 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                  2:28.00    2:29.51    4  
 39 Blount, Ciara             13 WCPSC                2:27.30    2:29.90    3  
 40 Hooker, Isobel            14 CRWS                 2:26.20    2:30.02  
 41 Mercer, Chloe             13 NHNA                 2:30.76    2:30.73    2  
 42 Harper, Bobbi             11 NHNA                 2:30.01    2:31.96   20  
 43 Mack, Emma L              13 Pnsc                 2:30.90    2:32.42    1  
 44 McCulloch, Mia            12 Pnsc                 2:33.10    2:32.78    9  
 45 Ishmael, Siena D          11 BACL                 2:39.77    2:33.76   17  
 46 McGee, Caoimhe            13 WINS                 2:35.79    2:34.02  
 47 Mardell, Alice            13 Bluefins             2:32.30    2:34.84  
 48 Rabey, Ailish             12 BEAS                 2:36.07    2:35.14    7  
 49 Panteli, Stephanie        12 Tsc                  2:40.92    2:36.39    6  
 50 Stallard, Bethany         12 Pnsc                 2:32.00    2:38.92    5  
 51 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                 2:38.52    2:39.00    4  
 52 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                 2:37.69    2:39.51   16  
 53 Owens, Anna               12 SPAL                 2:32.56    2:39.78    3  
 54 Reeves, Isobel            11 East Grinstead       2:41.37    2:44.82   15  
 55 Chapman, Holly            10 HSGS                 2:55.50    2:54.42   20  
 -- Hogben, Abigail           11 Dover                2:51.67   X2:45.89  
 -- Marx, Alex                13 Pnsc                 2:41.60   X2:40.62  
 
Event 30  Girls 14 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                 2:15.80    2:11.69   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                   2:12.83    2:12.66   17  
  3 Dekker, Kaylee            14 MK                   2:12.17    2:13.66   16  
  4 Elliott, Gemma            14 Pnsc                 2:15.14    2:14.92   15  
  5 Lacey, Abigail            14 Pnsc                 2:20.40    2:15.75   14  
  6 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ            2:16.00    2:16.23   13  
  7 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                 2:16.97    2:16.72   12  
  8 Desroches, Madison        14 Guildford            2:20.80    2:18.65   11  
  9 Churcher, Faye            14 Pnsc                 2:17.93    2:19.18    9  
 10 Durno, Katie              14 NHNA                 2:19.57    2:20.07    7  
 11 Lebosse, Julia            14 Bluefins             2:19.80    2:20.20    6  
 12 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                 2:18.86    2:20.54    5  
 13 Spencer, Sophie           14 Pnsc                 2:16.30    2:21.31    4  
 14 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins             2:25.20    2:22.98    3  
 15 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ            2:18.50    2:23.62    2  
 16 Penton, Lucy              14 REAS                 2:27.80    2:25.10    1  
 17 Churcher, Milly           14 Pnsc                 2:25.21    2:27.87  
 18 Hooker, Isobel            14 CRWS                 2:26.20    2:30.02  
 
Event 30  Girls 15 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Macartney, Maisie         15 Tsc                  2:06.47    2:09.08   20  
  2 Moon, Robyn               15 Tsc                  2:10.68    2:12.56   17  
  3 Rabey, Orla               15 BEAS                 2:16.00    2:14.59   16  
  4 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            2:12.99    2:15.37   15  
  5 Wallis, Megan             15 Guildford            2:16.24    2:15.79   14  
  6 Alff, Lauren              15 HSGS                 2:15.40    2:17.21   13  
  7 Lessey, Tegan             15 MK                   2:14.45    2:17.28   12  
  8 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 2:16.00    2:17.90   11  
  9 Britton, Samantha         15 Pnsc                 2:21.90    2:18.60    9  
 10 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:13.87    2:18.85    7  
 11 McCrea, Jasmine           15 POOW                 2:14.80    2:19.66    6  
 12 Ishmael, Erin D           15 BACL                 2:24.43    2:20.11    5  
 13 Cutts, Anna               15 MK                   2:13.35    2:22.21    4  
 14 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 2:20.77    2:23.38    3  
 15 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 2:27.60    2:25.39    2  
 16 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 2:42.68    2:46.38    1  
 
Event 30  Girls 16 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Keefe, Thea             16 POOW                 2:09.34    2:09.42   20  
  2 Clements, Elloise         16 Tsc                  2:14.30    2:13.13   17  
  3 Gannaway, Zoe             16 BCSW                 2:11.90    2:13.24   16  
  4 Flack, Samantha           16 Pnsc                 2:15.15    2:15.02   15  
  5 Tatton, Olivia            16 NHNA                 2:08.03    2:16.24   14  
  6 Perfect, Harriet          16 POOW                 2:13.60    2:19.00   13  
  7 Sturton, Lucy             16 RURS                 2:16.15    2:19.06   12  
  8 Turner, Abbie             16 BOGS                 2:18.10    2:20.36   11  
  9 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ            2:19.80    2:21.27    9  
 10 Ashworth, Halle           16 MK                   2:22.15    2:21.99    7  
 11 Goffin, Molly             16 Bluefins             2:19.60    2:23.16    6  
 12 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ            2:22.30    2:24.42    5  
 13 Smithson, Allanah         16 POOW                 2:24.80    2:28.01    4  
 
Event 30  Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking               1:59.40    2:04.05   20  
  2 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            2:05.80    2:06.36   17  
  3 Macartney, Maisie         15 Tsc                  2:06.47    2:09.08   20  
  4 O'Keefe, Thea             16 POOW                 2:09.34    2:09.42   20  
  5 Clarke, Emily             19 POOW                 2:08.10    2:10.27   16  
  6 Holmes, Jasmine           17 POOW                 2:06.45    2:10.31   15  
  7 Foden, Rosie              17 NHNA                 2:09.63    2:10.55   14  
  8 Denny, Hannah             17 Tsc                  2:09.60    2:11.17   13  
  9 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 2:09.34    2:11.56   12  
 10 Moon, Robyn               15 Tsc                  2:10.68    2:12.56   17  
 11 Clements, Elloise         16 Tsc                  2:14.30    2:13.13   17  
 12 Gannaway, Zoe             16 BCSW                 2:11.90    2:13.24   16  
 13 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 2:11.19    2:13.82   11  
 14 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ            2:14.30    2:13.93    9  
 15 Rabey, Orla               15 BEAS                 2:16.00    2:14.59   16  
 16 Flack, Samantha           16 Pnsc                 2:15.15    2:15.02   15  
 17 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ            2:12.99    2:15.37   15  
 18 Wallis, Megan             15 Guildford            2:16.24    2:15.79   14  
 19 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                  2:15.10    2:15.86    7  
 20 Small, Kelly              17 Pnsc                 2:09.87    2:16.00    6  
 21 Tatton, Olivia            16 NHNA                 2:08.03    2:16.24   14  
 22 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         2:12.16    2:16.69    5  
 23 Alff, Lauren              15 HSGS                 2:15.40    2:17.21   13  
 24 Lessey, Tegan             15 MK                   2:14.45    2:17.28   12  
 25 Kemp, Madison             18 POOW                 2:12.50    2:17.39    4  
 26 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                 2:16.00    2:17.90   11  
 27 Britton, Samantha         15 Pnsc                 2:21.90    2:18.60    9  
 28 Stevens, Freya            15 NHNA                 2:13.87    2:18.85    7  
 29 Perfect, Harriet          16 POOW                 2:13.60    2:19.00   13  
 30 Sturton, Lucy             16 RURS                 2:16.15    2:19.06   12  
 31 McCrea, Jasmine           15 POOW                 2:14.80    2:19.66    6  
 32 Ishmael, Erin D           15 BACL                 2:24.43    2:20.11    5  
 33 Turner, Abbie             16 BOGS                 2:18.10    2:20.36   11  
 34 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ            2:19.80    2:21.27    9  
 35 Ashworth, Halle           16 MK                   2:22.15    2:21.99    7  
 36 Cutts, Anna               15 MK                   2:13.35    2:22.21    4  
 37 Goffin, Molly             16 Bluefins             2:19.60    2:23.16    6  
 38 Wyatt, Ruth E             15 NEWS                 2:20.77    2:23.38    3  
 39 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ            2:22.30    2:24.42    5  
 40 Farrow, Ellie             15 Pnsc                 2:27.60    2:25.39    2  
 41 Smithson, Allanah         16 POOW                 2:24.80    2:28.01    4  
 42 Robinson, Eleanor         15 NHNA                 2:42.68    2:46.38    1  
 
Event 30  Girls 17 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking               1:59.40    2:04.05   20  
  2 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ            2:05.80    2:06.36   17  
  3 Clarke, Emily             19 POOW                 2:08.10    2:10.27   16  
  4 Holmes, Jasmine           17 POOW                 2:06.45    2:10.31   15  
  5 Foden, Rosie              17 NHNA                 2:09.63    2:10.55   14  
  6 Denny, Hannah             17 Tsc                  2:09.60    2:11.17   13  
  7 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                 2:09.34    2:11.56   12  
  8 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                 2:11.19    2:13.82   11  
  9 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ            2:14.30    2:13.93    9  
 10 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                  2:15.10    2:15.86    7  
 11 Small, Kelly              17 Pnsc                 2:09.87    2:16.00    6  
 12 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls         2:12.16    2:16.69    5  
 13 Kemp, Madison             18 POOW                 2:12.50    2:17.39    4  
 
Event 31  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cherrington, Conor        10 Bluefins               43.30      41.88   20  
  2 Payne, Ethan              10 Pnsc                   44.50      42.63   17  
 
Event 31  Boys 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lyne, Fraser              11 Pnsc                   37.42      38.33   20  
  2 Heath, Alex               11 Bluefins               38.50      38.38   17  
  3 Ivanescu, Edwin           11 WINS                   41.20      39.22   16  
  4 Winter, Logan             11 Pnsc                   38.59      39.61   15  
  5 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ              41.60      39.90   14  
  6 Dixon, Lewis G            11 BACL                   42.83      41.01   13  
  7 Rossiter, James M         11 SPAL                   42.34      41.49   12  
 
Event 31  Boys 12 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hazell, Charlie           12 WINS                   36.45      34.99   20  
  2 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                  35.24      36.09   17  
  3 Hind, Matthew             12 BRIS                   38.43      36.13   16  
  4 Frost, Adam               12 Dover                  37.47      36.73   15  
  5 Bailey, Eric              12 HSGS                   39.60      36.98   14  
  6 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ              38.00      37.68   13  
  7 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                   36.69      37.87   12  
  8 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                   37.34      38.50   11  
  9 Cawdron, Oscar            12 EATS                   39.81      40.36    9  
 
Event 31  Boys 13 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Packham, Joseph           13 Pnsc                   32.37      33.81   20  
  2 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ              33.20      34.42   17  
  3 Vance, Joshua             13 NHNA                   34.67      35.28   16  
  4 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls           37.68      36.57   15  
 
Event 31  Boys 14 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Fredericks, Toby          14 WCPSC                  29.94      29.65   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                   32.70      32.32   17  
  3 Bordone, Giovanni         14 NHNA                   32.61      33.20   16  
  4 Packham, Joseph           13 Pnsc                   32.37      33.81   20  
  5 Choueib, Mahmoud          14 RURS                   33.24      34.28   15  
  6 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ              33.20      34.42   17  
  7 Hazell, Charlie           12 WINS                   36.45      34.99   20  
  8 Vance, Joshua             13 NHNA                   34.67      35.28   16  
  9 Kelly, Ben                14 Beacon                 34.50      35.49   14  
 10 Du Plessis, Jacques       12 WCPSC                  35.24      36.09   17  
 11 Hind, Matthew             12 BRIS                   38.43      36.13   16  
 12 Weeks, Kai                13 Xch Seagulls           37.68      36.57   15  
 13 Frost, Adam               12 Dover                  37.47      36.73   15  
 14 Bailey, Eric              12 HSGS                   39.60      36.98   14  
 15 Evans, Elliot             12 Tigers-ZZ              38.00      37.68   13  
 16 Grumazescu, Razvan        12 NHNA                   36.69      37.87   12  
 17 Lyne, Fraser              11 Pnsc                   37.42      38.33   20  
 18 Heath, Alex               11 Bluefins               38.50      38.38   17  
 19 Guyett-Smith, Cayden      12 Pnsc                   37.34      38.50   11  
 20 Ivanescu, Edwin           11 WINS                   41.20      39.22   16  
 21 Winter, Logan             11 Pnsc                   38.59      39.61   15  
 22 Storey, Joe               11 Tigers-ZZ              41.60      39.90   14  
 23 Cawdron, Oscar            12 EATS                   39.81      40.36    9  
 24 Dixon, Lewis G            11 BACL                   42.83      41.01   13  
 25 Rossiter, James M         11 SPAL                   42.34      41.49   12  
 26 Cherrington, Conor        10 Bluefins               43.30      41.88   20  
 27 Payne, Ethan              10 Pnsc                   44.50      42.63   17  
 
Event 31  Boys 14 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fredericks, Toby          14 WCPSC                  29.94      29.65   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                   32.70      32.32   17  
  3 Bordone, Giovanni         14 NHNA                   32.61      33.20   16  
  4 Choueib, Mahmoud          14 RURS                   33.24      34.28   15  
  5 Kelly, Ben                14 Beacon                 34.50      35.49   14  
 
Event 31  Boys 15 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                     28.60      28.98   20  
  2 Maddocks, Eddie           15 MK                     28.86      29.37   17  
  3 Newcombe, Jacob           15 MK                     29.07      29.45   16  
  4 Hodges, Charlie           15 MK                     30.31      29.56   15  
  5 Hutchin, Jack A           15 MK                     29.47      29.72   14  
  6 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ              30.40      30.18   13  
  7 Plowman, Archie           15 NHNA                   30.83      31.18   12  
  8 Pettit, Billy             15 NHNA                   33.16      31.55   11  
  9 Boot, Louis               15 NHNA                   31.79      31.67    9  
 10 Phelan, Fergus            15 WCPSC                  32.98      33.54    7  
 
Event 31  Boys 16 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   27.00      27.63   20  
  2 Richmond, Matthew         16 NHNA                   28.33      29.67   17  
  3 Morgans, Jack             16 Pnsc                   30.21      30.20   16  
  4 Jameson, Max              16 Tsc                    29.10      30.24   15  
  5 Sadler, William           16 Bluefins               32.76      32.52   14  
  6 Olan, Miko                16 Pnsc                   32.90      33.87   13  
  7 Dyer, Sam                 16 NHNA                   33.35      34.64   12  
 
Event 31  Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                   27.00      27.63   20  
  2 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              26.89      27.84   20  
  3 Elfakir, Adel             20 NHNA                   27.74      28.83   17  
  4 Taverner, Ollie           15 MK                     28.60      28.98   20  
  5 Maddocks, Eddie           15 MK                     28.86      29.37   17  
  6 Keeler, Jack              19 Pnsc                   29.03      29.40   16  
  7 Newcombe, Jacob           15 MK                     29.07      29.45   16  
  8 Spencer, Matthew          18 NHNA                   29.84      29.50   15  
  9 Hodges, Charlie           15 MK                     30.31      29.56   15  
 10 Richmond, Matthew         16 NHNA                   28.33      29.67   17  
 11 Condron, Will A           21 Pnsc                   27.60      29.70   14  
 12 Williams, Daniel          18 HSGS                   29.34      29.71   13  
 13 Hutchin, Jack A           15 MK                     29.47      29.72   14  
 14 Botros, Andrew            18 POOW                   30.73      29.82   12  
 15 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ              29.30      29.92   11  
 16 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ              30.40      30.18   13  
 16 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ              30.39      30.18    9  
 18 Morgans, Jack             16 Pnsc                   30.21      30.20   16  
 19 Jameson, Max              16 Tsc                    29.10      30.24   15  
 20 Crabtree, Sam             17 Tsc                    29.80      30.32    7  
 21 Cook, Harrison            17 SSHM                   30.73      30.45    6  
 22 Lowry, Connor             19 Tsc                    29.52      30.57    5  
 23 Plowman, Archie           15 NHNA                   30.83      31.18   12  
 24 Hern, Edward              17 NHNA                   31.00      31.53    4  
 25 Pettit, Billy             15 NHNA                   33.16      31.55   11  
 26 Boot, Louis               15 NHNA                   31.79      31.67    9  
 27 Sadler, William           16 Bluefins               32.76      32.52   14  
 28 Phelan, Fergus            15 WCPSC                  32.98      33.54    7  
 29 Olan, Miko                16 Pnsc                   32.90      33.87   13  
 30 Dyer, Sam                 16 NHNA                   33.35      34.64   12  
 
Event 31  Boys 17 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ              26.89      27.84   20  
  2 Elfakir, Adel             20 NHNA                   27.74      28.83   17  
  3 Keeler, Jack              19 Pnsc                   29.03      29.40   16  
  4 Spencer, Matthew          18 NHNA                   29.84      29.50   15  
  5 Condron, Will A           21 Pnsc                   27.60      29.70   14  
  6 Williams, Daniel          18 HSGS                   29.34      29.71   13  
  7 Botros, Andrew            18 POOW                   30.73      29.82   12  
  8 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ              29.30      29.92   11  
  9 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ              30.39      30.18    9  
 10 Crabtree, Sam             17 Tsc                    29.80      30.32    7  
 11 Cook, Harrison            17 SSHM                   30.73      30.45    6  
 12 Lowry, Connor             19 Tsc                    29.52      30.57    5  
 13 Hern, Edward              17 NHNA                   31.00      31.53    4  
 
Event 32  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chapman, Holly            10 HSGS                   34.50      35.27   20  
  2 Clinton, Olivia           10 Pnsc                   37.08      35.57   17  
 
Event 32  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ishmael, Siena D          11 BACL                   34.37      32.50   20  
  2 Harper, Bobbi             11 NHNA                   32.96      33.43   17  
  3 Reeves, Isobel            11 East Grinstead         34.45      34.43   16  
  4 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                   35.25      34.50   15  
  5 Hogben, Abigail           11 Dover                  36.41      37.05   14  
 
Event 32  Girls 12 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hickmott, Lucy            12 Tsc                    29.97      30.06   20  
  2 Hodges, Bella             12 MK                     30.19      30.18   17  
  3 Broughton, Halle          12 Tsc                    31.40      30.26   16  
  4 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ              30.50      30.48   15  
  5 Dekker, Lauren            12 Guildford              32.10      30.49   14  
  6 Holroyd, Natasha          12 WINS                   31.28      31.53   13  
  7 Watson, Jasmine           12 Tsc                    31.84      31.61   12  
  8 McCulloch, Mia            12 Pnsc                   33.03      32.14   11  
  9 Cooper, Beth L            12 Tigers-ZZ              34.71      32.51    9  
 10 Knight, Georgia           12 NEWS                   35.10      32.74    7  
 11 Rabey, Ailish             12 BEAS                   33.18      33.22    6  
 12 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ              33.30      33.28    4.5
 12 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                   32.59      33.28    4.5
 14 Panteli, Stephanie        12 Tsc                    35.10      34.22    3  
 
Event 32  Girls 13 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Francis, Faye             13 WCPSC                  29.25      29.40   20  
  2 Kelleway, Jessica         13 POOW                   29.50      29.58   17  
  3 Wizard, Betsy             13 NHNA                   30.27      30.17   16  
  4 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                  29.21      30.39   15  
  5 Murphy, Claire            13 MK                     30.48      30.50   14  
  6 Fox, Poppy                13 Pnsc                   30.42      30.75   13  
  7 Blount, Ciara             13 WCPSC                  30.79      31.02   12  
  8 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                   33.07      31.42   11  
  9 Boyd-Livingston, Lana     13 Alton                  31.80      31.55    9  
 10 Ahmed, Junayna            13 BACL                   33.23      31.74    7  
 11 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                    32.50      32.02    6  
 12 Chui, Hayley              13 Bluefins               32.11      32.30    5  
 13 Srinivasa Raghavan, Mukt  13 EATS                   32.20      32.44    4  
 14 Seal, Erin                13 Dover                  32.50      32.70    3  
 15 Mercer, Chloe             13 NHNA                   33.44      33.35    2  
 16 McGee, Caoimhe            13 WINS                   33.35      33.45    1  
 17 Marx, Alex                13 Pnsc                   33.86      33.59  
 
Event 32  Girls 14 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                     27.48      28.85   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                     28.61      28.94   17  
  3 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                   29.46      29.10   16  
  4 Williams, Leah            14 HSGS                   29.27      29.19   15  
  5 Lebosse, Julia            14 Bluefins               29.30      29.25   14  
  6 Lacey, Abigail            14 Pnsc                   29.29      29.26   13  
  7 Francis, Faye             13 WCPSC                  29.25      29.40   20  
  8 Elliott, Gemma            14 Pnsc                   29.23      29.52   12  
  9 Kelleway, Jessica         13 POOW                   29.50      29.58   17  
 10 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                   29.36      29.75   11  
 11 Spencer, Sophie           14 Pnsc                   29.32      30.03    9  
 12 Hickmott, Lucy            12 Tsc                    29.97      30.06   20  
 13 Wizard, Betsy             13 NHNA                   30.27      30.17   16  
 14 Hodges, Bella             12 MK                     30.19      30.18   17  
 15 Broughton, Halle          12 Tsc                    31.40      30.26   16  
 16 Motala-Evans, Sophia      13 WCPSC                  29.21      30.39   15  
 17 Hooker, Isobel            14 CRWS                   30.70      30.42    7  
 18 Whitewood, Emilie         12 Tigers-ZZ              30.50      30.48   15  
 19 Dekker, Lauren            12 Guildford              32.10      30.49   14  
 20 Murphy, Claire            13 MK                     30.48      30.50   14  
 21 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ              30.60      30.56    6  
 22 Fox, Poppy                13 Pnsc                   30.42      30.75   13  
 23 Penton, Lucy              14 REAS                   31.46      30.84    5  
 24 Blount, Ciara             13 WCPSC                  30.79      31.02   12  
 25 Durno, Katie              14 NHNA                   31.12      31.15    3.5
 25 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins               32.20      31.15    3.5
 27 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                   31.45      31.25    2  
 28 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                   33.07      31.42   11  
 29 Morris, Sophie            14 RMYS                   31.30      31.45    1  
 30 Holroyd, Natasha          12 WINS                   31.28      31.53   13  
 31 Boyd-Livingston, Lana     13 Alton                  31.80      31.55    9  
 32 Watson, Jasmine           12 Tsc                    31.84      31.61   12  
 33 Churcher, Milly           14 Pnsc                   31.61      31.66  
 34 Ahmed, Junayna            13 BACL                   33.23      31.74    7  
 35 Palmer Jones, Nicole      13 Tsc                    32.50      32.02    6  
 36 McCulloch, Mia            12 Pnsc                   33.03      32.14   11  
 37 Chui, Hayley              13 Bluefins               32.11      32.30    5  
 38 Srinivasa Raghavan, Mukt  13 EATS                   32.20      32.44    4  
 39 Ishmael, Siena D          11 BACL                   34.37      32.50   20  
 40 Cooper, Beth L            12 Tigers-ZZ              34.71      32.51    9  
 41 Jameson, Anna             14 Tsc                    32.00      32.59  
 42 Seal, Erin                13 Dover                  32.50      32.70    3  
 43 Knight, Georgia           12 NEWS                   35.10      32.74    7  
 44 Rabey, Ailish             12 BEAS                   33.18      33.22    6  
 45 Moors, Hannah             12 Tigers-ZZ              33.30      33.28    4.5
 45 Gueterbock, Freya         12 Pnsc                   32.59      33.28    4.5
 47 Mercer, Chloe             13 NHNA                   33.44      33.35    2  
 48 Harper, Bobbi             11 NHNA                   32.96      33.43   17  
 49 McGee, Caoimhe            13 WINS                   33.35      33.45    1  
 50 Marx, Alex                13 Pnsc                   33.86      33.59  
 51 Panteli, Stephanie        12 Tsc                    35.10      34.22    3  
 52 Reeves, Isobel            11 East Grinstead         34.45      34.43   16  
 53 Guyett-Smith, Collette    11 Pnsc                   35.25      34.50   15  
 54 Chapman, Holly            10 HSGS                   34.50      35.27   20  
 55 Clinton, Olivia           10 Pnsc                   37.08      35.57   17  
 56 Hogben, Abigail           11 Dover                  36.41      37.05   14  
 
Event 32  Girls 14 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                     27.48      28.85   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                     28.61      28.94   17  
  3 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                   29.46      29.10   16  
  4 Williams, Leah            14 HSGS                   29.27      29.19   15  
  5 Lebosse, Julia            14 Bluefins               29.30      29.25   14  
  6 Lacey, Abigail            14 Pnsc                   29.29      29.26   13  
  7 Elliott, Gemma            14 Pnsc                   29.23      29.52   12  
  8 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                   29.36      29.75   11  
  9 Spencer, Sophie           14 Pnsc                   29.32      30.03    9  
 10 Hooker, Isobel            14 CRWS                   30.70      30.42    7  
 11 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ              30.60      30.56    6  
 12 Penton, Lucy              14 REAS                   31.46      30.84    5  
 13 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins               32.20      31.15    3.5
 13 Durno, Katie              14 NHNA                   31.12      31.15    3.5
 15 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                   31.45      31.25    2  
 16 Morris, Sophie            14 RMYS                   31.30      31.45    1  
 17 Churcher, Milly           14 Pnsc                   31.61      31.66  
 18 Jameson, Anna             14 Tsc                    32.00      32.59  
 
Event 32  Girls 15 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Macartney, Maisie         15 Tsc                    27.26      28.19   20  
  2 Cutts, Anna               15 MK                     27.92      28.56   17  
  3 Rabey, Orla               15 BEAS                   28.96      28.81   16  
  4 Hession, Lauren           15 MK                     27.70      28.82   15  
  5 McCrea, Jasmine           15 POOW                   29.56      28.90   14  
  6 Moon, Robyn               15 Tsc                    29.70      28.91   13  
  7 Lessey, Tegan             15 MK                     28.97      29.37   12  
  8 Butler, Georgina          15 WCPSC                  28.44      29.43   11  
  9 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ              29.30      29.44    9  
 10 Alff, Lauren              15 HSGS                   29.00      29.49    7  
 11 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                   29.13      29.59    6  
 12 Ishmael, Erin D           15 BACL                   29.78      29.64    5  
 13 Bloxham, Thea             15 Woking                 28.88      29.92    4  
 14 Britton, Samantha         15 Pnsc                   30.19      29.98    3  
 15 Olesen, Alexandra         15 Woking                 29.32      30.00    2  
 16 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                   30.17      30.28    1  
 17 Farrow, Ellie             15 Pnsc                   31.23      30.41  
 18 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                   30.85      30.47  
 19 Long, Louisa              15 Beacon                 30.25      30.55  
 20 Carr, Poppy               15 Tsc                    30.89      31.30  
 21 Robinson, Eleanor         15 NHNA                   36.37      36.75  
 
Event 32  Girls 16 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Keefe, Thea             16 POOW                   28.50      28.69   20  
  2 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls           31.12      29.08   17  
  3 Sherwin, Elise            16 Pnsc                   29.49      29.23   16  
  4 Perfect, Harriet          16 POOW                   28.50      29.24   15  
  5 Sturton, Lucy             16 RURS                   29.25      29.33   14  
  6 Gannaway, Zoe             16 BCSW                   28.93      29.57   13  
  7 Warburton, Jessica        16 HSGS                   29.30      29.60   12  
  8 Churcher, Jessica         16 Pnsc                   30.28      29.72   11  
  9 Ashworth, Halle           16 MK                     30.21      29.86    9  
 10 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ              30.17      29.90    7  
 11 Smithson, Allanah         16 POOW                   30.35      30.24    6  
 12 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ              30.51      30.64    5  
 
Event 32  Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking                 26.10      26.70   20  
  2 Tanner, Milly             17 Pnsc                   27.09      27.28   17  
  3 Clarke, Emily             19 POOW                   26.98      27.49   16  
  4 Thomas, Hannah C          20 BACL                   27.44      28.04   15  
  5 Small, Kelly              17 Pnsc                   28.80      28.17   14  
  6 Macartney, Maisie         15 Tsc                    27.26      28.19   20  
  7 Frayne, Jessica           20 LITS                   27.17      28.22   13  
  8 Kemp, Madison             18 POOW                   27.48      28.28   12  
  9 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                   28.35      28.33   11  
 10 Gates, Louise             24 Tsc                    29.52      28.41    9  
 11 Gavan McHarg, Ailsa       18 SSHM                   27.90      28.46    7  
 12 Cutts, Anna               15 MK                     27.92      28.56   17  
 13 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ              28.01      28.65    6  
 14 O'Keefe, Thea             16 POOW                   28.50      28.69   20  
 15 Wiehle, Leonie            17 POOW                   28.93      28.70    5  
 16 Rabey, Orla               15 BEAS                   28.96      28.81   16  
 17 Hession, Lauren           15 MK                     27.70      28.82   15  
 18 Denny, Hannah             17 Tsc                    27.87      28.89    4  
 19 McCrea, Jasmine           15 POOW                   29.56      28.90   14  
 20 Moon, Robyn               15 Tsc                    29.70      28.91   13  
 21 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ              27.87      28.97    3  
 22 Holmes, Jasmine           17 POOW                   27.97      29.04    2  
 23 Richardson, Abigail       16 Xch Seagulls           31.12      29.08   17  
 23 Davies, Jessica           19 FANS                   28.53      29.08    1  
 25 Sherwin, Elise            16 Pnsc                   29.49      29.23   16  
 26 Perfect, Harriet          16 POOW                   28.50      29.24   15  
 27 Kent, Elena M             18 East Grinstead         29.10      29.25  
 28 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls           28.96      29.31  
 29 Sturton, Lucy             16 RURS                   29.25      29.33   14  
 30 Druce, Sophie             18 Alton                  29.39      29.37  
 30 Lessey, Tegan             15 MK                     28.97      29.37   12  
 32 Butler, Georgina          15 WCPSC                  28.44      29.43   11  
 33 Godden, Lillie            15 Tigers-ZZ              29.30      29.44    9  
 34 Alff, Lauren              15 HSGS                   29.00      29.49    7  
 35 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                    29.46      29.57  
 35 Gannaway, Zoe             16 BCSW                   28.93      29.57   13  
 37 Berlin, Isabella Rose     15 CRWS                   29.13      29.59    6  
 38 Warburton, Jessica        16 HSGS                   29.30      29.60   12  
 39 Ishmael, Erin D           15 BACL                   29.78      29.64    5  
 40 Churcher, Jessica         16 Pnsc                   30.28      29.72   11  
 41 Ashworth, Halle           16 MK                     30.21      29.86    9  
 42 Bownes, Emily             16 Tigers-ZZ              30.17      29.90    7  
 43 Bloxham, Thea             15 Woking                 28.88      29.92    4  
 44 Britton, Samantha         15 Pnsc                   30.19      29.98    3  
 45 Olesen, Alexandra         15 Woking                 29.32      30.00    2  
 46 Gormley, Maisie           17 Xch Seagulls           29.32      30.22  
 47 Smithson, Allanah         16 POOW                   30.35      30.24    6  
 48 Graham, Teagan-Mae        15 POOW                   30.17      30.28    1  
 49 Farrow, Ellie             15 Pnsc                   31.23      30.41  
 50 Aslett, Ashleigh          15 Pnsc                   30.85      30.47  
 51 Long, Louisa              15 Beacon                 30.25      30.55  
 52 Hawley, Skye C            16 Tigers-ZZ              30.51      30.64    5  
 53 Carr, Poppy               15 Tsc                    30.89      31.30  
 54 Robinson, Eleanor         15 NHNA                   36.37      36.75  
 
Event 32  Girls 17 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking                 26.10      26.70   20  
  2 Tanner, Milly             17 Pnsc                   27.09      27.28   17  
  3 Clarke, Emily             19 POOW                   26.98      27.49   16  
  4 Thomas, Hannah C          20 BACL                   27.44      28.04   15  
  5 Small, Kelly              17 Pnsc                   28.80      28.17   14  
  6 Frayne, Jessica           20 LITS                   27.17      28.22   13  
  7 Kemp, Madison             18 POOW                   27.48      28.28   12  
  8 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                   28.35      28.33   11  
  9 Gates, Louise             24 Tsc                    29.52      28.41    9  
 10 Gavan McHarg, Ailsa       18 SSHM                   27.90      28.46    7  
 11 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ              28.01      28.65    6  
 12 Wiehle, Leonie            17 POOW                   28.93      28.70    5  
 13 Denny, Hannah             17 Tsc                    27.87      28.89    4  
 14 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ              27.87      28.97    3  
 15 Holmes, Jasmine           17 POOW                   27.97      29.04    2  
 16 Davies, Jessica           19 FANS                   28.53      29.08    1  
 17 Kent, Elena M             18 East Grinstead         29.10      29.25  
 18 Goldsack, Eve             17 Xch Seagulls           28.96      29.31  
 19 Druce, Sophie             18 Alton                  29.39      29.37  
 20 Palmer Jones, Lauren      17 Tsc                    29.46      29.57  
 21 Gormley, Maisie           17 Xch Seagulls           29.32      30.22  
 
Event 81  Boys 14 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT    1:03.17   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                      NT    1:07.55   17  
  3 Packham, Joseph           13 Pnsc                      NT    1:07.82   16  
  4 Gartside, Jack            13 NHNA                      NT    1:10.28   15  
  5 Barden, Tom               13 Hailsham                  NT    1:10.65   14  
  6 Setterfield, Ali          12 Tsc                       NT    1:10.79   13  
  7 Ward, Miles               13 Xch Seagulls              NT    1:11.12   12  
  8 Parpworth, Max            12 Tsc                       NT    1:11.18   11  
 
Event 82  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jagger, William           21 LITS                      NT      57.87   20  
  2 Peters, Jacob             16 POOW                      NT      58.71   17  
  3 Jameson, Max              16 Tsc                       NT    1:00.81   16  
  4 Gibbons, Jacob            16 MK                        NT    1:01.44   15  
  5 Lee, Edward               17 Woking                    NT    1:01.45   14  
  6 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ                 NT    1:01.63   13  
  7 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ                 NT    1:02.13   12  
  8 Condron, Will A           21 Pnsc                      NT    1:02.39   11  
 
Event 91  Girls 14 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                        NT      29.70   20  
  2 Hume, Isobel              14 NHNA                      NT      30.96   17  
  3 Lebosse, Charlyne         14 Bluefins                  NT      31.00   16  
  4 Lacey, Abigail            14 Pnsc                      NT      31.21   15  
  5 Wizard, Betsy             13 NHNA                      NT      31.56   14  
  6 Francis, Faye             13 WCPSC                     NT      31.60   13  
  7 Williams, Leah            14 HSGS                      NT      31.61   12  
  8 Spencer, Sophie           14 Pnsc                      NT      31.95   11  
 
Event 92  Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                      NT      29.11   20  
  2 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ                 NT      29.43   17  
  3 Denny, Hannah             17 Tsc                       NT      29.76   16  
  4 McCrea, Jasmine           15 POOW                      NT      29.78   15  
  5 Pedwell, Lauren           18 Pnsc                      NT      29.91   14  
  6 Jackson, Abby             15 CRWS                      NT      29.96   13  
  7 Talbot, Isabella          19 FANS                      NT      30.02   12  
  8 Kemp, Madison             18 POOW                      NT      30.09   11  
 
Event 101  Boys 14 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fredericks, Toby          14 WCPSC                     NT    1:05.67   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                      NT    1:09.13   17  
  3 Frost, Ashley             14 CMKS                      NT    1:10.37   16  
  4 Bordone, Giovanni         14 NHNA                      NT    1:10.80   15  
  5 Stewart, Toby             13 Guildford                 NT    1:11.23   14  
  6 O'Hara, Jacob             14 Xch Seagulls              NT    1:13.58   13  
  7 Barden, Tom               13 Hailsham                  NT    1:14.91   12  
  8 Packham, Joseph           13 Pnsc                      NT    1:16.34   11  
 
Event 102  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elfakir, Adel             20 NHNA                      NT    1:00.11   20  
  2 Taverner, Ollie           15 MK                        NT    1:00.88   17  
  3 Middleton, Harry          16 PLYS                      NT    1:01.06   16  
  4 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ                 NT    1:01.31   15  
  5 Newcombe, Jacob           15 MK                        NT    1:02.79   14  
  6 Crabtree, Sam             17 Tsc                       NT    1:03.03   13  
  7 Richmond, Matthew         16 NHNA                      NT    1:03.22   12  
  8 Peters, Jacob             16 POOW                      NT    1:05.48   11  
 
Event 111  Girls 14 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Durno, Katie              14 NHNA                      NT    1:18.32   20  
  2 Chabani, Sumayah          14 BACL                      NT    1:20.49   17  
  3 Wright, Amelia            14 Atlantis                  NT    1:21.67   16  
  4 Munden, Eva               14 Guildford                 NT    1:22.06   15  
  5 Barber, Rebecca           13 Atlantis                  NT    1:22.25   14  
  6 Poynter, Grace            14 PLYS                      NT    1:22.26   13  
  7 Rugman, Aemilia           14 Bluefins                  NT    1:22.37   12  
  8 Trist, Amelia             13 Bluefins                  NT    1:23.68   11  
 
Event 112  Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arnold, Rosanna           16 Tsc                       NT    1:14.75   20  
  2 Gates, Louise             24 Tsc                       NT    1:16.63   17  
  3 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                      NT    1:16.66   16  
  4 Davis, Lily               17 Atlantis                  NT    1:17.13   15  
  5 James, Lottie             16 BCSW                      NT    1:18.51   14  
  6 Johnson, Abbie            18 BRKS                      NT    1:18.55   13  
  7 Barker, Mairead           17 Bluefins                  NT    1:18.67   12  
  8 Anderson, Daisy           15 Tsc                       NT    1:19.63   11  
 
Event 131  Girls 14 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dennis, Georgina          14 MK                        NT    2:32.24   20  
  2 Stubbings, Francesca      14 Tigers-ZZ                 NT    2:33.86   17  
  3 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                      NT    2:34.21   16  
  4 Durno, Katie              14 NHNA                      NT    2:34.52   15  
  5 Lacey, Abigail            14 Pnsc                      NT    2:34.72   14  
  6 Miles, Olivia             14 Tsc                       NT    2:35.17   13  
  7 Hume, Isobel              14 NHNA                      NT    2:35.69   12  
  8 Wizard, Betsy             13 NHNA                      NT    2:40.89   11  
 
Event 132  Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                      NT    2:27.00   20  
  2 McCrea, Jasmine           15 POOW                      NT    2:28.17   17  
  3 Tatton, Olivia            16 NHNA                      NT    2:28.97   16  
  4 Foden, Rosie              17 NHNA                      NT    2:29.84   15  
  5 Gates, Louise             24 Tsc                       NT    2:30.07   14  
  6 Trotman, Emma             17 Pnsc                      NT    2:31.04   13  
  7 Goffin, Molly             16 Bluefins                  NT    2:34.71   12  
 
Event 141  Boys 14 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT      59.01   20  
  2 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                      NT    1:00.36   17  
  3 Weeks, Max                14 Xch Seagulls              NT    1:00.60   16  
  4 Packham, Joseph           13 Pnsc                      NT    1:01.21   15  
  5 Beamer, Tom               14 SSHM                      NT    1:01.41   14  
  6 Kelly, Ben                14 Beacon                    NT    1:02.66   13  
  7 Fowle, Luke               13 Tsc                       NT    1:02.92   12  
  8 Desforges, Eliot          13 WINS                      NT    1:04.28   11  
 
Event 142  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elfakir, Adel             20 NHNA                      NT      53.23   20  
  2 O'Connor, Jamie           17 Tsc                       NT      53.27   17  
  3 Peters, Jacob             16 POOW                      NT      53.83   16  
  4 Crabtree, Sam             17 Tsc                       NT      54.95   15  
  5 Lowry, Connor             19 Tsc                       NT      55.22   14  
  6 Evans, Ben                19 Tsc                       NT      55.33   13  
  7 Luckham-Down, William     18 MK                        NT      55.55   12  
 
Event 151  Girls 14 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                        NT    2:28.51   20  
  2 Miles, Olivia             14 Tsc                       NT    2:31.24   17  
  3 Churcher, Faye            14 Pnsc                      NT    2:34.99   16  
  4 Wizard, Betsy             13 NHNA                      NT    2:37.74   15  
  5 Hume, Isobel              14 NHNA                      NT    2:42.25   14  
  6 Broughton, Halle          12 Tsc                       NT    2:47.99   13  
  7 Pedwell, Rhianna          13 Pnsc                      NT    2:48.84   12  
  8 Thornton, Maisie          13 Hailsham                  NT    2:49.16   11  
 
Event 152  Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Anderson, Daisy           15 Tsc                       NT    2:24.44   20  
  2 Hopkins, Elizabeth        17 Pnsc                      NT    2:24.67   17  
  3 Foden, Rosie              17 NHNA                      NT    2:25.39   16  
  4 Knight, Jacqueline        17 Pnsc                      NT    2:25.67   15  
  5 Flack, Samantha           16 Pnsc                      NT    2:28.57   14  
  6 Macartney, Maisie         15 Tsc                       NT    2:28.97   13  
  7 St John-Mosse, Hannah     16 Pnsc                      NT    2:31.12   12  
 
Event 161  Boys 14 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                       NT    2:18.89   20  
  2 Dale, Kieran              14 Tsc                       NT    2:25.65   17  
  3 Bordone, Giovanni         14 NHNA                      NT    2:28.85   16  
  4 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT    2:29.16   15  
  5 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ                 NT    2:30.40   14  
  6 Stewart, Toby             13 Guildford                 NT    2:30.93   13  
  7 Vance, Joshua             13 NHNA                      NT    2:32.89   12  
  8 Mahney, Patrick           13 NHNA                      NT    2:35.60   11  
 
Event 162  Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                        NT    2:11.12   20  
  2 Spencer, Matthew          18 NHNA                      NT    2:11.34   17  
  3 Kincart, Oliver           18 Pnsc                      NT    2:12.67   16  
  4 Middleton, Harry          16 PLYS                      NT    2:13.80   15  
  5 Richmond, Matthew         16 NHNA                      NT    2:14.80   14  
  6 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ                 NT    2:15.90   13  
  7 Maddocks, Eddie           15 MK                        NT    2:16.60   12  
  8 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ                 NT    2:22.39   11  
 
Event 171  Girls 14 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lacey, Abigail            14 Pnsc                      NT      36.19   20  
  2 Rugman, Aemilia           14 Bluefins                  NT      36.73   17  
  3 Barber, Rebecca           13 Atlantis                  NT      37.13   16  
  4 Wright, Amelia            14 Atlantis                  NT      37.24   15  
  5 Stepney, Madison          14 WCPSC                     NT      37.28   14  
  6 Durno, Katie              14 NHNA                      NT      37.37   13  
  7 Poynter, Grace            14 PLYS                      NT      37.69   12  
  8 Chabani, Sumayah          14 BACL                      NT      38.01   11  
 
Event 172  Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davis, Lily               17 Atlantis                  NT      34.20   20  
  2 Johnson, Abbie            18 BRKS                      NT      34.56   17  
  3 Gates, Louise             24 Tsc                       NT      34.94   16  
  4 Shoesmith, Jodie          19 HSGS                      NT      35.48   15  
  5 James, Lottie             16 BCSW                      NT      35.49   14  
  6 Kemp, Madison             18 POOW                      NT      35.76   13  
  7 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                      NT      36.47   12  
  8 Goold, Drew               15 BEKL                      NT      37.48   11  
 
Event 181  Boys 14 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                       NT    2:20.17   20  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT    2:27.43   17  
  3 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                      NT    2:33.10   16  
  4 Setterfield, Ali          12 Tsc                       NT    2:34.32   15  
  5 Fowle, Luke               13 Tsc                       NT    2:38.21   14  
  6 Goodwin, Jack             13 Pnsc                      NT    2:40.95   13  
 
Event 182  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elfakir, Adel             20 NHNA                      NT    2:12.71   20  
  2 Pullen, Aaron M           19 Esc                       NT    2:12.94   17  
  3 Jameson, Max              16 Tsc                       NT    2:13.11   16  
  4 Kincart, Oliver           18 Pnsc                      NT    2:13.63   15  
  5 Boyd, Alex                15 Tsc                       NT    2:14.19   14  
  6 Cairns, Tom               18 Tigers-ZZ                 NT    2:18.07   13  
  7 Allsop, Kieran            19 Pnsc                      NT    2:25.10   12  
 
Event 191  Girls 14 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dekker, Kaylee            14 MK                        NT    1:00.76   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                        NT    1:00.86   17  
  3 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                      NT    1:01.82   16  
  4 Lacey, Abigail            14 Pnsc                      NT    1:02.75   15  
  5 Elliott, Gemma            14 Pnsc                      NT    1:03.12   14  
  6 Wizard, Betsy             13 NHNA                      NT    1:03.16   13  
  7 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                      NT    1:03.46   12  
  8 Lebosse, Julia            14 Bluefins                  NT    1:03.68   11  
 
Event 192  Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burvill, Hannah           19 Woking                    NT      57.38   20  
  2 Holmes, Jasmine           17 POOW                      NT      59.80   17  
  3 Macartney, Maisie         15 Tsc                       NT      59.89   16  
  4 Clarke, Emily             19 POOW                      NT    1:00.11   15  
  5 Denny, Hannah             17 Tsc                       NT    1:00.38   14  
  6 O'Keefe, Thea             16 POOW                      NT    1:00.69   13  
  7 Pollard, Olivia           18 Tigers-ZZ                 NT    1:01.01   12  
 
Event 201  Boys 14 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dale, Kieran              14 Tsc                       NT    2:21.50   20  
  2 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT    2:22.68   17  
  3 Beamer, Tom               14 SSHM                      NT    2:26.07   16  
  4 Gartside, Jack            13 NHNA                      NT    2:29.24   15  
  5 Parpworth, Max            12 Tsc                       NT    2:36.90   13.5
  5 Mahney, Patrick           13 NHNA                      NT    2:36.90   13.5
  7 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                      NT    2:38.34   12  
  8 Vance, Joshua             13 NHNA                      NT    2:40.64   11  
 
Event 202  Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peters, Jacob             16 POOW                      NT    2:11.99   20  
  2 Johnson, Dominic          16 Pnsc                      NT    2:15.79   17  
  3 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ                 NT    2:15.89   16  
  4 Smith, Tom                18 NHNA                      NT    2:16.06   15  
  5 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ                 NT    2:17.03   14  
  6 Buswell, Jack             15 NHNA                      NT    2:20.18   13  
  7 Plowman, Archie           15 NHNA                      NT    2:20.48   12  
  8 Linden, Nathan            16 Pnsc                      NT    2:23.26   11  
 
Event 211  Girls 14 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                      NT    2:25.25   20  
  2 Elliott, Gemma            14 Pnsc                      NT    2:29.17   17  
  3 Gill, Avani               14 NEWS                      NT    2:29.58   16  
  4 Francis, Faye             13 WCPSC                     NT    2:33.02   15  
  5 Hume, Isobel              14 NHNA                      NT    2:34.40   14  
  6 Hodges, Bella             12 MK                        NT    2:35.36   13  
  7 Miles, Olivia             14 Tsc                       NT    2:35.64   12  
  8 Lebosse, Julia            14 Bluefins                  NT    2:37.28   11  
 
Event 212  Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                      NT    2:19.34   20  
  2 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ                 NT    2:21.56   17  
  3 Perfect, Harriet          16 POOW                      NT    2:21.73   16  
  4 Small, Kelly              17 Pnsc                      NT    2:21.97   15  
  5 Anderson, Daisy           15 Tsc                       NT    2:25.24   14  
  6 Tatton, Olivia            16 NHNA                      NT    2:25.87   13  
  7 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                      NT    2:27.31   12  
  8 Bayliss, Hannah           16 NHNA                      NT    2:32.91   11  
 
Event 221  Boys 14 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sijuade, Tobi             14 Tsc                       NT      34.26   20  
  2 Goodwin, Jack             13 Pnsc                      NT      35.27   17  
  3 Sheppard, Sam             14 EATS                      NT      35.68   16  
  4 Bates, Finn               14 Tsc                       NT      36.52   15  
  5 Olan, Miro                14 Pnsc                      NT      36.92   14  
  6 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                      NT      37.21   13  
  7 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                      NT      37.26   12  
  8 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT      37.27   11  
 
Event 222  Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taverner, Ollie           15 MK                        NT      30.69   20  
  2 Hodgson, Mike             49 Guildford                 NT      31.27   17  
  3 Millar, James             18 Pnsc                      NT      31.32   16  
  4 Luckham-Down, William     18 MK                        NT      31.74   15  
  5 Boyd, Alex                15 Tsc                       NT      31.75   13.5
  5 Hodson Kilroy, Kieran     20 Woking                    NT      31.75   13.5
  7 Morgan, Joshua            19 Tsc                       NT      32.02   12  
  8 Roxburgh, Luke            17 POOW                      NT      32.38   11  
 
Event 241  Girls 14 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Durno, Katie              14 NHNA                      NT    2:46.51   20  
  2 Chabani, Sumayah          14 BACL                      NT    2:49.80   17  
  3 Poynter, Grace            14 PLYS                      NT    2:53.01   16  
  4 Trist, Amelia             13 Bluefins                  NT    2:56.24   15  
  5 Munden, Eva               14 Guildford                 NT    2:57.39   14  
  6 Lebosse, Julia            14 Bluefins                  NT    2:59.22   13  
  7 Botero, Kate              13 BACL                      NT    2:59.72   12  
 -- O'Rourke, Taylor          13 NHNA                      NT         DQ  
 
Event 242  Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arnold, Rosanna           16 Tsc                       NT    2:39.96   20  
  2 Barker, Mairead           17 Bluefins                  NT    2:45.10   17  
  3 Whiston, Brock            20 BACL                      NT    2:45.37   16  
  4 Anderson, Daisy           15 Tsc                       NT    2:49.06   15  
  5 Goffin, Molly             16 Bluefins                  NT    2:51.26   14  
  6 Butler, Georgina          15 WCPSC                     NT    2:51.88   13  
  7 Smith-Williams, Emily     17 NHNA                      NT    2:52.72   12  
  8 Gibson, Alesha            15 BCSW                      NT    2:58.58   11  
 
Event 251  Boys 14 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dale, Kieran              14 Tsc                       NT    2:09.14   20  
  2 Choueib, Mahmoud          14 RURS                      NT    2:11.91   17  
  3 Hall, Nicolas             14 HWSC                      NT    2:12.69   16  
  4 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT    2:13.68   15  
  5 Kelly, Ben                14 Beacon                    NT    2:16.11   14  
  6 Packham, Joseph           13 Pnsc                      NT    2:18.45   13  
  7 Zalaf, Oliver             14 Woking                    NT    2:18.50   12  
  8 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                      NT    2:20.49   11  
 
Event 252  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 O'Connor, Jamie           17 Tsc                       NT    1:56.34   20  
  2 Elfakir, Adel             20 NHNA                      NT    1:56.53   17  
  3 Crabtree, Sam             17 Tsc                       NT    1:57.73   16  
  4 Pullen, Aaron M           19 Esc                       NT    1:59.08   15  
  5 Lee, Edward               17 Woking                    NT    1:59.30   14  
  6 Boyd, Alex                15 Tsc                       NT    2:03.91   13  
  7 Johnson, Dominic          16 Pnsc                      NT    2:04.82   12  
  8 Pestana, Dillon           18 Tigers-ZZ                 NT    2:05.31   11  
 
Event 261  Girls 14 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fletcher-Stables, Charlo  14 NHNA                      NT      31.80   20  
  2 Dekker, Kaylee            14 MK                        NT      32.19   17  
  3 Dennis, Georgina          14 MK                        NT      32.97   16  
  4 Francis, Faye             13 WCPSC                     NT      33.00   15  
  5 Hodges, Bella             12 MK                        NT      33.22   14  
  6 Gill, Avani               14 NEWS                      NT      33.51   13  
  7 Hume, Isobel              14 NHNA                      NT      33.75   12  
  8 Calvesbert-Sharp, Maddis  12 Pnsc                      NT      34.13   11  
 
Event 262  Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Small, Kelly              17 Pnsc                      NT      30.82   20  
  2 Perfect, Harriet          16 POOW                      NT      31.38   17  
  3 Davies, Jessica           19 FANS                      NT      32.11   16  
  4 Moon, Robyn               15 Tsc                       NT      32.13   15  
  5 Anderson, Daisy           15 Tsc                       NT      32.34   14  
  6 Bayliss, Hannah           16 NHNA                      NT      32.46   13  
  7 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ                 NT      32.55   12  
  8 Dummett, Molly E          15 NEWS                      NT      32.79   11  
 
Event 271  Boys 14 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weeks, Max                14 Xch Seagulls              NT      26.51   20  
  2 Cowham, Josh              14 Tsc                       NT      26.71   17  
  3 Choueib, Mahmoud          14 RURS                      NT      27.45   16  
  4 Mildred, Edward           13 NHNA                      NT      27.55   15  
  5 Fredericks, Toby          14 WCPSC                     NT      27.74   14  
  6 Beamer, Tom               14 SSHM                      NT      28.40   13  
  7 Kelly, Ben                14 Beacon                    NT      28.55   12  
  8 Packham, Joseph           13 Pnsc                      NT      28.90   11  
 
Event 272  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Morgan, Owen              32 Woking                    NT      23.85   20  
  2 Luckham-Down, William     18 MK                        NT      24.90   17  
  3 Milne-Skillman, Hamish    16 Atlantis                  NT      25.14   16  
  4 Horner, Ben               17 HSGS                      NT      25.33   14.5
  4 Swart, Cameron            18 Tigers-ZZ                 NT      25.33   14.5
  6 Peters, Jacob             16 POOW                      NT      25.39   13  
  7 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ                 NT      25.43   12  
  8 Butcher, Rory B           21 NEWS                      NT      25.52   11  
 
Event 291  Boys 14 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cowham, Josh              14 Tsc                       NT    2:38.40   20  
  2 O'Rourke, Jackson         14 NHNA                      NT    2:48.55   17  
  3 Goodwin, Jack             13 Pnsc                      NT    2:51.21   16  
  4 Beamont-Dickety, Edward   14 WWWS                      NT    2:51.76   15  
  5 Hicks, Alexander          14 Guildford                 NT    2:52.40   14  
  6 Bates, Finn               14 Tsc                       NT    2:53.30   13  
  7 Sheppard, Sam             14 EATS                      NT    2:53.76   12  
  8 Hall, Nicolas             14 HWSC                      NT    2:54.90   11  
 
Event 292  Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Millar, James             18 Pnsc                      NT    2:25.29   20  
  2 Taverner, Ollie           15 MK                        NT    2:27.67   17  
  3 Coombes, Mitchell         17 Bluefins                  NT    2:30.55   16  
  4 Roxburgh, Luke            17 POOW                      NT    2:34.48   15  
  5 Smart, Lewis O            15 MK                        NT    2:40.14   14  
  6 Blackett, Samuel          18 NHNA                      NT    2:40.83   13  
  7 Hern, Edward              17 NHNA                      NT    2:44.15   12  
  8 Jones, Robbie             15 Tigers-ZZ                 NT    2:46.58   11  
 
Event 301  Girls 14 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                      NT    2:09.91   20  
  2 Dennis, Georgina          14 MK                        NT    2:10.02   17  
  3 Dekker, Kaylee            14 MK                        NT    2:12.65   16  
  4 Elliott, Gemma            14 Pnsc                      NT    2:16.05   15  
  5 Kelleway, Jessica         13 POOW                      NT    2:16.48   14  
  6 Hudman, Anne-Marie        14 NHNA                      NT    2:16.81   13  
  7 Lacey, Abigail            14 Pnsc                      NT    2:16.95   12  
  8 Box, Tara                 14 Tigers-ZZ                 NT    2:17.76   11  
 
Event 302  Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                      NT    2:07.34   20  
  2 Atherley, Gemma           19 Tigers-ZZ                 NT    2:08.03   17  
  3 Macartney, Maisie         15 Tsc                       NT    2:08.43   16  
  4 O'Keefe, Thea             16 POOW                      NT    2:09.51   15  
  5 Holmes, Jasmine           17 POOW                      NT    2:09.94   14  
  6 Foden, Rosie              17 NHNA                      NT    2:11.26   13  
  7 Wagstaff, Kirsty          18 NHNA                      NT    2:11.30   12  
  8 Denny, Hannah             17 Tsc                       NT    2:20.31   11  
 
Event 311  Boys 14 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fredericks, Toby          14 WCPSC                     NT      30.27   20  
  2 Beamer, Tom               14 SSHM                      NT      31.94   17  
  3 Bordone, Giovanni         14 NHNA                      NT      33.24   16  
  4 Packham, Joseph           13 Pnsc                      NT      33.28   15  
  5 Allan, Jack C             13 Tigers-ZZ                 NT      33.85   14  
  6 Choueib, Mahmoud          14 RURS                      NT      34.48   13  
  7 Vance, Joshua             13 NHNA                      NT      35.16   12  
 
Event 312  Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Elfakir, Adel             20 NHNA                      NT      27.68   20  
  2 Shalamon, Harry           18 Tigers-ZZ                 NT      27.75   17  
  3 Peters, Jacob             16 POOW                      NT      27.77   16  
  4 Taverner, Ollie           15 MK                        NT      28.45   15  
  5 Spencer, Matthew          18 NHNA                      NT      29.08   14  
  6 Maddocks, Eddie           15 MK                        NT      29.32   13  
  7 Newcombe, Jacob           15 MK                        NT      29.34   12  
  8 Keeler, Jack              19 Pnsc                      NT      29.57   11  
 
Event 321  Girls 14 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dennis, Georgina          14 MK                        NT      28.56   20  
  2 Dekker, Kaylee            14 MK                        NT      28.65   17  
  3 Williams, Leah            14 HSGS                      NT      28.91   16  
  4 Lacey, Abigail            14 Pnsc                      NT      29.04   15  
  5 Stevenson, Charlotte      14 BRKS                      NT      29.07   14  
  6 Francis, Faye             13 WCPSC                     NT      29.35   13  
  7 Elliott, Gemma            14 Pnsc                      NT      29.42   12  
  8 Lebosse, Julia            14 Bluefins                  NT      29.52   11  
 
Event 322  Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clarke, Emily             19 POOW                      NT      27.17   20  
  2 Tanner, Milly             17 Pnsc                      NT      27.60   17  
  3 Macartney, Maisie         15 Tsc                       NT      27.87   16  
  4 Thomas, Hannah C          20 BACL                      NT      27.98   15  
  5 Frayne, Jessica           20 LITS                      NT      28.36   14  
  6 Gavan McHarg, Ailsa       18 SSHM                      NT      28.37   13  
  7 Kemp, Madison             18 POOW                      NT      28.63   12  
  8 Gates, Louise             24 Tsc                       NT      28.67   11